אנשים שנתנו פרחים לSHDOW
פרח ניתן לSHDOW על ידי רובסטן ♥ One Direction ❤, על תשובה לשאלה "מתי מקבלים תעודות זהות בכיתה י'? בהתחלה או בסוף? אני לא יכולה לחכותת ויש אפשרות להוציא אם אני בת 16 ולא לחכות לבצפר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי לירון (: , על תשובה לשאלה "זה אמיתי? הדבר הזה? ואוו?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, לפני כ3 שבועות עברתי ניתוח לכריתת אשך שמאל בעקבות נמק שהתפתח כתוצאה מתסביב אשך נאמר לי שזה לא אמור להפריע לי בתפקוד המיני בשום צורה כלשהי בעתיד. הבעיה, שמאז לא עומד לך בכלל! כן אני רק בן 14, אבל היית מצפה שזה יעקצץ לפעמים, כלום! כדאי לי לבדוק את זה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "רכיבה על סוסים - האם רכיבה על סוסים זה מרזה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי SweetgirlJB, על תשובה לשאלה "אני לא יודעת למה אבל אני פוחדת מדברים כמו: מלעשות רישיון ולנהוג, שאני יהיה בהריון, להכין אוכל כי אם יקרה טעות ואז הכל ישרף/יהרס כולם כאלו??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ᴘᴏᴄᴋʏ, על תשובה לשאלה "אתם חושבים שהשם רין (Rin) מתאים לבת ולן (Len) מתאים לבן? אני חושבת לקרוא לילדים שלי ככה ואני לא בטוחה ;^;.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איכסס היום באתי להכין חביתה שברתי תביצה וראייתי שם התחלה של כנף איכ איכ איכ כבר קיבל את הצורה של הכנף! כמובן שזרקתי אתזה, מה לעשות זה מגעיל אותי עכשיו??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "החלפת מסך לאייפון 4 - יש לי איפון 4 והוא נפל ונשבר לו המסך (לא רסיסים) כמה יעלה לי להחליף מסך??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני צריכה רעיונות למתנה לחבר שלי לשנה ו7 חודשים ביחד. רציתי משהו עם תמונות לחדר אבל יש לו כבר הרבה דברים אז אשמח לרעיונות. תודה בני 19?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מרגישה מבובלבלת.. כאילו בא לי להתנתק מהכל ולחיות חיים אחרים. ממה זה נובע? עזרה? בת 15 וחצי..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אף אחד לא מחבב או אוהב אותי או מראה את זה.. מה אני מכוערת, שמנה, טיפשה, או שאולי פשוט אין מה לאהוב בי.. או שבנים לא אוהבים אתיופיות 😞?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אוף יש לי לחץ בבטן בגלל ילד שהכרתי שהוא היה ממש חמוד ומצחיק רק שהוא ממש חתיך וסטוציונר והוא ישב איתי פעם אחת וזהו והלחץ שיש לי ממנו לא עובר מה לעשות? חשוב להגיד שהייתי איתו פעם אחת ישבנו ודיברנו עם חברים ואני לא ממש מכירה אותו...?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מלודיה ולחן זה אותו דבר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני יוכולה לדעת מה הWI-FI שלי?! והכתובת שכולם אומרים לעשות 192.168.1.1 לא עובדת אצלי! בבקשה עזרה.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Horan Hug, על תשובה לשאלה "אתמול עשיתי עגיל בטבור. ואני שמה ויטה מרפן ומחטאת עם מי מלח שלוש פעמים ביום. עד מתי לעשות את זה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי ציפורניים ארוכות טבעיות והם מעוצבות ומשייפות לריבוע ונראות יפה ומטופח, ואני שמה לקים ועיצובים בציפורניים והם לא נשברות לי. אבל בזמן האחרון בא לי ממש ציפורניים קצרות אבל בא לי לחזור ללימודים עם ציפורניים ארוכות ויפות אבל יש לי חשק לקצרות, אז לגזור או לא??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש עבודה בבת ים? אני בת 15 וספטמבר יהיה לי 16 אבל כבר יש לי תעודת זהות קיבלתי מהבית ספר כי אני כיתה י'.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "המורה שלי לא מרשה לדבר ברוסית עם ילדים רוסים בכיתה שלי (אני רוסיה) זה אסור שהיא תאסור עלינו דבר כזה? אני יכולה להתלונן עליה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש פה מע"רים? אם כן תזדהו D:?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי כאן כדי לעזור :), על תשובה לשאלה "מה הגובה והמזל שלכם? ^_^?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קראתי בכמה אתרים, שאם מורחים קרם חמצן 6% על הרגליים זה מסיר את הריח מהם, אבל לא כתוב מתי למרוח, כמה זמן להשאיר אותם על הרגלים וכו'.. מישהו יודע??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי סנופיייייי, על תשובה לשאלה "איך אפשר להסיר שיער ברגליים וביידים חוץ מסכין, לייזר ושעווה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנים מה הייתם מעדיפים? מישהי עם פנים מדהימות, חזה גדול, תחת יפה אבל עם קצת בטן, או מישהי בלי חזה בכלל תחת מושלם פנים נחמדות ורזה? הייתי פחות מעדיפים מישהי עם קצת בטן בגלל זה? עזבו אופי עכשיו...?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מידה 80 E זה גדול לגיל 14? או שזה סבבה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לחבר שלי יש מחר יום הולדת אנחנו חברים שבוע (וכן אני יודעת שזה לא הרבה) חשבתי לקנות לו בושם אבל אני לא, יודעת אם זה יפה אשמח אם תתנו לי רעיונות.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני שוקלת 65 והגובה שלי הוא 1.69 אני די מרגישה שמנה ועוד מעט אחותי מתחתנת (עוד חודש) ואני רוצה לרזות! אתה יכולים לתת לי תפריטים עצות וכו׳ בבקשה? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אין לי כישרון. אפילו תחביבים בקושי יש לי.. איך למצוא כישרון? אני לא טובה בכלום..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני מתחפשת למוכרת ארטיקים ומחר גשם ואמא שלי אומרת לי לשים טייטס וחולצה לבנה ארוכה מתחת לבגדים הקיציים וגרביים מתחת לסנדלים ואני כועסת עליה שהיא בכלל מרשה לי לצאת בצורה כזאת לרחוב.. היא צועקת שמבחינתה שאני לא אבוא מחר לבית ספר ואני בוכה כאן בלי תחפושת למחר. עזרה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איפה אני יכולה לעשות הדפסה של טקסט על חולצה? (בתל אביב או בת ים)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "א אני לוקחת תחפושות מבנות דודות שלי ובגלל שאני שמנה והן רזות אז התחפושת לא עולה עלי.. בקיצור אין לי תחפושת ; ( אני אצטרך ללכת בלי תחפושת ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי נתנאל., על תשובה לשאלה "תחפושת לגיל 22 יש למשהו/י הצעה מעניינת??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך לחמצן את הקצוות בשיער שלי? הוא חום בהיר איך זה יראה טבעי יחסית במה משתמשים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש ילד מהבית ספר שכל הזמן בוהה בי, כל פעם שאני וחברות שלי עוברות לידו אני שמה לב שהוא מסתכל עלי הרבה וזה נמשך כמה חודשים.. כשהוא שם לב שאני שמתי לב אליו הוא מסתכל לי בעניים וזה מלחיץ. למישהו יש מושג מה יש לו??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בת 12, כיתה ז'. ילדה אחת מהכיתה שלי אמרה לי שאם הוא ישלם לה 100 ש"ח היא תעשה בשבילו מה שהוא רוצה כולל מציצה. היא באמת מתנהגת מוזר בזמן האחרון, אומרת בכיתה "בואו נעשה אורגיה" עושה הכל כדי שהחלקים בגוף שלה יבלטו, מה קורה לנו? (לדור?)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עזרה! איך ללמוד למבחן בהיסטוריה? פאקינג 20 דפים! O___O?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אני בסדר אתה גמור, על תשובה לשאלה "כמה עולה רב קו??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי נקודות קטנות עמוקות בפנים.. מישהו יודע מה זה ואיך מטפלים בזה? כמו זה שבתמונה למטה (זאת לא אני בתמונה)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הדבר שאתם הכי שמחים שיש לכם? בכללי.. וגם מה במראה החיצוני??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "3 בנות ממש עסוקות בלהשפיל אותי כל יום במקיף והם הגיעו למצב של לשפוך ברד עך אחותי שבת 6, אני חייבת להחזיר להן אכשהו, דברים להגיד או לעשות ובלי עצות של לא לעות את זהכי אני חייבת בשביל עתמי! תנו רעיונות מה להגיד או לעשות, תודה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי מישהי לא מהעולם הזה, על תשובה לשאלה "עבודות מגניבות לגיל 18??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "התנדנדה לי שן, והיום היא נפלה לי. זה הגיוני? כלומר, עדיין נופלות שיניים בגילאים גדולים יותר. אני בת 14.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה הגיוני שיהיה אולסטאר ב100 שקל מקורי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מחר יש יש יום הולדת 16 מה ללבוש לבית ספר? ומה ללבוש גם בערב??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני מטר 170, אני לא יכולה, זה כל כך מוריד לי את הביטחון, בנים לא רוצים אותי, כי הרי מי רוצה חברה גובהה. אוף נמאס לי מה עושים? ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי פורים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי WHITEANGEL, על תשובה לשאלה "איך למדתם במחצית הראשונה? מצויין\בסדר\ככה ככה\לא משהו?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "סוגרים את סטיפס? דחוף.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "וואי אני ממש עצובה כולם מתלבשים ממש יפה ואני מתלבשת כמו עניה ואני רוצה בגדים כמו אצל כולם (באופנה) ההורים שלי אומרים שיש לי מספיק בגדים ואני נורא מתביישת בלבוש שלי.. מה לעשות איך לשכנע לקנות בגדים יפים.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "1.68 שוקלת 67, כמה אני צריכה להרזות? בת 15.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ❤unicorn, על תשובה לשאלה "מה צבע העניים שלכם? (:?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לא ראיתי את חבר שלי 3 שבועות שישי הוא חור מהצבא, אתמול לפני יומיים הייתי עם חברה שכואב לה הגרון ומשתעלת ממש קריטי והייתי אצלה אתמול עם עוד חברה ולא פתחה חלון, הגוף שלי ממש מקורר, יש מצב נדבקתי? מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי בואו נחיה כאילו איןמחר-פרשתי😭, על תשובה לשאלה "מכירים את הרגע המביך הזה שאתם רוצים לפרסם משהו ואז אתם אומרים"על החיים ועל המוות"??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי קונצרט וסיפרתי את זה לחברות.. אפס התעניינות.. וכשהן משתפות אותי בדברים אני תמיד מתעניינת ומתלהבת וכשאני אומרת משהו אז אף פעם לא אקבל תשובה חיובית.. אני מקבלת משהו חדש ותמיד ילדה אחת אומרת דברים לרעה על זה שלא אקבל את זה אולי וזה ממש מעצבן עזרה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מאושפזת עד יום ראשון, מתייבשת פה מלא זמן.. רעיונות מה לעשות? יש לי מחשב וטלפון ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי s0fly, על תשובה לשאלה "באיזה גיל מקבלים צו ראשון??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר אתר טוב לבניית אתר בקלות, שיהיה ברמה של 'עיר האתרים' אבל לא של 'עולם האתרים' זה גרוע... תודהה! בת 12.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, אני בת 14 ואני מחפשת עבודה להיות מורה פרטית באזור בת ים, אני בכיתה ח לילדים בכיתות א-ו אם משהו מכיר? תודה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה לפגוע בעצמי יענו להרגיש כאב.. אבל לא מסכין??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיי, על תשובה לשאלה "היי, תקשיבו יש לי בעיה באייפון הסוללה יורדת לי מהר מאוד, האייפון נדפק לי ממש ב2 דקות יורד לי 26 אחוז, אמרו לי לקחת למעבדה.. מה זה מעבדה? וכמה עולה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בעבודה ומשעמם לי, מישהו לבדר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי הגברבר שלכן, על תשובה לשאלה "תגידו מישהו יודע איפה אני יכול לעבוד בבאר שבע. אני בן 15.7.. לא אכפת לי איפה אני יכול בכל מקום..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני נוסעת עוד מעט לתל אביב, איפה בתל אביב יש חנויות מגניבות שאין בחיפה...? משהו עם מבוכים ודרקונים, או ספרים מיוחדים, כלפים מגניבים ופריטים מיוחדים שקשורים לסרטים או לפנטזיה.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה להיות שחקנית. אני רואה כל מיני שחקנים בסדרות ואני רוצה גם לשחק, לא בגלל הקטע של הפרסום, בגלל שזה נראה ממש כיף וחוויה.. הבעיה שאני כבר בכיתה י"ב ואני לא חושבת שיש חוגי תאטרון לגיל שלי (18).. מה אני יכולה לעשות? בבקשה תענו זה מאד חשוב..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אין לי פייסבוק כי אני מתביישת בשם משפחה שלי ואני ממש רוצה לפתוח פייסבוק אבל השם משפחה שלי מפדח מה לעשות?!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש כאן מישהו או מישהי שאפשר להתייעץ איתם? עדיף מעל גיל 16..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לכם רעיונות מה לעשות בסילבסטר שתי בנות בכיתה י' דחוף איזה מסיבה אולי אנחנו לא מוצאות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 14 ואני מתחילה לחסוך למצלמה... יש לי בעיה אחת, אני לא מבינה בכלל בזה. אני רוצה מצלמה של Canon וכרגע התקציב לא עולה על 2000/3000 שח על איזה מצלמות אתם ממליצים? אני רוצה כזאת שיהיה לה איכות התמונה טובה, כל השאר אני לא מבינה😂 בבקשה תעזרו😊❤?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הגובה שלכם אבל תגידו עם גיל!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש חנויות מגניבות בתל אביב כמו חנות לחפצים ממבוכים ודרקונים. וחנויות פנטזיה כאלה חחח?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אם זה לא במיטה אז אל תצעק, על תשובה לשאלה "יש איזה אחד בבית ספר שלי והוא כיתה מתחתי ולא ממש דיברנו פעם, אבל כל הזמן אנחנו מסתכלים אחד על השני מוזר. וכשהוא או אני עוברים אחד ליד השני אז יש מתח כזה משונה... והוא גם מסתכל עלי מוזר. זה אומר משהו??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי מרי מרלין, על תשובה לשאלה "כל הבנות בהיפה והחנון מכוערות מאיפה הם מוצאים אותם בכלל?!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ever, על תשובה לשאלה "מה המחירים בקומיקה וקומיקס וירקות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Dance~, על תשובה לשאלה "זה ישמע מפגר אבל איפה אפשר להשיג טלפון ציבורי? אני מתכוונת לא לאמיתי לצעצוע כזה.. אני רוצה לקנות לחברה הכי טובה שלי משהו שמסמל את החברות בינינו ונעשינו חברות בעזרת השיר פייפון (סיפור ארוך) אז איפה אפשר להשיג? אפילו אנגלי חמוד אולי מחזיק מפתחות חח?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני צריכה לקנות את הספוג לשיער או אבועגלה איך שלא קוראים לזה, ואני לא יודעת איפה לקנות ולא מאתרים כי זה עולה 40, פלוס משלוח שלושים שקל ואמא שלי לא רוצה לקנות לי או ללכת לקניון.. איפה אפשר לקנות את זה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית :<, על תשובה לשאלה "אם אני שורטת את עצמי, לא חותכת. מה זה נחשב? כאילו אני שורטת עד שיורד קצת דם, אבל ממש קצת...?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי # SwEEt LiKe SuGaR #, על תשובה לשאלה "הפילינג לפנים של ביוטיקר טוב? זה דחוף.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אם אני רוצה לדגמן איזה מידות אני צריכה בערך? כי אני בתחת 90, בבטן 60 ניראלי ובחזה 75?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היא אומרת לי אני רוצה שתיזום אתה את הכל... ושקשה לה להפתח מעצמה... עשינו כמעט הכל...?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי חברה שהיא לא בתולה... והיא אמרה שזה לא היה כואב וכלמיני כאלה וכל פעם היא מנסה לסחוב אותי לידידים שלה שאני גם ינסה את זה... וכיאילו אני לא רציתי אז היא התחילה לרדת עלי וכל מיני כאלה שאני חננה ובקיצור איך אתם חושבים עשיתי נכון שלא הלכתי איתה?! (בת 16?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי מקבלים צו ראשון? יהיה לי 16 במרץ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "באיזה חנויות קונים נעליים בסגנון הזה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הי יש שיעורי דיבייט בבית הספר ונתנו לנו עבודה כזו: האדם הכי מוזר לתפקיד הכי מיוחד, ובחרתי את עודד פז לתפקיד שר החינוך ואני צריכה טיעונים למה דווקא הוא מתאים, אז טיעונים בקשה! ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "השבוע יש לי צו ראשון ואני לא מוכן שיבדקו לי תביצים חייב??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה מוזר שאני בת ואני אוהבת/לובשת (לפעמים) בגדי גברים? (חולצות)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני יודעת שכבר שאלנו, אבל בבקשה תדרגו מ1-10 <3?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך להאריך שיער מהר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אולי ביסודי היהה מה שנקרא "מקובלים" כתיבת בניים ותיכון זה כל אחד מקובל, בסביבה שלו. יש תמיד תחבורות ששם יש את המעמד בינהם שיחשבו שהחבורה ההיא היא בעצם לא מקובלת. כל מי שעדיין חושב שיש מלך או מלכת הכיתה כנראה שלא היתבגר. מתנגדים או מצדיקים אותי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לשתי הסבים שלי ולסבתא שלי יש סכרת, לסבא שלי יש מחלת לב (הוא כבר קיבל פעמיים התקף לב) ולאמא שלי יש לחץ דם גבוה. מה הסיכוי שלי להיות בריאה בגיל 40? /:?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ילדה אחת ושמה יעל :) , על תשובה לשאלה "למה פלסטיק לא מתכלה? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ♥IM A BARBIE GIRL♥, על תשובה לשאלה "מי חוגג נוביי גוד?! ♥?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתמול אכלתי מרק והוא היה ממש ממש חם ושרפתי את הפה, וזה ממש כואב. מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ורד-Vered, על תשובה לשאלה "אתמול באתי חולה להתנדבות ואחמ"ש התחנה שם לב ואמר לי "ורד, עם זאת שאני שמח על המוטיבציה שלך לבוא לכאן, יכולת לסכן את עצמך ואחרים. אני מצפה שזאת תהיה הפעם האחרונה שאת באה לפה חולה" ובמקום להיות בתפקיד פיזי הוא העביר אותי למוקד. מה אתם חושבים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ~Live your life~, על תשובה לשאלה "עוד מעט יעשו לנו חיסון הפפילומה ואני מפחדת (אני כיתה ח') אני אמורה להיות ב-ז' כי אני בת 13:P אמרו לי שזה גורם לתופעות לוואי ועוד.. אני כל הזמן חושבת רק על זה, וגם אני לא רוצה לחלות במחלה אבל אני לא רוצה שיהיו לי תופעות לוואי ואמא שלי חתמה על הטופס..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי משיבון, על תשובה לשאלה "שיקמתי את השיער שלי לאחר מחליק יש לי טיפה יותר ארוך מתספורת קרה, אבל לא גודל לי מה אפשר לעשות ואיך?+טיפים לגידול השיער. כל הפרטים בבקשה. תודה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מטר 61 ושוקלת 53, כמה אני צריכה לרדת??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש עוד מישהו שקיבל קב"א בסיבות 49? יצא לי לשאול כמה בנים יודבטניקים, לכולם יש יותר גבוה. אני בת בכיתה יא׳ וכבר הלכתי לליגה ויש לי קב"א?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי -Sparkles-, על תשובה לשאלה "יש כאן בנות ממש ממש עדינות ושברירות שעשו קעקוע? אני אחת העדינות כל מכה כואבת לי, אז רציתי לדעת עד כמה זה כאב לשברירות שכאן, ובבקשה, בלי משפטים כמו על תעשי, וזה אסור, וכאלה..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לדעתי השוודיות הכי יפות בעולם גם בלונדיוניות גם עיניים כחולות גם גוף מושלם בהירות סקסיות בטירוף מי מסכים איתי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ילד אמר לי שזה הוא, להאמין לו? ואם זה לא הוא תתנו לי הוכחות?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למישהו יש רעיונות למקומות מיוחדים לשכב בהם? אבל תהיו יצירתיים, יש לי כבר 45 (חלק ריאליסטיים יותר וחלק פחות), תשתדלו שיהיה ריאליסטי כמה שאפשר חח?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "החתול שלי די מסריח.. אני יכולה לסבן אותו או משהו כזה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ללהלופסי בשגעת D:, על תשובה לשאלה "בת כמה לידי גאגא??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בן 14 משקל 45 גובה 1.54 זה בסדר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ושוב לחזור לאותה תקופה זה כמו לקחת סמים ללכת לגמילה ולחזור אליה בחזרה... איך הסטטוס??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי always here ;D, על תשובה לשאלה "באיזה כיתה אתם ובני כמה אתם? אני בכיתה יא' בת 16 ו10 חודשים?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה הגיוני שאני עם גוזיות בכיתה ח' אבל עדיין חושבת שהחזה שלי גדול? לא יודעת אני מוזרה מעניין אם תבינו אותי?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי קמת בבוקר? כל השאר זה בונוס :), על תשובה לשאלה "מישהו פה הצליח להשפתר בדיבור או באוצר מילים באנגלית ע"י שמיעת שירים? אם כן איזה שחרים? ואיזה סגנון של שירים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי 19, על תשובה לשאלה "אני בן 19 היא בת 14, היא שיקרה לי בהתחלה שהיא בת 16 וחצי קרובה ל17 ( היא גם גבוה ונראת גדולה יחסית ) ואז ראיתי לה בווטצאפ שחברה שלה רשמה לה שעוד חצי שנה היא תיהיה בת 15רבנו אבל היא אמרה שלאהבה אין גיל. היא צודקת..5 שנים הפרש, זה נכון? לאהבה אין גיל??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, אני בת 14 וחצי ורציתי לשאול, עשיתי אתמול בלילה שעווה בשפם ובין הגבות וזה נהיה לי ממש אדום ושורף! למה זה קרה? שמתי על זה עכשיו אלוורה וזה עוד יותר שורף לי! אני כבר בוכה! איך אפשר לטפל בזה עד מחר בבוקר?! לא הלכתי בגלל זה לבית הספר! תודה לעונים.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עודף משקל 5 קילו. מורידים אלזה פרופיל בצבא??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "פעם היו לי ריסים ממש ארוכים ומעוגלים ועווים ועכשיו הם הדללו לי, מישהו יודע למה הם הידללו? ואם יש מצב שהם יחזרו להיות כמו פעם??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי wiggle wiggle wiggle , על תשובה לשאלה "מה הקטע של השמות של הבגדים פה חחח??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתאיסטים אתם מתגיי'סים/מתגיי'סות לצבא? סתם כי מענין אותי לדעת ^_^?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנים: כשהייתם בכיתה ט או אם עכשיו אתם בכיתה ט, לא הייתם מסכימים לצאת עם מישהי בכיתה ז, גם אם אתם אוהבים אותה והיא אותכם??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "וואי נכון היה סרט מצוייר כזה על איזה ילד אינדיאני נראלי, והיה סצנה שהשמיים זהרו בכל מיני צבעים והוא הפך למשהו.. מישהו יודע??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, זה בסדר לקבור חיה שנפטרה בתוך עיתון באדמה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי חמו בייץ'!!!!, על תשובה לשאלה "סדרות יפות לראות? חוץ מ90210?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי לין סלווטור, על תשובה לשאלה "אני כבר בערך שנה רואה מספרים כפולים בשעון (כמו 12:12, 15:15 וכו) זה הכל קורא במקרה ולא מתוכנן. פעם ראיתי 06:06 בטלפון בסידרה כלשהי.. למה זה קורה? אני יודעת שזה משהו שקשור לנירולוגיה, אבל עדיין מה זה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ממש קשה לי, המקצוע לשון. בלשון א, היה עוד בסדר הוצאתי 74 סופי אבל לשון ב קשה לי היום היה לי מבחן וראיתי את התשובות ופשוט לבכות דרכים לעלות את הציונים אני על 60 בלשון ב?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיתוש, על תשובה לשאלה "מבחינה מדעית, למה כשקר יוצאים אדים מהפה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי ידיים מאוד חזקות: כשניסו לאנוס אותי גרמתי לבנאדם זיעזוע מוח. אבל בהורדות ידיים למשל הן לא כאלה חזקות.. איך אני יכולה לחזק אותן בעניין הזה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, הפטמות שלי תמיד היו מאוד בהירות ובימים האחרונים התכהו לצבע חום (בת 16) זה נורמלי? ממה זה נובע? קרה פה למישהי? בבקשה תענו אני לחוצה תודה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הקטע שההורים תמיד אומרים שילדים באים מהחסידה חחח כאילו למה דווקא חסידה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי פרשתי ♥♥♥, על תשובה לשאלה "יש דבר כזה מורה (זכר) לצרפתית? או שיש רק מורות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חח ח שהוא עשה לי לייק לתמונה היה לי חיוך ענקק אני ממש אוהבת אותו נכון??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי שמעשן והוא נראה קטין 13-15 גילאים כאלה.. איך אתם קונים את הסיגריות שלכם? אלה שאומרים קונים בסופר.. סתם נותנים לכם כאילו??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אוף מחר אני מסיימת ללמוד ב 3:35 וזה בלי מגמה. מתי אתם מסימים ללמוד??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, יש לי בעיה.. אני בת 13 (הגיל הכי מעצבן) ושום בגד לא עולה עלי.. או גדול או קטן.. ורנואר לא טוונטי פור סבן רק גינסים גם ברנואר כי אני מידה 32 במכנסיים אבל אין לי ממש חזה חח אז יש לכם חנויות להמליץ לי עליהן שבגדים יתאימו לי? אבל לא בגדיים פרחיים..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי הבן שלי חף מפשע, על תשובה לשאלה "באיזה עיר יש הרבה ילדים עם סוואג? ואלה שרושמים מושפעים וזה תחסכו..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי ילד אחד שיש לנו שיעור משותף שעתיים בשבוע, ופעם אחת הוא עבר לידי ואמרתי כזה וואו איזה ריח טוב יש לו, ונראה לי שהוא שמע את זה.. ומאז הוא שם את האפטרשייב הזה כל הזמן ותמיד עובר לידי צמוד אליי נראה לי הוא רוצה שאני יריח את זה למה לדעתכם הוא עושה את זה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הצעיף הזה יפה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימ*ת, על תשובה לשאלה "עזרה בביולוגיה בבקשה- הנחש לא שותה, האם יש בגופו מים? הסבירו תשובתכם?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי שיניים נורא עקומות ויש לי גם "ערפדים" אתם יודעים מה זה.. ואמא שלי מעדיפה שאני לא יעשה את הגשר כי היא חושבת שאני חושבת שזה לא כואב ואין טיפולים לפני ואני נורא רוצה לעשות גשר ולא בא לי להיתקע עם השיניים האלו יש למישהו עצה איך לשכנע אותה? מאוד יעזור!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "גבוהות או נמוכות..? בנים?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי רק חברה טובה אחת, והיא לא בדיוק חברה אמיתית. אני לא מבינה למה אנשים לא אוהבים אותי, לא עשיתי להם משהו הם פשוט לא מדברים איתי ומסתכלים עלי מוזר. קשה לי.. אני צריכה עידוד, אני לא רוצה להיות חברה של אף אחת יותר כי חברה אמיתית- אין. בת 17?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נמאס לי שלא מבינים אותי! אומרים לי 'תמשיכי הלאה' נראה אותכם ממשיכים הלאה כשאימא שלכם נפטרה לפני פחות מחצי שנה!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בזמן האחרון כשאני שרה סתם איזה 3 שירים רצוף כזה אחרי שאני מסיימת לשיר כואב לי קצת הגרון ובבית החזה וקצת קשה לי לדבר אחרי, מישהו יודע למה? למישהו קרה משהו דומה? האם זה מסוכן ואני צריכה ללכת לרופא לבדוק את זה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני לבושה ממש חם, מתחת לשתי שמיכות עבות, והחלון סגור ואני עדיין מתה מקור. מה לעשות? (אין מזגן)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה נורמלי שיש לי שיער על הפנים אני בת והרגשת קצת שיער למטה בלחיים ובסנטר להוריד אותך??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מעיל עור שחור או חום? לבנים..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אושר כאן בשבילך ♥, על תשובה לשאלה "מי יותר יפה בר או אסתי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ילדה סוכרררררר, על תשובה לשאלה "יש לי שיער נופח, גלי, קיצר כל מה שתרצו עם המון שוונצים אז שאלתי את הספר מה לעשות והוא אמר לי לערבב ג'ל לשיער עם קרם לחות ולמרוח על השיער ואני מפחדת שהג'ל יגרום ליותר שוונצים או שזה לא קשור.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עקרו לי שן ורואים את זה בחיוך איזה פדיחה זה יואו די אני לא יכולה לחייך חודש מעכשיו זה פדיחהה עידודים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי נינינינניניינינינינינינינ, על תשובה לשאלה "מי יותר שרה מדהים כריסטינה או מדונה וליידי גאגא??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי הכחמה של סטיפס, על תשובה לשאלה "אם אני שופכת חלב על בשר זה נהיה פרווה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "העבירו אותי מקום בכיתה ליד הילדה הכי פופולארית! מה לעשות איתה בשיעור שלא ישעמם? כיתה ט'?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אמרו לי שאני פוץ מזה אומר?<?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני תמיד רעבה אפילו אחרי שאני אוכלת הרבה איך אפשר להפסיק את זה חוץ מלאכול??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי יסמין1234, על תשובה לשאלה "חברה הציעו לי סרטים בסגנון הפעם הראשונה 2012?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הקטע של אלה שמצטלמים בשירותים שלהם מול המראה? זה מקום אישי שעושים בו צרכים.. אני רצינית. מה הקטע? אני לא מבינה...?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי עובדת בבורגרנץ׳-19 וחצי, על תשובה לשאלה "עזרה? בורגראנץ׳-אני עובדת איפה שההמבורגרים והצ׳יפס וכאלה (סיפור ארוך), בקיצור אני חולה ומחניק לי החום שם. מותר לי לבקש הפסקת התאווררות? לכמה זמן? אני עוד שנייה מתעלפת שם...?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזו פעילות ספורטיבית אני יכולה לעשות בבית? כמה שיותר אפשרויות.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי קצת יותר מידי רווח בין הגבות וזה לא נראה ממש יפה והגבות שלי הן יחסית דקות ובהירות מאוד אז אני צובעת בצלליות לא הרבה.. מה אני יכולה לעשות כדי שהן יראו יפה? חוץ מללכת לקוסמטיקאית..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי שמתאמן או התאמן: אחרי כמה זמן ראיתם או רואים תוצאות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש פה כאלה שלא מאמינים באלוהים? אם יש אז למה.??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אליאנה כהן, על תשובה לשאלה "יש לי בקלטת את כל הסרטונים שלי משהייתי קטנה בגן הבעיה שאני לא מכירה אף אחד שישי לו וידאו, אמרו לי שיש אפשרות לשנות שהחומר שקלטת יועבר לדיסק, זה אפשרי? איך עושים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Love to help, על תשובה לשאלה "עזרה! משהו לא בסדר בעמוד החשמל אצלנו, היום שמעתי כל הלילה והבוקר "יריות" מעמוד החשמל ולפני כמה חודשים אני וההורים שלי ראינו שלוש פעמים אור לבן והחשמל התנתק, מה לעשות? למה זה קורה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה אנימה כדאי לי לראות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה סדרות נוסטלגיה ראיתם??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית צוחקת, על תשובה לשאלה "חח שמתי לאחותי הגדולה תמונה מפחידה בשולחן עבודה במחשב, אין לכם מושג איך היא נבהלה, בכיתי מצחוק! למישהו יש עוד מתיחות שאני יכולה לעשות? חח דיי זה מצחיק!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי The Main Chick💋, על תשובה לשאלה "מה הסרט הכי טוב שראיתם? ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם ידידה שלי נתנה לי יבשה בפה יענו נשיקה וזהו ואני בתול שפתיים זה אומר שעכשיו אני לא בתול שפתיים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה יש בתחת של אישה? אני לא מבינה.. ושהוא גדול מה יפה בו?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם יש לי מלא פצעוונים ואני שמה על זה מסכת מלפלפונים של קוסמטיקאית זה יעזור??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה אומר אם לרוב נערים 15+ מתאהבים בי בקלות, ואני עצמי בת 12??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי,:9 אתם יודעים איפה יש מורים לגיטרה במחירים טובים שבאים הביתה.. (בת-ים)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "איך אפשר להבהיר שיער ביידים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זאת בושה ללמוד בכיתה קטנה למרות שאין לי כל-כך קשיים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית ><, על תשובה לשאלה "מצאתי אתמול בלילה אייפון חמש אס ברחוב זרוק. לפני חודש מצאתי אייפון ארבע אס והחזרתי לבעלים... גם לכם קרא שמצאתם אייפון? אויש זה כ"כ הזויי להחזיר את החמש אס או להשאיר אצלי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי !Yahoo, על תשובה לשאלה "יש כאן בנות או בנים שמכירים אנימה/מנגה ואוהבים יאוי- Yaoi??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי נולד ב17/9?? אני מרגישה בדד ;/?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש מפורסמות שיש להן מידה B בחזה? או לפחות בערך? תודה לעוזרים ושלחו תמונות שלהן אם בא לכם... (תענו כולכם זה מעניין )?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זיהוי אדם לפי מספר הטלפון. איך אפשר לדעת מה השם והכתובת של אדם שיש לי רק את מספר הטלפון שלו?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי מידה B75\B70 (תלוי בחברה) אני עוד 4 חודשים אהיה בת 13, תענו ברצינות בבקשה, זה עדיין נחשב לקטן-שטוח או לבסדר- כלומר לא שטוח??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה שווה דולר בשקלים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי swag ツ, על תשובה לשאלה "איך להגיב לזה O_0??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי YOLO#, על תשובה לשאלה "איך נהיים נאמני סטיפס? חיחיחי?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ∞ Yael , על תשובה לשאלה "בנים איזה צבע עיניים אתם אוהבים שיש לבת? כל אחד שיגיד את דעתו ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "רק לי בא להעיף כאפה למי שאומר/ת חמודיזה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי פה מכיר את אוסנת מרציאנו מנתניה (?) בלונדינית עניים כחולות, אבא שלה עובד בשיווק דברים מסין וכאלה. אני מאוהב בה היא גרה ליידי מי מכיר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיץ, על תשובה לשאלה "מה השיר האהוב עליכם??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ★✌️Keep Dreaming, על תשובה לשאלה "נכון יש תביטוי couch potato באנגלית? אז איך אומרים אתזה בעברית? כאילו תפוח אדמה ספה זה לא נשמע טובב?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי דיירקשנית 1, על תשובה לשאלה "איזה פאלפון הוא הפלאפון המגע הראשון??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי מלכת הברוקולי, על תשובה לשאלה "קרה לי נס חנוכה! נשפך לי מלא חלב על הטלפון והוא עדיין פועל גם לכם קרה נס דווקא בחנוכה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיתתתתתתתתתת, על תשובה לשאלה "מה זה אומר "אני אראה לך מאיפה משתין הדג"??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי לילושש, על תשובה לשאלה "יש לי איפון 4s ועוד לא עידכנתי את המערכת הפעלה אני עדיין ב6, אם אני מעדכנת עכשיו זה ל7.0.4 איך היא? שווה לעדכן או לחכות שישפרו אותה עוד??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש פה מישהו שיש לו את הטלפון meizu mx 2??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אין שם ^___^, על תשובה לשאלה "למה תמיד בקליפים ובסרטים אלה שנפגעות יעני בריונות, אנורקסיה וכל אלה גוזרות את השיער? מה זה אומר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי גשר, ונכון יש את 2 השיניים הקדמיות? אש אחת מהן נהייתה ארוכה יותר מהשנייה, למה זה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי סתםאחת (:, על תשובה לשאלה "אני ממש בוכה כאן! כואבת לי האצבע ברמות אבל! אני לא יכולה לקפל אותה ויש לי כתם כחול כזה.. קבלתי מכה בכדורשת.. ואני חייבת לנגן, ואני חייבת את האצבע בשביל זה, יש לי מחנה נגינה שאני חיכיתי לו שנה שלמה... יש מצב שזה יעבור? ללכת לצילום..? רופא??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני יפה כאילו הכל יפה בפנים שלי חוץ מהשפתיים לא רק שהם דקות גם יש להם צורה מכוערת. וזה מכער לי את כל הרצוף! ולא בא לי לעשות בוטוקס כי זה עושה את השפתיים מנופחות ומוזרות! מה לעשות? יש משהו שאפשר לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי #אין #כינוי , על תשובה לשאלה "באיזה שלב אתם ב-candy crush? אני בשלב 70 ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "טוב טוב הצילו! אם אני מוחקת תגובה מאיזה משהו של איזה סטטוס, זזה ישלח התראה למישהו? יעשה משהו? בא לי למות מהטמטום של היסודי! קיצר אם אני מוחקת תגובה זה ישלח משהו??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ♥YourAngle♥, על תשובה לשאלה "איך לטפל בנשירה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חח יש לנו ילדה בכיתה שאוכלת שניצל ואורז ב 7 בבוקר. כל הזמן היא מביאה לבית ספר, נכון מוזר..??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "אתה ויתרת אני נילחמתי, אתה עזבת אני ויתרתי אתה חזרת אני עזבתי ( או אני המשכתי.. מתלבטת) מה אומרים על הסטטוס??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו גר או היה באיזור עין גדי? אני בטיול שנתי ישנה בבית ספר שדה עין גדי ורציתי לדעת איך שם בלילה, קר מאוד??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתמול סיכמנו שניצא וההינו ביחד 7 חודשים.. ילדה ישבה עליו הסתכלתי בלי שיקלטו, והם התנשקו רצתי אליו נתנתי לוסטירה ורצתי הוא רץ אחרי עד לבית ולא הסכמתי לדבר איתו הוא רוצה שמחר בבית ספר נדבר כמו בוגרים אבלאני פשוט לא יכולה לראות אותו אנילא מפסיקה לבכות מהלעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי KatarinaOP, על תשובה לשאלה "אם אני רוצה להרים את החזה, אם אני אעשה תרגילי חזה זה ירים לי אותו? 0:?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אמרו לי שאם מערבבים מיץ מלפפונים ומיץ לימון ושמים על הפנים ואחר כך שוטפים לא יהיו חצ׳קונים ( כמובן שעושים את זה פעמיים שלוש ביום). מישהי עשתה וזה עבד לה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית:), על תשובה לשאלה "באיזה גיל אתם רוצים לעזוב את הבית??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Gleekit , על תשובה לשאלה "אני לומדת באור יהודה בבית ספר יובלים בכיתה ח׳ ואני יכולה שנה הבאה לעבור לאורט אבין. אבל בגלל שאני בעתודה המדעית אני מתלבטת כי אני שנה הבאה אהיה בכיתה שאני הרבה יותר אוהבת. מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אני פוחדת ממנו :(, על תשובה לשאלה "אני נורא מפחדת מהאורטופד שלי ולהחליף אותו זאת לא אפשרות. יש לו כזה מבט וקול קר ומאיים כזה. גם לפי הידיים אפשר להרגיש שהוא בנאדם כזה. הוא ביקש ממני להרים את החולצה והידיים שלו היו קפואות וקפצתי והוא אמר כזה "אני רק בודק אותך מה את קופצת?" איך להתמודד איתו??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מפריע לכם אם יש לבנות שיער בידיים? גם אם היא מטופחת..? הייתם פחות מתקרבים אליה וכזה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אינסטנגרם או פייסבוק??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי roni123, על תשובה לשאלה "אני חרא בן אדם אלוקים אין לך מה לעשות איתי בעולם הזה.. אני בדיכאון נפשי עמוק החיים לטא סובלים אותי אני לא סובל אותי איך להתגבר על דיכאון?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיתתתתתת, על תשובה לשאלה "בזמן האחרון אני נמשכת לבנים יותר גדולים ממני. ( לא יותר מדי גדולים, בערך בשנתיים עד שלוש שנים גג) פשוט הילדים בשכבה שלי נראים לי ממש ילדותיים, והם לא יודעים איך להחמיא ולפנק, זה בסדר להימשך לילדים גדולים, או שאני צריכה להיגמל מזה ומהר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אני9399, על תשובה לשאלה "מה היו המאפיינים לימי הביניים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עוד כמה ימים נוביי גוד? (ראש השנה הרוסי)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך למשוך תשומת לב מילד מהשכבה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שיניים טיפה צהובות זה מוריד לבנים? (יש לי גשר)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה שוקלת סופגנייה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך מחזירים אליי מישהי שלא רוצה אותי אני לא יכול לחיות בלעדיה מה עושים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי חוליו בנגחוליו לשירותכם, על תשובה לשאלה "אני כבר בן 17, אני רוצה לעשות קעקוע של הראפר האהוב עלי (רציתי לעשות את זה עוד משנה שעברה), ההורים לא מרשים, מה לעשות? איך לשכנע אותם??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ללבב יוו בייבי, על תשובה לשאלה "קיבלתי מנילה ויש לי רק תפקיד 1 מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי בווווווווום הינה סיון ^_^, על תשובה לשאלה "אם אני מעשנת כמעט שנתיים גם נרגילות וגם סיגריות ועושים לי צילום ריאות יש לי ריאות שחורות?.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי לא הכל טוב, אבל הכל לטובה , על תשובה לשאלה "כואב לעשות גשר ואת הבדיקות לפני??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Natii😍 פרשתי , על תשובה לשאלה "ציירתי נוצה, איך יצא? (אל תתיחסו לתאריך בכתום המצלמה שלי לא מכוונת P ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי זה לא מנומש לצחוק על ג׳נג׳ים😆, על תשובה לשאלה "אם אני מדיום בטייצים של אדידס אז כמה זה במידה של מספרים בטייצים של אדידס??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי הולך לכנס מש"צים בחנוכה? ומי שכבר הלך אני אשמח עם תפרטו לי מה היה שם??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ליידי גאגא בן??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בת כמה מיילי סיירוס? מי שיודע...?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה עשיתם במחוייבות אישית שלכם??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי (⊙⊙)(☉_☉)(⊙⊙), על תשובה לשאלה "מתי חופש חנוכה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לכם רעיון מה לצייר בנושא "בכל אחד יש אור"??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה אפוקליפסת זומבים? ומתי זה יהיה? אם יש לי זומבי גאן אני מוגן??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי עוד מעט בת מצווה ואני לא רוצה לעשות במועדון אם החברים איפה אני יכולה לעשות? מה אני יכולה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש ילדה שיורדת עלי שאני מכוער ליד חברים מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי גזר מעופף-חסומה לצמיתות.. ביי, על תשובה לשאלה "איך הציור??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה יחידות אתם במתמטיקה ואנגלית? אני מתמטיקה 3 ואנגלית 4 זה בסדר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הנשיקה הראשונה שלכם הייתה צרפתית / רגילה? ובאיזה גיל??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בהתערבות עם חברה וזה ממש ממש חשוב אתם יכולים לבחור 1 או 2??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי שרק 4, על תשובה לשאלה "אני ממש ממש לחוצה! מחר אני הולכת לעשות רישיון על מטאטא אש המחץ! הוא מסוכן? ואני שוקלת כמו שרק זה ישפיע עלי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו היה בפרוייקט מיכא"ל וזה ממש עזר לו??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה אחים אתם??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אני יודעת עם לחדר שלי יש קירות אקוסטים? ומזה בדיוק אקוסטי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך לשמור על הפן\המחליק בחורף??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי קרקר(:, על תשובה לשאלה "מה מצחיק בג׳ינג׳ים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנים, מה התכונה הכי חשובה בעיניכם אצל בנות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מעל איזה ציון זה טוב ב5 יחידות מתמטיקה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כל הבנים הערסים מהכיתות הרגילות מסתלבטים עלי נמאס לי! מה לעשות?!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נכון הקצפת הזאת שמורחים על הרגל וזה מוריד את השערות (בלי סכין!) זה מוריד מהשורש או עושה כמו סכין יעני יגדלו יותר כהים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי עין של סינים? ( ( ( (?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה סלינה לא באה לישראל??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזו סדרת אנימה לדעתכם הכי טוב? חוץ מנארוטו, וואן פיס ודרגון בול.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היה לי מאמר באנגלית על אלרגיה לבוטנים, ויש פה שאלה שאומרת "תעשו רשימה של מה אפשר לעשות כדי לשמור על הילדים עם האלרגיה לבוטנים" יש לכם רעיונות? ואתם לא חייבים לכתוב באנגלית, תודה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך זה שכשאנחנו (בנים) קטנים יעני בגיל יסודי כזה אז לא אכפת לנו כמעט משרירים ומגוף מפותח וכשאנחנו מתבגרים (חטיבה+תיכון ומעלה) מתחיל להיות לנו משנה והכל ומתאמנים כדי לפתח גוף? כאילו מה הפסיכולוגיה מאחורי זה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי פה מכיר את דניאל ויידר מחולון??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למי יש את המספר של חן טל??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Xo Ella , על תשובה לשאלה "אתם אוהבים תנ"ך??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נולדה לי אחות רעיונות לשמות, בבקשה! תודה ♥?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איפה בתל אביב יש מקומות לטייל עם חבר? מקום נחמד כזה בלי הרבה אנשים...?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תגידו זה אמיתי? פסק הלכה: אין לאכול מבישולי רוסים בצבא הרב יעקב יוסף, בכורו של הרב עובדיה, הסביר שמכיוון שרוב הרוסים אינם יהודים, אסור לחיילים לאכול מתבשיליהם במטבחים צבאיים. בנו מבהיר: הוא התכוון גם לבדואים ודרוזים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי לא קוראים לי אני בא לבד ;), על תשובה לשאלה "יש ריח של חרא בסביבה שלי יכול להיות שברח למישהו??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי . (: (:, על תשובה לשאלה "השיער מתארך מהשורשים נכון?! או מהקצוות?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Dr. Chase, על תשובה לשאלה "יש לי שעה עד שאני צריכה לצאת לבית ספר. מה לעשות בזמן הזה? משעמם לי!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כל הזמן שאני מדברת סתם עם ילדות מהכיתה חברה שלי באה ונדחפת לנו וזה מחרפן! מה לעשות כדי שהיא תפסיק??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי { אנונימית } , על תשובה לשאלה "שאלה לרק מי שמבין!- חייבים לשים בגשר גומיות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי לובאטיק-סלינטור-האנגרית, על תשובה לשאלה "פסטלים לשיער (צובע בכול מיני צבעים) זה יכול להרוס אותו? ברמה מאוד גבוהה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה ממש נורא להתנשק עם בת שיש לה גשר?:<?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אוהבים את וואן דיירקשן או לא? (אני לא-,-)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי מלא מלא גזים בבטן, לא בצורה נורמלית בצורה ממש גדולה וזה לעיתים קרובות גורם לי לכאבי בטן.. יש לי אותם גם אחרי שאני עושה קקי. מה זה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עקמת בגב זה לתמיד? איך אפשר לרפא את זה? וכמה פרופיל זה מוריד בצבא??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי חציל מכה שנית(נחסמתי.שוב.), על תשובה לשאלה "חציל יכול לסובב חישוק על עצמו??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש פה מישהי שעשתה ניתוח אף בגיל 16??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה לשאול אותה כדי לדעת כמה היא אוהבת אותי ורוצה איתי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי היימהקורה? , על תשובה לשאלה "אם מישהי מחליטה שהיא לא אוכלת יותר כי היא רוצה להרזות, אז היא פשוט סתומה נכון? אל תתביישו תגידו את האמת?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ❤Love U, על תשובה לשאלה "עשיתי עגילים לפני כמעט שנה. הייתי חודשיים עם רפואי, וחצי שנה עם עגילי זהב. לא התעסקתי עם זה ולא החלפתי כל שניה. אין לי אינפקציה. אני יכולה כבר לשים עגילים מפלסטיק? או גולדפילד??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אוף יש לי פצעים בפרצוף עכשיו הקטע זה שהם באים כצה בדרך כלל לפני מחזור.. חלק גם נובעים משחורים.. מה אני יכולה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה ילד/ה אתם/ן אוהבים/ות? ספרו לי, תמיד רציתי לדעת מה עובר אצל מלא נערים/נערות בגיל הזה, חוץ ממני כי עברתי אותו חחח כי אני בת 18.. קיצר ספרו לי, אשמח לשמוע כל דבר שתספרו על אותו/ה ילד/ה. מי שירצה שישלח הודעה ואפנה אליו בפרטי?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתם יודעים מה תרצו להיות כשתהיו גדולים? או שרק אני עדיין לא יודעת? >.<?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לא שתיתי שום דבר צהוב במשך השבוע ובכול זאת יצא לי פיפי צהוב, אני חולה?! מה קורה לי?!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר עזרה בזה? תודה לכל העונים "מצאו 5 מושגים (שונים) המבוססים על השורש י. ד. ע. לדוגמא: מדען"?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי All About That Bass, על תשובה לשאלה "איך לשכנע את אמא שלי ואבא שלי שאנחנו צריכים לקנות כלב? אני ממש רוצה את זה ואני מוכנה ללכת את כל האחריות והם עדיין "חושבים". מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה שלב אתם בקאנדי קראש? ואצם מכורים או לא? אני שלב 79 ומכורה רצח?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני יודעת שזה שאלה מוזרה ושניכנס החג אבל, מה עושים בחג הזה? ועל מה זה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת יחידה, והבית שלי הוא לא פיצקי אבל הוא יותר קטן מבתים של אחרים כי אין לי אחים וזה.. יש לי 4 חדרים בבית. ויש ילדות מפגרות שלא רוצות להיות חברות שלי בגלל זה. גם אתם ככה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני צריכה לקום ב9, באיזה שעה ללכת לישון? בת 15?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי הייתה הנשיקה הרראשונה שלכם ואיך זה קרה ואיך היה? תודה לעונים זה חשוב לי ♥?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית,.., על תשובה לשאלה "מחר אנחנו עושים על האש עם כל המשפחה ואני לא רוצה לבוא בגלל שהם כל הזמן יורדים עלי שאני שמנה וצוחקים עלי בלי הפסקה וההורים שלי אפילו משתפים פעולה איתם. אני לא יודעת מה לעשות כבר, ואני לא יכולה להחליט שאני לא באה כי יכריחו אותי לבוא.. מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי <3 i love rihanna <3, על תשובה לשאלה "איך עושים סיאנס עם מראות׳? (אנילא עושה סתם מתעניינת) ופליז אל תגידו שזה חרטה כי אני לא שואלת עם זה אמיתי..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה אפשרי לעבור בית ספר באמצע כיתה ח'??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני לא חולה 36.53 אבל אני מרגישה חום וזה לא חם לי. אתם יודעים ממה זה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "גילחתי את החזה כמה פעמים ונהיה לי פצעים בגלל שערות מתחת לעור בפטמה.. איך מטפלים בזה וגורמים להם להיעלם? זה ממש כואב.. אני לא אעשה את זה יותר...?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי כאן כדי לשמור לבחורה על הכבוד, על תשובה לשאלה "אם הייתה לי חברה לפני חתונה, אז אחרי חתונה זה ישפיע על הקשר ביני לבין אשתי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי נולדתי לצחוק-נולדת בצחוק, על תשובה לשאלה "למה כשאני רואה בטעות תמונה בעירום אני חייבת לשירותים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי חברות שהם לא זורמות כאלה הם כאילו לא יכתבו יפה שלי בפייס ועוד, אפילו שזה לא הופך אותם לזורמות כל כך אבל כאילו הם לא מבינות צחוקים והם לא רוצות להיות מקובלות ואני כן רוצה מה אני אעשה.??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית5545, על תשובה לשאלה "באיזה מקומות הופיעה אבריל לאבין? תודה לעונים P:?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש פה ערבים/ערביות (לא בקטע גזעני)??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי ממש מצח נצח וזה לא ניראה יפה בתמונות וכאלה. מה אפשר לעשות כדי שהוא יראה פחות גדול, נגיד משהו עם השיער. יש לי שיער מתולתל אז פוני זה לא רעיון טוב?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רוצה לעלות תמונה לפייסבוק שלי ושל חברה שלי מתנשקות בפה אנחנו לא לסביות ואנחנו גם לא רוצות לצאת הומופוביות אז מה לכתוב??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בעקבות השאלות הרבות עכשיו של.. אני בן 15 ולא הייתה לי חברה.. זה בסדר? וכל אלה.. רק אני חושב שזה חרטא אחד גדול בגיל הזה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ╮∩╭(︶︿︶)╮∩╭, על תשובה לשאלה "מי לומד בבית ספר אורט מילטון בבת-ים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה לגמור\לתת ביד? ידיד שלי אמר לי משהו על זה ואני לא יודעת מה זה... כאילו אני יודעת שזה כמו לאונן... אז מה זה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי היום בתשע חוג ריקוד והסטודיו שלי בצד השני של העיר חברה שלי הייתה אמורה לקחת אותי והיא הבריזה ואבא שלי לא יכול לקחת אותי. יואו כבר נמאס לי וזה פעם שנייה שאני לא אגיע השבוע. מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי בובה ;), על תשובה לשאלה "היי, שלום לכולם אני בת 17 ויש דבר שמאוד מציק לי זה שאף פעם לא התחילו איתי הוא ניגשו עלי אני רוצה לציין שאני באמת בחורה יפה למה לא מתחילים? תודה לעונים?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו מכיר את תיכון אנקורי? (תיכון פרטי) משתלם או לא ללמוד שם??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ילדה אמרה שאני כאפות כי אני חושבת שצריך להתנשק (גם לא פעם ראשונה) רק עם מישהו שאוהבים, לדעתכם היא צודקת ואני מגזימה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה פחות בריא (לא מבחינת קלוריות, מבחינת בריאות)- גבינה צהובה 28% או כוס שוקו??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה אתם אוהבים לשתות בארומה? ועכשיו משקאות חמים..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לא מבינה למה מקרוב במראה אני נראת יפה ומרחוק מכוערת? איך אני נראת כמו מקרוב או כמו מרחוק ומה משפיע עלזה? בבקשה עזרה!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי 🍀🐨סטלן *~* , על תשובה לשאלה "איך מכינים חלב אורז? ויש לי אורז רגיל, לא מלא.. (יש לי בלנדר והכל)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה 50 קפיצות בדילגית מורידות בקלוריות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית סקרנית אף מאוד, על תשובה לשאלה "על מה בנים בני 12-13 חושבים? האם הם כבר מתעניינים בבנות? מהם תחומי העניין שלהם? (כיתה ז')?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יאמיי *~* מי היה רוצה לאכול את זה עכשיו? D;?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי The Main Chick💋, על תשובה לשאלה "באיזה מילה אתם הכי אוהבים להשתמש??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיתוס, על תשובה לשאלה "היי, לכולם! קניתי לעצמי כובע דווקא מחמיא לי (העגול השחור עם הקטיפה שדיי הלך בקיץ) אבל יש רק בעיה אחת-אני מתפדחת לצאת איתו ברחוב.. מה לעשות? האם לפי דעתכם זה לא פאדיחה לצאת ככה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיתתת., על תשובה לשאלה "אם אמרו לי שאני מזכירה קצת את לוסי הייל, זאת מחמאה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי., על תשובה לשאלה "אתם חושבים שכל אחד מסוגל ל5 יחידות מתמטיקה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בדיאטה מה אני יכולה לאכול? לא משהו כבד, אסור לי להשתמש בגז, ואין לי פירות וירקות אמא שלי שכחה לקנות.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אז ככה, יש לי טסט יום שישי הקרוב בשעה 8:30 בבש... אפשר טיפים? איך השעה? זאת השעה היחידה שהייתה...?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני לא מבינה למה מקרוב במראה אני נראת יפה ומרחוק מכוערת? איך אני נראת כמו מקרוב או כמו מרחוק ומה משפיע עלזה? בבקשה עזרה!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי שואלת השאלה, על תשובה לשאלה "למישהו יש פלטה בשיניים? זה כואב/מעצבן??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי טופזוש..., על תשובה לשאלה "איזה צבע אודם מתאים יתאים לגוון עור שלי שהוא צהבהב ושחום קצת? כי שמתי לב שאודם ורוד לא מתאים לי.. ומישהי רוצה להמליץ לי על אודם של חברה מסוימת שהוא טוב ולא מייבש שפתיים? ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני טסה לארה"ב עם סבתא שלי, היא קצת מבוגרת ולכן יש מצב שכבר לא יהיה לי איתה עוד טיול. לכן אני רוצה שיהיה בו ממש כיף. אנחנו מתחילות בניו יורק, לאן לדעתכם כדאי להמשיך לאחר מכן??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה טייץ??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "המבחן המעשי של מדא כדי להתנדב זה מבחן קשה? אני ממש בלחץ..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי רוני(;, על תשובה לשאלה "חלמתי שאני וחבר שלי מתנשקים על המיטה ופתאום באה גור חתולים שחור ומלקק לי את האוזן, ואז חבר שלי מגרש אותו. מה זה אומר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני מדברת עם מישהו בן 20 ואני בת 14, אני נקשרתי אליו מאוד, הוא באמת מיוחד, יצא לנו להיפגש פעמיים ואנחנו כל הזמן מדברים בפלאפון בוואטסאפ ובכל דרך אפשרית, והתחלתי להתאהב בו אני יודעת שבחיים לא יהיה בנינו משהו מה אני יכולה לעשות? אגב אנחנו מדברים שנתיים?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Princess Bubble Gum~, על תשובה לשאלה "למה קוראים לזה חיתולים חד פעמיים? מישהו התפתה להשתמש בהם שוב??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איפה כל החתיכים? באיזה מקום בדרך כלל??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אפשר סרטים בסגנון "LOL" ו"כמעט סיפור מצחיק"? סרטי תיכון כאלה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בנים לובשים בוקסר מתחת לבגד ים? O_O?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה אפשרי שמישהו יוולד עם שיער וורוד? או אפילו לבן? (מבלי שהוא יהיה לבקן.. אפילו עם צבע עור כהה) ובנוסף באותו הנושא, יש כזו מחלה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לכהי-עור יש נקודות חן? (לא מתוך גזענות, סקרנות נטו)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני בת 14 ונראת בת 16 באיזה עבודה אני יכולה לעבוד??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה חזה זה כל כך רך ונעים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית +, על תשובה לשאלה "אני והחבר שלי עומדים לקיים יחסי מין בפעם הראשונה, ואני עדיין בתולה... אני לא יודעת מה לעשות בקשר לסדינים... הרי בפעם הראשונה בדרך כלל מדממים ואני לא יודעת אם צריך לעשות משהו כדי למנוע מהסדינים להתלכלך, או שפשוט לתת להם להתלכלך... מה לעשות? מה אתן עשיתן??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Dancing is my life , על תשובה לשאלה "אם יש לי אייפד מיני כדאי לי להתקין את הiOS 7??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני ילדה אפס. מכוערת, מפגרת, סתומה, אהבלה, פחדנית. אני שונאת את עצמי. נמאס לי להיות פראיירית, להכנע לכולם, לתת לכולם לנצח אותי.. )':?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי '''''', על תשובה לשאלה "יש לי בעיה חברותית, גם אמא שלי אמרה, אני מופנמת מאוד. ביישנית. שקטה. ואני גם שונאת בנות זורמות. וצחוקים. אמא שלי אמרה שזה לא טוב, וזה מראה על בעיה חברותית. מה לעשות?:' (?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Dance Of Death=], על תשובה לשאלה "מ1-10 כמה מפחיד הסרט האישה בשחור??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Eden❤ for you, על תשובה לשאלה "יש לי MP4 של FUJICOM והוא לא נדלק לי. ניסיתי להטעין אותו כל הלילה והוא עדין לא עובד לי. מה עושים? דחוף.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יהיה מוזר לצאת לריצה עכשיו? לא אכפת לי מהחום?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אני משתמשת כמעט כל יום במחליק, בזמן האחרון אני שמה לב שהשיער שלי מדלדל ונושרות מלא שערות בכל פעם שאני מעבירה את היד על השיער, מה לעשות? תודה ובוקר טוב?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ^Noy, על תשובה לשאלה "רישיון לאוטו או לאופנוע? (בת 16)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ^אנונימית^, על תשובה לשאלה "בנים - בעיניכם ילדה מטר שישים או שישים ואחד ששוקלת 51, נראית טוב עם ביקיני? או שהיא נחשבת שמנמנה לדעתכם??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ße vegan ♡, על תשובה לשאלה "אני ממש חייבת את החוות דעת שלכם! פתחתי בלוג בנושא הרזיות לפני כמה זמן וניסיתי לעצב ולשפר אותו, תגידו איך יצא (השקעתי בו המון זמן ), מקווה שהוא יעזור לכם ♥ ופליז לא להתעלם?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אנשים שלא עשו לי כלום מעצבנים אותי אוף -.- למה זה ככה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "יש לי שיער חום כזה שטני זה נכון שאם שמים לימון בשיער ונישארים בשמש זה משנה את הצבע לבהיר? זה יעבוד כדאי לנסות? ועל שיער רטוב או יבש??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היום אח שלי קבע דייט הוא בן 18 והיא בת 14 וחבר שלו שאל אותו איך התחברת איתה למה לא עם אחותה (היא הייתה איתם באותו הרגע) ואז הוא אמר, כי היא פחות יפה. נמאס לי מה?! ככה זה כל הבנים? כי אם ככה אני לא יתחתן בחיים! אני מכוערת אבל עם אופי טוב..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 15 ואפעם לא היה לי חבר\נשיקה ראשונה. אפילו לא נשיקה פשוטה. אני נראת טוב ואופי טוב. אני לא מסריחה ובנים לא מתרחקים ממני... מה הבעיות שלי? ובבקשה אל תכתבו לי סיסמאות שטחיות על אהבת אמת. עצות? עזרה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "вот нету смысла просыпаться утром. מה זה אומר? מישהי בחברים לאט כתבה את זה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנים יש לכם בעיה אם מישהי קוראת לכם בובי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מציירת משהו ואני צריכה שתעזרו לי בבקשה, איזה דמויות מצוירות אתם מכירים? חוץ מבובספוג, הלו קיטי, מיקי מאוס?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני אדע איזה סוג עור יש לי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי יש כאן אנשים איכותיים?, על תשובה לשאלה "איפה אני עוד יכולה לפרסם את השיר שלי, כבר נכנסתי לפורומים ואני ממש משתדלת.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שמדווחים על שאלות וזה.. זה מעלה את האמינות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני יודעת שיש לי ציפורניים קצרות אבל איך יצא.??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "הציצי שלי הולך לצד.. כאילו הוא לא ישר.. הוא הולך כול אחד לצד אחר.. מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך לדעת אם יש פה ילדים מבית הספר שלי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הוא קטן ממני בערך בשנה זה אמור להפריע? ואני חושבת עליו כל היום וכל הלילה ואני אפילו חולמת עליו שזה הזוי, זה נורמלי שאני חושבת עליו כל הזמן? והאם הוא מרגיש כמוני??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה היה הדבר הראשון שבישלתם מחוץ חביתה ושקשוקה? האם יצא לכם טעים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "1.61 זה נחשב נמוך? נורמאלי?-- בת 15 וחצי?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי 10אורן10, על תשובה לשאלה "היי, יש לי חברה שחולה בצורה מוגזמת על ג'סטין ביבר ודואגת הרבה יותר מדי לגבי המראה החיצוני שלה.. מה אני אמורה לעשות?!?!?!?!?!?!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי טבעונות-חיה ותן לחיות 269 (בת), על תשובה לשאלה "תנו לי בבקשה סרטי שואה מרגשים לגיל 14, חוץ מהפסנתרן, נקודת האיסוף והנער בכותונת הפסים. תודה רבה רבה רבה )?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הבעיה שהכי מטרידה אתכם בחיים כרגע??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי המורדים לנצח, על תשובה לשאלה "יש דרך שאני יכולה להבהיר את השיער שלי אבל לא לחמצן? יש לי עכשיו חום כהה אבל בא לי שטני-חום כזה..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "טיפים איך ליזום שיחה עם בנים במקום לא שגרתי... ( בית כנסת חח) תודה לעונים?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "השיער שלי יבש וחסר ברק, אפשר מתכונים למסכות שיער עם מוצרים שיש בבית??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רוצה ללכת עם נעליי עקב ממש קטנות.. כאילו חמודות כאלה נגיד לאירועים כזה ( חתונות, בת מצוות, חגים וזה.) בת 12 וחצי.. זה מתאים? ואיפה קונים עקבים קטנים? ( לא פלטפורמה )?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי daniel (בן 17), על תשובה לשאלה "מישהו פה היה באוקראינה מתישהו בחיים שלו (בגיל גדול מספיק כדי לזכור גם משהו, מאוקראינה)??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי That Girl, על תשובה לשאלה "יש לי יותר מדי שמות, שרון אלכסנדרה סשה אלכס לקסי... בדר"כ קוראים לי שרון. איזה עוד שם אתם ממליצים? אני תקועה.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי הכינוי בטעינה... ↻, על תשובה לשאלה "מה צבע העיניים שלכם??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני היחידה שיושבת בבית ומחכה שהצום יגמר? -,-?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "צמתי 17 שעות אך לפני חצי שעה נשברתי ואכלתי פיתה. איך אני מכפרת על זה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ♥same same new name♥, על תשובה לשאלה "אוף אני בבית ואין לי מה לעשוותת. המשפחה שלי לא כאן חוץ מאחשלי שישן, אין לי ספר לקרוא, לבשל זה לא אופציה, ראיתי כבר פרק בסדרה אין לי כוח לעוד. אני משתעממת ממש יש לכם רעיון מה אני יכולה לעשות? אני מתהה פהה \:?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש איזה מישהו שעונה למלא שאלות ואתם כבר זוכרים את הכינוי שלו? אם כן תגיבו, (ואם לא פשוט אל תענו)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי הפרפר של הארי❤, על תשובה לשאלה "תעזרו לי!- אמא שלי רוצה שאני אכין שיעורים כי אני כל הזמן באייפד, אז היא לקחה לי את האוזניות, והיא החביאה לי אותן ואני לא מוצאת אותן ובלי מוזיקה אני לא יכולה להתרכז! היא לא מבינה את זה! לא אכפת לה, היאאומרת שיש לי בעיה! מה לעשות? מהר.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי רווסקיה בייבי <3, על תשובה לשאלה "אנשים כופרים כמוני יש??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ๖ۣۜKillJoy, על תשובה לשאלה "מה אתם אומרים על המצלמה הזאת? (קישור מצורף)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שברתי את הצום ואני מרגישה רגשות אשם. כי אני כן מאמינה באלוהים. מה אני יכולה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני אלך כל יום (חוץ מיום שבת) למכון כושר, ואעשה הליכון במשך 15 דקות במשך חודש, כמה ק"ג אני אוריד? (וכמובן אוכל בריא וכל זה:X)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה במשחק האמון כולם בוחרים צפרדע או חמור??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה אתם לא צמים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מאוהבת במישהו בן 16 ואני בת12 מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חחח מצחיקים אותי אלה שאומרים "בתנך לא רשום שאסור להיות במחשב בזמן. הצום" "לא נאכל ולא נשתה אבל במחשב נמשיך ונהיה" חחח כאילו, מה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני בן 14 ועוד לא גבהתי וכולם בשכבה שלי כן, (ההורים שלי בגובה ממוצע) אני אגבה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי שוב הורידו לי אמינות? יש! D:, על תשובה לשאלה "רעיון טוב למתנה ליום הולדת לאמא??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני ממשפחה מסורתית, אני מאמינה ויום כיפור מאוד מאוד חשוב לי. אבל כבר יומיים יש לי כאב גרון מאוד מאוד חזק, אני מרגישה כאילו יש לי פשוט אש בתוך הגרון.. אני לא מדברת כמעט, וזה רק הולך ונהיה יותר גרוע. מה לעשות? מאוד חשוב לי לצום אבל אני מרגישה שאני לא מסוגלת!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי La vie est belle ;), על תשובה לשאלה "כדאי לצום השנה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ההיתם רוצים לגור בהרצליה? מה אתם חושבים על העיר הזאת??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה פאדיחה, נרדמתי אצל האורטודנט.. כמה זה פאדיחה מ1 עד 10??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה אתם חושבים על התאומות חלפון??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חחח יש בעולם אנשים כל כך מוזרים והזויים נכון?XD?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ❤Love U, על תשובה לשאלה "יש לי ממש כאבים בשן טוחנת בפה, מה זה יכול להיות? אני לא אוכלת הרבה ממתקים, ואני לא שותה קולה.. ואני מצחצחת תמיד שיניים.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אנשים רואים בי מישהי ששומעת אמינם ולינקין פארק וכאלה.. זה נכון! חחח אני מתה עליהם אבל ברגע שילדה גלתה שהתחלתי לשמוע וואן דיירקשן, היא יצאה עלי בצורה די מגעילה ופוגענית כי אף אחד לא צפה לזה ממני! לחזור להסתיר את זה? רק לא מזמן נהייתי אובססיבית אליהם..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "השיער שלי משעמם.. כיאלו הוא דק ודליל והוא חו\שטני כזה.. ובאמת שהוא יפה ואין לי תלונות אבל הוא משעמם כזה.. יש לכם רעיונות איך להפוך אותו ליותר מעניין? תודה!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ofir.lebo, על תשובה לשאלה "אני בן 10, משקל 29.9-32.8 תמיד, גובה 1.47 נראה לכם שהגובה ומשקל יפריעו לי בעתיד??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה השיעור הראשון שלכם היום במערכת??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Nobody's perfect ;), על תשובה לשאלה "מה יש לכן? שיער: גלי / חלק / מתולתל? שיער: קצר / בינוני/ ארוך? צבע שיער: חום/ בלונדיני / שטני? עיניים ;חום/ירוק / כחול? לי יש חום קצר חלק עיניים חומות ירוקות ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני אוהב אנימה, וכאילו חורש על סדרות אנימה, שומע רוק כל הזמן, התספורת שלי זה כמו של דמות מאנימה אחת, וכאילו אני הולך לכנסי אנימה, ושם אני צובע ממש את השיער עם תחפושת והכול, וכאילו בחיי היום יום בכיתה אני סתם שומע רוק ומתבודד עם עוד חבר כמוני, אני פריק??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה פריקיות? זה מתבטא רק בלבוש או שיש דברים שהן עושות של פריקיות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי זאתי שצריכה עזרה..., על תשובה לשאלה "אני חייבת עזרה מה כדאי ללבוש לריאיון חשוב מאוד ואני חייבת לעשות רושם טוב אז אשמח לקבל פירוט של מה ללבוש ואיפה אפשר לקנות אשמח לקבל תגובות על נעליים בגדים תיק לצד יפה וכו' ואשמח עם יהיו דברים יפים וזולים גם תודה לעוזרים...?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תגידו נכון שזאת ממש חוצפה לתת לנו חופש רק בגלל שזה חגים? כאילו אני רוצה בית ספר. אז רק בגלל שיש יום כיפור וסוכות אין לנו לימודים? מה זאת הזוועה הזאת??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "באיזה תאריך נולדתם? ואיזה מזל אתם??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו חווה פעם שיתוק שינה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי empire, על תשובה לשאלה "מכירים את זה שדתיים עושים כפרות עם תרנגולות לפני יום כיפור? אני חייבת כתובות של מקומות שעושים את זה בכל הארץ, תודה ענקית לעוזרים!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי חציל מכה שנית(נחסמתי.שוב.), על תשובה לשאלה "אם היה לכם אפשרות ללטף חציל או את ג'סטין ביבר מה הייתם בוחרים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בת 15 מטר 73, בנים את חושבים שזה יפה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה צבע אתם הכי אוהבים? למה? מה זה מסמן לכם? אני אוהבת סגול (תשכחו מג'סטין), כי זה מסמל רוגע ושלווה כזה... צבע שקט, תמים ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי daniel (בן 17), על תשובה לשאלה "אם אוקראיני אמר לי football (דיברנו באנגלית) הוא התכוון לפוטבול או כדורגל??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה אומנים אמורים להגיע לישראל השנה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו כאן שעשה מחויבות אישית במדא בכיתה י׳ זוכר איזה שאלות יש בראיון קבלה לשם??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "פתחתי טוויטר בערך לפני כמה שעות ויש לי רק 2 עוקבים, איך להוסיף עוד עוקבים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני צמה כבר כמה שנים, ולא בא לי השנה לצום בכיפור בא לי לרכוב באופניים ולכייף קצת כדאי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בת 15.5-אם עישנתי בכיתה ה' (כן כיתה ה' אל תשפטו אותי) ועכשיו אני בכיתה י אני עושה בדיקות דם.. יראו את זה שעישנתי? או שלא? תודה לעונים ובבקשה אל תשפטו אותי?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי סוכרייה חמוצה ><, על תשובה לשאלה "נולדתי ב-12ליוני שנת 2001 איזה מזל אני? תודה ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני הייתי רגילה להיות הכי טובה והכי יפה והכי חכמה והכי מוכשרת ועכשיו אני מתחילה לראות שאנשים לאט לאט מגיעים לאן שאני מגיעה. ואני מרגישה שזה מוריד ממני. נגיד חברות שלי נהיות יפות, החתימו את בת דודה שלי באולפן הקלטות. מה לעשות עם עצמי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך להכין גלידה ביתית??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם זה בסדר אם אני אתקלח עם חבר שלי? (בת 17)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנים? לבנות איזה צבע הכי יפה? כחול? ירוק? חום? כחול ירוק??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית :(, על תשובה לשאלה "היי, איך חותכים ורידים? ואל תגידו לי לא אל תעשי את זה.. וכל פשוט תענו לי?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "דרכים טובות להעלמת פצעונים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בת 16- יש איזה ילד אחד מההקבצה ששמתי עליו עין, הרבה פעמים אני מסתכלת עליו והוא עלי אבל אין לי מושג אם אני מדמיינת ואם באמת יש משהו. מה אני יכולה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "באיזה יום החנויות פתוחות בחופש של ראש השנה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אמאשלכם.כפרות., על תשובה לשאלה "יש לכם איזה משהו מפלוצים היום, כל השאלות קשורות לזה. מה נסגר? חחח?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "במגמת ביולוגיה מלמדים גם אנטומיה וכאלה נכון??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ◕‿◕ ----> כפרעעוות ♥, על תשובה לשאלה "לאלה שהיו בלונה פארק ועשו את האנקונדה איך הרגשתם? כיף או לא כיף??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תמיד שאני ליד בנים או בן שאני מחבבת אני מרגישה מפגרת ממש ולא יודעת מה להגיד או לעשות. עצות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי נשארת אנונימית, על תשובה לשאלה "מה גורם לכם להרגיש לבד בעולם? לי עכשיו, שאני לא יכולה לדבר עם אף אחד מבחוץ והמשפחה שלי מראה לי כמה רע לי איתם ואז אין לי לאן לברוח אל תענו סתם, ברצינות?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Daniel , על תשובה לשאלה "יש פה אנשים, שלא חוגגים ראש השנה? מה אתם, רציניים? o_O?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "היי, אני גובה 1.72 ושוקלת בערך 52.. זה בסדר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אלמוני, על תשובה לשאלה "הלכתי מכות והוא נתן לי אגרוף בחיבור של הצלעות וניראלי שזה נסדק מה אני עושה זה כואב שאני מנסה לקום מהמיטה..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Daniel , על תשובה לשאלה "זה לא מגעיל אתכם להתנשק צרפתית? כל הלשון שלו/שלה בלי צחצוח שיניים אוי ואבוי o_O איך היתה הנשיקה הראשונה? לא מגעילה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיית, על תשובה לשאלה "חח זה רק אני או שהקטע של ילדים באתר הזה שהם יכולים, לדבר איתך יום שלם ויום אחרי זה אפילו לא לשלוח הודעה? -_-?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, אתמול והיום באתי עם חזיית פוש אפ כי המליצו לי כדי הבליט ולהגדיל... אז הלכתי איתם היום ואתמול והתחילו איתי 2 בנים חתיכים, ערסים כאלה שתמיד בחבורות האלו... זה בגלל החזייה? כי אני בדרך! כלל לא מתחילים איתי... ומה לעשות איתם??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי X-for, על תשובה לשאלה "מי ששנה שעברה היה בכיתה י׳ ועשה את הבגרויות בלשון והסטוריה.. אז כמה קיבלתם??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה תמיד שאני בבית ואני מסתכלת במראה אני מרגישה הכי יפה בעולם, וכשאני בבית ספר ואני מתסכלת במראה בא לי לבכות מרוב כיעור??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אניי11, על תשובה לשאלה "שלום לכולם,.. נגמר לי הדבק שמדביק ציפורנים מלכותיאות ואני צכה לצאת עוד מעט יש שיטה או משהו שאפשר להכין שיהיה דבק איכותי וישאיר לי תציפורניים להרבה זמן? תודה רבהה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה לפתוח דף למשהו באינסטגרם ואני לא יודעת למה.. ואל תציעו לי בנות ויופי וטיפוח כי יש מליון ושתיים דפים כאלה תודה לעונים ושבת שלום <3?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, יש לי חיות בבית, ואני מפחדת שאם יהיה נשק כימי הם לא ישרדו את זה.. (אל תגידו לשים להם מסיכות כי זה לא המקום לצחוק) מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתם יכולים לתת לי שלוש מדינות מכל יבשת: אסיה, אפריקה, ואירופה בבקשה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי .😎😎😎😎, על תשובה לשאלה "מה אחוז האמינות שלי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אוף ניסיתי להתחיל עם חיילת באוטובוס, כאילו ישבתי לידה דיברתי איתה וזה, בסוף אמרתי לה את מהממת כדי לראות מה התגובה שלה והיא אמרה לי "איזה ילד חמוד אתה ", וכאילו זה מציק אני 16 והיא לא חושבת שאני יכול להתחיל איתה, מה הבעיה שלה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לא מזמן עברתי לקנדה והלימודים מתחילים עוד מעט. אני ממש לחוצה, איך אני אני מבינה את רוב השפה, אבל אני לא מדברת אותה ביום יום אז אני לא רגילה לדבר באנגלית. הבעיות העיקריות שלי הן איך אני אמצא חברים? ואיך אני אתמודד עם הלימודים? הם מתקדמים ממה שאני למדתי או שלא??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "לפעמים אני חושבת שאני שמנה, וכולם אומרים לי שלא... וכאילו אני רואה שאני נפוחה... הם משקרים או מה? אנלא שמנה כזאת אבל יש לי נפוח טיפה/:?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך לספר לאמא על חבר ראשון? בת 14 😊?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ראיתי פה שאומרים שלא כדאי לצאת בערב שישי וגם בשבת.. למה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי תגידו תודה אני נחסמתי מההכל, על תשובה לשאלה "אני שוקלת 123 קילוגרם ואני בקבוצת סיכון של עודף משקל... אם הגובה קשור אז אני 1.78 מטר. באיזה משקל אני צריכה להיות כדי לצאת מהקבוצת סיכון? רק לצאת ממנה, לא להיות במשקל ממוצע או משהו...?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתם חושבים ש79 זה טוב לבגרות בהיסטוריה האחרונה שהייתה לכיתות י'? היא הייתה ממש קשה אבל ציפיתי ליותר ועוד הוגשתי על מאה.. ויש סיכוי שבגלל שההפרש בין המגן לציון גדול יבטלו לי אותו? תודה!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי שרה 2, על תשובה לשאלה "רשימת ציוד לבית הספר - מה כדאי לקנות לתחילת שנת הלימודים בבית הספר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה בית ספר אורט יש בו כיתה ז'? זה ממש דחוף.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה כיתה אתם, וכמה שעות יש לכם במערכת סהכ? תודה לעונים! ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אבא שלי הודיע לי שהוא קונה לי פלאפל! אני כל כך מאושרת! אתם קולטים, פלאפל.. ועוד בשבילי? גאד אני כל כך מתרגשת! בא לי כבר לקבל תפלאפל! עוד כמה דקות אני הולכת לקבל פלאפל.. זה לא יאמן??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נו אז איך היה היום הראשון בבית ספר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם הייתה לכם אופציה לשנות את זה שבמקום שהלימודים יהיו בערך משמונה בבוקר עד סביבות 2-3, הם היו מתחילים באחת בערך עד שש או שבע בערב.. הייתם מעדיפים את זה ככה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי פה עושה מחליק ממש ברגעים אלה? חחח?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה ממש מציק לי חברה שלי אומרת לי שאני בכלל לא דומה לעצמי בתמונות איך זה בכלל אפשרי? אני לא יןדעת מה אני עושה לא בסדר.. איך לעשות שאני אצא דומה לעצמי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איפה אפשר למצוא אולסטאר ב50 שח? כמה עולות הנעליים בtnt אפשר למצוא שם משהו ב50-70 שח??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "איזה כיתה יותר קשה? י"א או י"ב??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי מלא מלא אבל מלא שיער וכל כמה זמן אני מדללת אותו, ויש לי גם תלתלים אז אני צריכה לחפוף כל יום... יש מצב שבגלל שאני חופפת כל יום יש לי נשירה? ואם כן מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי נוטלה!!!! ♥_♥, על תשובה לשאלה "חברה שלי אומרת שאני לא יודעת לצייר... מה אתם אומרים? זאת תמונה קצת ישנה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תעזרו לי, לפני שבועיים בערך אני בעצמי הורדתי עם פינצטה את השערות באמצע מהגבות ולא עשיתי אותם אותו אורך אז חיכיתי עד שהם יגדלו וגבה אחת כבר גדלה וגבה שנייה מתחילה לצמוח ורואים את השערות, ואני לא יודעת מה לעשות, כי רואים את השערות ומחר מתחיל בית ספר, עזרה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אוף אתם לא מבינים פיצלו את הכיתה שלי ופיזרו בכל השכבה, שמו אותי בכיתה שאני לא מתחברת אליהם בכלל מה לעשות? אוף זה כמו בית ספר חדש לא מכירה בכיתה אף אחד וצריך הסתגלות עזרה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני נחרדת לחזור לבית ספר. אני לא רוצה את זה, פשוט לא רוצה. אני יודעת שהרבה לא רוצים, אבל יש לי אופי בעייתי וחרדה חברתית וזכרונות רעים משם, ועוד זו שנה קשה י"א אז זה לסבול משתי הבחינות. קשה לי עם זה. עידודים וכאלה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו מכיר חנות בקניון בת ים שמוכרת הליקסים מזוייפים או סתם חנות שמוכרת עגילים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כדאי לקנות מתנה/מזכרת לחברה שעוברת לגור בחו"ל, ואם כן מה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי מלא ג'ינסים, אבל הבעיה היא שכולם נראים אותו דבר. אני פחות אוהבת את האלה הצבעוניים, נגיד ורוד או אדום בחיים לא יכנס אצלי בארון.. איזה גינסים אפשר לקנות שלא יראו אותו דבר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי חגית, על תשובה לשאלה "יש לי מורה שכל הזמן מסתכלת עלי באמצע השיעור, והיא אומרת שאני מדהימה וחמודה ומותק, אבל שאני מתקרבת אליה, נראה שהיא ממש מפחדת ממני, ולפעמים היא לא מתייחסת אליי כל כך יפה. ולפעמים היא מתייחסת אליי הכי יפה שבעולם. מה היא חושבת ומרגישה כלפיי? אני לא מבינה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אבא שלי שלח אותי לקניון עם 300 שקל בשביל שאני יקנה תיק וקלמר.. ובמקום זה קניתי איפור הוא לקח לי את ה 100 שקל עודף והוא טוען שאני חייבת לו כסף מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שכנה שלי בת 7 כבר כמה פעמים היא עושה כאילו היא בטעות נוגעת לי בציצי נראה לי היא מנסה להבין מה זה.. היא גם דתיה אז אני לא יודעת מה להגיד לה או מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "גם לכם קורה שאתם קוראים שאלה שרשמו אות הלפני שנה ואתם רואים ששלחו לכולם פרחים, אז אתה רושם סתם תשובה מטומטמת רק כדי לקבל פרח? חח גם אתם עושים את זה או רק אני??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש פה מישהו שנולד ב11\26?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה זמן צריך לשים משחת שיניים על חצ׳קונים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "מה אכלתם עד עכשיו??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי angle ♥, על תשובה לשאלה "אני בת 13 ואני שוקלת 32 ואני מטר 50 ואני צריכה להשמין. כמה קילו אני צריכה להשמין? ואיך לעשות את זה? אני לא אוהבת שוקולד ווניל?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מחקתי את רוב החברות שלי מהפייסבוק כי הן התייחסו אליי ממש לא יפה לאחרונה. מה שעשיתי היה טוב? כי אני לא יודעת מה יקרה בתחילת שנת הלימודים.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי בת 14, על תשובה לשאלה "יש לי פצעים גדולים בישבן, שדומים לאקנה. כמו כאלו שיש לאנשים בגב בחזה או בפנים. זה ממש מביך אותי ללכת לרופא, ואני לא יודעת מה לנסות כדי לגרום לזה לעבור! צריכה עצה מקצועית.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו זוכר סדרה מצויירת שהייתה פעם בערוץ הופ על ילדה מכוערת כזאת, עם שיניים בולטות שכל הילדים היו צוחקים עליה בבית ספר, וההורים שלה היו אומרים לה שהיא יפה כל הזמן... ואני זוכרת משהו שהיא שמה מטבעות על השיניים שלה! מישהו זוכר משהו כזה ואיך קוראים לזה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רוצה להיות דוגמנית ויש לי גוף יפה ופנים יפות וכולם אומרים לי שאני צריכה, אבל יש לי בעיה שאני נמוכה מאוד, אני מטר 52 השאלה אם יקחו אותי ככה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי בן כמה אמרת שקוראים לך ?, על תשובה לשאלה "אני לא סובלת שמלות זה ממש מכוער עלי גם, ואני חוגגת בקרוב בת מצווה קטנה עם המשפחה במסעדה כדאי לי לבוא עם שמלה? זה לא אירוע רציני...?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך להעביר חצקון ענק עד יום ראשון? יש לי אותו כבר כמה ימים והוא עם מוגלה אז אני מפוצצת אותו כדי שלא יראה מוגלתי ויוצא המוגלה וגם דם. (סליחה על ההגעלה) ואז אחרי זה אני שמה משחה ויום אחרי זה עוד פעם ככה. וזה כבר כמה ימים מה לעשות? איך להעביר אותו עד יום ראשון??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי † Jesus †, על תשובה לשאלה "הרבה אנשים מסטיפס שופטים אותי ישר לפי תמונת הפרופיל. אני גבר טרנסג'נדר בן 15 מבת לבן, אני מתלבש כמו אישה כי נולדתי בגוף של אישה ואני מקבל את זה. אבל בלי כל קשר, למה לשפוט? יש יותר מוזרים?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי פה בשבילך <3, על תשובה לשאלה "מה קורה כששתי עובדות סוטרות את עצמן??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי לירוני4, על תשובה לשאלה "עשיתי עגיל באף ביום ראשון ואני עם העגיל הרפואי עדיין, אם אוריד אותו ביום שני הקרוב ואשים עגיל רגיל החור יסתם לי? זה יוצא שהייתי עם העגיל הרפואי שבוע ויום. תודה לעונים!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לאיזה עבודות מקבלים בת 14 אחרי ביה"ס??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אלפקה סגולה, על תשובה לשאלה "עכשיו רק תאמת, את/ה מאוהב/ת??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 14 ואני בחיים לא עשיתי בדיקת דם ואני ממש מפחדת יש איך אולי להרדים את המקום שיכאב לי פחות, אני ממש רגישה.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אמרו לי שיש מין צבע לשיער שאפשר לקנות ואחרי כמה מקלחות זה יורד מאיפה אני קונה את זה? אני רוצה בצבע שטני וצבע סגול והאם זה לא יהיה לי קשה לעשות את זה לבד בבית? אני רוצה לעשות שתי פסים סגולים ושתי פסים שטנים (יש לי שיער חום), ואחרי כמה מקלחות זה יורד??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אמרו לי שיש מין צבע לשיער שאפשר לקנות ואחרי כמה מקלחות זה יורד מאיפה אני קונה את זה? אני רוצה בצבע שטני וצבע סגול והאם זה לא יהיה לי קשה לעשות את זה לבד בבית? אני רוצה לעשות שתי פסים סגולים ושתי פסים שטנים (יש לי שיער חום), ואחרי כמה מקלחות זה יורד??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי yosef0052, על תשובה לשאלה "איזו חברת סלולר כיום הכי טובה וזולה בשביל לעשות בלי הגבלה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ישבתי ונדבק לי מסטיק על הג׳ינס, איך אפשר להוריד? זה חדש אוף?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו מכיר את שפת אסמבלי (מעבד 8086) ויכול להסביר לי עליה ועל גודל הזיכרון והאוגרים ולעזור לי בשאלה? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בזמן האחרון מצטבר לי המון נזלת באף (באמת שאני לא צוחקת) ואני לא מצוננת.. למה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אני פה ליופי ;), על תשובה לשאלה "לאחרונה התחילו לי תיקים (או איך שלא כותבים את זה) בעין וזה מטריף אותי ממש זה נובע? תודה לעוזרים..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה יפה לדעתכם מישהו עם צבעים שונים בעיניים? למשל עין אחת חומה ואחת ירוקה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי מישהי לא מהעולם הזה, על תשובה לשאלה "אם אני מביאה 50 שקל לדייט ראשון זה בסדר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיתתת♥♥, על תשובה לשאלה "חייבת להפטר מחצ'קון מתחת לעור שאי אפשר לפוצץ מההרר! בבקשה תעזרו לי! חייב להיות פתרון?!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ❤ מוזרה, מוזרה, אבל מושלמת ❤ , על תשובה לשאלה "למי יש הוט ויודע אייך להדליק את הטלויזיה עם שתי שלטים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך לגרום לו להבין שהוא הפסיד אותי, וטוב לי בלעדיו??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי תאנונימי, על תשובה לשאלה "יש כאן מישהו / מישהי שניסה הלבנת שיניים עם סודה מיץ לימון או מלח? אם כן, שיגיב כאן בבקשה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית מקריית גת, על תשובה לשאלה "מישהו יודע מתי יוצאת העונה החדשה של יומני החופש הגדול??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לילדה מהכיתה בת מצווה היום ב-12:30, ואני מפחדת שהם ישחקו נשיקה \ סטירה וגם חגורה, אני חסרת ביטחון ותמיד אני מתפללת לאלוהים שלא ישחקו את זה, מה לעשות? אני מפחדת הכי בעולם?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי הילה19, על תשובה לשאלה "מה דעתכם על 2\3 עגילים באף (באותו נחיר).? חישוקים דקים?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה ללבוש לים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "אם יש לי חבר וכל פעם שאני מדברת איתו או חברה שלו אני מרגישה כיאילו, אני הולכת לאבד אותו אני נמצאת כל היום בדיכאונות, ומרגישה כיאילו הוא לא שם בשבילי למרות שאני לא רואה אותו יש סיבה הגיונית למה זה קורה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי עינב, על תשובה לשאלה "באיזה גילאים הכי טוב להתחתן??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חלמתי חלום ממש מפחיד והיה פרצוץ אחד שהסתכל עלי מתוך הבית שלי. עכשיו אני כל הזמן רואה אותו ואני לא הצלחתי להירדם כל הלילה, וכשאני רואה שוב את החלום אני בוכה מזה. אני רואה את הפרצוף הזה בכל מקום ואני ממש מפחדת. איך להפסיק עם זה? אני חייבת עזרה דחוף?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי יעקובי, על תשובה לשאלה "דרייק בל זמר טוב??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חזרתי עכשיו מהליכה +ריצה של 50 דקות ושתיתי ישר אחר כך לפחות 3 כוסות מים. אני ישמין??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי אותותו בת מצווה ואני לא יודעת איפה אפשר לעשות עם המשפחה? אין לי רעיון (שלא באולם\מועדון)..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה היום אני צמאה כל שניה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "הבדל של 8 שנים זה בסדר? 18 הבת 26 הבן?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי 💄Русская девушка💄, על תשובה לשאלה "באיזה שעה יש היום האח הגדול??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה עולה כרטיס לסרט רגיל בסינימה סיטי רשל"צ??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אין לי רעיון מה לצייר... הצעות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי ישבן מחוטב ואני רזה האם יש דרך טבעית להגדיל את הישבן ללא ניתוחים? חוץ מתרגילי ספורט.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למישהו פה יש אינסטגרם והוא יכול לעזור לי שניה? זה ממש דחוף בבקשה (מבטיחה לעקוב אחרי מי שעוזר)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה חנויות נורמאלית בתל אביב אפשר למצוא סנדלים יפות? משהו ליד תחנה מרכזית..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם יש לי מידלדל ברגליים (ואני די רזה), ואני מתאמנת במכון כושר ועושה גם תרגילים שמפעילים את השרירים ברגליים, אז הרגליים שלי יהיו קצת יותר מוצקות עם הזמן??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "התחלתי לעשות ספורט בימים האחרונים, ונתפס לי השריר בזרוע למעלה.. יש למישהו דרך איך לשחרר שריר תפוס? ניסיתי מתיחות זה לא עוזר לי..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה ילד אחד מפה שאנחנו מדברים כבר כמה זמן. כתב לי "אני אוהב אותך "וזה לא הדדי... הוא אומר לי שהוא בטוח שאני בשבילו וזה, מה אני יכולה לענות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לחבר שלי יש יום הולדת 18 בקרוב. איך השעון הזה בתור מתנה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי בימית 2000 עוד שבועיים כאילו אחרי העשירי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי נחיר, על תשובה לשאלה "אם בחורה מחייכת אליי בלי שאמרתי לה כלום זה אומר שהיא מתחילה איתי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אני אמורה לדעת איזה גאלקסי יש לי אם לא רשום על זה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קניתי משהו אתם פעם קניתם משהו??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה סוגי תחת יש? איך מבדילים? (אני לא מבינה בזה כלום) אם תוכלו תצרפו תמונות?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך לשכנע את אבא להרשות לי ללכת לים עם חברים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "דחוף.. על מה אפשר לדבר עם בנים? ) תענו גם בנות וגם בנים) פשוט יש לי ידיד שאני רוצה לדבר איתו יותר פעם היינו מדברים המון על מה לדבר איתו? איך להצחיק אותו? עם אפשר בדיחות וכאלה תודה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה לעשות בחופש הגדול??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה אנשים לא מקבלים אותי כמזוכיסטית??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ג'ולי :) , על תשובה לשאלה "יש לי יתוש בחדר וכל שנייה הוא עושה כזה בזז או שהוא עוקץ אותי והוא קטן אז אני לא יכולה לראות אותו מה לעשות כדי להרחיק אותו??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי WHITEANGEL, על תשובה לשאלה "מה החלום ההכי מפחיד שהיה לכם? (סיוט ממש)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי תקנאו בשקט, על תשובה לשאלה "אני עוד מעט טסה ל10 ימים, כמה בגדים לקחת איתי? (יש שם מכונת כביסה)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יוגורט אקטיביה באמת עוזר להרזייה? יש פה מישהי שזה עזר לה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עדיף שמנה עם ציצי גדול או רזה גוף יפה ציצי קטן ותחת יפה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ידידיה3, על תשובה לשאלה "מה הדרך והחברה הכי זולה להתקשר משוויץ לישראל? אני מודה לכל המשיבים.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה מוזר ללכת עכשיו לים? כאילו בשעה הזאת רק להגיע? או שלא??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עם איזה דבק מדביקים על הדלת את השלטים מעץ: "כאן גרים בכיף משפחת.."? דבק מגע, דבק מהיר? משהו שלא יפול ויהיה קשה לנסות להוריד. תודה רבה.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנוניימית:-), על תשובה לשאלה "אני בת 18 לפני צבא ואני מחפשת עבודה באיזור נס ציונה ראשון לציון בחנויות אן מלצרות מכירים כאלה שמחפשים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתה מזיעים בבריכה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך הבגד ים הזה? אני שמה שורט באותו צבע (זה מכנס גלישה לנשים)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי BigGoldStar★, על תשובה לשאלה "היי, אני רוצה לבשל משהו (מנסה) וכתוב שצריך שמן לטיגון. יש לי בבית שמן קנולה, תרסיס שמן פאם, ושמן זית. אפשר להשתמש באחד מהם, ואם כן, מה עדיף מהם? תודה!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני מחפשת חנות זולה בבת ים לקנות לחברה שלי ליומולדת 17, סט של חולצה וגינס.. יש הצעות? ותנו קישור לקולקציה עם מחירים.. תודה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזו כיתה יותר כייפית? ח או ט? איזה יותר קשה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני יכולה לקיים יחסי מין אם יש לי דלקת בדרכי השתן??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Rock'N'Roll = Life, על תשובה לשאלה "איך יצא? אני ציירתי?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי כמוני לא תמצא❤, על תשובה לשאלה "איזה כיתה יותר קשה ואיזה כיתה הכי פחות קשה: ז׳, ח׳. ט׳??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 15 ותמיד אומרים לי יש לך פנים יש ילדה קטנה (בת 10 ).. כיאלו זה טוב או רע??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "כמה אפשר להוריד בחודש מצזונה נכונה והליכות של שעתיים 4 פעמים בשבוע? משקל 66 גובה 66?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רוצה לעשות יומולדת 14 בים עם קרוקי, ולהזמין20 אנשים, וכבר חשבתי על הכול, אבל אני פוחדת שמישו ייכנס לים ויטבע שם, למה זה לילה והכול... יש רעיונות איך למנוע צרות כלשהן??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לחברה שלי גנבו את האייפון כשהיא הייתה בים, עכשיו בוואטסאפ שלה יש תמונה אחרת וסטטוס שכתוב בערבית, אז זה כנראה ערבי גנב לה, יש משהו שאפשר לעשות לגביי זה.??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי WHITEANGEL, על תשובה לשאלה "יש לכם אוגר? איזה סוג הוא? כמה הוא יכול לחיות זמן? איך מטפלים בו? תודה תודה תודה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "יש לי פנים ממש יפות בלי להשוויץ ואני מרגישה כאילו המרחק מחזיר את היופי שלי והשיער גם... יש לי שיער חום גלי עד חצי מהגב וכשאני מסתכלת על עצמי במראה מרחוק אני לא נראת כזאת יפה וכשאמי מתקרבת למראה אז רואים יותר את התווי פנים (ויש לי עיניים ירוקות) מה הבעיה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני כל הזמן חושבת על לידה ואני כל הזמן חושבת שאני לא ישרוד תכאב מה לעשות?!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "משעמם לי מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה ילדה בת 10 בגובה 1.40 צריכה לשקול??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית מאמי, על תשובה לשאלה "מה דעתכם על בנות אנורקסיות? (למען עבודה למדעי החברה)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שכחתי באיזה תאריך חוזרים לבית הספר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני הבת היחידה שחולמת על קוביות בבטן? O___________________O?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "דחוף. אני צריכה לצום 24 שעות. (אני צריכה לעבור ניתוח) בבקשה! איך אני יכולה לא לחשוב על אוכל?!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כל כמה זמן אפשר לעשות פן? אני מתלבטת אם לעשות פן כי עכשיו קיץ וכשמזיעים זה נהרס מהר.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני מחפשת עגילי מדבקות לאחותי הקטנה. עדיין מוכרים כאלה? אם כן, באיזה חנויות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך לייבש פוני צד לאחר מקלחת? אבל שיהיה חלק חלק. תודה ענקית לעוזרים.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי :) Forever Young, על תשובה לשאלה "מישהו שנולד בחודש אוקטובר וקיבל צו ראשון??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי נולד ב- 8/9??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ♥Otaku♥, על תשובה לשאלה "אני אוטקו (מטורפת על אנימות ומנגות) אבל כל החברות שלי בכלל לא מתענינות בזה אני מרגישה כל כך בודדה מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי מקבלים צו גיוס ראשון? שנה הבאה אני בכיתה י"א ובאמצע השנה יהיה לי יום הולדת 17?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מאז שעשיתי קצוות השיער ואני חושבת שזה הדבר הכי מושלם בעולם! אני לא יכולה להפסיק להתעסק עם השיער שלי ולפני זה בקושי הגעתי בו. למה אני לא יכולה להפסיק??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתי הסתיו??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כבר ילדים בשכבה שלי קיבלו צו ראשון ולא מעט. אני עולה לי"א אבל אני עדיין לא בת 16. יש סיכוי שבגלל זה אני אקבל את שלי לקראת סוף י"א??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 14 ואני רוצה לצבוע את החדר שלי איזה צבע כדאי לי? צבעים בהירים ויש לי רהיטים חומים.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי MORANI44, על תשובה לשאלה "איך מעבירים סימני הרזייה\השמנה? וזה לא עובר עם הזמן כי כבר יש לי אותםשלוש שנים והם ממשיכים להיות יותר! נוצרו לי עוד כי אני עושה כל פעם דיאטה, מרזה קצת ונשברת ומשמינה קצת. אבל עכשיו אני לא נשברתי בדיאטת אטקינס ואני ממשיכה לרדת במשקל וכל פעם יש לי יותר!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי פיטפיט ♫, על תשובה לשאלה "אני משלשלת ואני בבסיס ואני חדשה כאן אז לא נעים לי לערב אף אחד.. הדבר היחיד היבש שיש לי זה פתית, אבל יש בו סיבים תזונתיים. יכולה לאכול או לא? והאם יכול להיות שזה נגרם כתוצאה מאכילת חריף??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך להוריד טיפה בטן ביומיים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית בת 18, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה לעצב ולעבות את השפתיים שלי טיפ טיפ? נגיד בוטוקס אבל זה עם מחט ואני מפחדת מדברים כאלו יש משהו שזה בלי מחט? ולא איפור.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אני בן ^^, על תשובה לשאלה "אפשר שירים שדומים לשיר הזה? שהם לא מטאל ולא רגועים מידי, בסגנון הזה..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תגידו לי מניסיון ריסים בטוח גדלים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי מה אתה מחייך סתובב ^_^, על תשובה לשאלה "בוחן פתע קטן - שימו קישור של השיר שאתם שומעים עכשיו ( ;?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "אין לי חזה, אני לובשת A70 ואני עולה כבר לט'.. זה ככ מבאס. מה אפשר לעשות? אני מנסה להיות שלמה עם עצמי, אבל העיניין הזה מעיק עלי. אני יודעת ומאמינה שאין דרך כלשהי להגדיל בטבעי.. אבל אני מקווה למצוא פתרון.. רעיונות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני לא שמה מסקרה בכלל והריסים נושרים לי הריסים גודלים? כמה זמן לוקח להם לגדול??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "80c זה סבבה לגיל 14??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בנים אתם אוהבים בנות עם שיער חלק או מתולתל? שחומות או לבנות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בן 16, והגובה שלי זה 1.64 מטר. אם אני ילך לרופא יתנו לי שיזריקו לי הורמוני גדילה, אפילו שאני לא ממש נמוך? וההזרקות האלה עולות כסף??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אין לי רעיון יצירתי, על תשובה לשאלה "בצבא יש ווילונות למקלחות? חחח?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "העין נורא מגרדת לי במיוחד הקצה (שקרוב לאף) העין הזאת קצת יותר סגורה מהשניה, יוצאות ממנה הפרשות וכשאני מוטחת אותה (הבפנים של העין התחתונה) נפוחה כזאת.. מה זה יכול להיות? יש לי את זה כבר כמה ימים!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך הוא שר? זה בן דוד שלי הייתה לו היום הופעה בהיכל התרבות D:?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לכם שיר יפה בעברית שיעזור לי להתעודד מחברות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לנו תלבושת אחידה בבית ספר ואיאפשר שורטים, איך אני יכולה ללכת יפה לבית ספר (אני לא בקטע של איפור) איזה סגנון חולצות מכנסיים, תודה!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "באיזה גיל בנים מתחילים לחשוב על בנות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בצבא יש כאלה שמתקלחים עם בוקסר/תחתונים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מי מתגעגע / מאוהב / דלוק / ♥??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש בישראל חוף אודיסטים? דחוף?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך מתרגלים לעקבים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני אמורה לשמוח עכשיו יותר מכל בנאדם. (לא משנה עכשיו למה) אני מכירה הרבה אנשים שהיו מתים להתחלף איתי. אבל במקום לרקוד ולצרוח משמחה אני יושבת ובוכה פה. אולי אני מתרגשת יותר מידי אני לא יודעת אבל אני בוכה עכשיו. עידוד מישהו??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שאלה לבנות: עם אני ישנה עם חזייהזה לא מקטין לי את השדיים נכון??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ביום רביעי בבוקר יש לי תור לעשות שעווה בכל הרגליים אצל קוסמטיקאית, עכשיו הבעיה היא שאני שעירה במפשעות ובתחת ואני צריכה להיות עם תחתונים, אז להוריד שערות שם לפני שאני הולכת לקוסמטיקאית או שלאשאיר את זה ככה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Gal #Anime, על תשובה לשאלה "אממ.. אני רוצה לקנות מחליק עוד מעט הייתי רוצה לדעת מה ההבדל בן האיכות של מחליק נגיד ב 100 שקל או ב נגיד 300? חחח אני בן?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי yuvii, על תשובה לשאלה "משהו יודע כמה בערך עולה מחבט טניס??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כתוב לי ב-whats App שרק פתחתי ששנה שלמה זה ללא תשלום תשע חודשיים אחריי זה יעלה כסף זה נכון? וכמה כסף אני אמורה לשלם תודה לעונים?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אנימה בית ספר רומנטי הצעות? דחוף בבקשה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה גשר שיניים פנימי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "השפתיים שלה גדולות? והן יפות או לא? בלי להעליב..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ~Talk to me~, על תשובה לשאלה "יש לי חדר חדש רהיטים חדשים והכל ואהבתי אותו אבל לא כיף לי להיות בחדר הזה, אני מרגישה לא בנוח איך אפשר לשדרג אותו??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי מאוהבת O:, על תשובה לשאלה "נוסטלגיה תענו לי דחוף מי שיודע! הייתה איזושהי סדרה בערוץ הילדים שאני לא זוכרת איך קוראים לה, אבל זכור לי במעורפל שכל פעם שהילד היה מתעטש הוא היה הופך למפלצת. מוכר למישהו? והשנייה זה ילדה שתמיד נכנסה לתוך קופסא וציירה בתוכה ודמיינה דברים (בהופ) תודה לעונים?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "יש פה אנשים שמציירים? עם איזה צבעים אתם ממליצים לי לצבוע את הציור הזה? (בקישור) תודה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "אני הולכת יום חמישי לים אני לובשת טייץ וחולצה מה ללבוש מעל? ( דתיה)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Elina :), על תשובה לשאלה "אני רוצה שיער ארוך, וכל פעם שאני גוזרת קצוות והשיער מתארך מתאספים עוד קצוות מפוצלים! מה עושים כדי שהם לא יחזרו? אני בקושי בשמש לפעמים מפזת ולפעמים עם שיער אסוף, אני שמה שמן זית וששום דבר לא עוזר, תתנו לי עצות בבקשה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי odaya15, על תשובה לשאלה "בני כמה אתם??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אבא שלי כל הזמן נוגע לי בתחת וזה ממש מטריד ולא נעים ואמרתי לו שיפסיק והוא לא מפסיק ואני לא רוצה להתקשר לרווחה כי סך הכל זה אבא שלי,, אז מה לעשות כדי שהוא יפסיק??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ❤ מוזרה, מוזרה, אבל מושלמת ❤ , על תשובה לשאלה "בן דוד שלי מביא אלי את הכלבה שלו לשבת ואני לא יודעת איפה לשים אותה. הוא אמר שהיא תבכה במכסן. איפה אני יכולה לשים אותה במקום שהוא לא בתוך הבית כי אמא שלי תתעצבן עלי?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי כן, על תשובה לשאלה "שפתיים גדולות זה יפה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי מבולבלת, על תשובה לשאלה "אם אני רואה דברים של לסביות וזה מחרמן אותי (אפילו נשיקה), אבל אני נמשכת לבנים. אז איך זה יכול להיות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "התיק הזה ילדותי מדי לכיתה י"ב??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "אני גרה בחור נידח ואני וחברה שלי מיתחרפנוות! רצינו ליסוע אבל לא היה כסף... מה אפשר לעשות? אין פה כלום..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני 1.70, שוקלת 50, בסביבות כמה קלוריות אני צריכה לאכול ביום כדי להשאר במשקל ולא להשמין\להרזות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני מסתכלת במראה אחת ואני יפה ואז אני מסתכלת במראה אחרת עם תאורה אחרת ואני מכוערת- אז איך אני אדע איך אני נראת??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מזל דגים אוהבות להיות זנותיות? אבל תענו בכנות ואנונימי מיצידי..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתם כאלה מאופקים ומופנמים או אנרגתיים ובעלי ביטחון??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי be a unicorn, על תשובה לשאלה "Care line perfect career roll on.. זה כזה שמעלים את השקיות השחורות בעיניים... זה עובד??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Katniss everdeen ❤️, על תשובה לשאלה "אני צריכה לעשות בדיקת דם עוד כמה ימים, ואני ממש מפחדת... זה כואב? O:?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חבר שלי לא מקנא לי בכלל.. הוא רוצה שבנים יעשו לי עיניים זה לא מפריע לו בכלל.. מה זה אומר לדעתכם? שלא אכפת לו? את כל האמת..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Imfu*kinprincess, על תשובה לשאלה "יש לי היום יום הולדת, ואני יוצאת עם חברות לוופל בר, איזה תסרוקת לעשות? אני נועלת עקבים, לובשת חצאית שהיא קצרה מקדימה וארוכה מאחורה וחולצה יפה כזאת.. השיער שלי דיי קצר, אבל אני יכולה לעשות גולגול יפה כמו של רקדניות ואני בלונדינית. הוא בערך כזה רק קצת יותר ארוך?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היה לי שיער עד התחת והוא היה מכוער ושרוף אז גזרתי עד אמצע הגב, זה גם יפה לדעתכם??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "הרבה אומרים לי שאני נראת חכמה, ואני לא מבינה איך בדיוק, אין לי משקפיים, אבל אני נורא שקטה (אם זה קשור) אז איך בן אדם יכול להראות חכם??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי BC, על תשובה לשאלה "מה אחוז האמינות שלי? נראלי שהורידו לי ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם מישהו מסתכל בחזה שלי... זאת אומרת ממש בוהה... זה נקרא הטרדה? אני מרגישה מה זה לא נעים כל הבנים בוהים בציצי שלי.. כי הוא גדול. גדול מידי.. תמיד רציתי שיהיה לי כמו כולם אבל לא. תמיד אני צריכה להיות מוזרה ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "רכיבה על סוסים - זה התעללות בבעלי חיים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי עוד 26 פרחים ואני עונה בכירה✿, על תשובה לשאלה "אם מישהו מקלל אתכם בלישום סיבה ומאיים עליכם וכל זה מה הייתם עושות חוץ מלהגיד למורה כי היא לא עוזרת -,-?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני גובה 1.56 ושוקלת 59. אני מעוניינת לרדת עד ל-45, האם זה מוגזם? ואיך עושים את זה? זה ייקח המון זמן? והאם ספורט חייב להיכלל..??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני הולכת לצו ראשון ועושה את כל השלבים ועושה גם מיונים והכול ומקבלת תפקיד, ואז ברגע האחרון אני מתחרטת ורוצה לעשות שירות לאומי ייתנו לי או שיעשו לי עם זה בעיות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הצד היפה שלכם? שלי שמאל ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Im here for YOU, על תשובה לשאלה "להתחיל לעשן בגיל 14 וחצי זה בסדר? ואני לא מעשנת הרבה יחסית.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי רותם המנטוס, על תשובה לשאלה "יש לי רעיון לספר! (הספר כבר כתוב) איך לפרסם אותו? כמה זה יעלה לי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית טוב?, על תשובה לשאלה "אל תלחיצו נפל היום טיל במרכז? כן או לא><?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמעט כל יום יש לי כאבי ראש.. זה כבר בערך שבוע וחצי ככה גם לפעמים יש לי קצת סחרחורות. מה לעשות עם זה? זה סתם משהו זמני? וזה לא קשור לווסת החודשית שלי?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנוניממי, על תשובה לשאלה "סוג של שרפתי משהו במקרו.. יש ריח של עשן בבית מחניק.. מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קודם השאלות- האם זה קורה לכם גם? ומה עושים עם זה? ההסבר- אני כל הזמן מרגיש כאילו כל מה שאני זה סרט או אשליה. אני לא מרגיש אני בתוך חיים. כאילו אני חושב לעצמי, זה החיים? זהו? אני מרגיש שמה שאני רואה לא אמיתי ולא באמת קורה... כמו סרט או משהו?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה אומרים למישהו שאוהב לשפוט אותך, חושב שחותר טוב ממך ואוהב לשאןל הרבה שאלות כמו:" למה אצלך זה ככה? " למה עשית ככה? לא צריך לעשות ככה? אם הבנתם... אבל בלי לדבר איתו אישית רק להגיב בצורה כזאת שהבן אדם יקלוט.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תנו לי בבקשה שמות של שירים עצובים על אהבה.. תודה מראש.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אז ככה אני יפה והכל, אבל גם חסרת ביטחון וביישנית, ואני אוהבת מישהו שיש לו ביטחון ותמיד שאני אומרת משהו הוא מסתכל עלי, ואני נלחצת זה קורה יותר כשאני אומרת שיש לי פחד מקריאה בקול מול אנשים וזה, כי המורה אומרת לי לקרוא ואז זה מה שאני אומרת לה. למה זה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מאיזו חברת מסטיקים יש מסטיקים שלא נדבקים לגשר, ואז זה לא יכול להזיק??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בנים ובנות אשמח אם תתנו רעיונות-חבר שלי עוד שבועיים חוגג יום הולדת 19 (אנחנו שנה וחודשיים יחד), איזו מתנה אפשר להביא לו? אני באמת רוצה להשקיע, (רק לא שעון/בגדים/בושם-כי עשיתי לו כבר את הדברים הללו) תודה רבה ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תקשיבו, לפני שבוע וחצי עשיתי עגיל שני באוזן, ואתמול פתאום העגיל נכנס לתוך החור ככה שמהצד החיצוני של האוזן לא רואים את העיגול הקטן של העגיל, הוא כיאילו נמשך לאחורה.. מקווה שהבנתם.. זה מאוד כואב אוף בבקשה מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי .Hello , על תשובה לשאלה "הוצאתי עגיל והתחיל לצאת לי דם מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חברה שלי נתנה לי משפט ואני צריכה להפוך אותו לשיר המשפט הוא 'מאמי, אני לא מחייכת כי אני מפגרת, אני מחייכת כי יש לי אותך'. תנו משפטים שיתאימו לשיר.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנה ^~^, על תשובה לשאלה "מתי יש "דייט בחשיכה"? באיזה ערוץ זה בהוט??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בת 13 ואף פעם לא הייתי מאוהבת, אבל יש לי חברה מאוד טובה שאני מרגישה אליה משהו בקטנה. בחיים לא הרגשתי משהו לבת. אני לא יודעת מה לחשוב! זה טיבעי? זה קורה לכולם? או שפשוט זה גיל ההיתבגרות והכל מבולבל כזה בבקשה תענו לי, אני ממש לא רגועה.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לפני יומיים בא אליי ילד מהכיתה ואמר לי תיראי איזה תחת יש לאיזה ילדה אחת, למה הוא אמר לי את זה???"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תמיד מתי שמצלמים אותי אז אני מרגישה די מטומטמת שאני לא זזה ככה ואז יוצאים לי פנים מוזרות.. למה זה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי לואקר זה טעים לואקר זה מדהים, על תשובה לשאלה "למה כל אחת שאני מכירה אני בסוף מגלה שהיא ניצלה אותי או שסתם מגעילה..? פשוט נמאס לי.. אין לי מישהי אחת שאני יכולה לסמוך עליה.. כולם צבועים?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אר, על תשובה לשאלה "אייקידו או טאי צ'י?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בבקשה עזרה! אני גרה במרכז בת ים וצריכה להגיע לחולון (רחוב אריה שנקר 40-50), מה הקו אוטובוס הכי קרוב??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני נורא עצבנית! כל הזמן! ואני לא רוצה להיות כזאת אבל כל דבר קטן גורם לי להתעצבן! מה עושים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה הגיוני לשנוא את אמא שלי?!?!?!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 16 ויש לי 2 חברות טובות ששכבו כבר והן כל הזמן אומרות לי שהגיע תורי וגם אני צריכה לשכב, ואני גם רוצה את זה הן אמרו שהן יסדרו לי מישהו שיש לו ניסיון והן מכירות אותו טוב, אז רציתי לדעת מה עושים ששוכבים? איך לענג אותו טוב? אני לא רוצה שיגיד שהייתי לא טובה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם התחילה לי נסיגת חניכיים ממש בקטנה עקב עגיל בשפה, החניכיים יכולים לגדול??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עשיתי אתמול פדיחה דיי גדולה ואני מקווה שאנשים ישכחו מזה, איך להתנהג כדיי שאנשים ישכחו מזה ולא ירכלו ויצחקו? זה לא ממש נעים...?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה הגיוני שאני מחבבת 3 אנשים במקביל??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 15 ואני מאוהבת בבחור בן 28, והוא מאוהב בי. אני נורא אוהבת אותו אבל הגיל שלו קצת מפריע. כדי לי לעזוב אותו? ובאמת זו אהבה מכל הלב. ואם יש לכם משהו פוגע להגיד פשוט אל תגיבו. אני ממש צריכה עזרה..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "דחוף זה יפה ללכת עם חולצה וסווצאר של בית ספר באותו הצבע? או שכדאי להחליף? דחוף ותודה לעונים..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ללכת ככה לבית ספר מחר? חולצה סגולה מיני גינס *גרביון שחור שקוף* ואולסטאר. כיתה ט. כדי לי? אני נראת בזה יפה לדעתי מה אתם חושבים כדי לי ללכת ככה? זה ממש חשוב כי אני מנסה להרשים מישהו..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש פה אוהבי Kpop? ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי What The Fox Say ? ;), על תשובה לשאלה "נמאס לי כבר לחיות בבית הזה, בא לי לקחת כמה דברים ולעוף!. כל פעם שאני ואחותי הקטנה (בת 10) לבד בבית היא מתגרה בי מקללת אותי ויורקת עלי אז אני מקלל אותה חזרה ומתחיל להרביץ לה, וזה כבר כמה חודשים. המשך בתגובות, תנו לי כמה דקות כי זה ממש ארוך אז אל תמחקו תשאלה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה הוא מאמין לבחורה שהוא בכלל לא מכיר שמנסה לסכסך בנינו ולא לחברה שלו, יכול להיות שהוא מנסה להתרחק ממני??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ♥Nathan Goshen♥, על תשובה לשאלה "אני בת 13, ואני מעריצה חבורת בנים שהיו בבית ספר שלי שנה שעברה (הם מתגייסים). אני ממש אובססיבית אלייהם כמו מעריצה של ג'סטין זה נורמאלי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי כי חמוס מערות זה סקסי♥, על תשובה לשאלה "איך כותבים באנגלית באהבה גדולה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בכמה זמן אני יכולה להוריד 6 קילו? ואיך??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איך אוכל להשיג כרטיסים לטקס נבחרי הילדים? בערוץ הילדים?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי eylon1108, על תשובה לשאלה "אם אני לובש סוודר בית ספר אפור (יש לי רק אפור ) איזה חולצה ללבוש (שחור. אפור. כחול או תכלת )??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי amithezi, על תשובה לשאלה "כמה ספרות יש בכרטיס אשראי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה הרעיונות המרכזיים של עידן הנאורות בהיסטוריה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "החזירו את השאלות הקופצות או שזה רק אצלי ככה? O:?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי |~נעמה~|, על תשובה לשאלה "יש לי חניכות בגילאי 11-12 ובשביל הפעולה הבאה אני צריכה משחק חצר מקורי (כמו תופסת עם מזרקים מלאים מים) תודה!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי .Hello , על תשובה לשאלה "יש לי 2 אוגרים זכר ונקבה. הזכר כל הזמן מרביץ לה ויש לה פצע עם דם מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני "דתיה" ובשבת מחר אני הולכת לחברה טובה שלי לעשות שיעורים. אני מחכה לגיל 18 בשביל ללכת עם מכנסיים והכל, או שאני אלך ככה כבר עכשיו בלי שאמא שלי תדע. כשאני וחברה שלי נגדל אנחנו נגור בחו"ל ונחגוג את החגים הנוצרים, בלי קשר לנצרות אלא לכיף. זה בסדר נכון??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אריאל בת הים הקטנה :), על תשובה לשאלה "אחותי בכיתה ה, היא הלכה היום לשיעור ניסיון בכדורסל, הגובה שלה 1.60. אמרתי לה שבנות בכיתה ה שהולכות לכדורסל יהיו חנונית בכיתה ז. כי בכיתה ז כולם נערות ומי שמשחקת כדורסל חננה. צדקתי? האם זה נורמלי ילדה בכיתה ה שמשחקת כדורסל??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בתוכנה turbo c++ כשאני רוצה לכתוב עם המשתנה char - %c כותבים תו נכון? למשל אם אני מגדירה שזה G ואני נותנת לו ערך כוכבית צריך לשים גרש רק כשאני מגדירה? למשל ככה: G= ' * '?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית מחוצקנת, על תשובה לשאלה "אם יש לי חצקונים ואני אוהבת אותם איך שומרים עליהם שיהיו לתמיד על הפרצוף??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "הי, אני בת 15 ותהיתי אם יש תרופה או משחה כלשהי לצלקות. הרגליים שלי כולן מפוצצות בצלקות ;קטנות וגדולות. יש לי שריטה אחת שהאורך שלה זה כמעט חצי מהירך וזה ממש לא יפה. אני רוצה רגליים של בת ולא של גבר. פליז תעזרו לי:/?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית שאוהבת לעזור ♥, על תשובה לשאלה "אז ככה ילדים יורדים עלי ופוגעים בי וניראלי שהם בכלל לא שמים לב. יש לכם אולי סטטוס שיתאים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ! Real Madrid !, על תשובה לשאלה "קר לי תמיד, מדוע? (אני בן, לבנים תמיד חם ולי לא.)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי זאת עם החיוך הכובש!!, על תשובה לשאלה "תנו דוגמאות לקשט את הציפורנים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חיה באות ו'? באמא שלכם לא וירוס זה לא חיה!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי You are just a boy.. , על תשובה לשאלה "עם אני כל יום שמה עיפרון שחור מתחת לעיין, קצת מייקאפ, קצת סומק, ושפתון זה יהרוס לי את עור הפנים? יעשה חצק'ונים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית שאוהבת לעזור ♥, על תשובה לשאלה "למה אסור לקנות נעליים במתנה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בת 14 הגובה שלי הוא 1.68 וחברה שלי אומרת שאני ענקית וזה מעליב היא צודקת? ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Daniella (:, על תשובה לשאלה "עם מישהו נולד ב24 בספטמבר אז איזה מזל הוא??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי מבחן בהיסטוריה בשישי ויש לי איזה 7-8 עמודים ללמוד, איך אפשר לזכור כל כך הרבה? המוח שלי כבר מתפוצץ ואין לי מקום לזכור אני מרגישה שזהו זה כבר לא נקלט, מה עושים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם האייפון נתקע לי מה עושים? מכבים ומדלקים וזה מסתדר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה זמן פצעים בברך עוברים אם שמים יוד? כי זה בקפל הברך ואני לא יכול להזיז את הברך?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש מישהי שאני רוצה להסתפר כמוה (בערך) ואני רוצה להראות לספר את התסרוקת, אבל היא לא מפורסמת אז אני מובכת להראות תמונה של מישהי אחרת לספר, מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Shittek, על תשובה לשאלה "מחר יש לנו חיסונים לטטנוס ושעלת.:O מישהו שעשה את זה יכול להגיד אם זה כואב? כיתה ח' ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ממתי אפשר ללבוש מגפים מזה יפות 4 זוגות מכל מיני סוגים ממתי זה כבר בסדר ללבוש אותם עוד כמה זמן??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אפשר סטטוס על זה שאנשים יכולים לדבר שעות באינטרנט אבל ברחוב הם לא אומרים לכם מילה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי מכורה לשוקולד(;, על תשובה לשאלה "למה קוראים לתוכנית 90210 על שמה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי love Selena Gomez, על תשובה לשאלה "מי יוכל לעזור לי? ליתוש 6 כרומוזומים בכל תא, בתא הזוויג יש לו_________ כרומוזומים.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתם יכולים לתת לי מסכות ביתיות כאלה שאפשר להכין שעוזרות לעור הפנים ועושה אותו נקי ויפה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי מגה טיפ, על תשובה לשאלה "בת 17 וחצי גובה 1.64\1.65 זה נמוך? גבוה..??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כיתה ז׳ גובה 1.60 זה בסדר? כאילו אני יודעת שזה ממש גבוה אבל זה יפה? מוזר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "החדר שלי מחרפן אותי! יש לי בערך חצי קיר ריק ואין לי שום רעיון מה לעשות איתו מה לשים בו וזה ממש משגע אותי, והחצי השני של הקיר הוא מעל המיטה ורשום שם משפט ממש קטן, והחצי הריק בקיר הוא ענק ואוף זה חדר משעמם תעזרו לי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "אני לא יכולה להחליט, ההחלטה די מטופשת אבל, אני פשוט לא יודעת איך להתלבש כי אני אוהבת גם את המראה הפריקי וזה.. וגם תמראה הרגיל של הבנות, אני רוצה איכשהו לשלב ביניהם אבל אני לא חושבת שזה ייצא הכי יפה... מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי maya14100001, על תשובה לשאלה "יש לי עוד שבוע גיחה ואני צריכה המנון שקשור לבן גוריון, זה דחוף.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ואי אני לא מבינה למה צצים לי חצ'קונים ועוד גדולים אני מקפידה לשטוף את הפנים, כל ערב בתחליב רחצה פילינג כל יום שמה קרם פנים ואני לא נוגעת בחצ'קונים, מישהו יכול להגיד לי למה זה קורה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה צבע לק מתאים ללק ירוק כזה מביוטיקר? למי שיש צבע מס' 16 טורקיז כזה.. אז השאלה שלי איזה צבע לק מתאים לו? יש לי רק אדום כהה אדום ורוד, ורוד, כתום וסגול.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אמנדה טוד התאבדה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי לבן כזה על השן, בבקשה תגידו לי איך אני מוריד אותה?!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי מין פצעון בבית השחי, ואין לי מה למרוח על זה, ואין לי גם אף אחד בבית מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי swaggiegirl, על תשובה לשאלה "התעוררתי ויצא לי חצ'קון חדש, והוא ממש אדום וניסיתי להסתיר את זה עם קונסילר ומה לא.. אתם חושבים שזה ממש נורא אם רואים לבת חצ'קון? אני לא מצליחה להסתיר אותו וזה ממש הורס לי את המצב רוח?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כשהייתי בכיתה ז הייתי עם שיכבה ח ט באותו מסדרון. יש לי מלא חברים מכיתה ח אבל כיתה ט תמיד הייתה מחוץ לתחום דיבור. בסוף השנה משהו מכיתה ט התחיל להסתכל עלי הרבה ולחייך אלי כשאנחנו עוברים אחד ליד השני ואף אחד אחר לא היה איתנו. מה זה אומר שהוא חייך אלי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "מזה תיכון חדש? ולמה יש אותו בכמה ערים..? זה תיכון רגיל כיאילו??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי בובה ;), על תשובה לשאלה "היי, לכולם אני בת 16 וחצי עכשיו אני רבתי עם מישהו הוא ממש קילל אותי. אמר שאני גוש חרא ואני מסריחה וזונה אני ממש בדיכאון מה לעשות? תודה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה ""יש לכם תמוזיקה הכי מיגאד הבס הזזה עושה לי כזזה אומיגאד אומיגאד " אפשר קישור של השיר הזה? תודה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ההורים שלכם יודעים שיש לכם משתמש באתר הזה? אם כן, הם בסדר עם זה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 13 יש לי דפיקות לב חלשות, עייפות מרובה, סחרחורות לפעמים, אני חיוורת אין לי חשק לאכול מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני כותבת תשובה לשאלה באנונימית, אז הכותבת של השאלה יכולה לתת לי פרח בלי לדעת את השם שלי בסטיפס??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "אוף, אני מבואסת. אני רואה מלאא בנות באתר שרושמות כול מיני דברים על חברים שלהן.. ואני בכתה ח'.. הייתי עם ילד רק יום ונפרדנו וגם זה בכתה ו'.. בכתה שלי אין לי ילד אחד יפה, ולי יש ציפיות גבוהות ואני וחברות שלי פשוט נואשות. זה יבוא עם הזמן, לא??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "השם משפחה "עדיקא" איזה עדה זה? או שזה בכלל ערבי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה אפשר לעשות כדי להרגיע בחילות והרגשה לא נעימה אחרי חטיפים ואלכוהול? (חשבתי להקיא, אבל אני מפחדת שזה יחזיר אותי להפרעות האכילה.)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כמה התיק הזה עולה בצבע וורוד הנייק? תודה..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מזה אימואים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהוו יכולל לעזורר לי פלייז.. איך אני יודע עם אני הומו? תענו זה רציניי!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי שניצל*~*, על תשובה לשאלה "כמה זמן טיסה זה מיוון לישראל??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ארצות הברית זו מדינה נכון? חח?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך נהיים חולי נפש? אל תחשבו שאני רוצה להיות, זה פשוט מעניין אותי איך בנאדם נהיה חולה נפש.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי שירז123456, על תשובה לשאלה "תמיד שאני עושה פן\מחליק אז תוך אפילו 5 דק' הוא מתחיל להתנפח, וזה לא פייר, אני מתולתלת, וזה לא שאני נגיד עושה את זה תמיד, אז פעם בכמה זמן לא יקרה כלום, אבל זה מעצבן אותי כי אני עוברת על השיער חצי שעה בערך, ובסוף זה לשווא כי אחרי 5 דק' זה נהרס, מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי שרונה המלכה, על תשובה לשאלה "אני יודעת שזה הישמע קצת מוזר, אל אני יכולה לייל במדוייק כמו חתול יש לי גמישות חתול אני יודעת לגרגר כמו חתול והחיה האהובה עלי, היא חתול. יכול ליהיות שאני חתול אדם??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית ולאצריךלפרט, על תשובה לשאלה "נו אני לא מבינה אמא שלי ואח שלי אומרים לי שחוזרים ללימודים מחר יעני מחר לומדים.. וששאלתי בסטיפס אמרו לי שלומדים ביום רביעי.. קיצר מתי אתם לומדים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה מקום ההתרחשות בסיפור יוצרת תחושה אצל הקורא? איזו מין שאלה זאת? מה אפשר כבר להרגיש לגביי מקום? זאת שאלה בספרות בבקשה עזרה!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "גם אתם ראיתם בפייסבוק את הנערה בת 16 עם הגוף הכי מושלם בעולם? לי זה לא עבד? זו סחיטת לייקים נכון??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תרמתם פעם בגדים שאתם לא צריכים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם כואב לי החזה ואני יושנת על הבטן אז החזה ייגדל??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי לב שבור ><, על תשובה לשאלה "שלום,!, אפשר בבקשה שמות סרטים טובים לגיל 11 וחצי או 12? למשל כמו מנהטן הקטנה.. על אהבות ראשונות וכאלה בבקשה בלי אימה עדיף בלי נשיקות וכאלה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי בסוף הדרך עוד תהיה מאושר-פרשתי, על תשובה לשאלה "האם החלקה אחת ו10 ימים אחרי לצבוע את השיער ממש הורס את השיער??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "רוסלנה רודינה רוסייה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי שבי מה קמת, על תשובה לשאלה "שאני מפעיל את שריר הpc הבטן התחתונה שלי זזה זה טוב? כי אני מנסה ואין דרך אחרת לחזור על השריר בלי להזיז את הבטן?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה נראלכם מחיר אידיאלי לגור של רועה גרמני בן חודש??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי תמר (;, על תשובה לשאלה "תנו לי שם של שיר יפה באנגלית?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני נוסעת ל5 ימים במלון בטבריה כיף בטבריה? כי אני רגילה לאילת..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מותר עכשיו להיות במחשב וכל זה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אני אכה אותך עם מחליק! ◕‿◕ , על תשובה לשאלה "אמא שלי אומרת לי שאני לא צריכה לנסוע לחו"ל בגיל כזה אבל, אני ממש רוצה לנסוע בבת מצווה לחו"ל. היא צודקת? כי זה שהיא נסעה בגיל 32 לא אומר שאני גם צריכה לנסוע בגיל 32...?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך לאלף את הכלב שלא יעשה קקי ופיפי בבית? אלא רק בטיולים? הוא בן חודשיים וחצי?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אוי! גלוריה במחזור ואזל הטמפון, על תשובה לשאלה "מאיפה אני יכולה להשיג פוסטרים של ליידי גאגא??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה כיף לשהות בחדר רק עם תחתון וחזייה? כדאי לי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימוס, על תשובה לשאלה "אני הולכת לפגוש את כמעט מלאכים... מה כדאי להגיד להם? ואני טסה לארגנטינה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי מאיוש(:, על תשובה לשאלה "היי, תנו לי רעיון למקום נחמד שאפשר להדליק בו מנגל.. במרכז הארץ! תודה ובוקר דבש ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית@#$, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 15 והורים שלי אומרים לי שאני מתאימה לדוגמנות כי אני יפה. יש לי שיער שטאני ארוך ואני גבוהה ורזה והכל, אבל השיניים שלי עקומות. האם השיניים הם קריטריון חשוב בקבלה לעבודות דוגמנות? או שהם יוכלו לממן לי גשר או משהו??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עוד כמה ימים אני הולכת עם בת דודה שלי לראות את הסרט מפלצת של מלון... זה עם משקפי תלת מימד??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום לכולם, תקשיבו שנייה יש לי מין קטע כזה שאחרי כל פעם שאני אוכלת יותר מדיי או שזה סתם משהו משמין אז אני עושה 100 כפיפות בטן. זה טוב? זה מועיל במשהו בכלל? תודה לעונים?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי סליחה על שגיאות הכתיב, על תשובה לשאלה "please pray for my baby girl Lila... She is in the hospital. I am so heart broken. Please send out vibes for her to not be afraid & to heal. מישהו יכול לתרגם??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מי יכול להמליץ לי על סרטי משפחה וסרטים יפים כאלה ולא גסים או מצוירים? בבקשה תעזרו לי?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לעשות ראסטה בשיער או לא??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אוף נו הכנתי קפה ובאתי לשים את החלב ואין חלב אוף, לעוד מישהו זה קרה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 15 ואף פעם לא התחילו איתי, למרות שידידים שלי אומרים לי שאני יפה. אבל למשל שאני הולכת לים או בקניון וכאלה אף פעם לא התחילו איתי. זה נורמלי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קראתי תגובות בשאלה מסויימת על העדה האשכנזית ונאמרו שם דברים נורא נוראיים! זה כל כך עצוב שזה מה שחושבים עלינו. נפגעתי מכל תגובה ותגובה שנכתבה ואני לא יכולה להרגע כי זה פגע בי מאוד. מה לעשות? אשכרה אמרו לנו שחבל שלא נשרפנו בתנורים בשואה. אני בוכה פה!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "להורים שלי יש חדר גדול ומקלחת עם דלת שקופה ושאחד מהם מתקלח השני רואה, לא אנחנו כמובן. הם סוגרים את הדלת הראשית, אתם חושבים שזה בסדר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי קיבוצניקיתפוראבר, על תשובה לשאלה "אני בת 11 וחצי.. ושוקלת 36.00... כולם אומרים לי שאני רזה, ואפילו שאני מרזה את הבטן רואים את כל העצמות... אבל אני ממש לא מרגישה טוב עם עצמי, אני מתולתלת עם המון קשרים, שיער חום.. גובה אני לא יודעת.. מה לעשות כדי להרגיש טוב עם עצמי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי מה ניהיה??, על תשובה לשאלה "אבל אומרים תמניאדה!! למה כולם אומרים תימנה?! מזה בכלל תימנה?!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חוזרים ללמוד ברביעי או בשלישי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי DL - Demi Lovato, על תשובה לשאלה "בת כמה סידני מהסרט "הצעקה"??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם יש לי גשר, זה בעיה להתנשק? זה כ"כ נורא??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אופיר12, על תשובה לשאלה "איך כדאי ללמוד להכתבה של 200 מילים?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי שיערות על המפשעה וזה מגיע קצת לשוקיים, ושאני החלפתי ליד חברה שלי מכנס היא אמרה שזה מגעיל ושאני חייבת להוריד את זה איכשהו.. וכששאלתי איך מורידים אמרו ללכת לקוסמטיקאית אבל אננ מתביישת ואני מעדיפה לעשות את זה לבד, אז איך מורידים/?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה המילה הזאת מגיחים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי המוזרה, על תשובה לשאלה "אני אכלתי כרגע מרק ממש ממש חם כי אני רעבה ואני, עוד מעט צריכה לצאת, והגרון שלי נכווה וזה ממש לא נעים וכואב! מה לעשות? ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי שיערות מסביב לאף ועל הלחיים ובכל הסנטר.. איך אני יכולה להוריד אותם ולמנוע שיצמחו שוב??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כתבתי שיר, על מישהי, אני רק צריך להלחין אותו, למישהו יש הצעות לתיקון? זה רק לביקורת בונה, תודה!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי מישה 1525= אהבה , על תשובה לשאלה "איך נותנים פרחים באתר הזה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך השורטים? איזה צבע הכי יפה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כשעשיתי שפם עם חוט אז אני חושבת שנתלשה לי חלק מהשפתיים.. זה יצמח לי? (פרח לעוזרים ) (בת 15)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "סליחה על הגסות אבל במשך יומיים אני משלשלת עם קצת כאבי בטן ושריפה שם... מזה אומר שיש לי וירוס או שזה דבר רציני? (כל דבר שאני אוכלת יוצא)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית היפה, על תשובה לשאלה "היי, היום אני הולכת להופעה של LMFAO ( לאמפו ) אם אתם מכירים, זאת הלהקה הכי מוכרת שיש והכי מצליחה כמעט באמריקה והם באים להופעה ראשונה בישראל אתם חושבים שיבואו צלמי טלויזיה? דחוף.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בנים-אתם נגעלים מזה שבנות מדברות על מחזור? כאילו הייתם רוצים שנגיד בת תגיד לכם: קיבלתי מחזור \ כואב לי מהמחזור? או שאתם סבבה עם זה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי טלו'ש, על תשובה לשאלה "יש לי שיער חום כהה. ויש לי החלקה יפנית שעשיתי לפני חודש - חודש וחצי. אני רוצה לעשות את השיער קצת יותר בהיר, לא בלונדיני או משהו כזה, כאילו חום בהיר אבל אני מפחדת ששהחלקה תהרס מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אסנת, על תשובה לשאלה "איזה אופי יש לפרסיות? ואיך הן נראות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ליקופר זו חברה טובה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נמאס לי שבנים מסתכלים עלי אני לא מבינה למה ומה הם מוצאים בי.. כאילו יש מלא בנות יפות שמסתובבות כמוני עם אותם בגדים אפילו אבל למה הם מסתכלים דווקא עלי? אני לא מבינה את זה והן הרבה יותר יפות ממני?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי קרקר(:, על תשובה לשאלה "אבא שלי רוצה לנסוע ליפו ולא באלי. מה לומר לו? תודה לעונים?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי -אתיופי כפרה-, על תשובה לשאלה "רק אני מרגייש שבא לי לקחת תיקק ולברווח מהבית הדפווק שלי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם כבר מדבים על תחפושות אז נכון בנות הפאוור פאף או איך שלא כותבים אתזה, זה רעיון ממש טוב לעשות? אנחנו 3 בנות אחד שחורה ו2 בלונדיניות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לעשות טייץ עם קרעים, איך אפשר לעשות את זה? עם מספרים או סכין? ולעשות את זה שהטייץ עלי או לא? האא וךעשות קרעים גם בימין וגם בשמאל??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה דווקא שיער בלונדיני מושך? תודה לעונים?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה איפשר בגלקסי S2 להשתיק את הצליל מצלמה? \:?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בת 17 ואני רוצה להתחיל ללמוד ברייקדאנס, נראה לכם שזה מאוחר, וזה מתאים לגבוהות? 1.78..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אוף זה לא פייר, לאבא שלי יש עיניים ירוקות-אפורות ולאמא שלי יש עיניים כחולות כהות, ואני יצאתי עם עיניים חומות בהירות! זה הגיוני??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי BiMo Bitch, על תשובה לשאלה "הכלבה שלי נוחרת זה משגע! מה לעשות? (היא מהסוג כלבים עם אף פחוס, ואי אפשר לעצור אותה מלעשות את זה.)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ללכת לקניון עזריאלי ואז לסנטר.. 200 שקל יספיק??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי yuliyuli, על תשובה לשאלה "ריהאנה וכריס בראון היו ביחד??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כשמוציאים כרטיסים בהיכל נוקיה צריך להראות להם כרטיס אשראי או רק את הדף, עם ההזמנה, והקבלה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית חובבת לקים, על תשובה לשאלה "יפה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני ירזה יראו לי את הקוביות כי במראה אני רואה קצת קוביות עם שכבת שומן. אוו אם אני ירזה ויעשה פעם פעמיים או שלוש פעמים תרגילי בטן, אז יראו לי את הקוביות? מה דעתכם על שתי הדרכים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי עדידין, על תשובה לשאלה "נדלקתי על בן דוד של חברה שלי (החברה הכי טובה ) ואני לא יודעת מה לעשות... תציעו בבקשה דברים?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בדיאטה, מה לאכול בבוקר? (בת 14)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אנשים אינטלגנטים, ומשכילים, שיש להם מלא תארים, מדברים בסלנג??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני מטר 67 ושוקלת 57 זה בסדר אבל אני. לא רוצה בטן ויש לי כבר אני צריכה לרדת שלא יהיה לי לכמה לרדת??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אאאנונימית מגנובית♥, על תשובה לשאלה "יש דרך להלבין שיניים טבעי? תודה ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "באיזה יום חוזרים מהחופש??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי לא מגלה29, על תשובה לשאלה "יש לי יותר מדי שירירים בירך יש דרך שאפשר להוריד את זה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בת 14, שוקלת 52 וגובה שלי הוא מטר 56 וחצי. איך לרדת משמעותית במשקל? למשקל של 42 ק''ג??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי wutwut, על תשובה לשאלה "כיתה ט'.. יש לנו שיעורי ספורט מאוד מפרכים, ואחריהם עוד שעתיים אנגלית. תמיד אחרי השיעור אני מזיעה ומסריחה ואדומה... למישהי יש עצות איך להימנע מהדברים האלה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיתת שכזאת, על תשובה לשאלה "שלום, אני היום הלכתי לראיון ל- פנימייה + בית - ספר. ( זה ביחד ) והם אמרו שיתקשרו אליינו היום להודיע. אבל עד עכשיו הם לא התקשרו זה אומר משהו? אני ממש רוצה ללכת לשם, ואני לחוצה ופוחדת שלא קיבלו אותי מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "באלי לעשות תמיד קוקו ולא יפה לי קוקו אוף.. מה לעשות בשביל שיהיה יפה לי קוקו? פשוט לפנים שלי לא מתאים קוקו רק פזור אוף נו.. ואני שמה קרמים ולא עוזר מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה גבר חתיך לדעתכן.. כאילו איזה עיניים, שיער..??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יואו השיער שלי תמיד מתנפח ואני תמיד מתקלחת כמו שצריך ואחר כך אמא שלי מסרקת אותי טוב ואז אני עושה קוקו עגבנייה והולכת לישון ובבוקר הוא מנופח מה לעשות? תלתלים וזה מכער אותי ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי אדום מסביב לאקנה איך אני יכולה להסתיר את זה חוץ, ממיקאפ??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נמאס כבר מקרייתים הם אגואיסטים חושבים רק על עצמם.. מטומטמים.. ערסים בהכחשה.. גם לכם זה ככה? בא לי למות..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זה רע להודות שאני פרחה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אפשר להפסיק נזלת??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "עשיתי היום הליכה מהירה של 45 דקות.. כמה קלוריות שרפתי בערך??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש פה תשובות לספר הזה... מישהו יודע איך נכנסים לתשובות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך מזהים ציפורן חודרנית? מה אפשר לעשות בנושא??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיתת , על תשובה לשאלה "היי, אני רוצה להיגמל מקולה, יש למישהו עצות? (בת)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יצא לי במבחן איי קיו 88 זה טוב? (של נענע 10)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי מדהימה:), על תשובה לשאלה "תנו לי שמות יפים לבנים, תודה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בכיתה י"א והיום לא הלכתי לבית ספר כי לא חשתי בטוב, ועכשיו מדדתי חום ויצא לי 37.1. ואני עדיין מרגישה כאילו אני הולכת להתעלף כל רגע... וגם היום ומחר אלה ימים חשובים שקשה להשלים, אפילו בלתי אפשרי... וגם יש לי 2 בחנים. ללכת מחר או לא??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מבחני ה IQ של נענע 10 מדוייקים? עשיתיי שם ויצאתי IQ 76.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית ^.^ ', על תשובה לשאלה "אך הפרופיל שלי? ^.^ (אני מתכוונת לתמונות, סטטוסים, מראה כללי והסוגרים שבשם ) ח ח ח ח ח ח XDD?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אני מתקשרת מחסום? מספר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי תעזרו לי בבקשה 3, על תשובה לשאלה "יש ילד חדש בבצפרבכיתה ט', שנדלקתי עליו הוא בן 15 וחצי בערך לפי מה שהבנתי בפיסבוק שלו כתוב. אני בי'א ואין לי עדיין 16 בכל זאת אני גדולה ממנו בטוח באיזה כמה חודשים, זה לא מוזר שאני יצא עם מישהו מכיתה ט' ואני מי'א? הוא רק מסתכל עלי בבצפראיך אני יכיר אותו??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "התנשקתי פעם אחת, לפני כמה חודשים, וזה היה פשוט מוזר ברמות.. למרות שהוא נהנה כמו שהבנתי, זה היה לי נורא מוזר. משהו לא בסדר אצלי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי שיערות בכל מקום, על תשובה לשאלה "אבא שלי תמיד אמר לי להסתפר לא רציי בבוקר קמתי אני רואה חצי שיער גזוור! זה לא נורמלי מה אני אמורה לעשות כאילו באיזו רשות הוא נוגע לי בשיער?!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי AMORR, על תשובה לשאלה "יש לי ילד בשכבה שלעיתים קרובות מסתכל עלי כשאני עוברת במסדרון ואפילו פעמיים הוא נתקל בי בכוונה כדי שאני אשים לב אליו. הוא נחשב כ"סלב" אצלינו בבית ספר ואני בטוחה שהוא לא מסתכל ונתקל בכל אחת ככה... מה זה אומר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תביאו לי בבקשה שיר שקשור לשירותים, גם משהו מצחיק. פשוט יש לי קטע שאני צריכה לשיים שיר שקשור לזה כי היא יוצאת מהשירותים..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי 98765, על תשובה לשאלה "החלקה יפנית יורדת? ואם כן השיער חוזר למצב הקודם שלו??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי BORED AS FUCK, על תשובה לשאלה "שמתי לק נצנצנים וזה לא יורד עם אציטון לא משנה כמה חזק אני מנקה! מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תנו דוגמא להתאמה בין יצור חי לסביבתו.??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, יש ילד שאני מחבבת, והוא, סיני בערך הוא ממש חמוד ודי חתיך והוא לא שם עלי בשיט! זה הורג אותי מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה אפשר לקנות לחבר שלי לחג? ( חוץ מבושם )?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי "Humanoids" Diamonds, על תשובה לשאלה "שאלה יש כאן אנשים שאוהבים KPOP בבקשה סטיפס לא למחוק את השאלה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה אומר שמישהו אומר שאת מחייכת הרבה בזמן האחרון??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי פצע אדום נפוח על הפנים.. איך להוריד את האדימות והנפיחות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ילד שאני אוהבת. דוחף אותי, מחייך אלי, ודופק לי מבטים, עושה לייקים על שירים שאני מפרסמת.. הרגע כתבתי לו היי מה קורה, והשיחה יבשה רצח. הוא אמר הכל טוב ובזה נגמרה השיחה. מה לעשות..? אני כבר נואשת.. וקנאית רצח כשהוא מדבר עם אחרות. מה לעשות..??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מייקאפ גורם לחצ׳קונים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נכון שדוגמנים עושים צילומים וזה אז יש מוזיקה ברקע? איזה שירים מתאימים לסט צילומים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה חייה יש לכם לי אוגר, תוכי וחתולה. ובונוס כול מי שעונה מקבל פרח?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "למה אני תמיד ישנה על הבטן וקמה על הגב עם היידים על הבטן? חח זה מוזר?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני צרוד אני צריך לשתות מים קרים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתמול שחיתי בערך חצי שעה והורדתי רק 200 גרם נכון זה עלוב??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ילדה בת אוטוטו 12 ושוקלת 55 זה לא טוב?. (ולא זה לא אני זו חברה.)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ♥ Stay Strong, על תשובה לשאלה "איזה דת אתם? ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי aniita, על תשובה לשאלה "איזה רצועות יותר כדאי? רצועות שיש אליהם שעווה כבר או רצועות רגילות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, יש לי חתולה חדשה פרסית מעורבת בת חודשיים ואני רוצה למצוא לה שם מיוחד למישהו יש רעיונות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני הרגשתי היום בעננים כאילו אני לא קיימת בעולם הזה והכל חלום, (לא כי קרה משהו טוב) כאב לי הראש כל היום ולא הצלחתי לעשות כלום פשוט בשיעור עניתי תשובה יצאו לי דברים הזויים מהפה הרגשתי שאני עומדת להתעלף לא הצלחתי להקשיב למילה ממה שאמרו! מה זה היה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתי יוצאים לחופש? ולכמה זמן??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי BiMo Bitch, על תשובה לשאלה "מחר זה יום האם??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי עדידוש (;, על תשובה לשאלה "אנחנו מחפשים עבודה ל4 ילדים בני 15 באמצע השנה לא בחופש אפשר גם עבודה לכולם וגם למישהו לבד. חשבנו על שיעורים פרטיים יש לכם רעיונות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי What The Fox Say ? ;), על תשובה לשאלה "תגידו, זה נכון ש 80% מהנשים בארץ לובשות חזיות במידה יותר גדולה ממה שהן צריכות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי סתיוווווש D:, על תשובה לשאלה "מה עדיף לי? אני נרשמת לראש 1 ואלה המתנות: שובר ע"ס 250 ש"ח ל- TNT. מחליק / מסלסל שיער. שעון יד סווטש. שובר לילקוט של אוניל או GLEE.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "צהריים טובים, אם לובשים בגד גוף ורוקדים מחול קלאסי במשך הרבה זמן ברצף (שעתיים), איך ניתן למנוע את הזיעה שמופיעה על בגד הגוף באזור הגב והגב התחתון??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יואו כואב לי כל הגוף וכל שניה שאני זז יוצאים לי קליקים (בצוואר, ברגליים, בידיים בעמוד השדרגה, כפות רגלים, אצבעות רגליים, אצבעות ידיים, בברך, במרפק ובכל סחוס אפשרי-אפילו באף), מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני רוצה לצבוע את השיער לאדום (אל תתחילו להגיב לא כדאי או שזה מכוער אני אוהבת ורוצה). יכניסו אותי בית ספר לדעתכם? אחרי כמה זמן הצבע יורד? (עכשיו יש לי חום כהה)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ידידים פלוס זה ממומלץ לבני 19??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית יפה, על תשובה לשאלה "איזה שילוב מדהים! גם אתם חושבים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לא להתנשק ושכול החברות הטובות שלך כבר התנשקו זה מבאס... מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חבר שלי ביישן רצח ואני לא יודעת מה לעשות עם זה.. ואמרתי לו את זה למה אתה אף פעם לא מתחיל את השיחות והוא אמר לי שהוא מתבייש ושאני לא יחשוב שהוא חופר, וזה מעצבן או. מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה לא להוריד שערות בידיים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה אפשר להוסיף לחביתה? חח בא לי קצת לגוון?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נשברה לי הציפורן מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך אפשר לנקום באקס? שזה יגרום לו לשנוא אותי?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לאיזה סרט עדיף ללכת? השלגייה והצייד או סטפ אפ 4??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה יותר מרגש ויפה? סיפור אהבה בלתי נשכח או 50 דייטים ראשונים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי שומןזהדברנורא, על תשובה לשאלה "בת 14- בבקשה תעזרו לי! לפני שעה הלכתי עם חברות לים ומלא אנשים בהו בי וצחקו ואחרכך בנים עברו לידי וקראו לי שמנה. אני לא יכולה ללכת לדיאטנית כי אמא שלי גם צוחקת על המראה שלי וזה רק יראה לה שהיא צודקת והיא תצחק עלי יותר, תעזרו לי איזה ספורט לעשות ומה לאכול??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני לא מפסיקה לבכות, יש לי טראומה מרופאי שיניים ויש לי היום תור אני צריכה לעשות טיפול ואני לא יודעת מה לעשות?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי,.. לפני חודש וחצי בערך החלפתי מיתרים חדשים לגיטרה שלי (קלאסית) עכשיו כל פעם שאני מנסה לכוון אותה הצלילים בכלל לא מתאימים ויש רעש לוואי כזה... מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי חצ'קון פנימי ליד האף.. לא רואים אותו אבל זה ממש כואב.. איך מטפלים בו??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי שיער חלק, ארוך ולא ממש דק אבל גם לא עבה. כמה פעמים בשבוע מומלץ לי לחפוף את השיער? וכמה פעמים בשבוע אתם חופפים? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי,! אני בת 13. והדלקתי גז ארבעה פעמים. כלומר הכנתי חביתה כי מלא פעמים לא יצא לי! זה לא נורא אם הדלקתי ארבעה פעמים גז??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי צ'לסי123, על תשובה לשאלה "מזה סאן בשיער??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עשיתי פן, זה בסדר עם אני ישאר עם פן שבוע שלם או יותר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה המאכל המשמין האהוב עליכם? שגם אם תהיו בשיא הדיאטה לא תוותרו עליו?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי צפורניים שגודלות מהר, ואני שמה לק שקוף וזה עוזר בגדילה. אבל כשהם גודלות הן תמיד נשברות מה אני צריכה לעשות כדי שיגדלו ולא ישברו??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך אפשר להוריד שחורים מהאף??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי תאנונימי, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה לעשות מסכה על בסיס מלח שתשרוף לי את כל הפצעים בפנים? כמו בים שהייתי ושרף לי הכל וריפא לי את הפנים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בת כמה הזמרת פינק??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ספיר1998, על תשובה לשאלה "מאיזה גיל אפשר להוציא כרטיס עובד? אני בת 14 זה אפשרי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי קצת פצעים קטנים ואדומים על הסנטר, איך אפשר להוריד אותם? האם זה יכול להיעלם לבד? זה יכול להיות תגובה אלרגית? תודה מראש.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה אף אחד לא עונה לי? כמה קלוריות יש בשוקו חם של ארומה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ofir(:, על תשובה לשאלה "כבר שבועיים ככה שאין לי תיאבון ואני נגעלת מאוכל! מישהו יודע למה זה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ארומה פתוח בחגים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איפה יש אולפנות לבנות? כוולל פנימייה.. תודה לעונים.. ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בביוטיקר בקניון.. יש שחור לעיניים ואיילנר עמידים במים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ofir(:, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה לא להתעצבן על כל דבר? ואל תגידו לי לספור עד 10!!!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אא אני לא מוצאת את החוברת שלי לחופש! ואני ממש דואגת הצילו בבקשה תמיכה או משהו כזה. אני משתגעת פה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש בקניון הזהב או בסינמה סיטי חנות כזאת לקוסמטיקה, בשביל למרוח לק ברגליים וכמה בערך יעלה לי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני פותחת חשבון בנק ונגיד אני שמה שם 200 שקל, לוקחים ממני אחוז מסויים? או שה200 נשארים כמו שהם ולא נוגעים בהם בכלל? זה דחו.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך קראו לסדרה הזאת בניקאלודיון שהייתה עיר שכל יום היה בה משהו מוזר אחר? (סדרה מצוירת). נגיד ביום אחד אף אחד לא יכל לשקר וביום אחר כל מי ששיהק עבר מקום. לאחת הדמויות קרא אבי ולעוד אחת קראו ב'ת.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אתמול הלכתי לסופר פארם עם חברות וקניתי לי פודרה ומייקאפ לעור שלי.. עכשיו, איך אתם חושבים שאמא שלי תגיב? כי תכלס כאילו היא יודעת שאני שמה קצת מייקאפ אבל עכשיו שקניתי חדש וגם פודרה.. נראלכם שהיא תכעס? וכדאי להגיד לה או שהיא כבר תגלה לבד?. HELP!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי דנה הנסיכה בת 14, על תשובה לשאלה "ילד הציע לי חברות O_O ואני לא יודעת מה לומר:O.. אני לא מתעניינת בו כל כך..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "מה התסמינים של מיגרנה? תודה לעונים?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה אתם חושבים על דתיות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אני, עצמי ואנכי ◕‿◕, על תשובה לשאלה "יש עדיין בים מדוזות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני יותר גבוהה מהחבר שלי... אבל ממש בקצת.. זה כזה מוזר? \:?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כדאי לי לעשות החלקה יפנית? יש לי שיער מתולתל וארוך?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי,, על תשובה לשאלה "אני לא יודעת מה לעשות?! קודם להוריד את הכלב שליי? או לאכול? (-: help me ♥?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי חולצה צהובה כזאת עם לב של אמריקה בפנים אבל מאחורה כמעט הכל פתוח ורואים חצי מהגוזיה זה נורמלי ככה הולכים עם זה..??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי נטליייה, על תשובה לשאלה "עקצה אותי מדוזה וממש שורף לי.. יש דרך להרגיע את זה חוץ מאלוורה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית♥♥, על תשובה לשאלה "רק אני היחידה פה שמרזה תמיד בחופש הגדול בלי לשים לב ובלי לעשות כלום??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך הציור שציירתי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי LOLA#>, על תשובה לשאלה "יש מישחה נגד מדוזות? כדי להכנס לים והן לא יעקצו אותי?:|?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיתית^.^, על תשובה לשאלה "כמה משלמים למסע לפולין בכיתה י'א??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "בת 16. אם אני שוקלת 65 והגובה שלי הוא 1.54 כמה אני צריכה להוריד??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי מהפנט (פרשתי, עלו והצליחו), על תשובה לשאלה "היי, אני היחיד שכבר אין לו מושג מי זאת אופיר ומי זאת רומיאל?!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית ^^, על תשובה לשאלה "שמעתי שיש שדה עם סוג מסויים של פרחים שאם נרדמים בו נכנסים לסוג של קומה או מתים... איזה פרח זה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מישהו שמע על הגלולות האלו פמיניסק להגדלת חזה? מישהי השתמשה בזה ויכולה לדבר איתי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "... סתם שאלה, על תתנו לי חוות דעת זה בשביל אחשלי הקטן (הוא בן 10) מישהו יודע איך אפשר להשיג בגדי דוכס במוגובי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בחיים לא כאב לי השיניים או היה לי חור, אז אף פעם לא הייתי אצל רופא שיניים חוץ מפעם אחת שאמרו שאני לא צריכה גשר, כדי להתחיל ללכת?! בת 14 ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני נחשבת חנונית אם אני מחשבת את הגימטריה שלי ושל הילד שאני אוהבת ביחד? ואני בת 14...?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני קוראת בלב את התגובה הזאת: "אני נודר..." אז זה לא אומר שנדרתי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "אם פי הטבעת נפוח וזה כואב מה זה ומה עושים? תודה!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי I'm Not High Lol ॐ, על תשובה לשאלה "אני רוצה לקנות תוספת שיער קטנה שאני ישים בצד בשיער לא למעלה, כי אמא שלי לא מסכימה שאני יצבע את השיער, אז רציתי לשאול מאיפה אפשר לקנות תוספת שיער קטנה כזאת יחסית משיער אמיתי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Cute People, על תשובה לשאלה "כינוי לבלוג באנגלית, בלוג שמדבר על נוער D:?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ☺☻☺☺☻☺☻, על תשובה לשאלה "מישהו יודע כמה מים יש באנשים? כאילו באחוזי -..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "טיפול בשריטה של חתול - החתול שלי שרט אותי מאוד באיזור הידיים. איך לטפל בשריטות במהירות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי חברה לעט:), על תשובה לשאלה "אפשר שירים באנגלית עם המילה monster? תודה ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית מבולבלת!, על תשובה לשאלה "כשיש לו חברה אני רוצה אותו, כשאין לו חברה אני לא רוצה אותו למה זה ככה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי בחדר לפטופ אייפון וטלויזיה אבל הבעיה שהחדר ממש קטן וניכנס לשם הכול אבל נורא צפוף זה נורא??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש כזה דבר סבון פילינג לגוף? אם כן איזה חברות מוכרות אותו ואיפה אפשר לקנות את זה..??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני רוצה שמישהו יסלח לי, איך לעשות את זה ככה שהוא בטוח יסלח??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי שיריי;), על תשובה לשאלה "בת 14, אני והוא כבר חצי שנה ביחד עוד שלושה שבועות.. מה אני יכולה להביא לו בתור מתנה? חוץ מברכה..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך להיראות בוגרת יותר? (19)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה הכוונה 'האנגר'??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי שערות ברגליים ואני רוצה להוריד אותן. אני מתלבטת בין מכונה לבין שעווה. מה יותר כואב? אני יודעת ששניהם כואבים ואני מאוד רגישה לכאבים אבל מה עדיף? בת 14?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה קראו לחטיבת ביניים חטיבת ביניים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי I LOVE ME, על תשובה לשאלה "אם שלחתי לחברה הודעה בפייס והיא לא מחוברת... איך למחוק אותה שכשהיא תתחבר היא לא תראה אותה? תודה לעונים...!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ׳סקס בעיר הגדולה..׳ ❤❤, על תשובה לשאלה "אני רוצה לעשות לאחותי מתיחה מצחיקה, מקורית ולא מסובכת יש לכם רעינות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "דרכים לנפח שפתיים הם קצת דקות ואני רוצה אותן יותר גדולות ורחבות. יש אופציה כזאת??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עד שהצלחתי לעלות את המשקל ל40 ירדתי ל37 אני רצינית שזה קשה, לא משנה כמה אוכל משמין אני טוחנת אין. גם אם אני אוכלת אפילו צלחת הבטן שלי כבר מתפוצצת ואני לא יכולה להכניס כלום, וההורים שלי לא מבינים אותי. מה לעשות? (בת 14)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי בילאנקה <3, על תשובה לשאלה "אפילו כשחם עכשיו בקיץ אני תמיד חייבת שהשמיכה תהיה עלי או לחבק. אותה היא נותת לי יותר ביטחון. וזה מוזר לא עברתי טראומה רק שאבא שלי היה מפחיד אותי עם זומבים כשהייתי קטנה למרות שלא האמנתי. לו אבל היו לי סיוטים איך אפשר להפסיק עם זה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי The Death, על תשובה לשאלה "יש לי בעיה בקיק (אפליקציה keek) כשאני מקליטה שם סרטון אז הוידיאו מעוות ועקום וכשאני מדברת זה משמיעה צפצופים. יש לי גלאקסי מיני. מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Crazy Dog, על תשובה לשאלה "יש לי אייפוד טאץ יש לכם הצעות לאפליקציות? (לא חובה רק משחקים הכל!)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אתמול נרדמתי ב4 ומשו בלילה וקמתי היום ב8 וחצי ואני ממש עייפה, אין לי חשק לעלות לישון ואני צריכה ליהיות היום ומחר עירנית ואני ממש עייפה מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני עושה דיאטה. מה אני יכולה לאכול בבוקר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני עוד מעט הולך לבריכה ואמא שלי אמרה שאני צריך לאכל לפני שאני הולך, ואני לא כזה רעב וגם אני יקח איתי אוכל. מה לעשות? לאכל או לא??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי מהממת 3, על תשובה לשאלה "אני יפה? וילדים שאומרים שזאת לא אני שילכו לעזזל?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ronit jeffrey, על תשובה לשאלה "למישהו יש סרט מרגש, מענין, מדהים כמו הטיטאניק- משהו בסגנון??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי שירה, על תשובה לשאלה "החתול שלי 3: XD (יש לי גם כלב) הסוג שלה זה חתולה, אמריקנית?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Creepy me, על תשובה לשאלה "בן אדם יכול להתנצר ואז להתאסלם ואז להתגייר ואז, להתנצר ואז, שוב פעם להתגייר ואז, שוב להתאסלם ואז, שוב להתגייר ואז, שוב פעם להתנצר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי בסוף הדרך עוד תהיה מאושר-פרשתי, על תשובה לשאלה "glalxy S2 vs htc one x מה פאלפון יותר טוב??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "החולצות בטן הנופלות הזוהרות האלה של פוקס, אפשר להשיג ב-פוקס קידס??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני אוהבת בנים ותמיד אהבתי, אני בת 18, ואתמול סתם ראיתי תמונה של בחורה וסוג של התגריתי. זה אפשרי או שזה מחשבה שלי כי אני די מפחדת מקטעים כאלה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי בת ה11, על תשובה לשאלה "טוב מחר יש לי יום הולדת 11 רציתי לעשות מונופול, הכנתי כמעט הכל את הלוח ונעלמו לי כל השחקנים והבתים והכרטיסים, אז למישהו יש משהו אחר לעשות מחר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תהיה עוד עונה של תשע הנשמות של קלואי קינג ומתי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיתתתתתתתתתתתתתתתתתתת , על תשובה לשאלה "נראה לי שפעם אכלתי חזיר.. איזה ילדה הביאה לבית ספר חזיר אז אני אכלתי... ולא ידעתי שזה חזיר בכלל! מה לעשות?!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי נור18, על תשובה לשאלה "מחר הבגרות בפיזיקה ועדיין לא ישבתי ללמודג, אני נורא לחוץ!, האם כדאי לי להיכנס להתקלח כדי להתרענן? מה אתם מציעים.??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם כשנולדתי הייתי ממש בהירה ועכשיו אני נהייתי ממש חומה אבל זה לא נראה כמו שיזוף זה נראה כמו, צבע גוף חום כמו של תמנים, ואני רוצה לחזור לצבע המקורי שלי מה אני עושה? ואני לא תמנייה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי I'm sherlocked, על תשובה לשאלה "סבתא שלי עברה דירה מטבעון לרעננה. מה אפשר לתת לה לכבוד המעבר (משהו שאני אכין)??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיתבת 14 שאוהבת אתכם, על תשובה לשאלה "אני כמעט בת 14 והיום הבנתי שאני אוהבת את החיים שלי ושהם לא כאלה נוראיים כמו שחשבתי, ושיש אנשים במצב הרבה יותר גרוע, גם לכם זה קרה בשלב מסוים בחיים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בכיתה יב יש גם בגרויות? וכל השנים שיש את הבגרויות, אז אין כבר מבחנים רגילים רק מבחני בגרות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי בובה ;), על תשובה לשאלה "שלום לכולם, אני בת 16 אני חייבתת דחו. עזרה כל פעם שאני ניכנסת לפייס. נכון הדבר הזה של ההודעות הוא כותב לי שזה אינו זמין ואי אפשר לראות הודעות בבקשה זה ממש דחוף תודה לעונים.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "משהו יודע איפה אפשר לקנות תיקי בית ספר מגניבים? (עם גולגולות וזה.)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "מה אפשר לעשות כדי להיות ממש לבנה? (אני לא אוהבת להיות שזופה.)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי DUCK FACE, על תשובה לשאלה "נשרפתי מהמחליק.. מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי I'm just waitin 'til I'm 18, על תשובה לשאלה "זה טוב להוריד שערות עם מכונת גילוח? השערות צומחות לאט יותר מאשר שעושים עם שעווה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עשיתי מבחן אייקיו ויצא לי ציון סופי 90, אני בת 15. זה טוב??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מה זה סקפטית??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי את התמונה הזאת? אני לא מבינה מי זה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני עושה הליכות פעמיים בשבוע ובבית אני עושה כפיפות בטן ובספורט אני בסדר אפשר להגיד, אבל קשה לי מבחינת האוכל, איך אחרי שאני אוכלת ארוחת צהריים\ בוקר לא להיות רעבה אחרי כמה דקות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קיבלתי שיעורים לחופש להמשיך את המשפט לסיפור, מישהו יכול לעזור לי בהתחלה. המשפט: יום אחד קמתי בבוקר, הלכתי לאמבטיה, הסתכלתי במראה וגיליתי שאני מישהו אחר! שיט הפכתי ל- תודה!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך למנוע גירוד ברגליים אחרי גילוח חוץ מקרם גוף??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי סימני מתיחה ברגליים איך אפשר להעלים אותם??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לאחרונה התחלתי להתאמן. ומאז אני צריך לשרותים יותר פעמים. זה בגלל שהתחלתי להתאמן? או שזה סתם תודה לעונים?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אני שואל , על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין מדובב למתרגם??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "את מי אתם מעריצים? ( בבקשה לא למחוק אני צריכה לעשות סקר ללימודים מה מעריצים יותר, שחקנים או זמרים וזה.. )?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי שני (:, על תשובה לשאלה "כמה עולה בדרך כלל מנוי למכון כושר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "די! נמאס לי! פשוט נשבר לי כבר עם הלחה הזאת! כמה זמן היא עוד יכולה להיות תקועה לי בגרון?! אנשים בבקשה! איך אני יכולה להוציא אותה לאחת ולתמיד?! איך? בבקשה תעזרו לי! כי זה כבר נמאסס!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי צוף צוף, על תשובה לשאלה "אני בת 17 ורכבתי אתמול פעם ראשונה בחיים על אופנייםO= ליותר משעתיים בדרך עפר, עכשיו מתחיל לכאוב לי... זה אמור לעבור בקרוב??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם צמחוניים אוכלים דג??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ;)Vegas Girl, על תשובה לשאלה "באלי להכין לעצמי ארוחת בוקר מה אתם ממליצים? לא אכפת לי משמין לא משמין... ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי NET97, על תשובה לשאלה "אני רוצה לעשות קעקוע של מפתח סול קטן על כף היד. מישהו יודע כמה בערך זה עולה? אני בת 15.. יש גיל מסוים שממנו מותר לעשות קעקוע? צריך אישור הורים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי שאלה אולי קצת מטומטמת אבל באמת יש בתי ספר על הסיפון כמו בזאק וקודי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי rachelimami, על תשובה לשאלה "יש איזה מלכת יופי שנבחרה וכמה שנים אחרי זה היא חזרה בתשובה. משיהו אולי יודע איך קוראים לה? אני מכירה את הבת שלה ולא נעים לי לשאול איך קוראים לאמא שלה, והיא בטוח נבחרה. היום היא בסביבות ה30-40. תודה ענקית לעוזרים! ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Sofia580, על תשובה לשאלה "מתי ליקוי הירח מתחיל??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "כמה זה 90 כפול 3??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "רבתי עם אמא שלי היום, ברמות של קללות וצעקות ממש. יש ילד אחד שהוא מהשכבה שלי וגר בניין לידי, והוא שומע הכל.. אמא שלי עשתה לי פאדיחות ובכוונה צעקה: "ש** ידע איזה משוגעת לומדת איתו בבית ספר" והוא שמע. אני מתביישת ללכת לבית ספר מהפאדיחות! מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי נערה שואלת , על תשובה לשאלה "אני רוצה לקנות מגפיים נמוכים או גבוהים אבל יפים וישש לי טעם בעייתי קצת.. איפה ניתן להשיג מגפיים לנוער בגיל 15??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זאת סתם שאלה: איך נחשבת בת יפה, אף קטן סוג שיער צבע עור, אשמח לפירוט.. תודה ענקיית לעונים: )?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מידת המותניים שלי 56-57 זה בסדר? אני צריכה להוריד עוד??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית (:, על תשובה לשאלה "ממה יכולה להיגרם דלקת בנרתיק??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תגידו לי אם זה יפה, אני לובשת ליום הולדת של חברה בבית שלה: גרביונים שחורים, מכנסי ג'ינס קצרים בפנים חולצה כזו, ועם נעלי עקב זה יפה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיתתת, על תשובה לשאלה "חברה שלי רוצה מחר לבוא אליי ואני לא רוצה. אני רוצה שבת שקטה כזאת עם מנוחה עם המשפחה. והיא ממש רוצה לבוא! ולא בא לילצאת מהבית או להיות עם חברות בכלל.. ואני מתביישת להגיד לה מה לעשות? בינתיים אמרתי לה טוב?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי TBD♥, על תשובה לשאלה "אני רוצה לפתוח קבוצה בפייסבוק של בנות, משחקים לבנות, ייעוץ לבנות, ועוד יש למישהו שם מתאים אבל בעברית??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה מוזר שאני מאוהבת במישהו בכיתה שלי אבל אני נולדתי בערך חצי שנה לפניו, וגם אני גבוהה ממנו??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Just me ♥ -.- , על תשובה לשאלה "הלב שלי נשבר.. אייך אני מתמודדת עם זה? או יוצאת מהדיכאון? \=?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני רוצה להתאבד. אני חותכת את עצמי (בלי דם, רק שריטות ביד), נושכת את עצמי, בוכה שעות כשלא רואים. כולם לא סובלים אותי. אני מרגישה שביטחון העצמי שלי נמוך ואני חננה מכוערת. איך לצאת מזה?!?!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית [:, על תשובה לשאלה "שמעו, אני חושבת שאני שמנה כאילו אני באמת כזאת. אני מטר 52 ואני שוקלת 51 וזה פשוט מלא! אני רוצה לפחות לשקול 43 אני עושה ספורט, ואני עושה לפעמיים דיאטות אבל דיאטות זה לא ממש עוזר. אני רק רוצה להרזות ברגלים ובבטן, מה לעשות?: (?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש ילד בשיכבה שלי שאמרו לי שהוא אוהב אותי עוד מילפני הרבה זמן, הבעיה שלפני שבועיים בערך הודיעו לנו שגילו לו לוקמיה.. (סרטן הדם) והוא אמר לחבר שלו שהוא הידיד הכי טוב שלי שממש רע לו ושהוא מרגיש שאף אחד לא אוהב אותו, ולי בנתיים יש נקיפות מצפון איומות מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אחת שיודעת (-:, על תשובה לשאלה "אני עייפה ורוצה להשאר ערה עד מאוחר. יש לכם פתרונות מועילים חוץ מקפה, ושינה כמובן??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ראאלי123, על תשובה לשאלה "אני ממש חסרת ביטחון עצמי, וכמעט אין לי חברים. אבל מה שאני רוצה זה לא עצות, אלא המלצה לספר על ביטחון עצמי. כלומר, ספר שבו מסופר איך לצבור בטחון עצמי וכל זה..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי קרינוש))), על תשובה לשאלה "חיברתי תמונה שלי ושלו בייחד עיצבתי כזה.. אבל אנחנו לא חברים, רק אוהבים אחד את השני. כדאי לי לדעתכם להראות לו שעיצבתי? או שלא? תודה מראש!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי -סגור-, על תשובה לשאלה "קיבלתי69 במתמטיקה-מבחן ויש לנו אפשרות לתקן את כל הטעויות ויוסיפו לי רק 5 נקודות.. זה שווה?.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ויויוהוה, על תשובה לשאלה "איך מטפלים ביובש על השפתיים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ההורים שלי כל הזמן רבים כמעט כל פעם. והפעם זה ממש רציני ונראלי שהם מתגרשים ואנלא יודעת עם מי ללכת. עם האמא או האבא??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיות שולטת :) , על תשובה לשאלה "שלום, יש לי שאלה: מאיזה שילוב של אלו צבעים ייצא צבע ירוק? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית:), על תשובה לשאלה "היי, אני מאוד מעוניינת להתנדב בצער בעלי חיים או תנו לחיות לחיות או משהו... אבל אני לא יודעת איפה יש מקומות כאלה בהרצליה. מישהו יודע? אם אתם יודעים גם באיזה רחוב אשמח למידע תודה רבה לעונים, בת 12.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני מחפשת כלב שארפיי סיני ( הכלב המקומט ) גור. באזור המרכז. תודה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איזה אפשרות יש ללכסן את העיניים (בלי איפור), ילדה אחת אמרה לי לשים דבק נייר (סלוטיפ), זה נכון או שיש דרך אחרת. תודה רבה לעונים: )?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי KVKVKVKVK, על תשובה לשאלה "שלום, מי יודע מה המחיר של קונסולת wii או אתר עם מחיר (לא יד שניה)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי יקים חממי, על תשובה לשאלה "למי שקרא את הסיפור יאנקו מן העיר התחתית יכול להגיד לי מה מייחד את שוקה מה מייחד את יאנקו ומה מייחד את המספר ומה משוטף לכולם? תודה מראש...?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "בת 15. בחיים שלי לא עשיתי בדיקות דם או כל בדיקה אחרת שקשורה אם יש בעיה או אם חסר לי משהו בגוף... ביום ראשון אני הולכת להיבדק אצל רופא ולעבור כל מיני בדיקות מעבדה. מזה אומר ומה יעשו לי? (בכללי אני הולכת בגלל שיש לי כאבי ראש יותר מ 4 חודשים )?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מוס לשיער גלי- מתולתל, מנפח את השיעער או מוריד את הנפח??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Lights Flash, על תשובה לשאלה "איך גורמים ללק להישאר יותר זמן על הציפורן.. ושלא יהיו כאלה " חורים " בלק.. תודה לעונים ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Cute People, על תשובה לשאלה "מישהו מוכן להסביר לי איפה הבנים שנראים טוב, שלא חשים מעצמם וכנים? אני פשוט לא מבינה, אין בנים כאלה? לפחות אצלי אין בנים שנראים טוב ולא חשים מעצמם יותר מידי? אין לי איך למצוא אותם מחוץ לעיר כי אני בקושי יוצאת... איפה הם?14.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיתת, על תשובה לשאלה "יש לחברה שלי יופי שמלא אוהבים בעיקר בנות ובנים בעיקר לא אוהבים, היא עכשיו חושבת שהיא יפה, כי כל הבנות אומרות לה. אז היא חושבת שגם הבנים אוהבים. ואמרו עליה אתמול שהיא מכוערת הרבה מהבנים אמרו והייתי רוצה שהיא תידע אבל פדיחות להגיד ישירות. מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "תנו לי דוגמאות לארוחות שאני יכולה להכין עכשיו.. אני רעבה D:?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם אני עושה 'מדרגת ספורט' 100 פעם כל יום, זה שורף הרבה קלוריות? אני ירזה מהר? כמובן עם עוד ספורט ותזונה נכונה ובריאה.. ( תפריט מדיאטן )?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה שפתאום נהיה חבר בחיים שוכחים את החברים האחרים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי the girl next door, על תשובה לשאלה "אני צריכה לכתוב סצנה דומה לסצנה שיש בסיפור אוליבר טוויסט, אבל עם שמות שונים. מישהו יכול להביא לי שמות שהיו נפוצים בתקופה ההיא? תודה!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "חבר של אחי נדלק עלי ובירר עלי השבוע. הוא גם ביקש את הפייס שלי ואמר שאני נראית טוב. אתמול אח שלי אמר שיש לו חברה כבר יומיים. להאמין לו? זה נשמע לי מוזר! אולי גם לאח שלי לא נעים שנהיה ביחד כי הם חברים מגיל אפס, יכול להיות? גיל 21 שנינו?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי, עוד כ3 חודשים יש לי בת מצווה, ואני מתביישת לשיר משהו או לעשות איזה ריקוד. מה אני יכולה לעשות? אם אני אעשה דרשה יפה עם קצת קצב (לא בדיוק שיר)? אבל זה לא יפה בלי לרקוד.. הצעות? רעיונות? בבקשה. תודה מראש לכל העונים.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי נערה מיוחדת :), על תשובה לשאלה "מה יקרה לי אם אכלתי בטעות אקטיביה שהיא פג תוקף? (התוקף שלה היה עד02.11 ), אבל היא שכבה במקרר..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אלין ♥, על תשובה לשאלה "מה הליום יכול לעשות לגוף? זה פוגע בו אם שואפים יותר מידי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי YOLO :), על תשובה לשאלה "יש ילד שאני אוהבת.. והיום? עוד בערך שעה ורבע אני צריכה ללכת לעות לאחותו הקטנה בייביסיטר מה עלי לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "יוצא לי הרבה שבשיחות עם אנשים אחרים אני מן 'קולטת' את, ההתנהגות שלהם, את דרך הדיבור (טון הדיבור והכל) ואני ממש כאילו מחקה אותם, הכוונה שזה מן יוצא לי ככה (וזה דיי מצחיק אותי), לעוד מישהו זה קורה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אני זה אני, על תשובה לשאלה "חבר שלי קיבל תהודעה הזאת: גולש\ת יקר! נחסמת מלבצע פעולה זו עקב מעבר על כללי האתר. סיבת החסימה: אינך בשל בשלב הזה להיות חבר בסטיפס מה המשמעות של הסיבה? הוא לא יודע בכלל מה הוא עשה, וזאת חסימה לשבוע...?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה הדדי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי קייטי , על תשובה לשאלה "אני בת 14 וההורים שלי מרשים לי לעשות עגיל באף, אבל אני מפחדת שמתי שימאס לי ממנו ואני, ארצה להוריד אותו אז ישאר לי חור באף.. אז עם מישהי/ו פה עשו עגיל באף אז בבקשה תגידו לי עם זה נסתם תודה D:?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בת 13 וממש בא לילעשות עגיל באף אבל ההורים שלי לא מרשים לי כמה שאני לא מבקשת וכל החברים שלי, מותר אז אני לא מבינה למה לי לא?! אפילו לדודה שלי שהיא בת 32 ולבת דודה שלי שהיא בת 14, רק לי הם לא מסכימים, מה אפשר לעשות כדי לשכנע אותם? להסכים לי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ליטל (;, על תשובה לשאלה "מה עושה אלכוהול לחיטוי (90%) אם למרוח אותו על הפנים? זה מועיל במשהו? מייבש חצ'קונים? משהו בסגנון??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ספיר1998, על תשובה לשאלה "אני וחברה שלי רוצות לדגמן בגדי ים לילדים אתם מכירים אולי, מי צריך דוגמנות בגדי ים? כי יש לי גוף יפה וגם לה יותר D, =?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי בסוף הדרך עוד תהיה מאושר-פרשתי, על תשובה לשאלה "איזה תסרוקות אפשר לעשות לשיער מתולתל? (לא מתולתל נפח אבל גם לא גלי כזה) (השיער, בערך עד סוף העורף)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Potato =], על תשובה לשאלה "עלות לק מרה - כמה בערך עולה לק מרה? מודה מראש.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי RoLiNg In ThE DeEP D: , על תשובה לשאלה "יש לי קלקול קיבה נוראי, לקחתי נורופון לא עוזר, שתיתי תה לא עוזר אני מלא פעמים מקיאה כל שנייה ואני כבר לא יודעת מה לעשות אני מרגישה ממש גרועע! /: תודה לעוזרים ושבוע טוב.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי בלצ'וק :), על תשובה לשאלה "אני בת 13 ואני רוצה לצבוע את השיער, לא למשהו רציני יש לי שער חום ממש כהה, אני רוצה לצבוע אותו לחום דבש, כמעט ג'ינג'י וההורים לא מרשים כי הם אומרים שאני צעירה מידי, אבל כל החברות שלי צבעו שער וגם אני רוצה, איך אני משכנעת אותם שיתנו לי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית :)) ., על תשובה לשאלה "לבנות- איזה צבע ג'ינס מתאים לג'קט ורוד בהיר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ליאל !, על תשובה לשאלה "לכל מי שיש YES, פעם בערוץ 43 היה את ערוץ המשחקים. לאיזה ערוץ זה עבר? זה דחוף.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי מתעניינת, על תשובה לשאלה "האם יש סכנה בכך שאני מורידה איפור בעזרת מגבון לח, ולא בעזרת מסירי איפור רגילים הנמכרים בחנויות? האם זה יכול לפגוע בעור? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי א.SWAG ON YOU, על תשובה לשאלה "ניקול שרזינגר יהודיה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה מונע בחילות באוטובוס (ולא כדורים נגד בחילות)??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, ההורים שלי מקבלים בחודש 15,000 ש"ח בעבודות של שתיהם. אמרתי לאמא שלי אמא זה הרבה כסף. היא אמרה שזה ממש לא. למה זה ממש לא הרבה? תודה לעונים! המחירים עד כדי כך בשמיים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איפה אני יכולה לקנות גשר לגיטרה באזור ת"א? תודה למי שיענה ושבת שלום ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כל היום הזה אמא שלי לא היתייחסה אלי איך שהיא באה לא נתנה לי חיבור או נשיקה, עד עכשיו לא דיברה איתי ואיך שאבא שלי בא, אני אומרת לה משהו היא לא מתיחסת, בכלל היא אומרת לי לרוקן מדיח ורוקנתי והיא לא אמרה לי כלו -, אני עצבנית! עליה מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש למישהו דרך לרמוז למישהי בצאט שאני אוהב אותה אבל שהיא תבין...??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ילד אחד מהכיתה שלי שיש לו חברה כמובן!. התישב לידי בשיעור צמוד והתחיל ללטף אותי ולחבק. ואמרתי לו שלא נעים לי והוא לא הקשיב. ואמר לי תיזרמי בכיאילו רק הפעם אז הסכמתי. עוד ליד המורה ששאל האם זה בסדר לי אמרתי כן. ועכשו אני לא מרגישה בנוח מעט ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אופטימית שמחכה לטוב, על תשובה לשאלה "אני משתתפת בתחרות בפייסבוק של בוק של הסטודיו סקיילן,, זה בכללי סטודיו אמין וטוב, אבל הוא כל הזמן אומר מחר התחרות נגמרת וכל זה.. זה כבר מתחיל להיות ממש מוגזם. אפשר לתבוע אותו על דבר כזה? כבר שלושה חודשים בערך אני משקיעה בזה את כל כולי ומחכה לתשובות.. ואין?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית , על תשובה לשאלה "איך אפשר ללמוד פיתוח קול דרך האינטרנט??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי ידיד ממש טוב. אני אוהבת אותו והוא אוהב אותי. (זה הדדי), זו אהבה של ידידים ולא של חברים. יש לו בר מצווה עוד שבוע באולם מפואר. אני נורא לחוצה ולא יודעת מה ללבוש איך להתאפר איזה נעליים איזה תסרוקת... יש לכן עצות בשבילי? עם כן אז ממש תודה.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית בת כמעט 13, על תשובה לשאלה "שאלה לבנות בלבד! אני בכתה ז' ועוד כמה חודשים יש לי יום הולדת והחזה שלי ממש קטן, אבל מאוד וזה ממש מציק לי שלשאר הבנות בשכבה שלי יש ולי אין, מסתקלים עלי ואני נראית "שטוחה", אני לא יודעת מה לעשות כדי שהחזה שלי יגדל פליז הצעות.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש אפשרות לנסוע במונית מאזור תל אביב לאזור חיפה? ואם כן, כמה בערך זה יכול לעלות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם מיסטר בין באמת מת??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי מורני, על תשובה לשאלה "היי, מישהו יודע איפה אני יכולה להשיג צבע ורוד לשיער??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Fool in the Rain , על תשובה לשאלה "יש ילד שהתחלתי לחבב לא מזמן, ממש קצת, אמרתי לחברה שלי, והיא סיפרה לו, ואני אף פעם לא דיברתי איתו אפילו, והוא לא מכיר אותי (הוא בערך יודע שאני קיימת) מה לעשות עם זה? אני עכשיו דיי מתביישת בגלל שהוא יודע. תודה לעונים.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי חבר שכל הזמן נצמד עלי ומנשק אותי אבל הוא נצמד יותר מידי וזה מוגזם.. מה אני יכולה לעשות אני מיתביישת להגיד לו... עזרה?! בת 15?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "איך לפרטט עם בחור??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כוסית זה דבר טוב או רע? כי זה בא מהמילה כוס לא??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שאלה קצת מוזרה, אני אוהבת לרקוד מול המראה עם חזייה ותחתונים. האם אלוקים רואה את זה ב"עין לא יפה"??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, אני דיי מבין במחשבים ומבקשים מימני אנשים באינטרנט לפגוע לרע באחרים ביכולות שלי, ואני לא רוצה את זה ואני נמנע מזה למישהו יש דרך להיפטר מהבקשות שלהם??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "למה כולם חושבים שאדל מתה? וזה נכון שמאיימים על סלינה גומז? בבקשה זה דחוו.!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Just Me (-:, על תשובה לשאלה "סרטים מפחידים ורומנטיים מומלצים - היי, יש לכם המלצות של סירטי אימה ממש מפחידים וסירטי קומדיה שווים? תודה.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי My Life My Rules דרך חיים , על תשובה לשאלה "ילד זה יושב מאחורי כול הזמן מסתכל אליי לא יודעת למה וגם זה שלפני והזה שלפני כול הזמן אוהב להציק לי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי מישהיי DD:, על תשובה לשאלה "ביום שבת חוגגים לקרובה שלי יומולדת והיא תהיה בת 3 ויהיו שם ילדים גם בני 3-4. וביקשו ממני לעשות כמה משחקים להעסיק את הילדים לחצי שעה.. ואני לא יודעת איזה משחקים לעשות:| אתם יכולים לעזור ולהציע רעיונות?! תודה מראש!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אופטימית שמחכה לטוב, על תשובה לשאלה "מחר יש לי מבחן במדעים אני מפחדת להכשל, אני לוקחת רטלין וזה גם יעזור לי להתרכז, אבל עדיין, מה יעזור לי להתרכז ולא להלחץ??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Perfect Bitch, על תשובה לשאלה "כל הזמן ילדים רושמים כזה FUUUUUUU ואין לי מושג מזה אומר. אז מה זה אומר? תודה לעונים?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אל תגידו שאני מוזרה, אבל אני צריכה דרכים ממש טובות כדאי להיות הבת שהכי מחוברת לבנים בכיתה! אני רוצה להיות חברה טובה של כל בן בכיתה! אבל לעזעזל איך מתחברים לבנים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי :)_Just_me, על תשובה לשאלה "היי, אני מפחדת מאוד עכשיו! אני עם האחים הקטנים שלי ולפני חצי שעה בערך התקשרו עלינו הביתה אנשים סוטים והם אמרו דברים סוטים וקולות מגעילים. הם התקשרו בערך כל דקה, ניסיתי לעשות שיחה חוזרת אבל המס' שלהם היה חסוי. אני מפחדת שזה ימשיך גם אחר כך. מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם זה נורמלי ובסדר שלבת יהיו חצ'קונים במצח? לרוב יש??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי דנדווש המאמווש !, על תשובה לשאלה "צריכה עזרה דחוף. שמעו יש לי בעיה רצינית כל הזמן שאני רואה זיתים בא לילהקיא זה דוחה אותי, אני לא יכולה להסביר אתזה זה פשוט מגעיל. אז הבעיה היא שאמא שלי אוהבת את זה והיא כל הזמן אוכלת וכמה שאני מבקשת ממנה זה לא עוזר, יש לכם עצות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם אני לא יפה ולא מכוערת, גוף יפה אם פנים חמודות זה מספיק לגברים? זה טוב??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "לפעמים מתקלפות לי הציפורניים בידיים, זה נראה כאילו יש עוד שכבה דקיקה של ציפורן מעל הציפורן, ואפשר לקלף את זה. מישהי/ו מכיר/ה את התופעה ויכול לומר לי ממה זה נובע? תודה רבה.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מניעת גזים - דחוף. שאלה קצת מביכה, איך מונעים גזים? מצטערת עם הגעלתי או משהו כזה.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Devil's Woman, על תשובה לשאלה "היי, אני רוצה ללכת לספרית שלי שתעשה לי תספורת חדשה לא הסתפרתי מאז הבת מצווה שעשו לי מדורג. אני רוצה משהו שאני יוכל ללכת בשיער פזור השיער שלי עבה ומרובה. אני רוצה תספורת שתתאים לי השיער שלי הוא מתולתל אבל לא תלתלים ממש אלא בקבוקים.. מה אפשר לעשות? עזרה בבקשה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיתיי!, על תשובה לשאלה "החברה הכי טובה שלי מבקשת ממני לפעמים להעתיק במבחנים. אני מרגישה עם זה לא נוח, ולא נעים לי לפגוע בה... מה לעשות? להמשיך לתת לה להעתיק? אני לא רוצה שהיא טטעון שרק בגללי היא קיבלה ציון נמוך או תנדנד... לרמוז לה בעדינות? איך??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי מישהי שיודעת, על תשובה לשאלה "שלום, לכם אני לאיודעת איך להסביר את זה אבל תמיד כשאני, הולכת לישון ולפניי שאני נרדמת תמיד עולות לי, מחשבות רעות בדמיון שקשורות עלי או על המשפחה, שלי נגיד שמישהו בא ודוקר אותנו או יש מלחמה, וטיל פוגע בבית שלנו או שאנחנו מתים דברים כאלה. למה זה קורה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי עוד כמה זמן בדיקות דם.. בשביל דיאטה, אני עישנתי מזמן דיי.. והפסקתי עם זה ולא עישנתי הרבה וכל זה, וביום חמישי עישנתי נרגילה *פעם ראשונה בחיים, התנסות* אמרו לי שזה מתנקה מהדם אז תוך כמה זמן זה יתנקה? כי אם יגלו שאני עישנתי ירצחו אותי?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי לא במסווה, על תשובה לשאלה "צבעי שיער שונים במשפחה אחת - זה הגיוני שאבא שלי נולד עם שיער שחור אימא שלי נולדה עם שיער שחור ואני נולדתי עם שיער בלונדיני? עכשיו השתנה לי לשטני.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "זיהוי סוג של עור הפנים - היי, איך אני יכולה לדעת עם עור הפנים שלי הוא שמן או יבש? תודה מראש.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי לילוש (;, על תשובה לשאלה "אני בת 13 ואני חושבת שאני מרגישה דברים כלפי שני ילדים שניהם גדולים ממני בשנתיים, את אחד מהם אני מכירה אבל את השני לא כל כך. אני לא יודעת אם זה אפשרי להתאהב בשני ילדים.. וגם את אחד מהם אני לא כל כך מכירה אבל כל פעם שאני עוברת לידם יש לי פרפרים בבטן?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית במצוקה!!, על תשובה לשאלה "היי, יש לחברה שלי בת מצווה היום והייתה אפשרות להביא 50 ש"ח או לקנות מתנה, ואני קניתי לה ערכת טיפוח כזאת חמודה, ושמכה כרבולית נעימה רצח!, זה בסדר בשביל בתמצווה? ואני לא יודעת מה לכתוב לה בברכה, אפשר רעיונות? אבל שלא ייראה כאילו זה הועתק מהאינטרנט? תודה!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי חברה שכולם שונאים. כל החברות שלי והידידים אומרים לי להתרחק ממנה כי היא עושה לי רע. הם אומרים שהיא מקנאה בי ובמה שיש לי, ואני שמה לב לזה. היא תמיד אוהבת להוריד לי את הבטחון, אבל זה בגלל שיורדים עליה בהשוואה אליי. כייף לי להיות איתה ואני מבולבלת. מה עושים?15?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני בת 16 וחצי ואף פעם לא התנשקתי. אני מפחדת שיגיע רגע האמת ואני לא אדע איך ומה עושים. האם כדאי לי לנסות במסיבות? כי זה מישהו שיעלם סביר להניח. מצד אחד אני רוצה להתנסות מצד שני אני רוצה שהפעם הראשונה תהיה מיוחדת?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אל תתחיל איתי!!!, על תשובה לשאלה "בדצמבר יש לי אירוע חשוב ואני רוצה להרזות... הורדתי 2 קילו אבל יש לי עוד הרבה מישהו יכול לתת לי תחומים של ספורט שאפשר לעשות בחורף ובקיץ? לא חדר כושר תודה לעונים ♥?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי שרוטה ;), על תשובה לשאלה "אתם יכולים אולי לעזור לי אני צריכה לדעת שמות נוספים למקרא?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי חומד D:, על תשובה לשאלה "אני מזיעה המון בכפות הידיים והרגלים.. יש אולי איזה טיפול לזה? חוץ מניתוחים?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי טחטח, על תשובה לשאלה "יש לי בעיה ענקית! השיער שלי מוושלם אני לא צוחקת! פשוט מושלם בבית לא משנה מה אני אעשה אבלגן אותו.. הוא ישאר מושלם אבל פתאום כשאני יוצאת הוא לא מסתדר מה אני עושה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית:), על תשובה לשאלה "אני בת 14 ולאחרונה אני מרגישה לחץ כזה על אוזן שמאל, הרגשת כבדות כזאת כאילו היא עומדת לנשור לי. (זה לא יקרה). אני כל הזמן לוחצת אותה לראש, מפחד כזה. יש לכם מושג מה זה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי יובל :), על תשובה לשאלה "מישהו יכול לעזור לי בקשר לעניינים של בינו לבינה? סטיפס בבקשה אל תמחקו זה כל כך חשוב לי ואין לי מקום לכתוב את כל הסיפור...?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כל מי שחשבתי שהוא ידיד או חברה טובה שלי, התברר כצבוע, וכולם מקללים אותי בבית הספר, בגלל שאני שמנה, הם עושים תנועות, זה מעליב עד כדי כך שעוד קצת והייתי בוכה, מה לעשות? אני במצב רוח ירוד.. בת 13?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי מיס בלאקבורן בשבילך(;, על תשובה לשאלה "יש לי ידיד טוב, אני חושבת שאני אוהבת אותו. המצב בינינו מוזר מאז שרקדנו במסיבה שהייתה לפני איזה שבוע, אני מסתכלת עליו הרבה ואז הוא מחייך אליי ולפעמים הוא שם סביבי יד. אתמול במסיבה הוא רקד עם מישהי אחרת והסתכל עלי, אני לא בטוחה שהוא הציע לה. מה אתם חושבים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אמריקאית.., על תשובה לשאלה "80 ש"ח לשיעור פרטי באנגלית זה מחיר סימלי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי-, על תשובה לשאלה "דחוף. מישהו יודע מה קורה כשמערבבים אבקת סודה לשתייה וחומץ ביחד בכלי צר ואורך? תודה רבה לעונים?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי COOL 98, על תשובה לשאלה "קוביות וגדילה - אני בן 12 ויש לי 6 קוביות בבטן בולטות מאוד, אבל חבר שלי אמר שבגיל צעיר זה לא טוב כי אתה תישאר נמוך, או שהקוביות יהיו עקומות, תודה מראש.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי לני (: , על תשובה לשאלה "שלום, אני רוצה להירשם לחוג התעמלות קרקע, זה עולה 150 ש"ח לחודש, כדאי לי ללכת? וגם בכללי זה כייף? תודה.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היוש.. יש לי בעיה.. יש לי תמונה ממש יפה שאני בבגד ים.. ואני אוהבת אותה... וזה לא שאני לא מרוצה מהגוף שלי... אני פשוט תוהה אם זה פרחי לשים את זה פרופיל??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי מאמי : ), על תשובה לשאלה "טילים על ראשון לציון - נפל פעם טיל בראשון, בת ים או חולון? אם כן, מתי? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי redsniper, על תשובה לשאלה "יש לי שיער גלי, אבל בגלל שיש לי שערות שקופצות זה לפעמים נראה מטולטל.. מה אני יכול לעשות בשביל שלא יקרה מצב כזה? ואני בחור, אז יש לי שיער קצר יחסית?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "נגיד ואני הולכת למועדון.. ועכשיו זה תקופה שקר במיוחד בלילות (ולי במיוחד) ואני רוצה ללבוש קצר אבל העניין שיהיה לי קר.. אבל אני חושבת שבמקום עצמו יהיה לי נעים/חם. מה כדאי לי ללבוש אז? מכנס ארוך/קצר? גופייה/חולצה ארוכה יותר? מלא תודה לעוזרים (:?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני צריכה עזרה.. יש כאלה שיגידו שזה בלתי אפשרי אבל זה כן, אפשר עצות או טיפים עזרה כאילו לאיך להוריד קילו ביום? תודה לעונים♥?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "ביגוד מתאים לשל"ח - בעוד כמה ימים יש לי של"ח (מי שמכיר) לאזור ראש העין, נחל הירקון, משהו כזה, עם איזה בגדים או נעליים ללכת? הנסיעה ארוכה אז לקחת אוזניות? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "זה רק אני או שמר\גברת 0 שאלת 6-7 שאלות?! והוא משתנה כל דקה לשאלה אחרת? לענות לו? סטיפס מה דעתכם? בבקשה על תמחקו כי אין לי מושג מה קורה פה.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה אתם אומרים על אם אני עושה חמש יחידות במתמטיקה, אנגלית, צרפתית, פסיכולוגיה, מדעי המחשב, וגרפיקה זה טוב??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי ילד מהכיתה שאני אוהבת אותו ואני לא מצליחה בכלל לדבר איתו, הוא מקובל ואני לא. מה אני צריכה לעשות? יש איזה שיטות מסוימות שאני צריכה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "בעיות עם בנים-היה ילד אחד שסתם צחק עלי בגלל שאני שמנה ואמר לי אני אוהב אותך וכל זה, ושאל אותי אם גם אני אותו ואמרתי לו לא ואז הוא התחיל לקלל אותי י'פרה וכ'ו. מאז קשה לי לסמוך על בנים, איך אפשר לחזור לסמוך עליהם? בת 13?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית 3, על תשובה לשאלה "החזה שלי יחסית ממש קטן ואני עוד מעט בת 17, ולאמא שלי יש יחסית גדולים ולכל הבנות בשכבה- שלי יש גדולים מה אני יכולה לעשות? לפעמין זה דיי מתסכל..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי נועה ;), על תשובה לשאלה "מאיזה גיל ניתן להיבחן בתיאוריה? ובאיזה גיל אפשר להתחיל ללמוד נהיגה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "חשוב מאד מה עושה גניקולוג בבדיקה הפיזית הראשונה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימיץץ, על תשובה לשאלה "היי, לאחרונה הכרתי מישהו שנמשכתי אליו בטירוף, כאילו ממש חושבת עליו כל היום, הכי מאוהבת! אבל, כשאני חושבת עליו באמת, אני מבינה שלא טוב לי להיות איתו כי יש לו המון דברים שהם לא טובים. והאהבה גורמת לי להתעלם מהדברים האלה והם חשובים. מה אני אעשה?!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Great sage, על תשובה לשאלה "אוכל של טווסים - משהו יודע מה אוכל טווס ומה הוא אוהב?! תודה!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי המלאך שלך :), על תשובה לשאלה "איך אני יכולה להאריך את השער ואני יודעת שלגזור את השרוף, אבל בא ליממש שיגדל מהר?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש ילדה שאני חושב שרמזה לי שהיא אוהבת אותי, אבל ביררתי דרך ידידה טובה שלי ושלה, והיא אמרה שהיא לא אוהבת אף אחד. מה לעשות? בן 13?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי מחזק ציפורניים של קרליין ומחזק ציפורניים של תפוח ומשניהם יש לי חצי בקבוק אם אני יערבב בינהם, זה יהיה טוב??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי kנ!ניNית, על תשובה לשאלה "איזה משחקים אפשר לשחק בשכונה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי מלאני, על תשובה לשאלה "היי,. לאמא שלי יש עוד מעט יום הולדת ואני לא יודעת מה לקנות לה -התקציב שלי 200 ש''ח. ובבקשה אל תגידו לי להכין לה כרטיס ברכה או איזה ציור (כי אני לא ילדה בגן.) אני רוצה מתנה מקורית ושימושית.. נגיד לא איזה כד לנוי או משהו (שימושי לא ממש חייב שיהיה מקורי)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי שואלת ועוזרת :), על תשובה לשאלה "אפליקציה שמשנה את צבע העיניים - איך קוראים לאפליקציה של שינוי צבע העיניים? תודה לעונים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני ממש רוצה להיות מיוחדת ולא כמו כולם. אי רוצה לעשות דברים מיוחדים שאחרים לא עושים. להיראות בסגנון שלאחרים אין. יש לכם עצות איך לעשות את זה? איזה דברים מיוחדים יש? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ♥ ♥ ♥ ♥, על תשובה לשאלה "משקפי שמש בסגנון משקפי החננה - יש בעזריאלי משקפי שמש כמו משקפי חננה, רק שהם משקפי שמש? אם כן, איפה? תודה.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בת 14 ויש לי כינים זה מביך אותי מאוד ואני לא יודעת מה לעשותואם מישהו יגלה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "היי,. נחליאלי זה נקרא עוף קטן? ואתם יכולים לתת לי 4 דוגמאות לעופות גדולים וקטנים? תודה רבה.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ג'ניפר199, על תשובה לשאלה "היי, חברות שלי עוד מעט עושות בת מצווה. אין לי שמלות בארון ואני לא יודעת מה ללבוש, איך כדי לי להתאפר, ואיזו תסרוקת לעשות.. משהו יוכל לעזור לי? תודה ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית עצובה ..., על תשובה לשאלה "קראתי מידע וגיליתי שיש לי דלקת עפעפיים כי אותן התופעות קורות לי (כבר זמן רב הפרשות על הריסים, צמיחה הפוכה של הריסים, גירוד ועוד. לפני זה תמיד החמיאו לי על הריסים וחשבו שאני מדביקה, הן היו עבות וארוכות, ועכשיו הם נושרות. מה הרופא ייתן לי? הם יחזרו להיות כמו פעם??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי שקד, על תשובה לשאלה "אני ילדה שאוהבת ללמוד ולדעת דברים חדשים. אתם מכירים אתרים לימודיים שאפשר להעביר בהם את הזמן ושיש בהם תרגילים בחשבון, במדעים, בעברית ובכל מיני מקצועות שלומדים בבית הספר? בת 10 וחצי ותודה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית:)), על תשובה לשאלה "איך לעשות ככה שהאיפור הכי פחות יהרוס את העור שלי? תודה רבה לעונים ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי לה (:, על תשובה לשאלה "אמא שלי קנתה לי אוגר סיבירי, ועכשיו הוא פה לידי בקופסא הזאת שמביאים בחנות כשקונים.. הקופסה היא מקרטון ושמתי לב שהוא כירסם אותה כבר קצת בניסיון לצאת.. אין לי בינתיים כלוב בישבילו, אז איפה אני יכולה להחזיק אותו? (אני לא יכולה בקופסא כי היא כבר מכורסמת)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה ילד 'מקובל' היה מאוד מאוהב בי שנה שעברה, ניסה לדבר איתי, הסתכל עלי וזה היה שקוף שהוא אוהב אותי, השנה הוא כל הזמן שואל איך קוראים לי "את, מהשמך, זאת עם השחור" והוא נהיה מגעיל עלי. למה? כיתה ט.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי לורין (:, על תשובה לשאלה "דעות על כלבי סמוייד - מה דעתכם על סוג הכלב סמוייד? כדאי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לי סבוריאה בקרקפת. רופאי עור ותכשירים רבים לא הצליחו לעזור. יש תרופות סבתא? טיפים? וגם, שמעתי שעיסוי הקרקפת במלח לבישול ולבשר (הגדול) עוזר לעור הקרקפת. זה נכון? בת 14. בבקשה, עזרו לי ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ᗩᒪᒪ YOᑌ ᑎEEᗪ Iᔕ ᒪOᐯE ♡, על תשובה לשאלה "אני הולכת לטיול שנתי. אני ישנה במיטות קומתיים. הבנות הכי שמנות ישנות למעלה במיטת קומתיים. אני ישנה מתחת לילדה והיא מגעילה ואני מפחדת שהיא תיפול עלי. יש מיטת יחיד אחת ואני רוצה לישון שם איזה תירוץ להמציא שאני יישן שם כי כבר ילדה אמרה שהיא ישנה שם! אני גבוהה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אם יתקשרו אליי מחו"ל לנייד שלי, מי שיתקשר ישלם??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "כל החברות שלי שכחו את היום הולדת שלי. הוא מחר ולא עושים לי כלום. ממש עצוב לי! לא עושים לי מסיבת הפתעה זה כבר בדוק! מה לעשות? איך לצאת מהבאסה? איך להפסיק לבכות? בבקשה תעזרו לי!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית14, על תשובה לשאלה "אני חדשה השנה בבית הספר, והלוותי לחברה שיצאתי איתן כסף, ועברו שלושה ימים והן לא החזירו לי, והן גם לא מתייחסות אליי, אני מרגישה מנוצלת, איך לשאול אותן מה עם הכסף שלי בצורה נעימה, מדובר בסכום של 10 שקל הלוויתי לשתיהן 10 ש''ח?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי פריקמן האימואית, על תשובה לשאלה "היי, אני בת כמעט ארבע עשרה, מטר שישים בערך. אני דיי מפותחת, כל החברים שלי אומרים לי שיש לי חזה גדול ושאין לי מה לדאוג. אך עדייך אני בדילמה כי אני בין B לC אני לא חושבת שהחזה שלי מספיק גדול. יש משהו שאני יכולה לעשות (בשיטה טיבעית) שיכול לעזור לי? תודה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי יעל97, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 15 והוא בת 16... מחר אנחנו יוצאים (זה פגישה ראשונה שלנו) ואני קצת לחוצה.. יש לכם טיפים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי כוסיית ♥, על תשובה לשאלה "חשש מכתם על הגב - אני מפחדת. יש לי עיגול אדום על העור ראיתי באינטרנט וזה ניראה כמו מלנומה, וגם כתוב שזה מגרד ומגרד לי עוד לפני שקראתי (ככה שזה לא פסיכולוגי) ואני ממש מפחדת. מה לעשוות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תגידו, אם ילדה כל פעם שאני עובר ברחוב או במסיבות היא כזה אומרת לי שלום ומחייכת לי, ובבית ספר שאני מסתכל לכיוונה היא מחייכת ומסמיקה מסובבת את הראש זה אומר משהו??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איזה צבע תחתון הכי יתאים לביקיני שחור (חוץ משחור)??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אאא יועץ לכולם D:, על תשובה לשאלה "נכון יש עגילים מזויפים לאף כאלה שנדבקים? אז רציתי לדעת עם יש כזה לגבה? כי נמאס לי מהקצה המתכת של העיפרון:P?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני עכשיו בכתה י"א וקשה עם הליומדים האלה כל יום עד 4, וזה להקשיב בשיעור לא שיש לי בעיות מיוחדות פשוט אין לי כח או סבלנות לזה, אין עם מי לדבר אני בא להורים שלי, הם מוסיפים כמה שאני חרא ולא לומד, וגם מורידים תביטחון מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי gal 15, על תשובה לשאלה "היי, כולם (: בעזרת ה' אני עוד מעט עוברת דירה, ומתכננת לעשות בחדר פינת ישיבה. רעיונות לדברים מגניבים לפינת ישיבה, או בכלל דברים שישדרגו את החדר? ואיך נראה לכם השילוב של קיר אחד אדום, (הצבע הדומיננטי יותר) בשילוב של פריטים משלימים בלבן ושחור??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אומפה לומפה, על תשובה לשאלה "מתכון לטאקו - אני ממש רוצה לאכול טאקו מישהו מכיר מתכון לטאקו? ולמה בקושי מוכרים טאקו בישראל ובארצות הברית זה המאכל השני הכי נימכר שיש??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, ליד הביניין שלי הייתה חתולה (בת חודשיים בערך) ואהבתי לשחק איתה ונתתי לה אוכל. לפני כמה ימים היא לא באה כשקראתי לה ולא מצאתי אותה. אני מתגעגעת אליה מאוד וחוששת שהיא לא תחזור... מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "עוד מעט בת 14, אני יפה אם שפתיים עבות עיניים דבש ופנים עגולות בהירות רזה מאוד וגבוהה. עדיין לא היה לי חבר כל פעם שמתחילים איתי אני לא מתייחסת, אני לא יודעת למה כאילו אני לא מוכנה לזה זה נורמאלי,? גם כשמישהו מוצא חן בעיניי?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי המון המון שחורים (באמת שהרבה!) בגוף. מי יכול לטפל בכמות גדולה של שחורים בגוף (לא בפנים!)? קוסמטיקאית או רופא עור??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Noam2, על תשובה לשאלה "יש לי תלתלים טבעיים אבל ממש יבשים, איך אני יכולה לעצב אותם יפה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, אני בת 16 ואני מעניין ילדה סגורה כזאת אני כול. הזמן בצד ומתביישת מה כדי לעשות מה אתם, ממליצים לי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ליאל, על תשובה לשאלה "היי, יש לי עכשיו תחושת מועקה. מה אני יכולה לעשות? זה לא פעם ראשונה שיש לי תחושת מועקה, ואני שונאת את זה וזה מפריע לי מאוד כי אני רואה חברים שלי שהם שמחים כל הזמן ומחייכים והם נהנים מהחיים ואני לא מצליחה ככה.. אני כאילו בסוג של החרכה להיות שמחה. מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, רציתי לדעת איזה אפטר שייב כדאי לשים אחרי גילוח אני מחפש משהו טוב יש המלצות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני יודעת שאי אפשר להקטין את האף בלי ניתוח, אבל אולי בכל זאת יש דרך להקטין אותו, טיפה אפילו??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "אני כל הזמן מתעטשת מאז תחילת הקיץ, יוצא לי 6 אפצ'ים בדקה לפעמים אפילו. מה לעשות?!?!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "קניית חיקויי בשמים - איפה אפשר לקנות חיקויים של בושם??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי באבא סאלי, על תשובה לשאלה "שלום, רציתי לדעת מאיזה גיל אפשר להירשם לבית הספר לכדורגל ועד איזה גיל זה נגמר. ו-איך אני מתקבל לליגה? אני מהיר ויש לי כושר טוב?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי anonimi, על תשובה לשאלה "יש לכם אולי מסכה לפנים שיוריד פצעונים? תודה לעונים ושבת שלום ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש מצב שהתמונה הזאת של ריהאנה, ואם לא אז של מי היא? http://i49.tinypic.com/14oajdj.jpg?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה אתם אומרים על משקל 42 גובה 1.62 וגיל 13. תודה לעונים!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית בת 15, על תשובה לשאלה "הסרום לשיר צבוע של פנטן. קניתי אותו ורציתי לדעת איך משתמשים בו. כאילו צריך לשים אותו לשלוש דקות ואז לשטוף או לא? ורק למי שבאמת ניסתה! ואיך הוא??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי בת 18, על תשובה לשאלה "אני חייבת עכשיו לסוע וזה באוטובוס בדרך של הרבה סיבובים כאלו מלחיצים... ובלילה כל הזמן זה עוד יותר מלחיץ אותי שהנהגים לא יראו טוב את הדרך, שלא יתהפכו לתהום, שלא יסתנוורו... ואני חייבת לנסוע. איך אני יתגבר על הפחד? אני נורא רועדת.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היי, חברה אמרה לי שאם מורחים משחת שיניים בטעם מנטה (נניח אקוופרש) על חצ'קון אז תוך שעה הוא נעלם, האם זה נכון? ואם לא, אני יכולה בבקשה לקבל שיטות אחרות להעלים/להקטין חצ'קון כמה שיותר מהר? זה ממש דחוף, תודה רבה לעונים ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מתכוני פנקייק - אפשר מתכון לפנקייק בבקשה? תודה רבה!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "שלום, כבר הרבה לילות אני מרגישה פחד, אני מתעוררת וממש מפחדת, אני לא יודעת אם אני חולמת על משהו מפחיד ( אני לא זוכרת ) אני פשוט מפחדת מאוד, אפילו שאני ישנה עם אמא, מה לעשות? בת 14.8?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "קניית מי פה - מאיפה אני יכולה לקנות מי פה "אוקסיפרש"? וכמה זה יעלה לי? תודה.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני וחברות שלי התחלנו לצאת עם ילדים חדשים, ואנחנו די חופרות להם כאילו כל יום שואלות מתי יוצאים כדי שלא נשאר בבית, לבד הם לא מציעים לנו. יש לנו עוד אנשים לצאת איתם אבל פחות כיף איתם.. איך נגרום לחברים שאנחנו אוהבות להזמין אותנו לצאת כל הזמן??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "איך להחליק את הפוני בלי שהוא ייראה קשה כזה ויעמוד כזה בקצה בולט איך אפשר לתת לפוני מראה טבעי עם המחליק? או משהו אחר?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "יש לי רווח בגשר בגלל שעקרו לי ארבעה שיניים (2 למטה) (2 למעלה) הרווח הגדול יותר נמצא למעלה והוא מפריע כי כשאני מחייכת רואים לי את הרווח.. יש דרך לזרז את התהליך? נגיד למעטה זה כמעט נסגר.. *עשיתי תגשר לפני כ-9 חודשים.*?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי גלית123, על תשובה לשאלה "כמה זמן לוקח לשיער לגדול??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי גלית123, על תשובה לשאלה "האם יש דרך להאריך שיער??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "יש לילד אחד יומולדת 18 ואני בת 16 וחצי. הכרנו ביומולדת של חברה. חח האמת שהוא דלוק עלי או שעדיין לא יודעת אני לא אבל. אבל אף פעם לא סיפרתי להורים שלי על שאני מדברת (בפייס מדי פעם מדברים) איתו ופתאום, אבוא להם אם אפשר ללכת ליומולדת של מישהו בן 18? מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "ג'סטין ביבר וסלינה גומז עדיין חברים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ילדה .. [:, על תשובה לשאלה "מהי אהבה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי בן 16, על תשובה לשאלה "אני לא אוהב נשיקות צרפתיות. רק מזמוזים. זה בסדר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי דניאלה הפ33ה, על תשובה לשאלה "איך נותנים לשיער מראה של שיער רטוב? זאת אומרת מה שמים על השיער שהוא יראה רטוב? מה אתן ממליצות לי?! שיהיה משהו מזין לשיער! תודה לעונות?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "האם יש סיכונים בלעיסת מסטיק (ללא סוכר) כל יום, בין פעמיים לשלוש ביום,2 מסטיקים בכל פעם? שמעתי שמועות על פגיע במעים, יש לכך בסיס??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Avital♥ed, על תשובה לשאלה "היי, לחברה שלי עושים מסיבת הפתעה, את המתנה אני מביאה יום אחרי ככה שיש זמן. למישהו יש רעיון למתנה לילדה בת 11??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי תקראו לי צילה חצילה D:, על תשובה לשאלה "אופניים לירידה במשקל - כשאני נוסעת באופניים, זה מוריד במשקל? מפתח את השרירים ברגל??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לפעמים אני רואה חלומות שמראים לי את מה שיקרה, או לפעמים באים לי לראש כול מיני קטעים שלאחר כמה ימים או זמן קצר הם קורים, או שאני רואה בדברים רגילים כדברים משונים או שיש בכול דבר מסר כול שהוא... מזה אומר עלי? אולי משהו לא בסדר איתי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי מילקה..♥, על תשובה לשאלה "סרטי אימה בכפר סבא - היי, כולם.. אני הולכת ביום שישי לסרט בקניון ערים שבכפר סבא.. מישהו יודע אולי איזה סרטי אימה יש שם? תודה מראש לעונים?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "רציתי לדעת מה הבנים מחפשים בנו, הבנות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני ממש ממש רזה (זה גנטי) ואני מנסה כבר איזה 5 חודשים להשמין, והצלחתי רק 2 קילו! זה לא יפה להיות כ"כ רזה.. אם אני אשמין 4 קילו אני עדיין אהיה רזה אבל לא מידי! וזה לא יראה כאילו אני מישהי שלא אוכלת כלום.. ותאמינו לי שאני אוכלת הרבה.. (כיתה ח) מה אפשר לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי מאש:), על תשובה לשאלה "האם זה נכון ששמן זית מאריך את צמיחת השיער? רק מניסיון בבקשה?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה השיטה הכי טובה להסרת שיער?! D:?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אין כינוי ;), על תשובה לשאלה "המלצות על קומדיה רומנטית - מישהו יכול להמליץ לי על קומדיות רומנטיות? משהו שמתאים לבני נוער.. סרט מצחיק ולא משעמם.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "טעמו של השום - האם לאכול שום טרי זה מגעיל? זה מר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי wont go home without you, על תשובה לשאלה "עבודה מיותרת לבי"ס - לקראת החופש אמרו לנו לעשות עבודה בעמוד כלשהו, וזו הייתה עבודה ממש גדולה והשקעתי בה הרבה. יצאו לי 18 עמודים. אתמול המורה אמרה שצריך לעשות רק חלק קטן מהשאלות ואני השקעתי הרבה.. מה כדאי לי לעשות? לבקש ממנה בונוס או משהו? תודה D:?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אני שיר ובאלי חביתה, על תשובה לשאלה "להיפטר משיהוקים - איך נפטרים משיהוקים? תודה.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אם שואלים אותי באתר אינטרנט כלשהו בן כמה אני, ואני לא רוצה לגלות, מה עלי לומר כדי שלא יחשדו??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי zombiecreation, על תשובה לשאלה "כל לילה אני חולם חלום שבסוף אני מת?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי מאי, על תשובה לשאלה "אני נורא אוהבת לשחק כדורגל, להיותב חברת בנים והכל. אבל הבנות בכיתה לועגות לי וקוראות לי ''אבוגבר'' וזה לא נעים. מה לעשות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ילדה להיטטטטטט, על תשובה לשאלה "איפה אפשר למצוא חוטיני טובים וזולים למען השם? וברשתות לא חנות נידחת בודדת במקום שאף אחד לא מכיר. אה, והאם זה אובר זנותי לבת 14.5??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ספ12 :), על תשובה לשאלה "יש לי שיער גלי קצר, הוא כל הזמן קופת לי למעלה והוא לא נוח לסירוק. מה אני יכולה לעשות כדי להסתרק או ביום יום שהוא יהיה נוח??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי עוד אחת עם שאלה, על תשובה לשאלה "אני לא הכי משתלבת עם הילדות בכיתה שלי, הן לא אוהבות את הדברים שאני אוהבת ולהפך.. מה לעשות כדי להתחבר אליהן ולגרום להן להבין שאני לא משעממת ומתבודדת??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לעיסת מסטיק ופנים רזות - זה נכון שמסטיק מרזה את הפנים??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "אני בן 11 וכבר יש לי שערות ערבה ואני כבר מעונן זה בסדר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנה, על תשובה לשאלה "עכשיו הסרתי שיערות רגליי במכשיר שעווה ויש לי שתי שאלת, שטפתי במים חמות את רגליי אבל הן עדיין דביקות, מה לעשות? ויש לי נקודות אדמות בשתי הרגלים (במקום השיערות) האם זה נורמלי??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "לאחרונה גיליתי שיש לי קול יפה אבל אני שרה יפה רק כשאני שרה חזק. אין לי איפה לשיר כאילו אני רוצה לשיר ובגלל שאני שרה חזק, אני לא רוצה שישמעו, איפה אפשר לשיר??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית;), על תשובה לשאלה "אני רוצה לעשות גוונים בשיער (בלונדי) ולא מרשים לי, הייתם ממליצים אולי על גוון אחר פחות בולט? (שיער מתולתל.)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ליאורי (:, על תשובה לשאלה "אני בת 16. ובא לי להיות מהבנות האלה שתמיד יתחילו איתן מה לעשות? וגם אני מנסה להתיידד עם ילדים מהשכבה, אבל אני לא מצליחה כי כולם זה כבר חבורות ואם אני מנסה הם יבשים כאלה מה אני עושה? מתחילת שנה אני מנסה.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "סרטים למסיבת פיג'מות - היי, האם יש לכם הצעות לסרטים של מסיבת פיג'מות, ודברים שאפשר לעשות במסיבת פיג'מות? תודה.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי מישי מתל אביב..., על תשובה לשאלה "החברה הכי טובה שלי כל היום בדיכאון בגלל בנים. היא סיפרה לי את זה בתקווה שאני יעזור לה, ולא ממש הצלחתי מה אני אמורה להגיד לה? אני לא במצב יותר טוב ממנה.. (בת 15)?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Nitzanoosh_, על תשובה לשאלה "קוקי זה שם מתאים לכלבה חומה-שחורה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי all I ever wanted, על תשובה לשאלה "יש לי עבודה באנגלית על שירים וכתוב לי שצריך לעשות instruction page, מישהו יודע מה הוא צריך לכלול? כאילו צריך להיות בו מקרא של העמודים או פסקה שאני כותבת על העבודה? או משהו אחר בכלל? תודה ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי חמיינדוסית O__O, על תשובה לשאלה "הי, אני ילדה שאוהבת לקרוא ספרים, ולדבר עם ילדים ולייעץ להם, ולהיות נחמדה, ואני אוהבת את המשפחה שלי, ואני מרגישה קצת חנונית, לעומת זאת אני מתלבשת באופנה כפי שאני יכולה, ואביזרים וכ'ו, זה בסדר להיות כזאת? אני לא מוזרה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "נסה להסביר מדוע החומרים האורגניים מספקים לגוף אנרגיה? ( רמז: גלגולי אנרגיה) תודה רבה, זה דחוף.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי (: אחת שיודעת :), על תשובה לשאלה "כאב ראש עם המשקפיים הראשונות - התחלתי עכשיו להרכיב משקפיים וזה עושה לי כאב ראש. האם זה חלק מההסתגלות??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי לאליי :), על תשובה לשאלה "שלום, אני ועוד כמה ילדים מהשכבה שלי צריכים לארגן מסיבה (אנחנו יותר מ-300 ילדים) לשכבה (כיתה ח'), יש לנו טיול שנתי ושם תהיה המסיבה, למישהו יש רעיונות לפעילויות כי 101 נשיקות, נשיקה סטירה וכל אלה לא יעבדו עם 300 ילדים, בינתיים חשבנו רק על חיקויים של מורים.?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "מתכון לעוגה פשוטה - אפשר מתכון לעוגה טעימה ולא מורכבת? תודה (=?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי בובספוגית D; , על תשובה לשאלה "ברית המועצות זה רוסיה??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "שלום, אני בת 17 וקצת ואני ממש צריכה עבודה, דחוף. רציתי לשאול לאיזה מקומות ניתן לפנות בגילי? איזה רעיונות לעבודה לנערות בגילי יש? תודה רבה..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי :-) Linoy, על תשובה לשאלה ""i won't let you go" הפירוש זה- "אני רגיל לתת לך ללכת" או "אני לא אתן לך ללכת"?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי החיים יפים :), על תשובה לשאלה "יש לי שיער גלי. קניתי מחליק של בייביליס ואחרי שעה השיער נהיה שוב גלי, המחליק גרוע. המליצו לי לקנות מחליק של החברה Corioliss. האם המחליק הזה באמת טוב והשיער ישאר לי חלק לאורך זמן??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אלה124, על תשובה לשאלה "היי, אני בלונדינית ויש לי עיניים כחולות, אני רוצה להיות פאקצה סנובית כזאת, אבל לא מתנשאת..! איך מתלבשים? איך מתנהגים? וכאלה.. תודה ?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי חומד D:, על תשובה לשאלה "היי, יש לי עבודה לכישוריי חיים בנושא ''מה שרואים מכאן, לא רואים משם'' כלומר להראות הצגה, כמו הסיפור של סוזן בויל שהסתכלו רק עליה. ולא על מה שבתוכה. יש למישהו רעיון??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי מבקשת עזרה , על תשובה לשאלה "שלום לכולם, חודש הבא אני רוצה להפליג לסוף שבוע. אף פעם לא הפלגתי והייתי רוצה שתמליצו לי על חברות מוכרות עם מחירים משתלמים. האם יותר כדאי להפליג בתחילת שבוע או שזה לא משנה כל כך? לאן כדאי להפליג הפלגה של 2-3 לילות? תודה רבה מראש!?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי ילדונת 13 : *, על תשובה לשאלה "איזה בשמים בנים אוהבים ניגמר הבושם ואני צריכה ליקנות חדש מה אתם ממליצים בת 13..?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנייייייי (:, על תשובה לשאלה "מה עדיף לי להתאמץ כדי להשיג מישהו.. או להתפשר על מישהו שלא ממש בא לי אבל קל להשיג אותו??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי Zayn's GF, על תשובה לשאלה "יש לי אייסיקיו, ודיברתי עם חברה שלי ולאחר כמה זמן זה לא נותן לכתוב בעיברית. ניסיתי כל שיטה אפשרית וזה לא נתן! הלכתי לפייסבוק וזה כן פעל.. איך אני יכולה לדבר בעיברית? ( נ. ב רק באותה שיחה זה לא עובד... )?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי לא משנה:), על תשובה לשאלה "שינוי של העדה - אם מישהו רוצה לשנות עדה הוא יכול??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימית, על תשובה לשאלה "היום הייתי עצובה ובכיתי, הכלב שלי (בן חודשיים) ישר בא אליי והסתכל עלי ונשכב עלי.. זה נכון שכלבים יכולים להרגיש כשמישהו שהם אוהבים עצוב??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "מה זה: "אירוני"??"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי154165, על תשובה לשאלה "ילד אחד מהכיתה שלי מאוהב במורה שלי... הוא רק בן 16 והיא בת 30 בהפסקה ראיתי אותם מתחבקים.. והיא נתנה לו נשיקה ואני ממש מבואסת כי אני אוהבת.. את הילד מה לעשות?"
פרח ניתן לSHDOW על ידי אנונימי, על תשובה לשאלה "תה טיבטי של הדיאטה, איפה אפשר לקנות??"