אנשים שנתנו פרחים לGhostSEVEN
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, יש לי שאלה, אני מנהלת אתר לילדים, ולשותפה שלי יש בעיה, היא מנסה לערוך עמוד דרך דפדפן כרום והדף מוצג לה בצורה כזאת: http:=srv1.jpg.co.il/9/55c866ef7bb91.bmp. ולא משנה כמה זמן היא מחכה, או מה היא עושה, זה לא משתנה, זה ככה כבר שלוש שעות. מה היא צריכה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי , על תשובה לשאלה "למה צוחקים על אנשים בחיפה שיש להם ראש קטן??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה תחשבו על זוג שהבן פיליפיני והבת חצי אתיופית??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה ללבוש לבת מצווה: שמלה שחורה מיני ועלי עקב שחורות או גי'נס סקיני לבן וגופיה שחורה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה תרגילים אני יכולה לעשות כדי שהרגליים שלי יהיו יותר רזות? אם יש דרך אז בבית. ויכול להיות שיש לי מבינה גוף שלא משנה כמה אני יוריד זה יראה אותו דבר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני עם 36 יחידות עם ממוצע בגרויות גבוה, 7 יחידות אנגלית, ו3 יחידות מתמטיקה, האם אני אוכל להתקבל ללימודי משפטים עם 3 יחידות מתמטיקה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין אנימה למאנגה? 0-0?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה עושים באודישן לסוכנות דוגמנות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "גיסתי ילדה לפני 5 ימים. מה אפשר לקנות לתינוקת? בגדים קנו לה מלא וצעצועים היא לא תבין מה זה כי היא ממש פיצית. מה אפשר עוד לקנות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו שמבין אנגלית טוב??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך מפליצים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתמול פתחתי אינסטגרם (אפעם לא היה לי, בת 14) איך להשיג מלא עוקבים? ושיהיו יותר עוקבים מאשר מי שאני עוקבת? ואיך קוראים לכם באינסטגרם חחח??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך מאבחנים מעי רגיז? כי כל הבדיקות יצאו תקינות לחלוטין אבל הכאבי בטן עדיין ממשיכים.. ואני הולכת רק חודש הבא לבדיקת קולונוסקופיה (משהו כזה ) אבל אחרי שעשיתי גסטרוסקופיה וגם שם יצא תקין..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מחר יהיה אובך??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי שכאן בצופים יכול לכתוב את כל הדברים המפגרים האלה של האבקת חשמל ודבק סנדות וכאלה.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש באמת טרנד כזה של לשים טחינה בפופיק??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני 1.53 שוקלת 53, אני נחשבת מלאה או רגילה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "גובה - 1.57 מישקל - 50. חזה - 78 מותניים - 64 אגן - 86. מה אתם חושבים? (בת 13)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עשיתי קעקוע לפני שלושה ימים וירד עליו עכשיו גשם כאן זה בסדר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהי יודעת כמה יעלה לי להצר שרוולים של שמלה? והאם אפשר להצר כל שמלה, זו שמלה ישרה כמו סגנון של טוניקה, אבל זו שמלה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי כתמים חומים כאלה ליד הציפורן, ואני לא מבינה מה זה, אשמח לעזרה, מי שיודע אשמח לעצות..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה שפה הם מדברים ושרים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו פה מכיר את EXO ו BTS? אם כן שלחו הודעה כי אני מכורה להם?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש מצב ראיתי יותר מידיי סרטים על ערפדים אבל יש אפשרות להיות אחד כזה? איך להיות ערפד יש כאלה בעולם? חח אבויי אני מרגיש ממש דפוק אבל אני ממש רוצה להיות אחד כזה.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בפנימייה, ויש בפנימיה שלמו סנוקר, אני הזמנתי משחק ובינתיים שני ילדים מי"ב שיחקו אני עשיתי פאדיחה הרמץי את הגוף שלי על הידיים ונפלתי ויצא לי קול מוזר של צפרדע והם הסתכלו אחד על השני במבט של מאיפה באת ואני כל הזמן חושבת על זה, מה עושים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שתי ילדות היום איימו עלי וקיללו אותי, ואמרתי להן שכל השיחה עוברת להנהלה. הן משקשקות מפחד, מצלצלות אליי 100 פעם ומתחננות שאני אסלח להן. אתם קולטים כמה חולשה יש באנשים כאלה? כמה פחד, כמה טפשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בכמה פרחים הופכים להיות עונה בכיר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אמרו לי שבבגרות נגיד יש 8 שאלות ואז צריך לעשות 5 מתוך ה8.. זה נכון? (ככה אמרו לי שהמבנה נראה)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אחרי כל פעם שאני אוכלת משהו, גם אם הוא הדבר הכי קטן, אני מרגישה כבדה ונפוחה (והבטן שלי באמת מתנפחת מכלום). ממה זה קורה? ואיך אפשר להמנע מזה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "הי יש לי קול ממש מכוער אני יודעת את זה אני נראת טוב ואופי טוב אבל אני מתביישת לדבר שיחשבו שיש לי קול מכוער או שאני אבלע את המילים או שלא יבינו אותי אוף בא לי לבכות!.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ראיתי עכשיו את הסרט הביקור ( מי שלא ראה שיהוזהר ישפה ספויילר! ) ואני פשוט מתתי מפחד, הטריילר לא נראה מפחיד אבל הסרט ממש מפחיד! רק עכשיו הבנתי מה היה בבאר זה היה הדם של סבא וסבתא שלהם, ובגלל זה " ננה " הסתכלה אל הבאר, אתם ראיתם ת'סרט? אותכם הוא הפחיד??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני חייבת עזרה! תקשיבו רבתי עם החברה הכי טובה שלי לשעבר ועכשיו אני שונאת אותה! תנו רעיונות איך לעצבן אותה ממש! ואל תגידו לי תשלימו.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני עכשיו נכנסתי לשכבג (שזה י, יא, יב) של הצופים וכולם מהבית ספר שלי ואנחנו 300 ילדים ואני ממש רוצה להתחבר לילדים מיא יב ואני גם די בקטע של מישהו מיב שלא דיברתי איתו מהחופש הגדול.. איך לעשוצ את זה? אני בי'!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש פה עוד מישהו שהיה רוצה לחזור לזמנים של פעם כמו 2004??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מזה ביץ' באנגלית??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אניי רוצה לרדת במשקל 4 או 5 קילו איך אני עושה את זה, אני שותה רק מים ומשתדלת לא לאכול שטויות למרות שלפעמים זה מפתה מה עושים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הפדיחת עירום הכי נוראה שלכם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אומרים על הקעקוע??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה לא מאמינים לי שאני ציירתי את זה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "הוא אומר שחברה שלו בגדה בו כמה פעמים, (הם ביחד איזה שנתיים וחצי) אבל בכל זאת מתחיל עם כל מה שזז, למה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מקבלים בטירונות נשק??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך הציור? ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אוף בבקשה בבקשה תעודדו אותי לא להקיא.. אכלתי היום מלא בורקסים ולזניה בטוח עברתי את ה 1000 קלוריות אוף אני באמת מנסה לצאת מזה אבל..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "טיפים לכיתה יא??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לטוס לקוריאה זו מדינה טובה? ואם לא למישהו יש רעיון למדינה שדומה לקוריאה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אנימה טובה בת 12 פרקים לשישי? תודה D:?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כל העולם במשך כל ההסטוריה נגד עם אחד פצפון ולא רק שאנחנו כאן עוד יש לנו מדינה! מי עדיין אומר שאין אלוקים?! איך זה שדווקא העם שכתוב שאלוקים שומר עליו באמת נשמר כנגד כל הסיכויים כשאומות גדולות מאיתנו בהרבה נכחדו ממזמן? איך אפשר לנחש שזה מה שיקרה?!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם אפשר להחזיר את המיטה הישנה לבית??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם אפשר להחזיר מיטה לחנות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היה לנו מבחן בספורט אתמול לרוץ 1500 ורצתי בעשר דקות:" (. איך אפשר לרוץ יותר מרחקים ולא להתעייף כמעט ולא לעצור באמצע??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה בישלו לכם היום לארוחת שישי? לי בישלו דגים חריפים ועוף ותפוחי אדמה אפויים בתנור.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי כבר יהיה חורף וגשם? נמאס לי מהקיץ והחום הזה!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "נתנו לי מתנה תיק ענק לצבא 90 ליטר, זה תיק ענקי ואני בן אדם נמוך וקטן. זה יהיה מפדח להתגייס ככה כשכל הבנות מסביבי עם תיקים קטנים יותר ואולי עדיף בכלל לקחת מזוודה (זה מה שיש לי.)??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה לניצולי שואה אין מה לאכול אבל המחבל בן 13 מקבל ארגז של ממתקים ומעדנים מהמדינה? באשפוז כרגע..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה רוטב הולך טוב על קוסקוס??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "הסתכלתי בציונים שלי וראיתי שיש לי בינתיים 65 במתמטיקה! איך אני יכול לשפר כי אני ממש רוצה הקבצה א יש לי עוד מבחן שהוא 35% מהציון, הקבצות זה לפי ציון? איזה ציון אני צריך בערך בשביל להיות בהקבצה א??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לתפוס מחר אומץ ולבוא בלי חולצת בית ספר לכבוד שישי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "1200 שח לאילת ב3 ימים זה הרבה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה כדי לי לבחור לעשות במחויבות אישית? (בת)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש פה מישהו ממד"א??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "דחוף. איך קוראים לכל האנימות בסרטון? (יש שם רק שני אנימות שונות נראלי)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש פה מישהי שרוצה להיות דיאטנית קלינית בעתיד? אני ממש מתעניינת בלימוד תזונה אבל חוששת שלא אקבל מכך שכר טוב. מהו השכר בערך??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כדאי לי לקנות תרסיס פלפל? אני צריכה ללכת הביתה דרך רחובות קטנים וזאת הליכה של 15 דקות?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה להוריד משחקים ואפליקציות ואני לא יכולה בגלל שמפוצץ לי הפלאפון בתמונות, אני לא יכולה למחוק ורק במחשב, אבל לא נכנס לי למחשב הכבל.. איןלי מושג מה לעשות, עזרה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה אומר מידת חזייה AA? זה יותר קטן מA או יותר גדול??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עשיתי 200 כפיפות בטן תוך שעה. כמה קלוריות שרפתי בערך? בממוצע? תודה לכם?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "חבר שלי רוצה שאני אלך לתנועת תרבות. מה זה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יודע מתי בדיוק מקבלים זימון ליום המאה פחות או יותר אחרי כמה זמן??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מסקרה שקופה שאני שמה בקצה של הריסים.. ומורידה קצת עם מגבון וזה נראה טבעי.. וליפ גלוס כמעט בלי ברק מוגזם לבית הספר? (בת 12)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "הפיגוע שהיה היום ברעננה מזעזע! אתם חושבים שיהיו היום עוד פיגועים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עד עכשיו לא היה שום פיגוע (ברוך השם!) זה השקט שלפני הסערה? או שלדעתכם הם נרגעו? ראיתי גם שהפיצו בווצאפ הודעה כזאת שהם מתכננים פיגוע גדול והם ייתחלקו ויילכו לכל הערים (תראו בפייס, חדשות און ליין 0808, הם פירסמו)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "התאהבתי במישהי בכיתה ז אני כיתה ט אני רוצה להציע לה אבל לא מצליח המילים לא יוצאות לי.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אז ככה יש לי בעיה בפלאפון אתם יכולים לראות את הפס הזה בתמונה שבאייפון.. איפה שנמצא הפס הטאצ לא עובד אז הלכתי למישהו שמתקן פלאפונים והוא אמר לי שאני צריך להחליף מסך אבל הסברתי לו שהמסך חדש והפס הזה חוזר ונעלם כל חודש. אז הוא אמר לי שאם אני יביא לו 60 שקל הוא יפתח אותו וינסה לסדר ואם הוא לא מצליח אז ה60 אצלו עדיין.. אני ..."
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לאחים שלכם יש סטיפס??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני עובדת בגן ילדים. והילדים לא מקשיבים לי ו לפעמים ממש מזלזלים. הם כן מקשיבים לגננת וכן מקשיבים לסייעת השניה. לפעמים אני מרימה קול ופעמים אני גם עושה פרצוף כועס או מושיבה כמה דקות בצד כעונש. ולפעמים אני מדברת מלב אל לב עם הבעייתיים. איך לגרום להם לכבד??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי מחר צו ראשון. וההורים שלי לא רוצים שאסע לירושלים כי מסוכן יש אפשרות לדחות אותו עכשיו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי שמבין בתנך-איך המילה 'אדמה'מתקשרת לקין על פי פס 2,11,12??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אתם חושבים על המצב כרגע במדינה? איך לדעתכם נוכל לפתור אותו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חצקון באץ ובמצח איך להוריד אותם מהר?! אם אני ידקור אותם במחט זה יהיה יותר קטן? דחווף?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר לפרוש מהתיכון רק אחרי גיל 16 גם אם אני נהיית רק ביא בת 16? או שזה לא הכי משנה ואפשר בכיתה י? (סתם מתעניינת)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה צ'יפס פרינגלס יותר טעים האדום הרגיל או הסגול ברביקיו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה למות. ההורים שלי רוצים להתגרש אחרי מעל 25 שנות נישואים. ויש אשמות עלי באוויר מהאחים. אני האמצאית אנחנו 5אחים. 2 גדולות ו2קטנים ממני. אני סוג של השנואה בבית אני לא הילדה האהובה. אני הלא מוצלחת. זאת שאין לה חברים. אני לא יודעת מה לעשות? בא לי למות?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "השיער שלי יבש. מה לעשות. יש מוצרים שמתקנים את זה אם כן אשמח שתגידו לי שמות של חברות עם המותר למי שכבר התנסה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה אפשרי לחמם פיצה על הגז? התנור שלנו לא עובד ואנחנו לא משתמשים במיקרוגל.. אם זה אפשרי אז איך??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה מוזר אם אני בת ומשתינה בעמידה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי בעיה שגורמת לי להרבה בעיות: אני מרגיש שאני בן 20 בגוף של נער בן 14. וזה גורם לי להרבה בעיות כגון בעיות חברתיות. נמאס לי שאני תלוי בהורים בהכל, אני בטוח בעצמי שאני יכול לעשות הכל ורע לי שבגלל שאני ילד אני לא יכול לעשות כלום לבד מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היינו מדברים 12 שעות כל יום בטלפון לא כולל שיחות בוואטאפ, היה לנו קטע רציני, ובאמת אהבנו לדבר אחד עם השנייה ואז הוא פשוט ניתק קישר כי לא שלחתי לו תמונת מצב. הוא שלח מלא תמונות והכל ואני תמיד הייתי חצי פנים וזה וכן יש לו את האינסטה שלי מה אתן חושבות בנות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה היתים עושים עים מחבל היה לידכם אני היתי בועטת בו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איי קיו 112 לגיל 15 זה סבבה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שמעתם את הפיגוע בעפולה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה הרבה בנות שהם מרזות הן נראות יותר עדינות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "התחילה אינתיפדה שלישית??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עד כמה מסוכן זה אם אח שלי חוזר מהצבא ויורד בתל אביב עם מדים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מאוהבת במישהו כבר שנתיים. כשראיתי אותו אני כבר ידעתי שזה האחד שלי. חברות שלי אמרו שהוא ילד מעצבן. אבל איך שהוא אני עדיין אוהבת אותו. אני מרגישה אליו משהו שלאף אחד לא הרגשתי. מה להגיד לו? מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה מה היה עם כל הדקירות האלה כבר מפחיד לצאת מהבית ולחשוב שאולי ידקרו אותך, מתי ביבי כבר יעשה משהו? הם משתלטים על כל המדינה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה לא מבטלים לימודים? כשיש אזעקות ויש מקלט בבית ספר אין לימודים אבל כשחוטפים ודוקרים אנשים ברחוב לא מבטלים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כדאי לשים את תמונת הפרופיל שלי בסטיפס? תנו הסברים למה כן ולמה לא..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שאלתי אם גמל זה כשר, ומחקו לי את השאלה! למה? כתבו לי לי שכיתבת שטויות מובילה לחסימה! אני לא מבינה! השאלה הייתה רצינית לגמרי. למה מחקו לי אותה? אני באמת רציתי לדעת אם גמל כשר כי אני לא כל כך מבינה בנושא! האם זה מוצדק??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתם מכירים את זולו שאל את גורו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפליקציות טובות לטשטוש נקודת חן? חצקונים? משהו? שמשנות וזה נראה עדיין טבעי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך הטלפון lg הוא טוב? תענו..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה שעה מחר נפתחות החנויות? (בכללי לא באזור מסוים)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "הייתי בזהב ואז היה ילד כזה שברח משוטרים בכל הקניון ומלא שוטרים רדפו אחריו מישהו יודע משהו עלזה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 14 וחצי ובחיים לא התנשקתי או שבכלל היה לי חבר, אני ממש מבואסת.. ואני ממש רוצה, מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 12 והתאהבתי במישהו בן 17 וגם הוא בי רציני! לא ספאם, אן לנו סיכוי ביחד נכון? עדיף לנתק קשר וזהו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בגלל שאני ידיד ממש טוב שלי התרחקנו אז כזה אמרתי לו שאני רוצה פיצויי, אז אני צריכה לבקש ממנו 10 פיצויים תנו לי פיצויים לבקש (חשוב לא מיניים או דברים שיעלו הרבה כסף ובכלל).?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בא לי לבכות, אף אחד לא אמר לי מזל טוב חוץ מהמשפחה ומלא זמן חפרתי לכולם שיש לי היום יום הולדת.. מה לעשות? מבאס להיות לבד ביומולדת; (.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה התשובות פה (בעיקר של משתמשים מוכרים ועונים בכירים) הן בטון פיסימי, מריר וציני כזה? למה אנשים באתר הזה אוהבים תשובות כאלה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני נזכרת עכשיו שכשהייתי בת 15 ונכנסתי לאתר הזה שמחתי שיש אתר נוער שעוזר לאנשים עברו השנים ועכשיו אני בת 18 ומרגישה כאן די זקנה- בני כמה אתם וכמה זמן אתם באתר? תודה מראש על השיתוף.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה לעשות אנ'לא נרדם איך להרדם? (רק לא כבשים)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה הגיוני שהשאיפה שלי לחיים זה להיות רווקה בלי ילדים? זה כ"כ גרוע??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אתם עושים מחר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כשאני מטעינה את הפלאפון, המטען עושה סוג של צפצוף כזה וככה זה כמעט בכל מטען שאני מטעינה (רק בבית זה קורה כמעט) מה זה אומר? זה מסוכן??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "גסטין ביבר או עדי ביטי? מי גרוע יותר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זוכרים את הכדורי ג'לי הקטנים האלה ששמים במים ואז הם גדלים? אז איפה אפשר לקנות כאלה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה מוזר ללכת לקניות (בסופר) עם שיער רטוב??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "הייתם יוצאים עם מישהי גותית וגיקית קוראת קומיקסים ומאנגה ורואה אנימה ובנוסף שומעת מטאל ועוד כולמני דברים? פשוט נמאס לי שאנשים שופטים אותי לפי מה שאני אוהבת /:?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתם מכירים את זה שאתם אומרים שתלכו לישון ואתם עייפים, אבל פשוט אין לכם חשק באמת לישון? *כיזהבדיוקאניעכשיו*?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם סוף העולם לא בא אז בואו נגרום לו לבוא! מי בעד? ווהו...?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה רק אני או שהירח האדום קצת ביישן?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "גם לכם נמאס מהשאלות על הירח???"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנים מה אתם אוהבים אצל בנות? ובנות מה אתן אוהבות אצל בנים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה שהולכים לקחת דואר רשום עובדים מחר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך הג'קט שקניתי? (בן)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני כול הזמן יושבת עם גב מקופף, איך אפשר להתרגל לשבת עם הגב זקוף??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה סוג שניצל אתם הכי אוהבים חברים? יש מבחר מטורף?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך נראית מישהי יפה? תתארו איך נראית בעינכם מישהי יפה ותנסו לכתוב את כל הפרטים זעולים לכם בראש (סגנון וצבע שיער ואם הוא ארוך, עיניים גוף וגובה וכו.)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה אני חיה בישראל? למה לא בארה"ב בעיירה קטנה, למה נולדתי? למה אנשים רעים? מרביצים? מציקים? חושבים שהם יותר טובים? למה יש לי חיים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לכם דרכים להירדם? ובלי השיטה של ה-4-7-8.. תודה ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "חבר שלי סיפר לי שבעבר הוא עשה שלישיה. ( הוא ושתי בנות). אני לא מפסיקה לחשוב על זה. זה מגעיל אותי. הוא אמר לי שהוא אוהב אותי ושהוא עשה את זה מסקרנות ועכשיו הוא לא מחפש את הדברים האלה. אבל עדיין זה מציק לי. מה אומרים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לכל הבנות שעשו את החיסונים של כיתה ח של הפפילומה וכל אלה, זה כואב? 1-10 (יש לי מאוד כוח סבל)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה האימג'י האהוב עליכם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "נניח כל שבוע יש לכם 1000 דולר (שזה 4,000 שקל) מה אתם עושים איתם XD?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך קוראים לשחקן מחמישים גוונים של אפור??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה השעה? ומתי זה שעון חורף? ולאיזה צד מזיזים את המחוג??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הסטטוס שלכם בסקייפ למי שיש??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה גובה ומשקל אתם? ואיזה הייתם רוצים להיות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה אני מוצאת גינס כזה? או בסיגנון אפילו וכמה זה עולה בערך??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני כיתה ח ואני כבר 1.70 ואני ממשיכה לגבוה אני כמעט בגובה של הילדה הכי גבוה וזה ממש מעצבן, שאני כל כך גבוה בגיל כזה אוף?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו אנס אותי עד היום הוא והמשפחה שלו רודפת אותי עבר זמן. ואת בשנת שירות שלי עשיתי בבית משפט מאז שאמא שלו ראתה אותי שם פיתרו אותי ואני לא מצליחה להתקבל לאף מקום שרשרת. שהייתה עלי שנתיים נקרעה בעמצא אני חושבת שאמא. שלו עושה לי עין רעה יש מצב??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני שנה ומשהו באתר, ורק עכשיו גיליתי שמותר לשאול עד 10 שאלות ביוםo_o אני מטומטמת??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש כאן מישהו\י שמפורסמים עוקבים אחריו? אבל לא סתם מישהו עם V כחול כי יש לי גם מלא כאלה.. רציני מישהו שכולם מכירים. בטוויטר אינסטה וכאלה.. יש כאן כאלה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם פוטין היה ראש הממשלה שלנו הייתם מצביעים??? (בלי קשר שהוא מעביר נשק לערבים)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "גיליתי שהחבר שלי מתכנן איזהשהיא הצעת נישואין כנראה משהו בנינו.. כדי להבטיח להיות יחד לתמיד.. אני מאוד רוצה אבל שנינו בני 16-17.. הבעיה והשאלה שלי היא האם זה יהווה בעיה הלכתית בעתיד??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך בת צריכה להתקלח? אני פשוט לא יודעת.. לא למחוק?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני מחללת כיפור כאילו רק פלאפון מה יקרה לי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שאלה כייפית, איזה דברים חבל לכם שלא ידעתם קודם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איזשהו אתר שאפשר לקרוא בו חוברות קומיקס חינם וחנויות שמוכרות, חוברות קומיקס באזור תל אביב?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "חלק מהמסך מחשב שלי (בערך גודל של שלושה וחצי סנטימטר מתוכו, קו דק כזה במרכז) נהיה שחור ולא רואים באותו חלק כלום. מה זה? ומה עושים? תודה מראש?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "משהו רואה סדרות קוריאניות? אוהב קוריאנים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני נהגת חדשה.. שנה וחצי בערך וכבר עשיתי ארבע תאונות, זה ממש נורא??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי שפתיים די גדולות (בערך כמו בקישור ) ואני לא אוהבת את זה... זו שאלה די מוזרה אבל יש דרך לגרום להן להראות קטנות יותר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה יש בבת ים חנויות שמוכרות תוכים במכירים זולים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "רעיון לקישוט ציפורניים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אוקי אז התעוררתי עכשיו מסיוט אני ממש פוחדת זה הרגיש ממש אמיתי זה מסמל על דברים רעים שעומדים לבוא??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה בסדר לייבש חולצת בית ספר עם מגהץ? זה יהרוס אותה? כי 5 שעות שהחולצה תלויה בלילה זה לא מספיק.. ופן זה לשבת שעה וחצי עם הפן והחולצה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "דחווף! אם מישהו שולח לי הודעה כאן בפרטי הוא יכול לשנות את השם שלו ולדבר איתי שוב בתור מישהו אחר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הייתם חושבים על זוג שהבת בת 16 והבן 15??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רווק כבר שנה ומשהו וכולם עם חברות וזה מחרפן אותי:/ אני שוקל לנסות גברים... כדי? אני בן 15.8 יש עוד מלא ילדים בגיל שלי שהם הומואים... אני גם נראה טוב זה לא שאני מכוער ויש לי גוף טוב ואני עדיין רווק... ויש לי אופי טוב... אוף... בא לי למות..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תסתכלו טוב בעיניים שלכם, מה אתם רואים בהם? אני רואה בהן שלווה אבל גם פחד וחוסר ביטחון וטיפה עצב?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש פה משתמשים שיש להם חברים באתר? לי אין אף אחד חבר פה *~*?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתנות לחבר... אנחנו כמעט שנה ביחד ואנחנו בני 15 מה אפשר לקנות לו ליום הולדת??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי החברים שלכם באתר? כאלה שאתם מדברים איתם, או שאתם אוהבים את התשובות שלהם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אתם חושבים או חושבות על גסטין ביבר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הגובה שלכם? אני מטר 84 בן 15 וחצי?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "1.63 לבת 16 נחשב נמוך/גבוה/ממוצע??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם נכנסתי לחבר שלי לחשבון זה לא בסדר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תקשיבו אני עושה שינוי בחיים שלי ואני בדיאטה (ירדתי 4 קילו בנתיים) וזרקתי את כל הבגדים שלי ובמכנסיים יש לי רק טיצים.. זה ממש נורא אם אני שמה כל יום טיץ לבצפר? אין לי מכנסיים אחרים עכשיו ואני גם לא רוצה לקנות עד שאני יהיה לקרת המטרה שלי.. פליז זה ממש חשוב?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אבא שלי שוטר ויש לו את האוטו של השוטרים ואני מתבייש להיכנס לשם ושהוא מסיע אותי אני מרגיש אסיר ומתפדח מה לעשות? להגיד לו? אבל מה הוא יכול לעשות הוא לא יחליף זה שלו הוא שוטר.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "משיהו יכול להסביר לי מה זה ארגון להב"ה? תודה מראש?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה עולה עיפרון 3b וגם 6b??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "נגמר לי התוקף של הנוער ברב קו ונשארו לי עוד נסיעות מה אני צריך לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה כל כך נורא ללכת לבית ספר יומים ברצף עם אותו ג'ינס??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "את מי אתם מעדיפים, נועה פילטר - אשלי וקסמן בקשי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה הגיוני BMI תקין למישהו בן 20 ששוקל 67 והוא 1.90??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי ככה: אוזן אחת שלושה עגילים ואוזן שניה שני עגילים... יהיה יפה לעשות באוזן עם השני עגילים הליקס או הדבר הזה שזה הליקס אבל יותר נמוך? או שזה סתם יהיה מוגזם ולא יפה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה קיק??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עוד מעט קונים לי אייפון 6 ואני רוצה בצבע זהב אבל אומרים לי שזה לבנות פרחות. ואני בן. כדאי לי לא להקשיב ולקנות זהב כי אני רוצה או לקחת צבע אחר ולהיות פחות מרוצה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כשהלכתי עם אמא שלי היום לקנות נעליים, בדרך דתיים הסתכלו עלי כאילו נפלתי מהחלל כי שמתי גרביונים שחורים עם פפיון, שהגיעו לי עד הברך. למה הם בוהים בי כאילו מה עשיתי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "טוב הוא שונא אותי איך לשכוח ממנו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה אני תמיד מחכה זמרים מפורסמים כאילו אני מחכה אותם באופי-ליבוש למה? למה אני לא יכולה להיות עצמי אין לי סטייל שלי ואין לי כלום מעצמי אני לא מכירה את עצמי כמעט, אני מרגישה סתומה ואתם גם בטח חושבים ככה (בת 13 וחצי)'?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "נכון שדמי לובאטו יפה יותר בלי איפור כמו בתמונה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "חברה הכי טובה שלי מצאה לעצמה חברה הכי טובה חדשה בזמן שהיא התחילה לבלות כל הזמן איתה מצד אחד אני ממש לא יכולה להגיד לה לא להסתובב איתה כי זכותה שיהיה לה עוד חברות מצד שני זה ממש מפריע לי היא התרחקה ממני בגללה והיא החברה הכי טובה שלי.. מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי אוהב אנימה?! אני חולה על tokyo ghoul.. איזה אנימה אתם הכי אוהבים? (אני בת סתם שתידעו)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חזה נורמלי לגילי, (גדול אפילו) אם אני אעשה כפיפות בטן החזה שלי יפסיק להתפתח ולגדול??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם כתבתי ספר, עם 300+ עמודים (דפים של ספר), מה אני עושה בשביל לפרסם אותו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תמיד שחברות שלי מביאות ידידים אני בלי בטחון. וישר מגמגמת. מה אני צריכה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תגידו באמת מה אתם חושבים מסיבת הפתעה בים אחר הצהרים כזה פירות חטיפים עוגה פיצה, אני יביא גם מזרוני ים וכל מיני זה יפה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היום בית הספר מתחיל ב9 ורציתי לבדוק עם יש שינויים שבגללם יתחיל מוקדם יותר.. אין לי משתמש רשום זה עדיין יראה לי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תגידו איזה גינס גורם לרגליים טיפה מלאות להראות יותר רזות? גינס בהיר או כהה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי ג'ינסים והם סקיני כזה מבד כמו גומי, אם אני לא הופך אותם במייבש הם יהרסו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למי יש תפקיד יותר נחשב? לאחראית משמרת במוקד של שירות לקוחות? או למורה לתנ"ך בתיכון??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי לא הולך לבית הספר מחר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש צלליות מיוחדות לגבות או שאתן משתמשות בצללית לעיניים שהיא מאט פשוט??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "נכון האיפור של מאק זה לעשירים טחונים? כולה עיפרון שפתיים דק עולה אצלכם 109 שקל זה מטורף?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו גם קנה מאורר קטן? למתי שיהיה חם? מי קנה..??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך הFBI משמידים את המסמכים שלהם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "סבא שלכם חתיך? (לא ספאם)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר לקבל הרעלה מאקסל? יעני עם אני שותה ביומים 5 פחיות... תענו רציני?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת16 וחצי.. בוגרת לגילי, וגם נראת יותר יש לי חבר בן 20, זה בסדר? אנחנו מאוד מסתדרים ביחד ואני מאוד אוהבת אותו. זה גם ממש טרי?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תרמתי שיער כבר פעמיים, לפני 3 חודשים זאת הייתה הפעם השנייה וכרגע אני נמצאת בהארכת שיער. אתם חושבים שכדאי לי לתרום שוב? או שזה יראה חסר משמעות? אני מבחינתי עוד 200 פעם אתרום, אני שואלת לגביי הסביבה.. הם יחשבו שזה סתם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך רואים אם מישהו מחק את הווצאפ? אפשר לראות שמישהו מחק בכלל??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני גובה 1.81 ובן 15.3 זה נחשב גבוה יחסית??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה הסודנים והארתראים ממשיכים לחיות כאן? אני באמת לא מבינה למה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה עולה הגדלת חזה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ידעתם שאם שמים את העכבר של המחשב מעל לדירוג של השאלה, אז רואים כמה דירגו את התשובה? לדוגמה יש תשובה עם 2 פלוסים אך בעצם דירגו אותה 6 אנשים, 2 דירגו מינוס וארבע דירגו פלוס.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "גילחתי את המפשעה לפני כשבוע ועכשיו יש לי פצעים אדומים וזה צורב ושורף, זה יעבור מתישהו? יש משהו שאוכל לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה בחו"ל יש הרבה אימואים וגותים ובארץ אין כמעט??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בן כמעט 15 ולא יודע לרכב על אופניים, אף פעם לא ממש אהבתי את זה בגלל זה גם הפסקתי ללמוד... כמה רע זה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם הייתם המנהלים החדשים של סטיפס, מה הייתם משנים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כשרצים, איזה תוצאות רואים חוץ משריפת שומן וירידה במשקל??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "נכון שאם למשל אני בחול גרה אז אם אני בסטיפס הסטיפס עובד לי האתר פה? כי אני מדברת עם ילד שהוא לא מאמין ואומר שזה לא עובד בח'ול, האתר! אבל לי זה עובד, א זה נכון שזה עובד גם בח''ול??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה חוקי הילדות שלכם? כאילו מה הייתם עושים שהייתם קטנים?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "8 מגה פיקסל ל L7 זה איכות סבבה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היה לי 5 חברים בת 16 סבבה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "1.70 זה יחסית גבוה לגיל 16??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך מתנשקים עם לשון??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אעאעאעאעאעאעאעאע! נהיו כתמי שמש על הפנים! לבנים כאלה... מה לעשות?! יש תרופות סבתא להכנה קלה בבית? או קרם שקונים שממש עוזר ומעלים אותם בלי ללכת לרופא עור?! תודה לעוזרים סוגדת לכם?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לפני שנה נפלתי על הברך והכל היה דם ונהייתה לי צלקת ענקית על כל הברך, בקיצור אני יודעת שאי אפשר להסיר אותה שלא יראו כלום, אבל שלפחות קצת תיקטן! יש למישהו פתרון? ואני לא יכולה לעשות ניתוח להסרה כי אני עולה לכיתה ח', אני רוצה תרופת סבתא כלשהי שתעזור. תודה לעוזרים?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני וחברה שלי קנינו אוהל ושק שינה ואין לנו אוטו אז לנסוע לחוף רחוק אין לנו איך. אנחנו גרים בבת ים ורציתי לשאול אם מישהו יודע אולי. באיזה חוף בבת ים או ראשון או תל אביב. כלומר הסביבה. יהיה שומם לי ולה להקים אוהל ולעשות יחסי מין בלילה. תודה לעוזרים?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני כול הזמן חורשת ולומדת את הדקדוק באנגלית. אבל, אחרי כמה זמן קצר אני פשוט שוכחת! מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני החלפתי קוסמטיקאית והיא עשתה לי את הגבות שונה מהקוסמטיקאית הקודמת. שבוע הבא אני רוצה לחזור לקוסמטיקאית הקודמת שלי. היא תעשה לי את הצורה הרגילה שלי או שהגבות שלי השתנו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה מוזר ללבוש מכנסיים ארוכים בקיץ (לא ג'ינסים)??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כשבקוריאה/יפן השעה 12 בבוקר / בערב, מה השעה אצלנו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בדקה 0:59 יש גשר ארוך כזה, באיזו עיר\מקום הוא נמצא??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "סרטים טובים על פלישות חייזרים לכדור הארץ??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "רק לי מפריע לעשות לייק לפוסט עם שגיאות כתיב? אפילו אם הוא נכון??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לפני שבועיים נפלה לי הקוביה האחרונה בגשר ועכשיו נפלה לי זאת שלפניה. הרופא שלי לא נמצא היום ואין לי איך לתקן את זה... זה ממש נורא??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ממש אוהב בגדים חולה על זה אם היה לי אלף שקל אז 700 שקל היה הולך על בגדים וכל השאר על סתם כזה אני יוצא ממש הומו ככה? ולא שאני מתנהג כמו הומו או אני דווקה מאצ'ו כזה.. אז זה לא מוציא אותי הומו נכון? יצא מבולגן ולא ברור חח תשתדלו להבין?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "הרבה אנשים אומרים לי שאני יותר יפה מאחותי, לאחותי הציעו ללכת לתחרות מלכת היופי והיא סירבה. זה אומר שיש לי סיכוי להיכנס לתחרות הזו? למרות שלא אעשה את זה.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "החתול שלי מרביץ לי. הוא שורט ונושך חזק ואני יודעת שזה מתוך משחק, אבל הנשיכות שלו זה ממש חורים עם המלתעות שיש לו, והשריטות שלו זה נראה כמו חתכים. ואני לא רוצה שיחשבו בחוץ שחתכתי. מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי שאלה לאתאיסטים פה, אתם שונאים יהודים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה עולה לשכור מיניבוס לעשרה אנשים? גם אם אתם לא יודעים בוודאות, אז מה הטווח מחירים בערך??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שאלתי כבר אתמול אבל אף אחד לא ענה אולי זה לא היה שעה טובה לשאול אז אני אשאל עוד פעם. אני עולה לכיתה ט' ואולי אני עובר לבית ספר טשרניחובסקי נתניה ואני מטר 70.. מישהו שמכיר, הבנים שם גבוהים? והם נראים טוב יחסית??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי נשירה רצינית בשיער, איך לסדר אותה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "רק אני משתגעת מזה שאנשים אומרים וכותבים "אני ילך מחר" "אני לא יאהב את זה", "אני ירקוד איתך"? יואו תלמדו שבהתחלה צריכה להיות א'!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "פעם כשראיתם סרט והוא נגמר, אז הוא גרם לכם להגיד לעצמכם תודה על מה שיש לכם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו כבר ראה את פרק 13 של גרוויטי פולס מתורגם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לא יודעת מה לאכול ( לא בדיאטה ) יש רעיונות לארוחת בוקר וכן בשבילי זה ארוחת בוקר בבקשה רעיונות מישהו אני בת 14. 40קילו אני יכולה לאכול הכל רק כשר תודה לעוזרים...?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה כבר ממש מעליב... היו החברות הכי טובות שלי ועכשיו עושות ל את המוות,... מקללות... עושות חרם.. על מה? זה שאני אוהבת את המראה שלי... מה זה אסור? אסור לי להייות שלמה עם עצמי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "באלי וואנס, אולסטאר היו כאלו ואני מתחרטת שקניתי בכלל, כי יש לי בעיה ברגל שהיא שטוחה וזה לא יושב יפה על הרגל שלי בגלל זה אבל ממש בא לי את הנעליים האלו. אולי ישלכם הצעות לנעליים יפות? ומה כדי לי לקנות לשנה החדשה? או הצעות מה לעשות? תודה לעונים ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי כלב כבר 7 שנים. ולכולם בבית הוא מקשיב (להורים לאחים שלי) רק לי הוא לא מקשיב שאני קוראת לו או אומרת לו משהו. למה? הוא לא אוהב אותי? ואני דווקא זאת שהכי נותנת לו תשומת לב ואהבה.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כל חנויות הנעליים שמחזיקות בדגמי אולסטאר, מחזיקות בדגמים הפשוטים. מישהו מכיר חנות שיש לה גם דגמים מעבר לפשוטים? לא משהו גדול, אבל מיוחד כזה. נגיד, צירפתי קישור לדוגמה לנעל שלא ראיתי בארץ כל כך...?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה ניאו נאצים? משהו כזה..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לי ולחברה שלי יש יום הולדת בתאריכים קרובים ואנחנו רוצות לחגוג עם כל החברים ביחד אבל יש בעיה - לילד אחד יש גבס וכו ואנחנו רוצים ללכת כולם ולהתחשב גם בו.. מה אפשר לעשות ביום הולדת? אבל משהו כיפיי כי אי אפשר מים וכו: ) בני 13?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "טוב אז ככה. עוד 21 ימים חוזרים לבית ספר לצערי... ואני לא אוכל לבוא עם איפור של ג'וקר בטענה של הצוות שזה ''מוגזם''. איך אני אבוא בדיוק כדי שיראו בכל זאת שיש לי חיבה לדמות מסרטי אימה? חוץ מבגדים שחורים כי זה יש לי. הכוונה לאיפור?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הדבר הבריאותי הכי חמור שקרה לכם אי פעם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "הייתן מוציאות 90 שקל על אודם? של מאק?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לנסח את החוקיות הזאת במילים: 6+4x?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כדאי לי לעשות עגיל בטבור זה כואב זה עושה בעיות שמעתי נגיד שבלידה זה לא טוב לבטן?.15 וחצי?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי פה לפני גיוס??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תספרו קצת על תכנונים והתארגנות לשנה הבאה D: קניתם ציוד? (אם כן איזה?) לאיזה חוגים או משהו כזה אתם הולכים? איזה מגמות? כמה יחידות מתמטיקה ואנגלית? מה אתם מתכננים לעשות? מה אתם לובשים ביום הראשון מי שיודע? חח דברים כאלה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ה WAIST MAGNET באמת מרזה או שזה סתם כמו מחוך רגיל??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אוקי אז ככה... קוראים לי בר ואני בן 14. מאז ומתמיד קראו לי הומו ואני תמיד חייתי בהכחשה.. השנה הבנתי שאני באמת סתם מכחיש והתחלתי להתייעץ עם חברים.. ואני פשוט לא יודע מה לעשות אני ממש רוצה חבר שיחבק ולהרגיש את החום. מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני עולה לתיכון ואני עם גשר... זה נורא? בבקשה תענו בכנות?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אתם חושבים על התיק הזה? הוא יהיה יפה לי? - אני אוהבת דברים ילדותיים כמו חדי קרן, ואני מתלבשת כמו יפניים ואני גם אוהבת דברים חמודים של יפן, ואני מאוד אוהבת ורוד וכל זה וכן -דיי פריקית:> יהיה יפה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לאוגר שלי יש כינים, איך להיפטר מהכינים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יכול לתת לי סרטים של מישהי שמתחפשת לאח שלה? חוץ מיש לה ביצים?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יכול לפתור לי ולהסביר לי למה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אלה שממודיעין, בימי שישי בערב יש הרבה ערסים בקניון? הציעו לי לצאת לשם אבל אני לא רוצה עם יש המון ערסים ופרחות?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אין לי ממש תקציב אז בנים תגידו לי עם הייתם שמחים עם, היו מביאים לכם 2 דואונדורטים שאתם אוהבים והרבה שקולדים ובוקסר חמוד והכנתי בעצמי 30. סיבות למה אני אוהבת אותך מקלפים העיתים שמחים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מטר 65 ואני בת 16. אמרו לי שהגובה אצל בנות נעצר בגיל 16. זה באמת נכון? כי אני לא רוצה להתקע בגובה הזה כל החיים.. אני רוצה להגיע למטר 70 לפחות?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עשיתי כביסה ביד לחזיות שקניתי לפני שבועיים עדיין לא שמתי אותם. הם מבד סינטטי ועכשיו ראיתי שיש לי כתם מהיום וניסיתי להוריד עם סבון וזה לא יורד. מה לעשות? זה בDELTA. תודה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "רק אני שמתי לב שיש פה שתי קבוצות של גולשים? אלה שבשאלות ואלה שבחברים לעת??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה חבר אבל אף פעם לא היה לי, אני בת 16. מה לעשות?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לא הולך לי בחיי האהבה. פשוט לא הולך. 3 פעמים שהיה לי קשרים אינטרנטיים, (כל אחד בתקופה אחרת כמובן), הייתי אמורה להפגש איתם - וזה לא צלח. בגללם. למה אני כל הזמן מכירה אנשים דרך האינטרנט? למה אני לא מכירה במציאות? זה מחרפן אותי?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אז ככה- אחותי הגדולה (24) גרה בקנדה. לפני כמה ימים היא התארסה אבל לגבר שלא יהודי אבל לא נוצרי או מוסלמי (ללא דת). אבל הוא והמשפחה שלו חוגגים את החגים הנוצריים (כריסמס, פסחא, הודייה וכ'ו). ההורים שלי לא בעד החתונה ויש ריבים. מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני עכשיו בדרך לזאת שעושה לי לייזר, עכשיו הבעיה שיש לי ברגליים צלקות מחתכים. זה נראה כמו צלקות ארוכות ודקות וזה ברגליים. (בידיים הפסקתי לחתוך כי רואים אתזה). אם היא תשאל מזה, מה להגיד לה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לרדת מהארץ??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "קניתי כרטיס טיסה באינטרנט, עכשיו רשום לי להדפיס את זה אבל, הבעיה שכל מה שמופיע שם זה היעדים, השעות השם שלי ומין קוד בעל 6 אותיות וספרות. בלי ברקוד ובלי שום מידע נוסף. זה בסדר? ככה זה היום? הם מקבלים את זה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה להשתנות בחופש. לא משהו משמעותי, בקטנה. אני רוצה לחזור לבית ספר שנה הבאה ושכולם יגידו וואו. מה לעשות? איזה שינויים? גם מבחינה חיצונית וגם פנימית. תנו רעיונות בבקשהה תודה לעונים!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך זה נשמע? בוקר- פריכית כוסמת וקולורבי, צהריים- 6 כפות כוסמת עם בצל מטוגן בכף שמן, 4 כפות שעועית ירוקה, כף צנוברים, תפוח, ויוגורט 3%? בין הארוחות אני שותה כוס תה ירוק.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מדינה שמתחילה באות ט? ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אפשר לעזעזל להפיסק להתגעגע? כלום לא עוזר!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עובדות מעניינות על חלומות/שינה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם השתמשתי בחצי מיכל שמנת לבישול לפני שבועיים היא יכולה להתקלקל עכשיו למרות שהתאריך תפוגה הוא בעוד חודש? היא הייתה במקרר אבל היא כבר סוג של פתוחה.. אני יכולה להשתמש או שמומלץ להשתמש רק כמה ימים אחרי הפתיחה שלה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לעיתים שאני צוחקת במשך זמן ארוך כואב לי הגב. מן לחץ המתרכז בפלג גוף תחתון. מישהו יכול לדעת למה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תמיסה לייבוש פצעונים לא בריאה לעור? היא לא בריאה לחצקון? היא גורמת לכוויות? מה הדברים הרעים שהיא גורמת??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי מקבלים תעודות זהות בכיתה י'? בהתחלה או בסוף? אני לא יכולה לחכותת ויש אפשרות להוציא אם אני בת 16 ולא לחכות לבצפר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה אמיתי? הדבר הזה? ואוו?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, לפני כ3 שבועות עברתי ניתוח לכריתת אשך שמאל בעקבות נמק שהתפתח כתוצאה מתסביב אשך נאמר לי שזה לא אמור להפריע לי בתפקוד המיני בשום צורה כלשהי בעתיד. הבעיה, שמאז לא עומד לך בכלל! כן אני רק בן 14, אבל היית מצפה שזה יעקצץ לפעמים, כלום! כדאי לי לבדוק את זה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "רכיבה על סוסים - האם רכיבה על סוסים זה מרזה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא יודעת למה אבל אני פוחדת מדברים כמו: מלעשות רישיון ולנהוג, שאני יהיה בהריון, להכין אוכל כי אם יקרה טעות ואז הכל ישרף/יהרס כולם כאלו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתם חושבים שהשם רין (Rin) מתאים לבת ולן (Len) מתאים לבן? אני חושבת לקרוא לילדים שלי ככה ואני לא בטוחה ;^;.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איכסס היום באתי להכין חביתה שברתי תביצה וראייתי שם התחלה של כנף איכ איכ איכ כבר קיבל את הצורה של הכנף! כמובן שזרקתי אתזה, מה לעשות זה מגעיל אותי עכשיו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "החלפת מסך לאייפון 4 - יש לי איפון 4 והוא נפל ונשבר לו המסך (לא רסיסים) כמה יעלה לי להחליף מסך??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני צריכה רעיונות למתנה לחבר שלי לשנה ו7 חודשים ביחד. רציתי משהו עם תמונות לחדר אבל יש לו כבר הרבה דברים אז אשמח לרעיונות. תודה בני 19?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מרגישה מבובלבלת.. כאילו בא לי להתנתק מהכל ולחיות חיים אחרים. ממה זה נובע? עזרה? בת 15 וחצי..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אף אחד לא מחבב או אוהב אותי או מראה את זה.. מה אני מכוערת, שמנה, טיפשה, או שאולי פשוט אין מה לאהוב בי.. או שבנים לא אוהבים אתיופיות 😞?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אוף יש לי לחץ בבטן בגלל ילד שהכרתי שהוא היה ממש חמוד ומצחיק רק שהוא ממש חתיך וסטוציונר והוא ישב איתי פעם אחת וזהו והלחץ שיש לי ממנו לא עובר מה לעשות? חשוב להגיד שהייתי איתו פעם אחת ישבנו ודיברנו עם חברים ואני לא ממש מכירה אותו...?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מלודיה ולחן זה אותו דבר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אני יוכולה לדעת מה הWI-FI שלי?! והכתובת שכולם אומרים לעשות 192.168.1.1 לא עובדת אצלי! בבקשה עזרה.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתמול עשיתי עגיל בטבור. ואני שמה ויטה מרפן ומחטאת עם מי מלח שלוש פעמים ביום. עד מתי לעשות את זה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי ציפורניים ארוכות טבעיות והם מעוצבות ומשייפות לריבוע ונראות יפה ומטופח, ואני שמה לקים ועיצובים בציפורניים והם לא נשברות לי. אבל בזמן האחרון בא לי ממש ציפורניים קצרות אבל בא לי לחזור ללימודים עם ציפורניים ארוכות ויפות אבל יש לי חשק לקצרות, אז לגזור או לא??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש עבודה בבת ים? אני בת 15 וספטמבר יהיה לי 16 אבל כבר יש לי תעודת זהות קיבלתי מהבית ספר כי אני כיתה י'.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "המורה שלי לא מרשה לדבר ברוסית עם ילדים רוסים בכיתה שלי (אני רוסיה) זה אסור שהיא תאסור עלינו דבר כזה? אני יכולה להתלונן עליה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש פה מע"רים? אם כן תזדהו D:?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הגובה והמזל שלכם? ^_^?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "קראתי בכמה אתרים, שאם מורחים קרם חמצן 6% על הרגליים זה מסיר את הריח מהם, אבל לא כתוב מתי למרוח, כמה זמן להשאיר אותם על הרגלים וכו'.. מישהו יודע??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אפשר להסיר שיער ברגליים וביידים חוץ מסכין, לייזר ושעווה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנים מה הייתם מעדיפים? מישהי עם פנים מדהימות, חזה גדול, תחת יפה אבל עם קצת בטן, או מישהי בלי חזה בכלל תחת מושלם פנים נחמדות ורזה? הייתי פחות מעדיפים מישהי עם קצת בטן בגלל זה? עזבו אופי עכשיו...?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מידה 80 E זה גדול לגיל 14? או שזה סבבה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לחבר שלי יש מחר יום הולדת אנחנו חברים שבוע (וכן אני יודעת שזה לא הרבה) חשבתי לקנות לו בושם אבל אני לא, יודעת אם זה יפה אשמח אם תתנו לי רעיונות.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני שוקלת 65 והגובה שלי הוא 1.69 אני די מרגישה שמנה ועוד מעט אחותי מתחתנת (עוד חודש) ואני רוצה לרזות! אתה יכולים לתת לי תפריטים עצות וכו׳ בבקשה? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אין לי כישרון. אפילו תחביבים בקושי יש לי.. איך למצוא כישרון? אני לא טובה בכלום..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מתחפשת למוכרת ארטיקים ומחר גשם ואמא שלי אומרת לי לשים טייטס וחולצה לבנה ארוכה מתחת לבגדים הקיציים וגרביים מתחת לסנדלים ואני כועסת עליה שהיא בכלל מרשה לי לצאת בצורה כזאת לרחוב.. היא צועקת שמבחינתה שאני לא אבוא מחר לבית ספר ואני בוכה כאן בלי תחפושת למחר. עזרה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה אני יכולה לעשות הדפסה של טקסט על חולצה? (בתל אביב או בת ים)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "א אני לוקחת תחפושות מבנות דודות שלי ובגלל שאני שמנה והן רזות אז התחפושת לא עולה עלי.. בקיצור אין לי תחפושת ; ( אני אצטרך ללכת בלי תחפושת ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תחפושת לגיל 22 יש למשהו/י הצעה מעניינת??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לחמצן את הקצוות בשיער שלי? הוא חום בהיר איך זה יראה טבעי יחסית במה משתמשים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש ילד מהבית ספר שכל הזמן בוהה בי, כל פעם שאני וחברות שלי עוברות לידו אני שמה לב שהוא מסתכל עלי הרבה וזה נמשך כמה חודשים.. כשהוא שם לב שאני שמתי לב אליו הוא מסתכל לי בעניים וזה מלחיץ. למישהו יש מושג מה יש לו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת 12, כיתה ז'. ילדה אחת מהכיתה שלי אמרה לי שאם הוא ישלם לה 100 ש"ח היא תעשה בשבילו מה שהוא רוצה כולל מציצה. היא באמת מתנהגת מוזר בזמן האחרון, אומרת בכיתה "בואו נעשה אורגיה" עושה הכל כדי שהחלקים בגוף שלה יבלטו, מה קורה לנו? (לדור?)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עזרה! איך ללמוד למבחן בהיסטוריה? פאקינג 20 דפים! O___O?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה עולה רב קו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי נקודות קטנות עמוקות בפנים.. מישהו יודע מה זה ואיך מטפלים בזה? כמו זה שבתמונה למטה (זאת לא אני בתמונה)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הדבר שאתם הכי שמחים שיש לכם? בכללי.. וגם מה במראה החיצוני??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "3 בנות ממש עסוקות בלהשפיל אותי כל יום במקיף והם הגיעו למצב של לשפוך ברד עך אחותי שבת 6, אני חייבת להחזיר להן אכשהו, דברים להגיד או לעשות ובלי עצות של לא לעות את זהכי אני חייבת בשביל עתמי! תנו רעיונות מה להגיד או לעשות, תודה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עבודות מגניבות לגיל 18??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "התנדנדה לי שן, והיום היא נפלה לי. זה הגיוני? כלומר, עדיין נופלות שיניים בגילאים גדולים יותר. אני בת 14.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה הגיוני שיהיה אולסטאר ב100 שקל מקורי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מחר יש יש יום הולדת 16 מה ללבוש לבית ספר? ומה ללבוש גם בערב??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מטר 170, אני לא יכולה, זה כל כך מוריד לי את הביטחון, בנים לא רוצים אותי, כי הרי מי רוצה חברה גובהה. אוף נמאס לי מה עושים? ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי פורים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך למדתם במחצית הראשונה? מצויין\בסדר\ככה ככה\לא משהו?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "סוגרים את סטיפס? דחוף.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "וואי אני ממש עצובה כולם מתלבשים ממש יפה ואני מתלבשת כמו עניה ואני רוצה בגדים כמו אצל כולם (באופנה) ההורים שלי אומרים שיש לי מספיק בגדים ואני נורא מתביישת בלבוש שלי.. מה לעשות איך לשכנע לקנות בגדים יפים.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "1.68 שוקלת 67, כמה אני צריכה להרזות? בת 15.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה צבע העניים שלכם? (:?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לא ראיתי את חבר שלי 3 שבועות שישי הוא חור מהצבא, אתמול לפני יומיים הייתי עם חברה שכואב לה הגרון ומשתעלת ממש קריטי והייתי אצלה אתמול עם עוד חברה ולא פתחה חלון, הגוף שלי ממש מקורר, יש מצב נדבקתי? מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מכירים את הרגע המביך הזה שאתם רוצים לפרסם משהו ואז אתם אומרים"על החיים ועל המוות"??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי קונצרט וסיפרתי את זה לחברות.. אפס התעניינות.. וכשהן משתפות אותי בדברים אני תמיד מתעניינת ומתלהבת וכשאני אומרת משהו אז אף פעם לא אקבל תשובה חיובית.. אני מקבלת משהו חדש ותמיד ילדה אחת אומרת דברים לרעה על זה שלא אקבל את זה אולי וזה ממש מעצבן עזרה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מאושפזת עד יום ראשון, מתייבשת פה מלא זמן.. רעיונות מה לעשות? יש לי מחשב וטלפון ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה גיל מקבלים צו ראשון??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר אתר טוב לבניית אתר בקלות, שיהיה ברמה של 'עיר האתרים' אבל לא של 'עולם האתרים' זה גרוע... תודהה! בת 12.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני בת 14 ואני מחפשת עבודה להיות מורה פרטית באזור בת ים, אני בכיתה ח לילדים בכיתות א-ו אם משהו מכיר? תודה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה לפגוע בעצמי יענו להרגיש כאב.. אבל לא מסכין??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, תקשיבו יש לי בעיה באייפון הסוללה יורדת לי מהר מאוד, האייפון נדפק לי ממש ב2 דקות יורד לי 26 אחוז, אמרו לי לקחת למעבדה.. מה זה מעבדה? וכמה עולה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בעבודה ומשעמם לי, מישהו לבדר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תגידו מישהו יודע איפה אני יכול לעבוד בבאר שבע. אני בן 15.7.. לא אכפת לי איפה אני יכול בכל מקום..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני נוסעת עוד מעט לתל אביב, איפה בתל אביב יש חנויות מגניבות שאין בחיפה...? משהו עם מבוכים ודרקונים, או ספרים מיוחדים, כלפים מגניבים ופריטים מיוחדים שקשורים לסרטים או לפנטזיה.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה להיות שחקנית. אני רואה כל מיני שחקנים בסדרות ואני רוצה גם לשחק, לא בגלל הקטע של הפרסום, בגלל שזה נראה ממש כיף וחוויה.. הבעיה שאני כבר בכיתה י"ב ואני לא חושבת שיש חוגי תאטרון לגיל שלי (18).. מה אני יכולה לעשות? בבקשה תענו זה מאד חשוב..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אין לי פייסבוק כי אני מתביישת בשם משפחה שלי ואני ממש רוצה לפתוח פייסבוק אבל השם משפחה שלי מפדח מה לעשות?!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש כאן מישהו או מישהי שאפשר להתייעץ איתם? עדיף מעל גיל 16..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לכם רעיונות מה לעשות בסילבסטר שתי בנות בכיתה י' דחוף איזה מסיבה אולי אנחנו לא מוצאות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 14 ואני מתחילה לחסוך למצלמה... יש לי בעיה אחת, אני לא מבינה בכלל בזה. אני רוצה מצלמה של Canon וכרגע התקציב לא עולה על 2000/3000 שח על איזה מצלמות אתם ממליצים? אני רוצה כזאת שיהיה לה איכות התמונה טובה, כל השאר אני לא מבינה😂 בבקשה תעזרו😊❤?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הגובה שלכם אבל תגידו עם גיל!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש חנויות מגניבות בתל אביב כמו חנות לחפצים ממבוכים ודרקונים. וחנויות פנטזיה כאלה חחח?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש איזה אחד בבית ספר שלי והוא כיתה מתחתי ולא ממש דיברנו פעם, אבל כל הזמן אנחנו מסתכלים אחד על השני מוזר. וכשהוא או אני עוברים אחד ליד השני אז יש מתח כזה משונה... והוא גם מסתכל עלי מוזר. זה אומר משהו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כל הבנות בהיפה והחנון מכוערות מאיפה הם מוצאים אותם בכלל?!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה המחירים בקומיקה וקומיקס וירקות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה ישמע מפגר אבל איפה אפשר להשיג טלפון ציבורי? אני מתכוונת לא לאמיתי לצעצוע כזה.. אני רוצה לקנות לחברה הכי טובה שלי משהו שמסמל את החברות בינינו ונעשינו חברות בעזרת השיר פייפון (סיפור ארוך) אז איפה אפשר להשיג? אפילו אנגלי חמוד אולי מחזיק מפתחות חח?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני צריכה לקנות את הספוג לשיער או אבועגלה איך שלא קוראים לזה, ואני לא יודעת איפה לקנות ולא מאתרים כי זה עולה 40, פלוס משלוח שלושים שקל ואמא שלי לא רוצה לקנות לי או ללכת לקניון.. איפה אפשר לקנות את זה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני שורטת את עצמי, לא חותכת. מה זה נחשב? כאילו אני שורטת עד שיורד קצת דם, אבל ממש קצת...?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "הפילינג לפנים של ביוטיקר טוב? זה דחוף.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אם אני רוצה לדגמן איזה מידות אני צריכה בערך? כי אני בתחת 90, בבטן 60 ניראלי ובחזה 75?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היא אומרת לי אני רוצה שתיזום אתה את הכל... ושקשה לה להפתח מעצמה... עשינו כמעט הכל...?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חברה שהיא לא בתולה... והיא אמרה שזה לא היה כואב וכלמיני כאלה וכל פעם היא מנסה לסחוב אותי לידידים שלה שאני גם ינסה את זה... וכיאילו אני לא רציתי אז היא התחילה לרדת עלי וכל מיני כאלה שאני חננה ובקיצור איך אתם חושבים עשיתי נכון שלא הלכתי איתה?! (בת 16?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי מקבלים צו ראשון? יהיה לי 16 במרץ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה חנויות קונים נעליים בסגנון הזה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "הי יש שיעורי דיבייט בבית הספר ונתנו לנו עבודה כזו: האדם הכי מוזר לתפקיד הכי מיוחד, ובחרתי את עודד פז לתפקיד שר החינוך ואני צריכה טיעונים למה דווקא הוא מתאים, אז טיעונים בקשה! ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "השבוע יש לי צו ראשון ואני לא מוכן שיבדקו לי תביצים חייב??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה מוזר שאני בת ואני אוהבת/לובשת (לפעמים) בגדי גברים? (חולצות)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני יודעת שכבר שאלנו, אבל בבקשה תדרגו מ1-10 <3?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך להאריך שיער מהר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אולי ביסודי היהה מה שנקרא "מקובלים" כתיבת בניים ותיכון זה כל אחד מקובל, בסביבה שלו. יש תמיד תחבורות ששם יש את המעמד בינהם שיחשבו שהחבורה ההיא היא בעצם לא מקובלת. כל מי שעדיין חושב שיש מלך או מלכת הכיתה כנראה שלא היתבגר. מתנגדים או מצדיקים אותי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לשתי הסבים שלי ולסבתא שלי יש סכרת, לסבא שלי יש מחלת לב (הוא כבר קיבל פעמיים התקף לב) ולאמא שלי יש לחץ דם גבוה. מה הסיכוי שלי להיות בריאה בגיל 40? /:?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה פלסטיק לא מתכלה? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי חוגג נוביי גוד?! ♥?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתמול אכלתי מרק והוא היה ממש ממש חם ושרפתי את הפה, וזה ממש כואב. מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתמול באתי חולה להתנדבות ואחמ"ש התחנה שם לב ואמר לי "ורד, עם זאת שאני שמח על המוטיבציה שלך לבוא לכאן, יכולת לסכן את עצמך ואחרים. אני מצפה שזאת תהיה הפעם האחרונה שאת באה לפה חולה" ובמקום להיות בתפקיד פיזי הוא העביר אותי למוקד. מה אתם חושבים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עוד מעט יעשו לנו חיסון הפפילומה ואני מפחדת (אני כיתה ח') אני אמורה להיות ב-ז' כי אני בת 13:P אמרו לי שזה גורם לתופעות לוואי ועוד.. אני כל הזמן חושבת רק על זה, וגם אני לא רוצה לחלות במחלה אבל אני לא רוצה שיהיו לי תופעות לוואי ואמא שלי חתמה על הטופס..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שיקמתי את השיער שלי לאחר מחליק יש לי טיפה יותר ארוך מתספורת קרה, אבל לא גודל לי מה אפשר לעשות ואיך?+טיפים לגידול השיער. כל הפרטים בבקשה. תודה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מטר 61 ושוקלת 53, כמה אני צריכה לרדת??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש עוד מישהו שקיבל קב"א בסיבות 49? יצא לי לשאול כמה בנים יודבטניקים, לכולם יש יותר גבוה. אני בת בכיתה יא׳ וכבר הלכתי לליגה ויש לי קב"א?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש כאן בנות ממש ממש עדינות ושברירות שעשו קעקוע? אני אחת העדינות כל מכה כואבת לי, אז רציתי לדעת עד כמה זה כאב לשברירות שכאן, ובבקשה, בלי משפטים כמו על תעשי, וזה אסור, וכאלה..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לדעתי השוודיות הכי יפות בעולם גם בלונדיוניות גם עיניים כחולות גם גוף מושלם בהירות סקסיות בטירוף מי מסכים איתי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ילד אמר לי שזה הוא, להאמין לו? ואם זה לא הוא תתנו לי הוכחות?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למישהו יש רעיונות למקומות מיוחדים לשכב בהם? אבל תהיו יצירתיים, יש לי כבר 45 (חלק ריאליסטיים יותר וחלק פחות), תשתדלו שיהיה ריאליסטי כמה שאפשר חח?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "החתול שלי די מסריח.. אני יכולה לסבן אותו או משהו כזה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת כמה לידי גאגא??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בן 14 משקל 45 גובה 1.54 זה בסדר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ושוב לחזור לאותה תקופה זה כמו לקחת סמים ללכת לגמילה ולחזור אליה בחזרה... איך הסטטוס??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה כיתה אתם ובני כמה אתם? אני בכיתה יא' בת 16 ו10 חודשים?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה הגיוני שאני עם גוזיות בכיתה ח' אבל עדיין חושבת שהחזה שלי גדול? לא יודעת אני מוזרה מעניין אם תבינו אותי?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו פה הצליח להשפתר בדיבור או באוצר מילים באנגלית ע"י שמיעת שירים? אם כן איזה שחרים? ואיזה סגנון של שירים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בן 19 היא בת 14, היא שיקרה לי בהתחלה שהיא בת 16 וחצי קרובה ל17 ( היא גם גבוה ונראת גדולה יחסית ) ואז ראיתי לה בווטצאפ שחברה שלה רשמה לה שעוד חצי שנה היא תיהיה בת 15רבנו אבל היא אמרה שלאהבה אין גיל. היא צודקת..5 שנים הפרש, זה נכון? לאהבה אין גיל??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני בת 14 וחצי ורציתי לשאול, עשיתי אתמול בלילה שעווה בשפם ובין הגבות וזה נהיה לי ממש אדום ושורף! למה זה קרה? שמתי על זה עכשיו אלוורה וזה עוד יותר שורף לי! אני כבר בוכה! איך אפשר לטפל בזה עד מחר בבוקר?! לא הלכתי בגלל זה לבית הספר! תודה לעונים.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עודף משקל 5 קילו. מורידים אלזה פרופיל בצבא??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "פעם היו לי ריסים ממש ארוכים ומעוגלים ועווים ועכשיו הם הדללו לי, מישהו יודע למה הם הידללו? ואם יש מצב שהם יחזרו להיות כמו פעם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הקטע של השמות של הבגדים פה חחח??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתאיסטים אתם מתגיי'סים/מתגיי'סות לצבא? סתם כי מענין אותי לדעת ^_^?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנים: כשהייתם בכיתה ט או אם עכשיו אתם בכיתה ט, לא הייתם מסכימים לצאת עם מישהי בכיתה ז, גם אם אתם אוהבים אותה והיא אותכם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "וואי נכון היה סרט מצוייר כזה על איזה ילד אינדיאני נראלי, והיה סצנה שהשמיים זהרו בכל מיני צבעים והוא הפך למשהו.. מישהו יודע??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, זה בסדר לקבור חיה שנפטרה בתוך עיתון באדמה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "סדרות יפות לראות? חוץ מ90210?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני כבר בערך שנה רואה מספרים כפולים בשעון (כמו 12:12, 15:15 וכו) זה הכל קורא במקרה ולא מתוכנן. פעם ראיתי 06:06 בטלפון בסידרה כלשהי.. למה זה קורה? אני יודעת שזה משהו שקשור לנירולוגיה, אבל עדיין מה זה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ממש קשה לי, המקצוע לשון. בלשון א, היה עוד בסדר הוצאתי 74 סופי אבל לשון ב קשה לי היום היה לי מבחן וראיתי את התשובות ופשוט לבכות דרכים לעלות את הציונים אני על 60 בלשון ב?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מבחינה מדעית, למה כשקר יוצאים אדים מהפה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי ידיים מאוד חזקות: כשניסו לאנוס אותי גרמתי לבנאדם זיעזוע מוח. אבל בהורדות ידיים למשל הן לא כאלה חזקות.. איך אני יכולה לחזק אותן בעניין הזה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, הפטמות שלי תמיד היו מאוד בהירות ובימים האחרונים התכהו לצבע חום (בת 16) זה נורמלי? ממה זה נובע? קרה פה למישהי? בבקשה תענו אני לחוצה תודה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הקטע שההורים תמיד אומרים שילדים באים מהחסידה חחח כאילו למה דווקא חסידה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש דבר כזה מורה (זכר) לצרפתית? או שיש רק מורות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "חח ח שהוא עשה לי לייק לתמונה היה לי חיוך ענקק אני ממש אוהבת אותו נכון??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי שמעשן והוא נראה קטין 13-15 גילאים כאלה.. איך אתם קונים את הסיגריות שלכם? אלה שאומרים קונים בסופר.. סתם נותנים לכם כאילו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אוף מחר אני מסיימת ללמוד ב 3:35 וזה בלי מגמה. מתי אתם מסימים ללמוד??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, יש לי בעיה.. אני בת 13 (הגיל הכי מעצבן) ושום בגד לא עולה עלי.. או גדול או קטן.. ורנואר לא טוונטי פור סבן רק גינסים גם ברנואר כי אני מידה 32 במכנסיים אבל אין לי ממש חזה חח אז יש לכם חנויות להמליץ לי עליהן שבגדים יתאימו לי? אבל לא בגדיים פרחיים..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה עיר יש הרבה ילדים עם סוואג? ואלה שרושמים מושפעים וזה תחסכו..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי ילד אחד שיש לנו שיעור משותף שעתיים בשבוע, ופעם אחת הוא עבר לידי ואמרתי כזה וואו איזה ריח טוב יש לו, ונראה לי שהוא שמע את זה.. ומאז הוא שם את האפטרשייב הזה כל הזמן ותמיד עובר לידי צמוד אליי נראה לי הוא רוצה שאני יריח את זה למה לדעתכם הוא עושה את זה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "הצעיף הזה יפה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עזרה בביולוגיה בבקשה- הנחש לא שותה, האם יש בגופו מים? הסבירו תשובתכם?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי שיניים נורא עקומות ויש לי גם "ערפדים" אתם יודעים מה זה.. ואמא שלי מעדיפה שאני לא יעשה את הגשר כי היא חושבת שאני חושבת שזה לא כואב ואין טיפולים לפני ואני נורא רוצה לעשות גשר ולא בא לי להיתקע עם השיניים האלו יש למישהו עצה איך לשכנע אותה? מאוד יעזור!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "גבוהות או נמוכות..? בנים?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי רק חברה טובה אחת, והיא לא בדיוק חברה אמיתית. אני לא מבינה למה אנשים לא אוהבים אותי, לא עשיתי להם משהו הם פשוט לא מדברים איתי ומסתכלים עלי מוזר. קשה לי.. אני צריכה עידוד, אני לא רוצה להיות חברה של אף אחת יותר כי חברה אמיתית- אין. בת 17?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "נמאס לי שלא מבינים אותי! אומרים לי 'תמשיכי הלאה' נראה אותכם ממשיכים הלאה כשאימא שלכם נפטרה לפני פחות מחצי שנה!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בזמן האחרון כשאני שרה סתם איזה 3 שירים רצוף כזה אחרי שאני מסיימת לשיר כואב לי קצת הגרון ובבית החזה וקצת קשה לי לדבר אחרי, מישהו יודע למה? למישהו קרה משהו דומה? האם זה מסוכן ואני צריכה ללכת לרופא לבדוק את זה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לבושה ממש חם, מתחת לשתי שמיכות עבות, והחלון סגור ואני עדיין מתה מקור. מה לעשות? (אין מזגן)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה נורמלי שיש לי שיער על הפנים אני בת והרגשת קצת שיער למטה בלחיים ובסנטר להוריד אותך??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מעיל עור שחור או חום? לבנים..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי יותר יפה בר או אסתי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי שיער נופח, גלי, קיצר כל מה שתרצו עם המון שוונצים אז שאלתי את הספר מה לעשות והוא אמר לי לערבב ג'ל לשיער עם קרם לחות ולמרוח על השיער ואני מפחדת שהג'ל יגרום ליותר שוונצים או שזה לא קשור.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עקרו לי שן ורואים את זה בחיוך איזה פדיחה זה יואו די אני לא יכולה לחייך חודש מעכשיו זה פדיחהה עידודים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי יותר שרה מדהים כריסטינה או מדונה וליידי גאגא??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני שופכת חלב על בשר זה נהיה פרווה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "העבירו אותי מקום בכיתה ליד הילדה הכי פופולארית! מה לעשות איתה בשיעור שלא ישעמם? כיתה ט'?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אמרו לי שאני פוץ מזה אומר?<?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני תמיד רעבה אפילו אחרי שאני אוכלת הרבה איך אפשר להפסיק את זה חוץ מלאכול??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "חברה הציעו לי סרטים בסגנון הפעם הראשונה 2012?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הקטע של אלה שמצטלמים בשירותים שלהם מול המראה? זה מקום אישי שעושים בו צרכים.. אני רצינית. מה הקטע? אני לא מבינה...?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עזרה? בורגראנץ׳-אני עובדת איפה שההמבורגרים והצ׳יפס וכאלה (סיפור ארוך), בקיצור אני חולה ומחניק לי החום שם. מותר לי לבקש הפסקת התאווררות? לכמה זמן? אני עוד שנייה מתעלפת שם...?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזו פעילות ספורטיבית אני יכולה לעשות בבית? כמה שיותר אפשרויות.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי קצת יותר מידי רווח בין הגבות וזה לא נראה ממש יפה והגבות שלי הן יחסית דקות ובהירות מאוד אז אני צובעת בצלליות לא הרבה.. מה אני יכולה לעשות כדי שהן יראו יפה? חוץ מללכת לקוסמטיקאית..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי שמתאמן או התאמן: אחרי כמה זמן ראיתם או רואים תוצאות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש פה כאלה שלא מאמינים באלוהים? אם יש אז למה.??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי בקלטת את כל הסרטונים שלי משהייתי קטנה בגן הבעיה שאני לא מכירה אף אחד שישי לו וידאו, אמרו לי שיש אפשרות לשנות שהחומר שקלטת יועבר לדיסק, זה אפשרי? איך עושים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עזרה! משהו לא בסדר בעמוד החשמל אצלנו, היום שמעתי כל הלילה והבוקר "יריות" מעמוד החשמל ולפני כמה חודשים אני וההורים שלי ראינו שלוש פעמים אור לבן והחשמל התנתק, מה לעשות? למה זה קורה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה אנימה כדאי לי לראות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה סדרות נוסטלגיה ראיתם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "חח שמתי לאחותי הגדולה תמונה מפחידה בשולחן עבודה במחשב, אין לכם מושג איך היא נבהלה, בכיתי מצחוק! למישהו יש עוד מתיחות שאני יכולה לעשות? חח דיי זה מצחיק!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הסרט הכי טוב שראיתם? ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם ידידה שלי נתנה לי יבשה בפה יענו נשיקה וזהו ואני בתול שפתיים זה אומר שעכשיו אני לא בתול שפתיים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה יש בתחת של אישה? אני לא מבינה.. ושהוא גדול מה יפה בו?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם יש לי מלא פצעוונים ואני שמה על זה מסכת מלפלפונים של קוסמטיקאית זה יעזור??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה אומר אם לרוב נערים 15+ מתאהבים בי בקלות, ואני עצמי בת 12??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי,:9 אתם יודעים איפה יש מורים לגיטרה במחירים טובים שבאים הביתה.. (בת-ים)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אפשר להבהיר שיער ביידים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זאת בושה ללמוד בכיתה קטנה למרות שאין לי כל-כך קשיים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מצאתי אתמול בלילה אייפון חמש אס ברחוב זרוק. לפני חודש מצאתי אייפון ארבע אס והחזרתי לבעלים... גם לכם קרא שמצאתם אייפון? אויש זה כ"כ הזויי להחזיר את החמש אס או להשאיר אצלי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש כאן בנות או בנים שמכירים אנימה/מנגה ואוהבים יאוי- Yaoi??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי נולד ב17/9?? אני מרגישה בדד ;/?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש מפורסמות שיש להן מידה B בחזה? או לפחות בערך? תודה לעוזרים ושלחו תמונות שלהן אם בא לכם... (תענו כולכם זה מעניין )?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זיהוי אדם לפי מספר הטלפון. איך אפשר לדעת מה השם והכתובת של אדם שיש לי רק את מספר הטלפון שלו?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי מידה B75\B70 (תלוי בחברה) אני עוד 4 חודשים אהיה בת 13, תענו ברצינות בבקשה, זה עדיין נחשב לקטן-שטוח או לבסדר- כלומר לא שטוח??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה שווה דולר בשקלים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך להגיב לזה O_0??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך נהיים נאמני סטיפס? חיחיחי?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנים איזה צבע עיניים אתם אוהבים שיש לבת? כל אחד שיגיד את דעתו ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "רק לי בא להעיף כאפה למי שאומר/ת חמודיזה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי פה מכיר את אוסנת מרציאנו מנתניה (?) בלונדינית עניים כחולות, אבא שלה עובד בשיווק דברים מסין וכאלה. אני מאוהב בה היא גרה ליידי מי מכיר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה השיר האהוב עליכם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "נכון יש תביטוי couch potato באנגלית? אז איך אומרים אתזה בעברית? כאילו תפוח אדמה ספה זה לא נשמע טובב?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה פאלפון הוא הפלאפון המגע הראשון??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "קרה לי נס חנוכה! נשפך לי מלא חלב על הטלפון והוא עדיין פועל גם לכם קרה נס דווקא בחנוכה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה אומר "אני אראה לך מאיפה משתין הדג"??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי איפון 4s ועוד לא עידכנתי את המערכת הפעלה אני עדיין ב6, אם אני מעדכנת עכשיו זה ל7.0.4 איך היא? שווה לעדכן או לחכות שישפרו אותה עוד??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש פה מישהו שיש לו את הטלפון meizu mx 2??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה תמיד בקליפים ובסרטים אלה שנפגעות יעני בריונות, אנורקסיה וכל אלה גוזרות את השיער? מה זה אומר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי גשר, ונכון יש את 2 השיניים הקדמיות? אש אחת מהן נהייתה ארוכה יותר מהשנייה, למה זה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ממש בוכה כאן! כואבת לי האצבע ברמות אבל! אני לא יכולה לקפל אותה ויש לי כתם כחול כזה.. קבלתי מכה בכדורשת.. ואני חייבת לנגן, ואני חייבת את האצבע בשביל זה, יש לי מחנה נגינה שאני חיכיתי לו שנה שלמה... יש מצב שזה יעבור? ללכת לצילום..? רופא??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני יפה כאילו הכל יפה בפנים שלי חוץ מהשפתיים לא רק שהם דקות גם יש להם צורה מכוערת. וזה מכער לי את כל הרצוף! ולא בא לי לעשות בוטוקס כי זה עושה את השפתיים מנופחות ומוזרות! מה לעשות? יש משהו שאפשר לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה שלב אתם ב-candy crush? אני בשלב 70 ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "טוב טוב הצילו! אם אני מוחקת תגובה מאיזה משהו של איזה סטטוס, זזה ישלח התראה למישהו? יעשה משהו? בא לי למות מהטמטום של היסודי! קיצר אם אני מוחקת תגובה זה ישלח משהו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לטפל בנשירה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "חח יש לנו ילדה בכיתה שאוכלת שניצל ואורז ב 7 בבוקר. כל הזמן היא מביאה לבית ספר, נכון מוזר..??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתה ויתרת אני נילחמתי, אתה עזבת אני ויתרתי אתה חזרת אני עזבתי ( או אני המשכתי.. מתלבטת) מה אומרים על הסטטוס??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו גר או היה באיזור עין גדי? אני בטיול שנתי ישנה בבית ספר שדה עין גדי ורציתי לדעת איך שם בלילה, קר מאוד??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתמול סיכמנו שניצא וההינו ביחד 7 חודשים.. ילדה ישבה עליו הסתכלתי בלי שיקלטו, והם התנשקו רצתי אליו נתנתי לוסטירה ורצתי הוא רץ אחרי עד לבית ולא הסכמתי לדבר איתו הוא רוצה שמחר בבית ספר נדבר כמו בוגרים אבלאני פשוט לא יכולה לראות אותו אנילא מפסיקה לבכות מהלעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני רוצה להרים את החזה, אם אני אעשה תרגילי חזה זה ירים לי אותו? 0:?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אמרו לי שאם מערבבים מיץ מלפפונים ומיץ לימון ושמים על הפנים ואחר כך שוטפים לא יהיו חצ׳קונים ( כמובן שעושים את זה פעמיים שלוש ביום). מישהי עשתה וזה עבד לה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה גיל אתם רוצים לעזוב את הבית??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לומדת באור יהודה בבית ספר יובלים בכיתה ח׳ ואני יכולה שנה הבאה לעבור לאורט אבין. אבל בגלל שאני בעתודה המדעית אני מתלבטת כי אני שנה הבאה אהיה בכיתה שאני הרבה יותר אוהבת. מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני נורא מפחדת מהאורטופד שלי ולהחליף אותו זאת לא אפשרות. יש לו כזה מבט וקול קר ומאיים כזה. גם לפי הידיים אפשר להרגיש שהוא בנאדם כזה. הוא ביקש ממני להרים את החולצה והידיים שלו היו קפואות וקפצתי והוא אמר כזה "אני רק בודק אותך מה את קופצת?" איך להתמודד איתו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מפריע לכם אם יש לבנות שיער בידיים? גם אם היא מטופחת..? הייתם פחות מתקרבים אליה וכזה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אינסטנגרם או פייסבוק??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני חרא בן אדם אלוקים אין לך מה לעשות איתי בעולם הזה.. אני בדיכאון נפשי עמוק החיים לטא סובלים אותי אני לא סובל אותי איך להתגבר על דיכאון?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בזמן האחרון אני נמשכת לבנים יותר גדולים ממני. ( לא יותר מדי גדולים, בערך בשנתיים עד שלוש שנים גג) פשוט הילדים בשכבה שלי נראים לי ממש ילדותיים, והם לא יודעים איך להחמיא ולפנק, זה בסדר להימשך לילדים גדולים, או שאני צריכה להיגמל מזה ומהר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה היו המאפיינים לימי הביניים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עוד כמה ימים נוביי גוד? (ראש השנה הרוסי)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך למשוך תשומת לב מילד מהשכבה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שיניים טיפה צהובות זה מוריד לבנים? (יש לי גשר)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה שוקלת סופגנייה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך מחזירים אליי מישהי שלא רוצה אותי אני לא יכול לחיות בלעדיה מה עושים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני כבר בן 17, אני רוצה לעשות קעקוע של הראפר האהוב עלי (רציתי לעשות את זה עוד משנה שעברה), ההורים לא מרשים, מה לעשות? איך לשכנע אותם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "קיבלתי מנילה ויש לי רק תפקיד 1 מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני מעשנת כמעט שנתיים גם נרגילות וגם סיגריות ועושים לי צילום ריאות יש לי ריאות שחורות?.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כואב לעשות גשר ואת הבדיקות לפני??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ציירתי נוצה, איך יצא? (אל תתיחסו לתאריך בכתום המצלמה שלי לא מכוונת P ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני מדיום בטייצים של אדידס אז כמה זה במידה של מספרים בטייצים של אדידס??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי הולך לכנס מש"צים בחנוכה? ומי שכבר הלך אני אשמח עם תפרטו לי מה היה שם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ליידי גאגא בן??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת כמה מיילי סיירוס? מי שיודע...?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה עשיתם במחוייבות אישית שלכם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי חופש חנוכה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לכם רעיון מה לצייר בנושא "בכל אחד יש אור"??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה אפוקליפסת זומבים? ומתי זה יהיה? אם יש לי זומבי גאן אני מוגן??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי עוד מעט בת מצווה ואני לא רוצה לעשות במועדון אם החברים איפה אני יכולה לעשות? מה אני יכולה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש ילדה שיורדת עלי שאני מכוער ליד חברים מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך הציור??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה יחידות אתם במתמטיקה ואנגלית? אני מתמטיקה 3 ואנגלית 4 זה בסדר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "הנשיקה הראשונה שלכם הייתה צרפתית / רגילה? ובאיזה גיל??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בהתערבות עם חברה וזה ממש ממש חשוב אתם יכולים לבחור 1 או 2??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ממש ממש לחוצה! מחר אני הולכת לעשות רישיון על מטאטא אש המחץ! הוא מסוכן? ואני שוקלת כמו שרק זה ישפיע עלי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו היה בפרוייקט מיכא"ל וזה ממש עזר לו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה אחים אתם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אני יודעת עם לחדר שלי יש קירות אקוסטים? ומזה בדיוק אקוסטי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לשמור על הפן\המחליק בחורף??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה מצחיק בג׳ינג׳ים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנים, מה התכונה הכי חשובה בעיניכם אצל בנות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מעל איזה ציון זה טוב ב5 יחידות מתמטיקה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כל הבנים הערסים מהכיתות הרגילות מסתלבטים עלי נמאס לי! מה לעשות?!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "נכון הקצפת הזאת שמורחים על הרגל וזה מוריד את השערות (בלי סכין!) זה מוריד מהשורש או עושה כמו סכין יעני יגדלו יותר כהים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה סלינה לא באה לישראל??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזו סדרת אנימה לדעתכם הכי טוב? חוץ מנארוטו, וואן פיס ודרגון בול.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היה לי מאמר באנגלית על אלרגיה לבוטנים, ויש פה שאלה שאומרת "תעשו רשימה של מה אפשר לעשות כדי לשמור על הילדים עם האלרגיה לבוטנים" יש לכם רעיונות? ואתם לא חייבים לכתוב באנגלית, תודה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך זה שכשאנחנו (בנים) קטנים יעני בגיל יסודי כזה אז לא אכפת לנו כמעט משרירים ומגוף מפותח וכשאנחנו מתבגרים (חטיבה+תיכון ומעלה) מתחיל להיות לנו משנה והכל ומתאמנים כדי לפתח גוף? כאילו מה הפסיכולוגיה מאחורי זה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי פה מכיר את דניאל ויידר מחולון??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למי יש את המספר של חן טל??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתם אוהבים תנ"ך??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "נולדה לי אחות רעיונות לשמות, בבקשה! תודה ♥?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה בתל אביב יש מקומות לטייל עם חבר? מקום נחמד כזה בלי הרבה אנשים...?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תגידו זה אמיתי? פסק הלכה: אין לאכול מבישולי רוסים בצבא הרב יעקב יוסף, בכורו של הרב עובדיה, הסביר שמכיוון שרוב הרוסים אינם יהודים, אסור לחיילים לאכול מתבשיליהם במטבחים צבאיים. בנו מבהיר: הוא התכוון גם לבדואים ודרוזים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש ריח של חרא בסביבה שלי יכול להיות שברח למישהו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "השיער מתארך מהשורשים נכון?! או מהקצוות?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי שעה עד שאני צריכה לצאת לבית ספר. מה לעשות בזמן הזה? משעמם לי!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כל הזמן שאני מדברת סתם עם ילדות מהכיתה חברה שלי באה ונדחפת לנו וזה מחרפן! מה לעשות כדי שהיא תפסיק??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שאלה לרק מי שמבין!- חייבים לשים בגשר גומיות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "פסטלים לשיער (צובע בכול מיני צבעים) זה יכול להרוס אותו? ברמה מאוד גבוהה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה ממש נורא להתנשק עם בת שיש לה גשר?:<?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אוהבים את וואן דיירקשן או לא? (אני לא-,-)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי מלא מלא גזים בבטן, לא בצורה נורמלית בצורה ממש גדולה וזה לעיתים קרובות גורם לי לכאבי בטן.. יש לי אותם גם אחרי שאני עושה קקי. מה זה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עקמת בגב זה לתמיד? איך אפשר לרפא את זה? וכמה פרופיל זה מוריד בצבא??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "חציל יכול לסובב חישוק על עצמו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש פה מישהי שעשתה ניתוח אף בגיל 16??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה לשאול אותה כדי לדעת כמה היא אוהבת אותי ורוצה איתי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם מישהי מחליטה שהיא לא אוכלת יותר כי היא רוצה להרזות, אז היא פשוט סתומה נכון? אל תתביישו תגידו את האמת?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עשיתי עגילים לפני כמעט שנה. הייתי חודשיים עם רפואי, וחצי שנה עם עגילי זהב. לא התעסקתי עם זה ולא החלפתי כל שניה. אין לי אינפקציה. אני יכולה כבר לשים עגילים מפלסטיק? או גולדפילד??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אוף יש לי פצעים בפרצוף עכשיו הקטע זה שהם באים כצה בדרך כלל לפני מחזור.. חלק גם נובעים משחורים.. מה אני יכולה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה ילד/ה אתם/ן אוהבים/ות? ספרו לי, תמיד רציתי לדעת מה עובר אצל מלא נערים/נערות בגיל הזה, חוץ ממני כי עברתי אותו חחח כי אני בת 18.. קיצר ספרו לי, אשמח לשמוע כל דבר שתספרו על אותו/ה ילד/ה. מי שירצה שישלח הודעה ואפנה אליו בפרטי?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתם יודעים מה תרצו להיות כשתהיו גדולים? או שרק אני עדיין לא יודעת? >.<?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לא שתיתי שום דבר צהוב במשך השבוע ובכול זאת יצא לי פיפי צהוב, אני חולה?! מה קורה לי?!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר עזרה בזה? תודה לכל העונים "מצאו 5 מושגים (שונים) המבוססים על השורש י. ד. ע. לדוגמא: מדען"?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לשכנע את אמא שלי ואבא שלי שאנחנו צריכים לקנות כלב? אני ממש רוצה את זה ואני מוכנה ללכת את כל האחריות והם עדיין "חושבים". מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה שלב אתם בקאנדי קראש? ואצם מכורים או לא? אני שלב 79 ומכורה רצח?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני יודעת שזה שאלה מוזרה ושניכנס החג אבל, מה עושים בחג הזה? ועל מה זה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת יחידה, והבית שלי הוא לא פיצקי אבל הוא יותר קטן מבתים של אחרים כי אין לי אחים וזה.. יש לי 4 חדרים בבית. ויש ילדות מפגרות שלא רוצות להיות חברות שלי בגלל זה. גם אתם ככה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני צריכה לקום ב9, באיזה שעה ללכת לישון? בת 15?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי הייתה הנשיקה הרראשונה שלכם ואיך זה קרה ואיך היה? תודה לעונים זה חשוב לי ♥?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מחר אנחנו עושים על האש עם כל המשפחה ואני לא רוצה לבוא בגלל שהם כל הזמן יורדים עלי שאני שמנה וצוחקים עלי בלי הפסקה וההורים שלי אפילו משתפים פעולה איתם. אני לא יודעת מה לעשות כבר, ואני לא יכולה להחליט שאני לא באה כי יכריחו אותי לבוא.. מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך עושים סיאנס עם מראות׳? (אנילא עושה סתם מתעניינת) ופליז אל תגידו שזה חרטה כי אני לא שואלת עם זה אמיתי..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה אפשרי לעבור בית ספר באמצע כיתה ח'??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא חולה 36.53 אבל אני מרגישה חום וזה לא חם לי. אתם יודעים ממה זה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "גילחתי את החזה כמה פעמים ונהיה לי פצעים בגלל שערות מתחת לעור בפטמה.. איך מטפלים בזה וגורמים להם להיעלם? זה ממש כואב.. אני לא אעשה את זה יותר...?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם הייתה לי חברה לפני חתונה, אז אחרי חתונה זה ישפיע על הקשר ביני לבין אשתי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה כשאני רואה בטעות תמונה בעירום אני חייבת לשירותים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חברות שהם לא זורמות כאלה הם כאילו לא יכתבו יפה שלי בפייס ועוד, אפילו שזה לא הופך אותם לזורמות כל כך אבל כאילו הם לא מבינות צחוקים והם לא רוצות להיות מקובלות ואני כן רוצה מה אני אעשה.??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה מקומות הופיעה אבריל לאבין? תודה לעונים P:?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש פה ערבים/ערביות (לא בקטע גזעני)??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי ממש מצח נצח וזה לא ניראה יפה בתמונות וכאלה. מה אפשר לעשות כדי שהוא יראה פחות גדול, נגיד משהו עם השיער. יש לי שיער מתולתל אז פוני זה לא רעיון טוב?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לעלות תמונה לפייסבוק שלי ושל חברה שלי מתנשקות בפה אנחנו לא לסביות ואנחנו גם לא רוצות לצאת הומופוביות אז מה לכתוב??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בעקבות השאלות הרבות עכשיו של.. אני בן 15 ולא הייתה לי חברה.. זה בסדר? וכל אלה.. רק אני חושב שזה חרטא אחד גדול בגיל הזה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי לומד בבית ספר אורט מילטון בבת-ים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה לגמור\לתת ביד? ידיד שלי אמר לי משהו על זה ואני לא יודעת מה זה... כאילו אני יודעת שזה כמו לאונן... אז מה זה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי היום בתשע חוג ריקוד והסטודיו שלי בצד השני של העיר חברה שלי הייתה אמורה לקחת אותי והיא הבריזה ואבא שלי לא יכול לקחת אותי. יואו כבר נמאס לי וזה פעם שנייה שאני לא אגיע השבוע. מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, שלום לכולם אני בת 17 ויש דבר שמאוד מציק לי זה שאף פעם לא התחילו איתי הוא ניגשו עלי אני רוצה לציין שאני באמת בחורה יפה למה לא מתחילים? תודה לעונים?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו מכיר את תיכון אנקורי? (תיכון פרטי) משתלם או לא ללמוד שם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ילדה אמרה שאני כאפות כי אני חושבת שצריך להתנשק (גם לא פעם ראשונה) רק עם מישהו שאוהבים, לדעתכם היא צודקת ואני מגזימה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה פחות בריא (לא מבחינת קלוריות, מבחינת בריאות)- גבינה צהובה 28% או כוס שוקו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אתם אוהבים לשתות בארומה? ועכשיו משקאות חמים..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא מבינה למה מקרוב במראה אני נראת יפה ומרחוק מכוערת? איך אני נראת כמו מקרוב או כמו מרחוק ומה משפיע עלזה? בבקשה עזרה!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך מכינים חלב אורז? ויש לי אורז רגיל, לא מלא.. (יש לי בלנדר והכל)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה 50 קפיצות בדילגית מורידות בקלוריות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "על מה בנים בני 12-13 חושבים? האם הם כבר מתעניינים בבנות? מהם תחומי העניין שלהם? (כיתה ז')?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יאמיי *~* מי היה רוצה לאכול את זה עכשיו? D;?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה מילה אתם הכי אוהבים להשתמש??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, לכולם! קניתי לעצמי כובע דווקא מחמיא לי (העגול השחור עם הקטיפה שדיי הלך בקיץ) אבל יש רק בעיה אחת-אני מתפדחת לצאת איתו ברחוב.. מה לעשות? האם לפי דעתכם זה לא פאדיחה לצאת ככה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אמרו לי שאני מזכירה קצת את לוסי הייל, זאת מחמאה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתם חושבים שכל אחד מסוגל ל5 יחידות מתמטיקה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בדיאטה מה אני יכולה לאכול? לא משהו כבד, אסור לי להשתמש בגז, ואין לי פירות וירקות אמא שלי שכחה לקנות.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אז ככה, יש לי טסט יום שישי הקרוב בשעה 8:30 בבש... אפשר טיפים? איך השעה? זאת השעה היחידה שהייתה...?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא מבינה למה מקרוב במראה אני נראת יפה ומרחוק מכוערת? איך אני נראת כמו מקרוב או כמו מרחוק ומה משפיע עלזה? בבקשה עזרה!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למישהו יש פלטה בשיניים? זה כואב/מעצבן??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה צבע אודם מתאים יתאים לגוון עור שלי שהוא צהבהב ושחום קצת? כי שמתי לב שאודם ורוד לא מתאים לי.. ומישהי רוצה להמליץ לי על אודם של חברה מסוימת שהוא טוב ולא מייבש שפתיים? ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני טסה לארה"ב עם סבתא שלי, היא קצת מבוגרת ולכן יש מצב שכבר לא יהיה לי איתה עוד טיול. לכן אני רוצה שיהיה בו ממש כיף. אנחנו מתחילות בניו יורק, לאן לדעתכם כדאי להמשיך לאחר מכן??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה טייץ??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "המבחן המעשי של מדא כדי להתנדב זה מבחן קשה? אני ממש בלחץ..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "חלמתי שאני וחבר שלי מתנשקים על המיטה ופתאום באה גור חתולים שחור ומלקק לי את האוזן, ואז חבר שלי מגרש אותו. מה זה אומר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מדברת עם מישהו בן 20 ואני בת 14, אני נקשרתי אליו מאוד, הוא באמת מיוחד, יצא לנו להיפגש פעמיים ואנחנו כל הזמן מדברים בפלאפון בוואטסאפ ובכל דרך אפשרית, והתחלתי להתאהב בו אני יודעת שבחיים לא יהיה בנינו משהו מה אני יכולה לעשות? אגב אנחנו מדברים שנתיים?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה קוראים לזה חיתולים חד פעמיים? מישהו התפתה להשתמש בהם שוב??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה כל החתיכים? באיזה מקום בדרך כלל??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר סרטים בסגנון "LOL" ו"כמעט סיפור מצחיק"? סרטי תיכון כאלה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנים לובשים בוקסר מתחת לבגד ים? O_O?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה אפשרי שמישהו יוולד עם שיער וורוד? או אפילו לבן? (מבלי שהוא יהיה לבקן.. אפילו עם צבע עור כהה) ובנוסף באותו הנושא, יש כזו מחלה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לכהי-עור יש נקודות חן? (לא מתוך גזענות, סקרנות נטו)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני בת 14 ונראת בת 16 באיזה עבודה אני יכולה לעבוד??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה חזה זה כל כך רך ונעים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני והחבר שלי עומדים לקיים יחסי מין בפעם הראשונה, ואני עדיין בתולה... אני לא יודעת מה לעשות בקשר לסדינים... הרי בפעם הראשונה בדרך כלל מדממים ואני לא יודעת אם צריך לעשות משהו כדי למנוע מהסדינים להתלכלך, או שפשוט לתת להם להתלכלך... מה לעשות? מה אתן עשיתן??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם יש לי אייפד מיני כדאי לי להתקין את הiOS 7??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ילדה אפס. מכוערת, מפגרת, סתומה, אהבלה, פחדנית. אני שונאת את עצמי. נמאס לי להיות פראיירית, להכנע לכולם, לתת לכולם לנצח אותי.. )':?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי בעיה חברותית, גם אמא שלי אמרה, אני מופנמת מאוד. ביישנית. שקטה. ואני גם שונאת בנות זורמות. וצחוקים. אמא שלי אמרה שזה לא טוב, וזה מראה על בעיה חברותית. מה לעשות?:' (?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מ1-10 כמה מפחיד הסרט האישה בשחור??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי MP4 של FUJICOM והוא לא נדלק לי. ניסיתי להטעין אותו כל הלילה והוא עדין לא עובד לי. מה עושים? דחוף.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יהיה מוזר לצאת לריצה עכשיו? לא אכפת לי מהחום?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני משתמשת כמעט כל יום במחליק, בזמן האחרון אני שמה לב שהשיער שלי מדלדל ונושרות מלא שערות בכל פעם שאני מעבירה את היד על השיער, מה לעשות? תודה ובוקר טוב?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "רישיון לאוטו או לאופנוע? (בת 16)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנים - בעיניכם ילדה מטר שישים או שישים ואחד ששוקלת 51, נראית טוב עם ביקיני? או שהיא נחשבת שמנמנה לדעתכם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ממש חייבת את החוות דעת שלכם! פתחתי בלוג בנושא הרזיות לפני כמה זמן וניסיתי לעצב ולשפר אותו, תגידו איך יצא (השקעתי בו המון זמן ), מקווה שהוא יעזור לכם ♥ ופליז לא להתעלם?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אנשים שלא עשו לי כלום מעצבנים אותי אוף -.- למה זה ככה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי שיער חום כזה שטני זה נכון שאם שמים לימון בשיער ונישארים בשמש זה משנה את הצבע לבהיר? זה יעבוד כדאי לנסות? ועל שיער רטוב או יבש??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היום אח שלי קבע דייט הוא בן 18 והיא בת 14 וחבר שלו שאל אותו איך התחברת איתה למה לא עם אחותה (היא הייתה איתם באותו הרגע) ואז הוא אמר, כי היא פחות יפה. נמאס לי מה?! ככה זה כל הבנים? כי אם ככה אני לא יתחתן בחיים! אני מכוערת אבל עם אופי טוב..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 15 ואפעם לא היה לי חבר\נשיקה ראשונה. אפילו לא נשיקה פשוטה. אני נראת טוב ואופי טוב. אני לא מסריחה ובנים לא מתרחקים ממני... מה הבעיות שלי? ובבקשה אל תכתבו לי סיסמאות שטחיות על אהבת אמת. עצות? עזרה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "вот нету смысла просыпаться утром. מה זה אומר? מישהי בחברים לאט כתבה את זה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנים יש לכם בעיה אם מישהי קוראת לכם בובי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מציירת משהו ואני צריכה שתעזרו לי בבקשה, איזה דמויות מצוירות אתם מכירים? חוץ מבובספוג, הלו קיטי, מיקי מאוס?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אני אדע איזה סוג עור יש לי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה אני עוד יכולה לפרסם את השיר שלי, כבר נכנסתי לפורומים ואני ממש משתדלת.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שמדווחים על שאלות וזה.. זה מעלה את האמינות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני יודעת שיש לי ציפורניים קצרות אבל איך יצא.??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "הציצי שלי הולך לצד.. כאילו הוא לא ישר.. הוא הולך כול אחד לצד אחר.. מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לדעת אם יש פה ילדים מבית הספר שלי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "הוא קטן ממני בערך בשנה זה אמור להפריע? ואני חושבת עליו כל היום וכל הלילה ואני אפילו חולמת עליו שזה הזוי, זה נורמלי שאני חושבת עליו כל הזמן? והאם הוא מרגיש כמוני??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה היה הדבר הראשון שבישלתם מחוץ חביתה ושקשוקה? האם יצא לכם טעים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "1.61 זה נחשב נמוך? נורמאלי?-- בת 15 וחצי?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, יש לי חברה שחולה בצורה מוגזמת על ג'סטין ביבר ודואגת הרבה יותר מדי לגבי המראה החיצוני שלה.. מה אני אמורה לעשות?!?!?!?!?!?!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תנו לי בבקשה סרטי שואה מרגשים לגיל 14, חוץ מהפסנתרן, נקודת האיסוף והנער בכותונת הפסים. תודה רבה רבה רבה )?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הבעיה שהכי מטרידה אתכם בחיים כרגע??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש דרך שאני יכולה להבהיר את השיער שלי אבל לא לחמצן? יש לי עכשיו חום כהה אבל בא לי שטני-חום כזה..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "טיפים איך ליזום שיחה עם בנים במקום לא שגרתי... ( בית כנסת חח) תודה לעונים?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "השיער שלי יבש וחסר ברק, אפשר מתכונים למסכות שיער עם מוצרים שיש בבית??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה ללכת עם נעליי עקב ממש קטנות.. כאילו חמודות כאלה נגיד לאירועים כזה ( חתונות, בת מצוות, חגים וזה.) בת 12 וחצי.. זה מתאים? ואיפה קונים עקבים קטנים? ( לא פלטפורמה )?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו פה היה באוקראינה מתישהו בחיים שלו (בגיל גדול מספיק כדי לזכור גם משהו, מאוקראינה)??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי יותר מדי שמות, שרון אלכסנדרה סשה אלכס לקסי... בדר"כ קוראים לי שרון. איזה עוד שם אתם ממליצים? אני תקועה.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה צבע העיניים שלכם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני היחידה שיושבת בבית ומחכה שהצום יגמר? -,-?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "צמתי 17 שעות אך לפני חצי שעה נשברתי ואכלתי פיתה. איך אני מכפרת על זה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אוף אני בבית ואין לי מה לעשוותת. המשפחה שלי לא כאן חוץ מאחשלי שישן, אין לי ספר לקרוא, לבשל זה לא אופציה, ראיתי כבר פרק בסדרה אין לי כוח לעוד. אני משתעממת ממש יש לכם רעיון מה אני יכולה לעשות? אני מתהה פהה \:?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש איזה מישהו שעונה למלא שאלות ואתם כבר זוכרים את הכינוי שלו? אם כן תגיבו, (ואם לא פשוט אל תענו)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תעזרו לי!- אמא שלי רוצה שאני אכין שיעורים כי אני כל הזמן באייפד, אז היא לקחה לי את האוזניות, והיא החביאה לי אותן ואני לא מוצאת אותן ובלי מוזיקה אני לא יכולה להתרכז! היא לא מבינה את זה! לא אכפת לה, היאאומרת שיש לי בעיה! מה לעשות? מהר.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אנשים כופרים כמוני יש??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אתם אומרים על המצלמה הזאת? (קישור מצורף)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שברתי את הצום ואני מרגישה רגשות אשם. כי אני כן מאמינה באלוהים. מה אני יכולה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני אלך כל יום (חוץ מיום שבת) למכון כושר, ואעשה הליכון במשך 15 דקות במשך חודש, כמה ק"ג אני אוריד? (וכמובן אוכל בריא וכל זה:X)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה במשחק האמון כולם בוחרים צפרדע או חמור??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה אתם לא צמים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מאוהבת במישהו בן 16 ואני בת12 מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "חחח מצחיקים אותי אלה שאומרים "בתנך לא רשום שאסור להיות במחשב בזמן. הצום" "לא נאכל ולא נשתה אבל במחשב נמשיך ונהיה" חחח כאילו, מה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני בן 14 ועוד לא גבהתי וכולם בשכבה שלי כן, (ההורים שלי בגובה ממוצע) אני אגבה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "רעיון טוב למתנה ליום הולדת לאמא??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ממשפחה מסורתית, אני מאמינה ויום כיפור מאוד מאוד חשוב לי. אבל כבר יומיים יש לי כאב גרון מאוד מאוד חזק, אני מרגישה כאילו יש לי פשוט אש בתוך הגרון.. אני לא מדברת כמעט, וזה רק הולך ונהיה יותר גרוע. מה לעשות? מאוד חשוב לי לצום אבל אני מרגישה שאני לא מסוגלת!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כדאי לצום השנה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ההיתם רוצים לגור בהרצליה? מה אתם חושבים על העיר הזאת??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה פאדיחה, נרדמתי אצל האורטודנט.. כמה זה פאדיחה מ1 עד 10??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אתם חושבים על התאומות חלפון??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "חחח יש בעולם אנשים כל כך מוזרים והזויים נכון?XD?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי ממש כאבים בשן טוחנת בפה, מה זה יכול להיות? אני לא אוכלת הרבה ממתקים, ואני לא שותה קולה.. ואני מצחצחת תמיד שיניים.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אנשים רואים בי מישהי ששומעת אמינם ולינקין פארק וכאלה.. זה נכון! חחח אני מתה עליהם אבל ברגע שילדה גלתה שהתחלתי לשמוע וואן דיירקשן, היא יצאה עלי בצורה די מגעילה ופוגענית כי אף אחד לא צפה לזה ממני! לחזור להסתיר את זה? רק לא מזמן נהייתי אובססיבית אליהם..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "השיער שלי משעמם.. כיאלו הוא דק ודליל והוא חו\שטני כזה.. ובאמת שהוא יפה ואין לי תלונות אבל הוא משעמם כזה.. יש לכם רעיונות איך להפוך אותו ליותר מעניין? תודה!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בן 10, משקל 29.9-32.8 תמיד, גובה 1.47 נראה לכם שהגובה ומשקל יפריעו לי בעתיד??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה השיעור הראשון שלכם היום במערכת??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה יש לכן? שיער: גלי / חלק / מתולתל? שיער: קצר / בינוני/ ארוך? צבע שיער: חום/ בלונדיני / שטני? עיניים ;חום/ירוק / כחול? לי יש חום קצר חלק עיניים חומות ירוקות ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני אוהב אנימה, וכאילו חורש על סדרות אנימה, שומע רוק כל הזמן, התספורת שלי זה כמו של דמות מאנימה אחת, וכאילו אני הולך לכנסי אנימה, ושם אני צובע ממש את השיער עם תחפושת והכול, וכאילו בחיי היום יום בכיתה אני סתם שומע רוק ומתבודד עם עוד חבר כמוני, אני פריק??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה פריקיות? זה מתבטא רק בלבוש או שיש דברים שהן עושות של פריקיות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני חייבת עזרה מה כדאי ללבוש לריאיון חשוב מאוד ואני חייבת לעשות רושם טוב אז אשמח לקבל פירוט של מה ללבוש ואיפה אפשר לקנות אשמח לקבל תגובות על נעליים בגדים תיק לצד יפה וכו' ואשמח עם יהיו דברים יפים וזולים גם תודה לעוזרים...?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תגידו נכון שזאת ממש חוצפה לתת לנו חופש רק בגלל שזה חגים? כאילו אני רוצה בית ספר. אז רק בגלל שיש יום כיפור וסוכות אין לנו לימודים? מה זאת הזוועה הזאת??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה תאריך נולדתם? ואיזה מזל אתם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו חווה פעם שיתוק שינה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מכירים את זה שדתיים עושים כפרות עם תרנגולות לפני יום כיפור? אני חייבת כתובות של מקומות שעושים את זה בכל הארץ, תודה ענקית לעוזרים!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם היה לכם אפשרות ללטף חציל או את ג'סטין ביבר מה הייתם בוחרים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת 15 מטר 73, בנים את חושבים שזה יפה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה צבע אתם הכי אוהבים? למה? מה זה מסמן לכם? אני אוהבת סגול (תשכחו מג'סטין), כי זה מסמל רוגע ושלווה כזה... צבע שקט, תמים ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אוקראיני אמר לי football (דיברנו באנגלית) הוא התכוון לפוטבול או כדורגל??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה אומנים אמורים להגיע לישראל השנה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו כאן שעשה מחויבות אישית במדא בכיתה י׳ זוכר איזה שאלות יש בראיון קבלה לשם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "פתחתי טוויטר בערך לפני כמה שעות ויש לי רק 2 עוקבים, איך להוסיף עוד עוקבים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני צמה כבר כמה שנים, ולא בא לי השנה לצום בכיפור בא לי לרכוב באופניים ולכייף קצת כדאי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת 15.5-אם עישנתי בכיתה ה' (כן כיתה ה' אל תשפטו אותי) ועכשיו אני בכיתה י אני עושה בדיקות דם.. יראו את זה שעישנתי? או שלא? תודה לעונים ובבקשה אל תשפטו אותי?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "נולדתי ב-12ליוני שנת 2001 איזה מזל אני? תודה ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני הייתי רגילה להיות הכי טובה והכי יפה והכי חכמה והכי מוכשרת ועכשיו אני מתחילה לראות שאנשים לאט לאט מגיעים לאן שאני מגיעה. ואני מרגישה שזה מוריד ממני. נגיד חברות שלי נהיות יפות, החתימו את בת דודה שלי באולפן הקלטות. מה לעשות עם עצמי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך להכין גלידה ביתית??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם זה בסדר אם אני אתקלח עם חבר שלי? (בת 17)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנים? לבנות איזה צבע הכי יפה? כחול? ירוק? חום? כחול ירוק??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, איך חותכים ורידים? ואל תגידו לי לא אל תעשי את זה.. וכל פשוט תענו לי?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "דרכים טובות להעלמת פצעונים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת 16- יש איזה ילד אחד מההקבצה ששמתי עליו עין, הרבה פעמים אני מסתכלת עליו והוא עלי אבל אין לי מושג אם אני מדמיינת ואם באמת יש משהו. מה אני יכולה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה יום החנויות פתוחות בחופש של ראש השנה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לכם איזה משהו מפלוצים היום, כל השאלות קשורות לזה. מה נסגר? חחח?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "במגמת ביולוגיה מלמדים גם אנטומיה וכאלה נכון??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לאלה שהיו בלונה פארק ועשו את האנקונדה איך הרגשתם? כיף או לא כיף??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תמיד שאני ליד בנים או בן שאני מחבבת אני מרגישה מפגרת ממש ולא יודעת מה להגיד או לעשות. עצות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה גורם לכם להרגיש לבד בעולם? לי עכשיו, שאני לא יכולה לדבר עם אף אחד מבחוץ והמשפחה שלי מראה לי כמה רע לי איתם ואז אין לי לאן לברוח אל תענו סתם, ברצינות?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש פה אנשים, שלא חוגגים ראש השנה? מה אתם, רציניים? o_O?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני גובה 1.72 ושוקלת בערך 52.. זה בסדר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "הלכתי מכות והוא נתן לי אגרוף בחיבור של הצלעות וניראלי שזה נסדק מה אני עושה זה כואב שאני מנסה לקום מהמיטה..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה לא מגעיל אתכם להתנשק צרפתית? כל הלשון שלו/שלה בלי צחצוח שיניים אוי ואבוי o_O איך היתה הנשיקה הראשונה? לא מגעילה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "חח זה רק אני או שהקטע של ילדים באתר הזה שהם יכולים, לדבר איתך יום שלם ויום אחרי זה אפילו לא לשלוח הודעה? -_-?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אתמול והיום באתי עם חזיית פוש אפ כי המליצו לי כדי הבליט ולהגדיל... אז הלכתי איתם היום ואתמול והתחילו איתי 2 בנים חתיכים, ערסים כאלה שתמיד בחבורות האלו... זה בגלל החזייה? כי אני בדרך! כלל לא מתחילים איתי... ומה לעשות איתם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי ששנה שעברה היה בכיתה י׳ ועשה את הבגרויות בלשון והסטוריה.. אז כמה קיבלתם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה תמיד שאני בבית ואני מסתכלת במראה אני מרגישה הכי יפה בעולם, וכשאני בבית ספר ואני מתסכלת במראה בא לי לבכות מרוב כיעור??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום לכולם,.. נגמר לי הדבק שמדביק ציפורנים מלכותיאות ואני צכה לצאת עוד מעט יש שיטה או משהו שאפשר להכין שיהיה דבק איכותי וישאיר לי תציפורניים להרבה זמן? תודה רבהה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לפתוח דף למשהו באינסטגרם ואני לא יודעת למה.. ואל תציעו לי בנות ויופי וטיפוח כי יש מליון ושתיים דפים כאלה תודה לעונים ושבת שלום <3?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, יש לי חיות בבית, ואני מפחדת שאם יהיה נשק כימי הם לא ישרדו את זה.. (אל תגידו לשים להם מסיכות כי זה לא המקום לצחוק) מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתם יכולים לתת לי שלוש מדינות מכל יבשת: אסיה, אפריקה, ואירופה בבקשה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אחוז האמינות שלי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אוף ניסיתי להתחיל עם חיילת באוטובוס, כאילו ישבתי לידה דיברתי איתה וזה, בסוף אמרתי לה את מהממת כדי לראות מה התגובה שלה והיא אמרה לי "איזה ילד חמוד אתה ", וכאילו זה מציק אני 16 והיא לא חושבת שאני יכול להתחיל איתה, מה הבעיה שלה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לא מזמן עברתי לקנדה והלימודים מתחילים עוד מעט. אני ממש לחוצה, איך אני אני מבינה את רוב השפה, אבל אני לא מדברת אותה ביום יום אז אני לא רגילה לדבר באנגלית. הבעיות העיקריות שלי הן איך אני אמצא חברים? ואיך אני אתמודד עם הלימודים? הם מתקדמים ממה שאני למדתי או שלא??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לפעמים אני חושבת שאני שמנה, וכולם אומרים לי שלא... וכאילו אני רואה שאני נפוחה... הם משקרים או מה? אנלא שמנה כזאת אבל יש לי נפוח טיפה/:?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לספר לאמא על חבר ראשון? בת 14 😊?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ראיתי פה שאומרים שלא כדאי לצאת בערב שישי וגם בשבת.. למה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני שוקלת 123 קילוגרם ואני בקבוצת סיכון של עודף משקל... אם הגובה קשור אז אני 1.78 מטר. באיזה משקל אני צריכה להיות כדי לצאת מהקבוצת סיכון? רק לצאת ממנה, לא להיות במשקל ממוצע או משהו...?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתם חושבים ש79 זה טוב לבגרות בהיסטוריה האחרונה שהייתה לכיתות י'? היא הייתה ממש קשה אבל ציפיתי ליותר ועוד הוגשתי על מאה.. ויש סיכוי שבגלל שההפרש בין המגן לציון גדול יבטלו לי אותו? תודה!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "רשימת ציוד לבית הספר - מה כדאי לקנות לתחילת שנת הלימודים בבית הספר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה בית ספר אורט יש בו כיתה ז'? זה ממש דחוף.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה כיתה אתם, וכמה שעות יש לכם במערכת סהכ? תודה לעונים! ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אבא שלי הודיע לי שהוא קונה לי פלאפל! אני כל כך מאושרת! אתם קולטים, פלאפל.. ועוד בשבילי? גאד אני כל כך מתרגשת! בא לי כבר לקבל תפלאפל! עוד כמה דקות אני הולכת לקבל פלאפל.. זה לא יאמן??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "נו אז איך היה היום הראשון בבית ספר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם הייתה לכם אופציה לשנות את זה שבמקום שהלימודים יהיו בערך משמונה בבוקר עד סביבות 2-3, הם היו מתחילים באחת בערך עד שש או שבע בערב.. הייתם מעדיפים את זה ככה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי פה עושה מחליק ממש ברגעים אלה? חחח?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה ממש מציק לי חברה שלי אומרת לי שאני בכלל לא דומה לעצמי בתמונות איך זה בכלל אפשרי? אני לא יןדעת מה אני עושה לא בסדר.. איך לעשות שאני אצא דומה לעצמי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה אפשר למצוא אולסטאר ב50 שח? כמה עולות הנעליים בtnt אפשר למצוא שם משהו ב50-70 שח??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה כיתה יותר קשה? י"א או י"ב??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי מלא מלא אבל מלא שיער וכל כמה זמן אני מדללת אותו, ויש לי גם תלתלים אז אני צריכה לחפוף כל יום... יש מצב שבגלל שאני חופפת כל יום יש לי נשירה? ואם כן מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "חברה שלי אומרת שאני לא יודעת לצייר... מה אתם אומרים? זאת תמונה קצת ישנה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תעזרו לי, לפני שבועיים בערך אני בעצמי הורדתי עם פינצטה את השערות באמצע מהגבות ולא עשיתי אותם אותו אורך אז חיכיתי עד שהם יגדלו וגבה אחת כבר גדלה וגבה שנייה מתחילה לצמוח ורואים את השערות, ואני לא יודעת מה לעשות, כי רואים את השערות ומחר מתחיל בית ספר, עזרה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אוף אתם לא מבינים פיצלו את הכיתה שלי ופיזרו בכל השכבה, שמו אותי בכיתה שאני לא מתחברת אליהם בכלל מה לעשות? אוף זה כמו בית ספר חדש לא מכירה בכיתה אף אחד וצריך הסתגלות עזרה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני נחרדת לחזור לבית ספר. אני לא רוצה את זה, פשוט לא רוצה. אני יודעת שהרבה לא רוצים, אבל יש לי אופי בעייתי וחרדה חברתית וזכרונות רעים משם, ועוד זו שנה קשה י"א אז זה לסבול משתי הבחינות. קשה לי עם זה. עידודים וכאלה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו מכיר חנות בקניון בת ים שמוכרת הליקסים מזוייפים או סתם חנות שמוכרת עגילים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כדאי לקנות מתנה/מזכרת לחברה שעוברת לגור בחו"ל, ואם כן מה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי מלא ג'ינסים, אבל הבעיה היא שכולם נראים אותו דבר. אני פחות אוהבת את האלה הצבעוניים, נגיד ורוד או אדום בחיים לא יכנס אצלי בארון.. איזה גינסים אפשר לקנות שלא יראו אותו דבר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי מורה שכל הזמן מסתכלת עלי באמצע השיעור, והיא אומרת שאני מדהימה וחמודה ומותק, אבל שאני מתקרבת אליה, נראה שהיא ממש מפחדת ממני, ולפעמים היא לא מתייחסת אליי כל כך יפה. ולפעמים היא מתייחסת אליי הכי יפה שבעולם. מה היא חושבת ומרגישה כלפיי? אני לא מבינה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אבא שלי שלח אותי לקניון עם 300 שקל בשביל שאני יקנה תיק וקלמר.. ובמקום זה קניתי איפור הוא לקח לי את ה 100 שקל עודף והוא טוען שאני חייבת לו כסף מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שכנה שלי בת 7 כבר כמה פעמים היא עושה כאילו היא בטעות נוגעת לי בציצי נראה לי היא מנסה להבין מה זה.. היא גם דתיה אז אני לא יודעת מה להגיד לה או מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "גם לכם קורה שאתם קוראים שאלה שרשמו אות הלפני שנה ואתם רואים ששלחו לכולם פרחים, אז אתה רושם סתם תשובה מטומטמת רק כדי לקבל פרח? חח גם אתם עושים את זה או רק אני??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש פה מישהו שנולד ב11\26?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה זמן צריך לשים משחת שיניים על חצ׳קונים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אכלתם עד עכשיו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 13 ואני שוקלת 32 ואני מטר 50 ואני צריכה להשמין. כמה קילו אני צריכה להשמין? ואיך לעשות את זה? אני לא אוהבת שוקולד ווניל?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מחקתי את רוב החברות שלי מהפייסבוק כי הן התייחסו אליי ממש לא יפה לאחרונה. מה שעשיתי היה טוב? כי אני לא יודעת מה יקרה בתחילת שנת הלימודים.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי פצעים גדולים בישבן, שדומים לאקנה. כמו כאלו שיש לאנשים בגב בחזה או בפנים. זה ממש מביך אותי ללכת לרופא, ואני לא יודעת מה לנסות כדי לגרום לזה לעבור! צריכה עצה מקצועית.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו זוכר סדרה מצויירת שהייתה פעם בערוץ הופ על ילדה מכוערת כזאת, עם שיניים בולטות שכל הילדים היו צוחקים עליה בבית ספר, וההורים שלה היו אומרים לה שהיא יפה כל הזמן... ואני זוכרת משהו שהיא שמה מטבעות על השיניים שלה! מישהו זוכר משהו כזה ואיך קוראים לזה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה להיות דוגמנית ויש לי גוף יפה ופנים יפות וכולם אומרים לי שאני צריכה, אבל יש לי בעיה שאני נמוכה מאוד, אני מטר 52 השאלה אם יקחו אותי ככה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא סובלת שמלות זה ממש מכוער עלי גם, ואני חוגגת בקרוב בת מצווה קטנה עם המשפחה במסעדה כדאי לי לבוא עם שמלה? זה לא אירוע רציני...?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך להעביר חצקון ענק עד יום ראשון? יש לי אותו כבר כמה ימים והוא עם מוגלה אז אני מפוצצת אותו כדי שלא יראה מוגלתי ויוצא המוגלה וגם דם. (סליחה על ההגעלה) ואז אחרי זה אני שמה משחה ויום אחרי זה עוד פעם ככה. וזה כבר כמה ימים מה לעשות? איך להעביר אותו עד יום ראשון??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "הרבה אנשים מסטיפס שופטים אותי ישר לפי תמונת הפרופיל. אני גבר טרנסג'נדר בן 15 מבת לבן, אני מתלבש כמו אישה כי נולדתי בגוף של אישה ואני מקבל את זה. אבל בלי כל קשר, למה לשפוט? יש יותר מוזרים?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה קורה כששתי עובדות סוטרות את עצמן??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עשיתי עגיל באף ביום ראשון ואני עם העגיל הרפואי עדיין, אם אוריד אותו ביום שני הקרוב ואשים עגיל רגיל החור יסתם לי? זה יוצא שהייתי עם העגיל הרפואי שבוע ויום. תודה לעונים!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לאיזה עבודות מקבלים בת 14 אחרי ביה"ס??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עכשיו רק תאמת, את/ה מאוהב/ת??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 14 ואני בחיים לא עשיתי בדיקת דם ואני ממש מפחדת יש איך אולי להרדים את המקום שיכאב לי פחות, אני ממש רגישה.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אמרו לי שיש מין צבע לשיער שאפשר לקנות ואחרי כמה מקלחות זה יורד מאיפה אני קונה את זה? אני רוצה בצבע שטני וצבע סגול והאם זה לא יהיה לי קשה לעשות את זה לבד בבית? אני רוצה לעשות שתי פסים סגולים ושתי פסים שטנים (יש לי שיער חום), ואחרי כמה מקלחות זה יורד??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אמרו לי שיש מין צבע לשיער שאפשר לקנות ואחרי כמה מקלחות זה יורד מאיפה אני קונה את זה? אני רוצה בצבע שטני וצבע סגול והאם זה לא יהיה לי קשה לעשות את זה לבד בבית? אני רוצה לעשות שתי פסים סגולים ושתי פסים שטנים (יש לי שיער חום), ואחרי כמה מקלחות זה יורד??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזו חברת סלולר כיום הכי טובה וזולה בשביל לעשות בלי הגבלה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ישבתי ונדבק לי מסטיק על הג׳ינס, איך אפשר להוריד? זה חדש אוף?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו מכיר את שפת אסמבלי (מעבד 8086) ויכול להסביר לי עליה ועל גודל הזיכרון והאוגרים ולעזור לי בשאלה? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בזמן האחרון מצטבר לי המון נזלת באף (באמת שאני לא צוחקת) ואני לא מצוננת.. למה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לאחרונה התחילו לי תיקים (או איך שלא כותבים את זה) בעין וזה מטריף אותי ממש זה נובע? תודה לעוזרים..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה יפה לדעתכם מישהו עם צבעים שונים בעיניים? למשל עין אחת חומה ואחת ירוקה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני מביאה 50 שקל לדייט ראשון זה בסדר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "חייבת להפטר מחצ'קון מתחת לעור שאי אפשר לפוצץ מההרר! בבקשה תעזרו לי! חייב להיות פתרון?!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למי יש הוט ויודע אייך להדליק את הטלויזיה עם שתי שלטים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לגרום לו להבין שהוא הפסיד אותי, וטוב לי בלעדיו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש כאן מישהו / מישהי שניסה הלבנת שיניים עם סודה מיץ לימון או מלח? אם כן, שיגיב כאן בבקשה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יודע מתי יוצאת העונה החדשה של יומני החופש הגדול??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לילדה מהכיתה בת מצווה היום ב-12:30, ואני מפחדת שהם ישחקו נשיקה \ סטירה וגם חגורה, אני חסרת ביטחון ותמיד אני מתפללת לאלוהים שלא ישחקו את זה, מה לעשות? אני מפחדת הכי בעולם?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה דעתכם על 2\3 עגילים באף (באותו נחיר).? חישוקים דקים?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה ללבוש לים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם יש לי חבר וכל פעם שאני מדברת איתו או חברה שלו אני מרגישה כיאילו, אני הולכת לאבד אותו אני נמצאת כל היום בדיכאונות, ומרגישה כיאילו הוא לא שם בשבילי למרות שאני לא רואה אותו יש סיבה הגיונית למה זה קורה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה גילאים הכי טוב להתחתן??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "חלמתי חלום ממש מפחיד והיה פרצוץ אחד שהסתכל עלי מתוך הבית שלי. עכשיו אני כל הזמן רואה אותו ואני לא הצלחתי להירדם כל הלילה, וכשאני רואה שוב את החלום אני בוכה מזה. אני רואה את הפרצוף הזה בכל מקום ואני ממש מפחדת. איך להפסיק עם זה? אני חייבת עזרה דחוף?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "דרייק בל זמר טוב??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "חזרתי עכשיו מהליכה +ריצה של 50 דקות ושתיתי ישר אחר כך לפחות 3 כוסות מים. אני ישמין??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי אותותו בת מצווה ואני לא יודעת איפה אפשר לעשות עם המשפחה? אין לי רעיון (שלא באולם\מועדון)..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה היום אני צמאה כל שניה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "הבדל של 8 שנים זה בסדר? 18 הבת 26 הבן?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה שעה יש היום האח הגדול??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה עולה כרטיס לסרט רגיל בסינימה סיטי רשל"צ??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אין לי רעיון מה לצייר... הצעות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי ישבן מחוטב ואני רזה האם יש דרך טבעית להגדיל את הישבן ללא ניתוחים? חוץ מתרגילי ספורט.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למישהו פה יש אינסטגרם והוא יכול לעזור לי שניה? זה ממש דחוף בבקשה (מבטיחה לעקוב אחרי מי שעוזר)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה חנויות נורמאלית בתל אביב אפשר למצוא סנדלים יפות? משהו ליד תחנה מרכזית..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם יש לי מידלדל ברגליים (ואני די רזה), ואני מתאמנת במכון כושר ועושה גם תרגילים שמפעילים את השרירים ברגליים, אז הרגליים שלי יהיו קצת יותר מוצקות עם הזמן??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "התחלתי לעשות ספורט בימים האחרונים, ונתפס לי השריר בזרוע למעלה.. יש למישהו דרך איך לשחרר שריר תפוס? ניסיתי מתיחות זה לא עוזר לי..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה ילד אחד מפה שאנחנו מדברים כבר כמה זמן. כתב לי "אני אוהב אותך "וזה לא הדדי... הוא אומר לי שהוא בטוח שאני בשבילו וזה, מה אני יכולה לענות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לחבר שלי יש יום הולדת 18 בקרוב. איך השעון הזה בתור מתנה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי בימית 2000 עוד שבועיים כאילו אחרי העשירי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם בחורה מחייכת אליי בלי שאמרתי לה כלום זה אומר שהיא מתחילה איתי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אני אמורה לדעת איזה גאלקסי יש לי אם לא רשום על זה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "קניתי משהו אתם פעם קניתם משהו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה סוגי תחת יש? איך מבדילים? (אני לא מבינה בזה כלום) אם תוכלו תצרפו תמונות?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לשכנע את אבא להרשות לי ללכת לים עם חברים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "דחוף.. על מה אפשר לדבר עם בנים? ) תענו גם בנות וגם בנים) פשוט יש לי ידיד שאני רוצה לדבר איתו יותר פעם היינו מדברים המון על מה לדבר איתו? איך להצחיק אותו? עם אפשר בדיחות וכאלה תודה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה לעשות בחופש הגדול??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה אנשים לא מקבלים אותי כמזוכיסטית??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי יתוש בחדר וכל שנייה הוא עושה כזה בזז או שהוא עוקץ אותי והוא קטן אז אני לא יכולה לראות אותו מה לעשות כדי להרחיק אותו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה החלום ההכי מפחיד שהיה לכם? (סיוט ממש)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני עוד מעט טסה ל10 ימים, כמה בגדים לקחת איתי? (יש שם מכונת כביסה)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יוגורט אקטיביה באמת עוזר להרזייה? יש פה מישהי שזה עזר לה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עדיף שמנה עם ציצי גדול או רזה גוף יפה ציצי קטן ותחת יפה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הדרך והחברה הכי זולה להתקשר משוויץ לישראל? אני מודה לכל המשיבים.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה מוזר ללכת עכשיו לים? כאילו בשעה הזאת רק להגיע? או שלא??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עם איזה דבק מדביקים על הדלת את השלטים מעץ: "כאן גרים בכיף משפחת.."? דבק מגע, דבק מהיר? משהו שלא יפול ויהיה קשה לנסות להוריד. תודה רבה.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 18 לפני צבא ואני מחפשת עבודה באיזור נס ציונה ראשון לציון בחנויות אן מלצרות מכירים כאלה שמחפשים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתה מזיעים בבריכה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך הבגד ים הזה? אני שמה שורט באותו צבע (זה מכנס גלישה לנשים)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני רוצה לבשל משהו (מנסה) וכתוב שצריך שמן לטיגון. יש לי בבית שמן קנולה, תרסיס שמן פאם, ושמן זית. אפשר להשתמש באחד מהם, ואם כן, מה עדיף מהם? תודה!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מחפשת חנות זולה בבת ים לקנות לחברה שלי ליומולדת 17, סט של חולצה וגינס.. יש הצעות? ותנו קישור לקולקציה עם מחירים.. תודה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזו כיתה יותר כייפית? ח או ט? איזה יותר קשה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני יכולה לקיים יחסי מין אם יש לי דלקת בדרכי השתן??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך יצא? אני ציירתי?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה כיתה יותר קשה ואיזה כיתה הכי פחות קשה: ז׳, ח׳. ט׳??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 15 ותמיד אומרים לי יש לך פנים יש ילדה קטנה (בת 10 ).. כיאלו זה טוב או רע??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה אפשר להוריד בחודש מצזונה נכונה והליכות של שעתיים 4 פעמים בשבוע? משקל 66 גובה 66?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לעשות יומולדת 14 בים עם קרוקי, ולהזמין20 אנשים, וכבר חשבתי על הכול, אבל אני פוחדת שמישו ייכנס לים ויטבע שם, למה זה לילה והכול... יש רעיונות איך למנוע צרות כלשהן??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לחברה שלי גנבו את האייפון כשהיא הייתה בים, עכשיו בוואטסאפ שלה יש תמונה אחרת וסטטוס שכתוב בערבית, אז זה כנראה ערבי גנב לה, יש משהו שאפשר לעשות לגביי זה.??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לכם אוגר? איזה סוג הוא? כמה הוא יכול לחיות זמן? איך מטפלים בו? תודה תודה תודה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי פנים ממש יפות בלי להשוויץ ואני מרגישה כאילו המרחק מחזיר את היופי שלי והשיער גם... יש לי שיער חום גלי עד חצי מהגב וכשאני מסתכלת על עצמי במראה מרחוק אני לא נראת כזאת יפה וכשאמי מתקרבת למראה אז רואים יותר את התווי פנים (ויש לי עיניים ירוקות) מה הבעיה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני כל הזמן חושבת על לידה ואני כל הזמן חושבת שאני לא ישרוד תכאב מה לעשות?!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "משעמם לי מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה ילדה בת 10 בגובה 1.40 צריכה לשקול??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה דעתכם על בנות אנורקסיות? (למען עבודה למדעי החברה)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שכחתי באיזה תאריך חוזרים לבית הספר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני הבת היחידה שחולמת על קוביות בבטן? O___________________O?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "דחוף. אני צריכה לצום 24 שעות. (אני צריכה לעבור ניתוח) בבקשה! איך אני יכולה לא לחשוב על אוכל?!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כל כמה זמן אפשר לעשות פן? אני מתלבטת אם לעשות פן כי עכשיו קיץ וכשמזיעים זה נהרס מהר.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מחפשת עגילי מדבקות לאחותי הקטנה. עדיין מוכרים כאלה? אם כן, באיזה חנויות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לייבש פוני צד לאחר מקלחת? אבל שיהיה חלק חלק. תודה ענקית לעוזרים.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו שנולד בחודש אוקטובר וקיבל צו ראשון??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי נולד ב- 8/9??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני אוטקו (מטורפת על אנימות ומנגות) אבל כל החברות שלי בכלל לא מתענינות בזה אני מרגישה כל כך בודדה מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי מקבלים צו גיוס ראשון? שנה הבאה אני בכיתה י"א ובאמצע השנה יהיה לי יום הולדת 17?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מאז שעשיתי קצוות השיער ואני חושבת שזה הדבר הכי מושלם בעולם! אני לא יכולה להפסיק להתעסק עם השיער שלי ולפני זה בקושי הגעתי בו. למה אני לא יכולה להפסיק??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי הסתיו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כבר ילדים בשכבה שלי קיבלו צו ראשון ולא מעט. אני עולה לי"א אבל אני עדיין לא בת 16. יש סיכוי שבגלל זה אני אקבל את שלי לקראת סוף י"א??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 14 ואני רוצה לצבוע את החדר שלי איזה צבע כדאי לי? צבעים בהירים ויש לי רהיטים חומים.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך מעבירים סימני הרזייה\השמנה? וזה לא עובר עם הזמן כי כבר יש לי אותםשלוש שנים והם ממשיכים להיות יותר! נוצרו לי עוד כי אני עושה כל פעם דיאטה, מרזה קצת ונשברת ומשמינה קצת. אבל עכשיו אני לא נשברתי בדיאטת אטקינס ואני ממשיכה לרדת במשקל וכל פעם יש לי יותר!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני משלשלת ואני בבסיס ואני חדשה כאן אז לא נעים לי לערב אף אחד.. הדבר היחיד היבש שיש לי זה פתית, אבל יש בו סיבים תזונתיים. יכולה לאכול או לא? והאם יכול להיות שזה נגרם כתוצאה מאכילת חריף??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך להוריד טיפה בטן ביומיים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה לעצב ולעבות את השפתיים שלי טיפ טיפ? נגיד בוטוקס אבל זה עם מחט ואני מפחדת מדברים כאלו יש משהו שזה בלי מחט? ולא איפור.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר שירים שדומים לשיר הזה? שהם לא מטאל ולא רגועים מידי, בסגנון הזה..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תגידו לי מניסיון ריסים בטוח גדלים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בוחן פתע קטן - שימו קישור של השיר שאתם שומעים עכשיו ( ;?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אין לי חזה, אני לובשת A70 ואני עולה כבר לט'.. זה ככ מבאס. מה אפשר לעשות? אני מנסה להיות שלמה עם עצמי, אבל העיניין הזה מעיק עלי. אני יודעת ומאמינה שאין דרך כלשהי להגדיל בטבעי.. אבל אני מקווה למצוא פתרון.. רעיונות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא שמה מסקרה בכלל והריסים נושרים לי הריסים גודלים? כמה זמן לוקח להם לגדול??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "80c זה סבבה לגיל 14??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנים אתם אוהבים בנות עם שיער חלק או מתולתל? שחומות או לבנות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בן 16, והגובה שלי זה 1.64 מטר. אם אני ילך לרופא יתנו לי שיזריקו לי הורמוני גדילה, אפילו שאני לא ממש נמוך? וההזרקות האלה עולות כסף??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בצבא יש ווילונות למקלחות? חחח?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "העין נורא מגרדת לי במיוחד הקצה (שקרוב לאף) העין הזאת קצת יותר סגורה מהשניה, יוצאות ממנה הפרשות וכשאני מוטחת אותה (הבפנים של העין התחתונה) נפוחה כזאת.. מה זה יכול להיות? יש לי את זה כבר כמה ימים!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך הוא שר? זה בן דוד שלי הייתה לו היום הופעה בהיכל התרבות D:?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לכם שיר יפה בעברית שיעזור לי להתעודד מחברות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לנו תלבושת אחידה בבית ספר ואיאפשר שורטים, איך אני יכולה ללכת יפה לבית ספר (אני לא בקטע של איפור) איזה סגנון חולצות מכנסיים, תודה!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה גיל בנים מתחילים לחשוב על בנות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בצבא יש כאלה שמתקלחים עם בוקסר/תחתונים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי מתגעגע / מאוהב / דלוק / ♥??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש בישראל חוף אודיסטים? דחוף?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך מתרגלים לעקבים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני אמורה לשמוח עכשיו יותר מכל בנאדם. (לא משנה עכשיו למה) אני מכירה הרבה אנשים שהיו מתים להתחלף איתי. אבל במקום לרקוד ולצרוח משמחה אני יושבת ובוכה פה. אולי אני מתרגשת יותר מידי אני לא יודעת אבל אני בוכה עכשיו. עידוד מישהו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שאלה לבנות: עם אני ישנה עם חזייהזה לא מקטין לי את השדיים נכון??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ביום רביעי בבוקר יש לי תור לעשות שעווה בכל הרגליים אצל קוסמטיקאית, עכשיו הבעיה היא שאני שעירה במפשעות ובתחת ואני צריכה להיות עם תחתונים, אז להוריד שערות שם לפני שאני הולכת לקוסמטיקאית או שלאשאיר את זה ככה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אממ.. אני רוצה לקנות מחליק עוד מעט הייתי רוצה לדעת מה ההבדל בן האיכות של מחליק נגיד ב 100 שקל או ב נגיד 300? חחח אני בן?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "משהו יודע כמה בערך עולה מחבט טניס??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כתוב לי ב-whats App שרק פתחתי ששנה שלמה זה ללא תשלום תשע חודשיים אחריי זה יעלה כסף זה נכון? וכמה כסף אני אמורה לשלם תודה לעונים?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אנימה בית ספר רומנטי הצעות? דחוף בבקשה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה גשר שיניים פנימי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "השפתיים שלה גדולות? והן יפות או לא? בלי להעליב..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חדר חדש רהיטים חדשים והכל ואהבתי אותו אבל לא כיף לי להיות בחדר הזה, אני מרגישה לא בנוח איך אפשר לשדרג אותו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "נוסטלגיה תענו לי דחוף מי שיודע! הייתה איזושהי סדרה בערוץ הילדים שאני לא זוכרת איך קוראים לה, אבל זכור לי במעורפל שכל פעם שהילד היה מתעטש הוא היה הופך למפלצת. מוכר למישהו? והשנייה זה ילדה שתמיד נכנסה לתוך קופסא וציירה בתוכה ודמיינה דברים (בהופ) תודה לעונים?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש פה אנשים שמציירים? עם איזה צבעים אתם ממליצים לי לצבוע את הציור הזה? (בקישור) תודה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני הולכת יום חמישי לים אני לובשת טייץ וחולצה מה ללבוש מעל? ( דתיה)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה שיער ארוך, וכל פעם שאני גוזרת קצוות והשיער מתארך מתאספים עוד קצוות מפוצלים! מה עושים כדי שהם לא יחזרו? אני בקושי בשמש לפעמים מפזת ולפעמים עם שיער אסוף, אני שמה שמן זית וששום דבר לא עוזר, תתנו לי עצות בבקשה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בני כמה אתם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אבא שלי כל הזמן נוגע לי בתחת וזה ממש מטריד ולא נעים ואמרתי לו שיפסיק והוא לא מפסיק ואני לא רוצה להתקשר לרווחה כי סך הכל זה אבא שלי,, אז מה לעשות כדי שהוא יפסיק??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בן דוד שלי מביא אלי את הכלבה שלו לשבת ואני לא יודעת איפה לשים אותה. הוא אמר שהיא תבכה במכסן. איפה אני יכולה לשים אותה במקום שהוא לא בתוך הבית כי אמא שלי תתעצבן עלי?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שפתיים גדולות זה יפה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני רואה דברים של לסביות וזה מחרמן אותי (אפילו נשיקה), אבל אני נמשכת לבנים. אז איך זה יכול להיות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "התיק הזה ילדותי מדי לכיתה י"ב??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני גרה בחור נידח ואני וחברה שלי מיתחרפנוות! רצינו ליסוע אבל לא היה כסף... מה אפשר לעשות? אין פה כלום..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני 1.70, שוקלת 50, בסביבות כמה קלוריות אני צריכה לאכול ביום כדי להשאר במשקל ולא להשמין\להרזות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני מסתכלת במראה אחת ואני יפה ואז אני מסתכלת במראה אחרת עם תאורה אחרת ואני מכוערת- אז איך אני אדע איך אני נראת??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מזל דגים אוהבות להיות זנותיות? אבל תענו בכנות ואנונימי מיצידי..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתם כאלה מאופקים ומופנמים או אנרגתיים ובעלי ביטחון??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "Care line perfect career roll on.. זה כזה שמעלים את השקיות השחורות בעיניים... זה עובד??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני צריכה לעשות בדיקת דם עוד כמה ימים, ואני ממש מפחדת... זה כואב? O:?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "חבר שלי לא מקנא לי בכלל.. הוא רוצה שבנים יעשו לי עיניים זה לא מפריע לו בכלל.. מה זה אומר לדעתכם? שלא אכפת לו? את כל האמת..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי היום יום הולדת, ואני יוצאת עם חברות לוופל בר, איזה תסרוקת לעשות? אני נועלת עקבים, לובשת חצאית שהיא קצרה מקדימה וארוכה מאחורה וחולצה יפה כזאת.. השיער שלי דיי קצר, אבל אני יכולה לעשות גולגול יפה כמו של רקדניות ואני בלונדינית. הוא בערך כזה רק קצת יותר ארוך?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היה לי שיער עד התחת והוא היה מכוער ושרוף אז גזרתי עד אמצע הגב, זה גם יפה לדעתכם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "הרבה אומרים לי שאני נראת חכמה, ואני לא מבינה איך בדיוק, אין לי משקפיים, אבל אני נורא שקטה (אם זה קשור) אז איך בן אדם יכול להראות חכם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אחוז האמינות שלי? נראלי שהורידו לי ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם מישהו מסתכל בחזה שלי... זאת אומרת ממש בוהה... זה נקרא הטרדה? אני מרגישה מה זה לא נעים כל הבנים בוהים בציצי שלי.. כי הוא גדול. גדול מידי.. תמיד רציתי שיהיה לי כמו כולם אבל לא. תמיד אני צריכה להיות מוזרה ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "רכיבה על סוסים - זה התעללות בבעלי חיים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם מישהו מקלל אתכם בלישום סיבה ומאיים עליכם וכל זה מה הייתם עושות חוץ מלהגיד למורה כי היא לא עוזרת -,-?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני גובה 1.56 ושוקלת 59. אני מעוניינת לרדת עד ל-45, האם זה מוגזם? ואיך עושים את זה? זה ייקח המון זמן? והאם ספורט חייב להיכלל..??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני הולכת לצו ראשון ועושה את כל השלבים ועושה גם מיונים והכול ומקבלת תפקיד, ואז ברגע האחרון אני מתחרטת ורוצה לעשות שירות לאומי ייתנו לי או שיעשו לי עם זה בעיות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הצד היפה שלכם? שלי שמאל ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "להתחיל לעשן בגיל 14 וחצי זה בסדר? ואני לא מעשנת הרבה יחסית.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי רעיון לספר! (הספר כבר כתוב) איך לפרסם אותו? כמה זה יעלה לי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אל תלחיצו נפל היום טיל במרכז? כן או לא><?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמעט כל יום יש לי כאבי ראש.. זה כבר בערך שבוע וחצי ככה גם לפעמים יש לי קצת סחרחורות. מה לעשות עם זה? זה סתם משהו זמני? וזה לא קשור לווסת החודשית שלי?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "סוג של שרפתי משהו במקרו.. יש ריח של עשן בבית מחניק.. מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "קודם השאלות- האם זה קורה לכם גם? ומה עושים עם זה? ההסבר- אני כל הזמן מרגיש כאילו כל מה שאני זה סרט או אשליה. אני לא מרגיש אני בתוך חיים. כאילו אני חושב לעצמי, זה החיים? זהו? אני מרגיש שמה שאני רואה לא אמיתי ולא באמת קורה... כמו סרט או משהו?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אומרים למישהו שאוהב לשפוט אותך, חושב שחותר טוב ממך ואוהב לשאןל הרבה שאלות כמו:" למה אצלך זה ככה? " למה עשית ככה? לא צריך לעשות ככה? אם הבנתם... אבל בלי לדבר איתו אישית רק להגיב בצורה כזאת שהבן אדם יקלוט.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תנו לי בבקשה שמות של שירים עצובים על אהבה.. תודה מראש.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אז ככה אני יפה והכל, אבל גם חסרת ביטחון וביישנית, ואני אוהבת מישהו שיש לו ביטחון ותמיד שאני אומרת משהו הוא מסתכל עלי, ואני נלחצת זה קורה יותר כשאני אומרת שיש לי פחד מקריאה בקול מול אנשים וזה, כי המורה אומרת לי לקרוא ואז זה מה שאני אומרת לה. למה זה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מאיזו חברת מסטיקים יש מסטיקים שלא נדבקים לגשר, ואז זה לא יכול להזיק??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנים ובנות אשמח אם תתנו רעיונות-חבר שלי עוד שבועיים חוגג יום הולדת 19 (אנחנו שנה וחודשיים יחד), איזו מתנה אפשר להביא לו? אני באמת רוצה להשקיע, (רק לא שעון/בגדים/בושם-כי עשיתי לו כבר את הדברים הללו) תודה רבה ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תקשיבו, לפני שבוע וחצי עשיתי עגיל שני באוזן, ואתמול פתאום העגיל נכנס לתוך החור ככה שמהצד החיצוני של האוזן לא רואים את העיגול הקטן של העגיל, הוא כיאילו נמשך לאחורה.. מקווה שהבנתם.. זה מאוד כואב אוף בבקשה מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "הוצאתי עגיל והתחיל לצאת לי דם מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "חברה שלי נתנה לי משפט ואני צריכה להפוך אותו לשיר המשפט הוא 'מאמי, אני לא מחייכת כי אני מפגרת, אני מחייכת כי יש לי אותך'. תנו משפטים שיתאימו לשיר.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי יש "דייט בחשיכה"? באיזה ערוץ זה בהוט??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 13 ואף פעם לא הייתי מאוהבת, אבל יש לי חברה מאוד טובה שאני מרגישה אליה משהו בקטנה. בחיים לא הרגשתי משהו לבת. אני לא יודעת מה לחשוב! זה טיבעי? זה קורה לכולם? או שפשוט זה גיל ההיתבגרות והכל מבולבל כזה בבקשה תענו לי, אני ממש לא רגועה.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לפני יומיים בא אליי ילד מהכיתה ואמר לי תיראי איזה תחת יש לאיזה ילדה אחת, למה הוא אמר לי את זה???"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תמיד מתי שמצלמים אותי אז אני מרגישה די מטומטמת שאני לא זזה ככה ואז יוצאים לי פנים מוזרות.. למה זה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה כל אחת שאני מכירה אני בסוף מגלה שהיא ניצלה אותי או שסתם מגעילה..? פשוט נמאס לי.. אין לי מישהי אחת שאני יכולה לסמוך עליה.. כולם צבועים?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אייקידו או טאי צ'י?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בבקשה עזרה! אני גרה במרכז בת ים וצריכה להגיע לחולון (רחוב אריה שנקר 40-50), מה הקו אוטובוס הכי קרוב??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני נורא עצבנית! כל הזמן! ואני לא רוצה להיות כזאת אבל כל דבר קטן גורם לי להתעצבן! מה עושים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה הגיוני לשנוא את אמא שלי?!?!?!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 16 ויש לי 2 חברות טובות ששכבו כבר והן כל הזמן אומרות לי שהגיע תורי וגם אני צריכה לשכב, ואני גם רוצה את זה הן אמרו שהן יסדרו לי מישהו שיש לו ניסיון והן מכירות אותו טוב, אז רציתי לדעת מה עושים ששוכבים? איך לענג אותו טוב? אני לא רוצה שיגיד שהייתי לא טובה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם התחילה לי נסיגת חניכיים ממש בקטנה עקב עגיל בשפה, החניכיים יכולים לגדול??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עשיתי אתמול פדיחה דיי גדולה ואני מקווה שאנשים ישכחו מזה, איך להתנהג כדיי שאנשים ישכחו מזה ולא ירכלו ויצחקו? זה לא ממש נעים...?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה הגיוני שאני מחבבת 3 אנשים במקביל??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 15 ואני מאוהבת בבחור בן 28, והוא מאוהב בי. אני נורא אוהבת אותו אבל הגיל שלו קצת מפריע. כדי לי לעזוב אותו? ובאמת זו אהבה מכל הלב. ואם יש לכם משהו פוגע להגיד פשוט אל תגיבו. אני ממש צריכה עזרה..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "דחוף זה יפה ללכת עם חולצה וסווצאר של בית ספר באותו הצבע? או שכדאי להחליף? דחוף ותודה לעונים..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ללכת ככה לבית ספר מחר? חולצה סגולה מיני גינס *גרביון שחור שקוף* ואולסטאר. כיתה ט. כדי לי? אני נראת בזה יפה לדעתי מה אתם חושבים כדי לי ללכת ככה? זה ממש חשוב כי אני מנסה להרשים מישהו..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש פה אוהבי Kpop? ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "נמאס לי כבר לחיות בבית הזה, בא לי לקחת כמה דברים ולעוף!. כל פעם שאני ואחותי הקטנה (בת 10) לבד בבית היא מתגרה בי מקללת אותי ויורקת עלי אז אני מקלל אותה חזרה ומתחיל להרביץ לה, וזה כבר כמה חודשים. המשך בתגובות, תנו לי כמה דקות כי זה ממש ארוך אז אל תמחקו תשאלה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה הוא מאמין לבחורה שהוא בכלל לא מכיר שמנסה לסכסך בנינו ולא לחברה שלו, יכול להיות שהוא מנסה להתרחק ממני??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 13, ואני מעריצה חבורת בנים שהיו בבית ספר שלי שנה שעברה (הם מתגייסים). אני ממש אובססיבית אלייהם כמו מעריצה של ג'סטין זה נורמאלי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך כותבים באנגלית באהבה גדולה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בכמה זמן אני יכולה להוריד 6 קילו? ואיך??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יודע איך אוכל להשיג כרטיסים לטקס נבחרי הילדים? בערוץ הילדים?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני לובש סוודר בית ספר אפור (יש לי רק אפור ) איזה חולצה ללבוש (שחור. אפור. כחול או תכלת )??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה ספרות יש בכרטיס אשראי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הרעיונות המרכזיים של עידן הנאורות בהיסטוריה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "החזירו את השאלות הקופצות או שזה רק אצלי ככה? O:?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חניכות בגילאי 11-12 ובשביל הפעולה הבאה אני צריכה משחק חצר מקורי (כמו תופסת עם מזרקים מלאים מים) תודה!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי 2 אוגרים זכר ונקבה. הזכר כל הזמן מרביץ לה ויש לה פצע עם דם מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני "דתיה" ובשבת מחר אני הולכת לחברה טובה שלי לעשות שיעורים. אני מחכה לגיל 18 בשביל ללכת עם מכנסיים והכל, או שאני אלך ככה כבר עכשיו בלי שאמא שלי תדע. כשאני וחברה שלי נגדל אנחנו נגור בחו"ל ונחגוג את החגים הנוצרים, בלי קשר לנצרות אלא לכיף. זה בסדר נכון??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אחותי בכיתה ה, היא הלכה היום לשיעור ניסיון בכדורסל, הגובה שלה 1.60. אמרתי לה שבנות בכיתה ה שהולכות לכדורסל יהיו חנונית בכיתה ז. כי בכיתה ז כולם נערות ומי שמשחקת כדורסל חננה. צדקתי? האם זה נורמלי ילדה בכיתה ה שמשחקת כדורסל??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בתוכנה turbo c++ כשאני רוצה לכתוב עם המשתנה char - %c כותבים תו נכון? למשל אם אני מגדירה שזה G ואני נותנת לו ערך כוכבית צריך לשים גרש רק כשאני מגדירה? למשל ככה: G= ' * '?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם יש לי חצקונים ואני אוהבת אותם איך שומרים עליהם שיהיו לתמיד על הפרצוף??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "הי, אני בת 15 ותהיתי אם יש תרופה או משחה כלשהי לצלקות. הרגליים שלי כולן מפוצצות בצלקות ;קטנות וגדולות. יש לי שריטה אחת שהאורך שלה זה כמעט חצי מהירך וזה ממש לא יפה. אני רוצה רגליים של בת ולא של גבר. פליז תעזרו לי:/?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אז ככה ילדים יורדים עלי ופוגעים בי וניראלי שהם בכלל לא שמים לב. יש לכם אולי סטטוס שיתאים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "קר לי תמיד, מדוע? (אני בן, לבנים תמיד חם ולי לא.)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תנו דוגמאות לקשט את הציפורנים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "חיה באות ו'? באמא שלכם לא וירוס זה לא חיה!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עם אני כל יום שמה עיפרון שחור מתחת לעיין, קצת מייקאפ, קצת סומק, ושפתון זה יהרוס לי את עור הפנים? יעשה חצק'ונים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה אסור לקנות נעליים במתנה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת 14 הגובה שלי הוא 1.68 וחברה שלי אומרת שאני ענקית וזה מעליב היא צודקת? ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עם מישהו נולד ב24 בספטמבר אז איזה מזל הוא??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי מבחן בהיסטוריה בשישי ויש לי איזה 7-8 עמודים ללמוד, איך אפשר לזכור כל כך הרבה? המוח שלי כבר מתפוצץ ואין לי מקום לזכור אני מרגישה שזהו זה כבר לא נקלט, מה עושים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם האייפון נתקע לי מה עושים? מכבים ומדלקים וזה מסתדר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה זמן פצעים בברך עוברים אם שמים יוד? כי זה בקפל הברך ואני לא יכול להזיז את הברך?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש מישהי שאני רוצה להסתפר כמוה (בערך) ואני רוצה להראות לספר את התסרוקת, אבל היא לא מפורסמת אז אני מובכת להראות תמונה של מישהי אחרת לספר, מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מחר יש לנו חיסונים לטטנוס ושעלת.:O מישהו שעשה את זה יכול להגיד אם זה כואב? כיתה ח' ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ממתי אפשר ללבוש מגפים מזה יפות 4 זוגות מכל מיני סוגים ממתי זה כבר בסדר ללבוש אותם עוד כמה זמן??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר סטטוס על זה שאנשים יכולים לדבר שעות באינטרנט אבל ברחוב הם לא אומרים לכם מילה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה קוראים לתוכנית 90210 על שמה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי יוכל לעזור לי? ליתוש 6 כרומוזומים בכל תא, בתא הזוויג יש לו_________ כרומוזומים.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתם יכולים לתת לי מסכות ביתיות כאלה שאפשר להכין שעוזרות לעור הפנים ועושה אותו נקי ויפה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת 17 וחצי גובה 1.64\1.65 זה נמוך? גבוה..??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כיתה ז׳ גובה 1.60 זה בסדר? כאילו אני יודעת שזה ממש גבוה אבל זה יפה? מוזר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "החדר שלי מחרפן אותי! יש לי בערך חצי קיר ריק ואין לי שום רעיון מה לעשות איתו מה לשים בו וזה ממש משגע אותי, והחצי השני של הקיר הוא מעל המיטה ורשום שם משפט ממש קטן, והחצי הריק בקיר הוא ענק ואוף זה חדר משעמם תעזרו לי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא יכולה להחליט, ההחלטה די מטופשת אבל, אני פשוט לא יודעת איך להתלבש כי אני אוהבת גם את המראה הפריקי וזה.. וגם תמראה הרגיל של הבנות, אני רוצה איכשהו לשלב ביניהם אבל אני לא חושבת שזה ייצא הכי יפה... מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי עוד שבוע גיחה ואני צריכה המנון שקשור לבן גוריון, זה דחוף.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ואי אני לא מבינה למה צצים לי חצ'קונים ועוד גדולים אני מקפידה לשטוף את הפנים, כל ערב בתחליב רחצה פילינג כל יום שמה קרם פנים ואני לא נוגעת בחצ'קונים, מישהו יכול להגיד לי למה זה קורה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה צבע לק מתאים ללק ירוק כזה מביוטיקר? למי שיש צבע מס' 16 טורקיז כזה.. אז השאלה שלי איזה צבע לק מתאים לו? יש לי רק אדום כהה אדום ורוד, ורוד, כתום וסגול.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אמנדה טוד התאבדה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי לבן כזה על השן, בבקשה תגידו לי איך אני מוריד אותה?!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי מין פצעון בבית השחי, ואין לי מה למרוח על זה, ואין לי גם אף אחד בבית מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "התעוררתי ויצא לי חצ'קון חדש, והוא ממש אדום וניסיתי להסתיר את זה עם קונסילר ומה לא.. אתם חושבים שזה ממש נורא אם רואים לבת חצ'קון? אני לא מצליחה להסתיר אותו וזה ממש הורס לי את המצב רוח?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כשהייתי בכיתה ז הייתי עם שיכבה ח ט באותו מסדרון. יש לי מלא חברים מכיתה ח אבל כיתה ט תמיד הייתה מחוץ לתחום דיבור. בסוף השנה משהו מכיתה ט התחיל להסתכל עלי הרבה ולחייך אלי כשאנחנו עוברים אחד ליד השני ואף אחד אחר לא היה איתנו. מה זה אומר שהוא חייך אלי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מזה תיכון חדש? ולמה יש אותו בכמה ערים..? זה תיכון רגיל כיאילו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, לכולם אני בת 16 וחצי עכשיו אני רבתי עם מישהו הוא ממש קילל אותי. אמר שאני גוש חרא ואני מסריחה וזונה אני ממש בדיכאון מה לעשות? תודה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה ""יש לכם תמוזיקה הכי מיגאד הבס הזזה עושה לי כזזה אומיגאד אומיגאד " אפשר קישור של השיר הזה? תודה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ההורים שלכם יודעים שיש לכם משתמש באתר הזה? אם כן, הם בסדר עם זה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 13 יש לי דפיקות לב חלשות, עייפות מרובה, סחרחורות לפעמים, אני חיוורת אין לי חשק לאכול מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני כותבת תשובה לשאלה באנונימית, אז הכותבת של השאלה יכולה לתת לי פרח בלי לדעת את השם שלי בסטיפס??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אוף, אני מבואסת. אני רואה מלאא בנות באתר שרושמות כול מיני דברים על חברים שלהן.. ואני בכתה ח'.. הייתי עם ילד רק יום ונפרדנו וגם זה בכתה ו'.. בכתה שלי אין לי ילד אחד יפה, ולי יש ציפיות גבוהות ואני וחברות שלי פשוט נואשות. זה יבוא עם הזמן, לא??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "השם משפחה "עדיקא" איזה עדה זה? או שזה בכלל ערבי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אפשר לעשות כדי להרגיע בחילות והרגשה לא נעימה אחרי חטיפים ואלכוהול? (חשבתי להקיא, אבל אני מפחדת שזה יחזיר אותי להפרעות האכילה.)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה התיק הזה עולה בצבע וורוד הנייק? תודה..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מזה אימואים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהוו יכולל לעזורר לי פלייז.. איך אני יודע עם אני הומו? תענו זה רציניי!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה זמן טיסה זה מיוון לישראל??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ארצות הברית זו מדינה נכון? חח?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך נהיים חולי נפש? אל תחשבו שאני רוצה להיות, זה פשוט מעניין אותי איך בנאדם נהיה חולה נפש.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תמיד שאני עושה פן\מחליק אז תוך אפילו 5 דק' הוא מתחיל להתנפח, וזה לא פייר, אני מתולתלת, וזה לא שאני נגיד עושה את זה תמיד, אז פעם בכמה זמן לא יקרה כלום, אבל זה מעצבן אותי כי אני עוברת על השיער חצי שעה בערך, ובסוף זה לשווא כי אחרי 5 דק' זה נהרס, מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני יודעת שזה הישמע קצת מוזר, אל אני יכולה לייל במדוייק כמו חתול יש לי גמישות חתול אני יודעת לגרגר כמו חתול והחיה האהובה עלי, היא חתול. יכול ליהיות שאני חתול אדם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "נו אני לא מבינה אמא שלי ואח שלי אומרים לי שחוזרים ללימודים מחר יעני מחר לומדים.. וששאלתי בסטיפס אמרו לי שלומדים ביום רביעי.. קיצר מתי אתם לומדים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה מקום ההתרחשות בסיפור יוצרת תחושה אצל הקורא? איזו מין שאלה זאת? מה אפשר כבר להרגיש לגביי מקום? זאת שאלה בספרות בבקשה עזרה!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "גם אתם ראיתם בפייסבוק את הנערה בת 16 עם הגוף הכי מושלם בעולם? לי זה לא עבד? זו סחיטת לייקים נכון??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תרמתם פעם בגדים שאתם לא צריכים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם כואב לי החזה ואני יושנת על הבטן אז החזה ייגדל??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום,!, אפשר בבקשה שמות סרטים טובים לגיל 11 וחצי או 12? למשל כמו מנהטן הקטנה.. על אהבות ראשונות וכאלה בבקשה בלי אימה עדיף בלי נשיקות וכאלה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם החלקה אחת ו10 ימים אחרי לצבוע את השיער ממש הורס את השיער??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "רוסלנה רודינה רוסייה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שאני מפעיל את שריר הpc הבטן התחתונה שלי זזה זה טוב? כי אני מנסה ואין דרך אחרת לחזור על השריר בלי להזיז את הבטן?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה נראלכם מחיר אידיאלי לגור של רועה גרמני בן חודש??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תנו לי שם של שיר יפה באנגלית?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני נוסעת ל5 ימים במלון בטבריה כיף בטבריה? כי אני רגילה לאילת..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מותר עכשיו להיות במחשב וכל זה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אמא שלי אומרת לי שאני לא צריכה לנסוע לחו"ל בגיל כזה אבל, אני ממש רוצה לנסוע בבת מצווה לחו"ל. היא צודקת? כי זה שהיא נסעה בגיל 32 לא אומר שאני גם צריכה לנסוע בגיל 32...?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לאלף את הכלב שלא יעשה קקי ופיפי בבית? אלא רק בטיולים? הוא בן חודשיים וחצי?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מאיפה אני יכולה להשיג פוסטרים של ליידי גאגא??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה כיף לשהות בחדר רק עם תחתון וחזייה? כדאי לי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני הולכת לפגוש את כמעט מלאכים... מה כדאי להגיד להם? ואני טסה לארגנטינה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, תנו לי רעיון למקום נחמד שאפשר להדליק בו מנגל.. במרכז הארץ! תודה ובוקר דבש ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 15 והורים שלי אומרים לי שאני מתאימה לדוגמנות כי אני יפה. יש לי שיער שטאני ארוך ואני גבוהה ורזה והכל, אבל השיניים שלי עקומות. האם השיניים הם קריטריון חשוב בקבלה לעבודות דוגמנות? או שהם יוכלו לממן לי גשר או משהו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עוד כמה ימים אני הולכת עם בת דודה שלי לראות את הסרט מפלצת של מלון... זה עם משקפי תלת מימד??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום לכולם, תקשיבו שנייה יש לי מין קטע כזה שאחרי כל פעם שאני אוכלת יותר מדיי או שזה סתם משהו משמין אז אני עושה 100 כפיפות בטן. זה טוב? זה מועיל במשהו בכלל? תודה לעונים?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "please pray for my baby girl Lila... She is in the hospital. I am so heart broken. Please send out vibes for her to not be afraid & to heal. מישהו יכול לתרגם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מי יכול להמליץ לי על סרטי משפחה וסרטים יפים כאלה ולא גסים או מצוירים? בבקשה תעזרו לי?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לעשות ראסטה בשיער או לא??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אוף נו הכנתי קפה ובאתי לשים את החלב ואין חלב אוף, לעוד מישהו זה קרה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 15 ואף פעם לא התחילו איתי, למרות שידידים שלי אומרים לי שאני יפה. אבל למשל שאני הולכת לים או בקניון וכאלה אף פעם לא התחילו איתי. זה נורמלי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "קראתי תגובות בשאלה מסויימת על העדה האשכנזית ונאמרו שם דברים נורא נוראיים! זה כל כך עצוב שזה מה שחושבים עלינו. נפגעתי מכל תגובה ותגובה שנכתבה ואני לא יכולה להרגע כי זה פגע בי מאוד. מה לעשות? אשכרה אמרו לנו שחבל שלא נשרפנו בתנורים בשואה. אני בוכה פה!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "להורים שלי יש חדר גדול ומקלחת עם דלת שקופה ושאחד מהם מתקלח השני רואה, לא אנחנו כמובן. הם סוגרים את הדלת הראשית, אתם חושבים שזה בסדר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 11 וחצי.. ושוקלת 36.00... כולם אומרים לי שאני רזה, ואפילו שאני מרזה את הבטן רואים את כל העצמות... אבל אני ממש לא מרגישה טוב עם עצמי, אני מתולתלת עם המון קשרים, שיער חום.. גובה אני לא יודעת.. מה לעשות כדי להרגיש טוב עם עצמי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אבל אומרים תמניאדה!! למה כולם אומרים תימנה?! מזה בכלל תימנה?!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "חוזרים ללמוד ברביעי או בשלישי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת כמה סידני מהסרט "הצעקה"??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם יש לי גשר, זה בעיה להתנשק? זה כ"כ נורא??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך כדאי ללמוד להכתבה של 200 מילים?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי שיערות על המפשעה וזה מגיע קצת לשוקיים, ושאני החלפתי ליד חברה שלי מכנס היא אמרה שזה מגעיל ושאני חייבת להוריד את זה איכשהו.. וכששאלתי איך מורידים אמרו ללכת לקוסמטיקאית אבל אננ מתביישת ואני מעדיפה לעשות את זה לבד, אז איך מורידים/?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה המילה הזאת מגיחים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני אכלתי כרגע מרק ממש ממש חם כי אני רעבה ואני, עוד מעט צריכה לצאת, והגרון שלי נכווה וזה ממש לא נעים וכואב! מה לעשות? ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי שיערות מסביב לאף ועל הלחיים ובכל הסנטר.. איך אני יכולה להוריד אותם ולמנוע שיצמחו שוב??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כתבתי שיר, על מישהי, אני רק צריך להלחין אותו, למישהו יש הצעות לתיקון? זה רק לביקורת בונה, תודה!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך נותנים פרחים באתר הזה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך השורטים? איזה צבע הכי יפה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "סליחה על הגסות אבל במשך יומיים אני משלשלת עם קצת כאבי בטן ושריפה שם... מזה אומר שיש לי וירוס או שזה דבר רציני? (כל דבר שאני אוכלת יוצא)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, היום אני הולכת להופעה של LMFAO ( לאמפו ) אם אתם מכירים, זאת הלהקה הכי מוכרת שיש והכי מצליחה כמעט באמריקה והם באים להופעה ראשונה בישראל אתם חושבים שיבואו צלמי טלויזיה? דחוף.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בנים-אתם נגעלים מזה שבנות מדברות על מחזור? כאילו הייתם רוצים שנגיד בת תגיד לכם: קיבלתי מחזור \ כואב לי מהמחזור? או שאתם סבבה עם זה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי שיער חום כהה. ויש לי החלקה יפנית שעשיתי לפני חודש - חודש וחצי. אני רוצה לעשות את השיער קצת יותר בהיר, לא בלונדיני או משהו כזה, כאילו חום בהיר אבל אני מפחדת ששהחלקה תהרס מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה אופי יש לפרסיות? ואיך הן נראות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ליקופר זו חברה טובה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "נמאס לי שבנים מסתכלים עלי אני לא מבינה למה ומה הם מוצאים בי.. כאילו יש מלא בנות יפות שמסתובבות כמוני עם אותם בגדים אפילו אבל למה הם מסתכלים דווקא עלי? אני לא מבינה את זה והן הרבה יותר יפות ממני?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אבא שלי רוצה לנסוע ליפו ולא באלי. מה לומר לו? תודה לעונים?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "רק אני מרגייש שבא לי לקחת תיקק ולברווח מהבית הדפווק שלי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם כבר מדבים על תחפושות אז נכון בנות הפאוור פאף או איך שלא כותבים אתזה, זה רעיון ממש טוב לעשות? אנחנו 3 בנות אחד שחורה ו2 בלונדיניות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לעשות טייץ עם קרעים, איך אפשר לעשות את זה? עם מספרים או סכין? ולעשות את זה שהטייץ עלי או לא? האא וךעשות קרעים גם בימין וגם בשמאל??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה דווקא שיער בלונדיני מושך? תודה לעונים?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה איפשר בגלקסי S2 להשתיק את הצליל מצלמה? \:?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 17 ואני רוצה להתחיל ללמוד ברייקדאנס, נראה לכם שזה מאוחר, וזה מתאים לגבוהות? 1.78..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אוף זה לא פייר, לאבא שלי יש עיניים ירוקות-אפורות ולאמא שלי יש עיניים כחולות כהות, ואני יצאתי עם עיניים חומות בהירות! זה הגיוני??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "הכלבה שלי נוחרת זה משגע! מה לעשות? (היא מהסוג כלבים עם אף פחוס, ואי אפשר לעצור אותה מלעשות את זה.)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ללכת לקניון עזריאלי ואז לסנטר.. 200 שקל יספיק??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ריהאנה וכריס בראון היו ביחד??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כשמוציאים כרטיסים בהיכל נוקיה צריך להראות להם כרטיס אשראי או רק את הדף, עם ההזמנה, והקבלה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יפה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני ירזה יראו לי את הקוביות כי במראה אני רואה קצת קוביות עם שכבת שומן. אוו אם אני ירזה ויעשה פעם פעמיים או שלוש פעמים תרגילי בטן, אז יראו לי את הקוביות? מה דעתכם על שתי הדרכים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "נדלקתי על בן דוד של חברה שלי (החברה הכי טובה ) ואני לא יודעת מה לעשות... תציעו בבקשה דברים?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בדיאטה, מה לאכול בבוקר? (בת 14)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אנשים אינטלגנטים, ומשכילים, שיש להם מלא תארים, מדברים בסלנג??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מטר 67 ושוקלת 57 זה בסדר אבל אני. לא רוצה בטן ויש לי כבר אני צריכה לרדת שלא יהיה לי לכמה לרדת??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש דרך להלבין שיניים טבעי? תודה ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "באיזה יום חוזרים מהחופש??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי יותר מדי שירירים בירך יש דרך שאפשר להוריד את זה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 14, שוקלת 52 וגובה שלי הוא מטר 56 וחצי. איך לרדת משמעותית במשקל? למשקל של 42 ק''ג??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כיתה ט'.. יש לנו שיעורי ספורט מאוד מפרכים, ואחריהם עוד שעתיים אנגלית. תמיד אחרי השיעור אני מזיעה ומסריחה ואדומה... למישהי יש עצות איך להימנע מהדברים האלה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני היום הלכתי לראיון ל- פנימייה + בית - ספר. ( זה ביחד ) והם אמרו שיתקשרו אליינו היום להודיע. אבל עד עכשיו הם לא התקשרו זה אומר משהו? אני ממש רוצה ללכת לשם, ואני לחוצה ופוחדת שלא קיבלו אותי מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "באלי לעשות תמיד קוקו ולא יפה לי קוקו אוף.. מה לעשות בשביל שיהיה יפה לי קוקו? פשוט לפנים שלי לא מתאים קוקו רק פזור אוף נו.. ואני שמה קרמים ולא עוזר מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה גבר חתיך לדעתכן.. כאילו איזה עיניים, שיער..??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יואו השיער שלי תמיד מתנפח ואני תמיד מתקלחת כמו שצריך ואחר כך אמא שלי מסרקת אותי טוב ואז אני עושה קוקו עגבנייה והולכת לישון ובבוקר הוא מנופח מה לעשות? תלתלים וזה מכער אותי ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי אדום מסביב לאקנה איך אני יכולה להסתיר את זה חוץ, ממיקאפ??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "נמאס כבר מקרייתים הם אגואיסטים חושבים רק על עצמם.. מטומטמים.. ערסים בהכחשה.. גם לכם זה ככה? בא לי למות..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה רע להודות שאני פרחה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אפשר להפסיק נזלת??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עשיתי היום הליכה מהירה של 45 דקות.. כמה קלוריות שרפתי בערך??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש פה תשובות לספר הזה... מישהו יודע איך נכנסים לתשובות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך מזהים ציפורן חודרנית? מה אפשר לעשות בנושא??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני רוצה להיגמל מקולה, יש למישהו עצות? (בת)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יצא לי במבחן איי קיו 88 זה טוב? (של נענע 10)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תנו לי שמות יפים לבנים, תודה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בכיתה י"א והיום לא הלכתי לבית ספר כי לא חשתי בטוב, ועכשיו מדדתי חום ויצא לי 37.1. ואני עדיין מרגישה כאילו אני הולכת להתעלף כל רגע... וגם היום ומחר אלה ימים חשובים שקשה להשלים, אפילו בלתי אפשרי... וגם יש לי 2 בחנים. ללכת מחר או לא??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מבחני ה IQ של נענע 10 מדוייקים? עשיתיי שם ויצאתי IQ 76.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אך הפרופיל שלי? ^.^ (אני מתכוונת לתמונות, סטטוסים, מראה כללי והסוגרים שבשם ) ח ח ח ח ח ח XDD?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אני מתקשרת מחסום? מספר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש ילד חדש בבצפרבכיתה ט', שנדלקתי עליו הוא בן 15 וחצי בערך לפי מה שהבנתי בפיסבוק שלו כתוב. אני בי'א ואין לי עדיין 16 בכל זאת אני גדולה ממנו בטוח באיזה כמה חודשים, זה לא מוזר שאני יצא עם מישהו מכיתה ט' ואני מי'א? הוא רק מסתכל עלי בבצפראיך אני יכיר אותו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "התנשקתי פעם אחת, לפני כמה חודשים, וזה היה פשוט מוזר ברמות.. למרות שהוא נהנה כמו שהבנתי, זה היה לי נורא מוזר. משהו לא בסדר אצלי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אבא שלי תמיד אמר לי להסתפר לא רציי בבוקר קמתי אני רואה חצי שיער גזוור! זה לא נורמלי מה אני אמורה לעשות כאילו באיזו רשות הוא נוגע לי בשיער?!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי ילד בשכבה שלעיתים קרובות מסתכל עלי כשאני עוברת במסדרון ואפילו פעמיים הוא נתקל בי בכוונה כדי שאני אשים לב אליו. הוא נחשב כ"סלב" אצלינו בבית ספר ואני בטוחה שהוא לא מסתכל ונתקל בכל אחת ככה... מה זה אומר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תביאו לי בבקשה שיר שקשור לשירותים, גם משהו מצחיק. פשוט יש לי קטע שאני צריכה לשיים שיר שקשור לזה כי היא יוצאת מהשירותים..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "החלקה יפנית יורדת? ואם כן השיער חוזר למצב הקודם שלו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שמתי לק נצנצנים וזה לא יורד עם אציטון לא משנה כמה חזק אני מנקה! מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תנו דוגמא להתאמה בין יצור חי לסביבתו.??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, יש ילד שאני מחבבת, והוא, סיני בערך הוא ממש חמוד ודי חתיך והוא לא שם עלי בשיט! זה הורג אותי מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אפשר לקנות לחבר שלי לחג? ( חוץ מבושם )?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שאלה יש כאן אנשים שאוהבים KPOP בבקשה סטיפס לא למחוק את השאלה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה אומר שמישהו אומר שאת מחייכת הרבה בזמן האחרון??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי פצע אדום נפוח על הפנים.. איך להוריד את האדימות והנפיחות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ילד שאני אוהבת. דוחף אותי, מחייך אלי, ודופק לי מבטים, עושה לייקים על שירים שאני מפרסמת.. הרגע כתבתי לו היי מה קורה, והשיחה יבשה רצח. הוא אמר הכל טוב ובזה נגמרה השיחה. מה לעשות..? אני כבר נואשת.. וקנאית רצח כשהוא מדבר עם אחרות. מה לעשות..??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מייקאפ גורם לחצ׳קונים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "נכון שדוגמנים עושים צילומים וזה אז יש מוזיקה ברקע? איזה שירים מתאימים לסט צילומים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה חייה יש לכם לי אוגר, תוכי וחתולה. ובונוס כול מי שעונה מקבל פרח?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה אני תמיד ישנה על הבטן וקמה על הגב עם היידים על הבטן? חח זה מוזר?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני צרוד אני צריך לשתות מים קרים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתמול שחיתי בערך חצי שעה והורדתי רק 200 גרם נכון זה עלוב??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ילדה בת אוטוטו 12 ושוקלת 55 זה לא טוב?. (ולא זה לא אני זו חברה.)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה דת אתם? ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה רצועות יותר כדאי? רצועות שיש אליהם שעווה כבר או רצועות רגילות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, יש לי חתולה חדשה פרסית מעורבת בת חודשיים ואני רוצה למצוא לה שם מיוחד למישהו יש רעיונות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני הרגשתי היום בעננים כאילו אני לא קיימת בעולם הזה והכל חלום, (לא כי קרה משהו טוב) כאב לי הראש כל היום ולא הצלחתי לעשות כלום פשוט בשיעור עניתי תשובה יצאו לי דברים הזויים מהפה הרגשתי שאני עומדת להתעלף לא הצלחתי להקשיב למילה ממה שאמרו! מה זה היה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי יוצאים לחופש? ולכמה זמן??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מחר זה יום האם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אנחנו מחפשים עבודה ל4 ילדים בני 15 באמצע השנה לא בחופש אפשר גם עבודה לכולם וגם למישהו לבד. חשבנו על שיעורים פרטיים יש לכם רעיונות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תגידו, זה נכון ש 80% מהנשים בארץ לובשות חזיות במידה יותר גדולה ממה שהן צריכות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה עדיף לי? אני נרשמת לראש 1 ואלה המתנות: שובר ע"ס 250 ש"ח ל- TNT. מחליק / מסלסל שיער. שעון יד סווטש. שובר לילקוט של אוניל או GLEE.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "צהריים טובים, אם לובשים בגד גוף ורוקדים מחול קלאסי במשך הרבה זמן ברצף (שעתיים), איך ניתן למנוע את הזיעה שמופיעה על בגד הגוף באזור הגב והגב התחתון??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יואו כואב לי כל הגוף וכל שניה שאני זז יוצאים לי קליקים (בצוואר, ברגליים, בידיים בעמוד השדרגה, כפות רגלים, אצבעות רגליים, אצבעות ידיים, בברך, במרפק ובכל סחוס אפשרי-אפילו באף), מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לצבוע את השיער לאדום (אל תתחילו להגיב לא כדאי או שזה מכוער אני אוהבת ורוצה). יכניסו אותי בית ספר לדעתכם? אחרי כמה זמן הצבע יורד? (עכשיו יש לי חום כהה)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ידידים פלוס זה ממומלץ לבני 19??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה שילוב מדהים! גם אתם חושבים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לא להתנשק ושכול החברות הטובות שלך כבר התנשקו זה מבאס... מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "חבר שלי ביישן רצח ואני לא יודעת מה לעשות עם זה.. ואמרתי לו את זה למה אתה אף פעם לא מתחיל את השיחות והוא אמר לי שהוא מתבייש ושאני לא יחשוב שהוא חופר, וזה מעצבן או. מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה לא להוריד שערות בידיים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אפשר להוסיף לחביתה? חח בא לי קצת לגוון?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "נשברה לי הציפורן מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אפשר לנקום באקס? שזה יגרום לו לשנוא אותי?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לאיזה סרט עדיף ללכת? השלגייה והצייד או סטפ אפ 4??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה יותר מרגש ויפה? סיפור אהבה בלתי נשכח או 50 דייטים ראשונים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת 14- בבקשה תעזרו לי! לפני שעה הלכתי עם חברות לים ומלא אנשים בהו בי וצחקו ואחרכך בנים עברו לידי וקראו לי שמנה. אני לא יכולה ללכת לדיאטנית כי אמא שלי גם צוחקת על המראה שלי וזה רק יראה לה שהיא צודקת והיא תצחק עלי יותר, תעזרו לי איזה ספורט לעשות ומה לאכול??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא מפסיקה לבכות, יש לי טראומה מרופאי שיניים ויש לי היום תור אני צריכה לעשות טיפול ואני לא יודעת מה לעשות?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי,.. לפני חודש וחצי בערך החלפתי מיתרים חדשים לגיטרה שלי (קלאסית) עכשיו כל פעם שאני מנסה לכוון אותה הצלילים בכלל לא מתאימים ויש רעש לוואי כזה... מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חצ'קון פנימי ליד האף.. לא רואים אותו אבל זה ממש כואב.. איך מטפלים בו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי שיער חלק, ארוך ולא ממש דק אבל גם לא עבה. כמה פעמים בשבוע מומלץ לי לחפוף את השיער? וכמה פעמים בשבוע אתם חופפים? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי,! אני בת 13. והדלקתי גז ארבעה פעמים. כלומר הכנתי חביתה כי מלא פעמים לא יצא לי! זה לא נורא אם הדלקתי ארבעה פעמים גז??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מזה סאן בשיער??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עשיתי פן, זה בסדר עם אני ישאר עם פן שבוע שלם או יותר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה המאכל המשמין האהוב עליכם? שגם אם תהיו בשיא הדיאטה לא תוותרו עליו?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי צפורניים שגודלות מהר, ואני שמה לק שקוף וזה עוזר בגדילה. אבל כשהם גודלות הן תמיד נשברות מה אני צריכה לעשות כדי שיגדלו ולא ישברו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אפשר להוריד שחורים מהאף??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה לעשות מסכה על בסיס מלח שתשרוף לי את כל הפצעים בפנים? כמו בים שהייתי ושרף לי הכל וריפא לי את הפנים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת כמה הזמרת פינק??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מאיזה גיל אפשר להוציא כרטיס עובד? אני בת 14 זה אפשרי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי קצת פצעים קטנים ואדומים על הסנטר, איך אפשר להוריד אותם? האם זה יכול להיעלם לבד? זה יכול להיות תגובה אלרגית? תודה מראש.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה אף אחד לא עונה לי? כמה קלוריות יש בשוקו חם של ארומה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כבר שבועיים ככה שאין לי תיאבון ואני נגעלת מאוכל! מישהו יודע למה זה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ארומה פתוח בחגים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה יש אולפנות לבנות? כוולל פנימייה.. תודה לעונים.. ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בביוטיקר בקניון.. יש שחור לעיניים ואיילנר עמידים במים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה לא להתעצבן על כל דבר? ואל תגידו לי לספור עד 10!!!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אא אני לא מוצאת את החוברת שלי לחופש! ואני ממש דואגת הצילו בבקשה תמיכה או משהו כזה. אני משתגעת פה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש בקניון הזהב או בסינמה סיטי חנות כזאת לקוסמטיקה, בשביל למרוח לק ברגליים וכמה בערך יעלה לי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני פותחת חשבון בנק ונגיד אני שמה שם 200 שקל, לוקחים ממני אחוז מסויים? או שה200 נשארים כמו שהם ולא נוגעים בהם בכלל? זה דחו.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך קראו לסדרה הזאת בניקאלודיון שהייתה עיר שכל יום היה בה משהו מוזר אחר? (סדרה מצוירת). נגיד ביום אחד אף אחד לא יכל לשקר וביום אחר כל מי ששיהק עבר מקום. לאחת הדמויות קרא אבי ולעוד אחת קראו ב'ת.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתמול הלכתי לסופר פארם עם חברות וקניתי לי פודרה ומייקאפ לעור שלי.. עכשיו, איך אתם חושבים שאמא שלי תגיב? כי תכלס כאילו היא יודעת שאני שמה קצת מייקאפ אבל עכשיו שקניתי חדש וגם פודרה.. נראלכם שהיא תכעס? וכדאי להגיד לה או שהיא כבר תגלה לבד?. HELP!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ילד הציע לי חברות O_O ואני לא יודעת מה לומר:O.. אני לא מתעניינת בו כל כך..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה התסמינים של מיגרנה? תודה לעונים?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אתם חושבים על דתיות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש עדיין בים מדוזות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני יותר גבוהה מהחבר שלי... אבל ממש בקצת.. זה כזה מוזר? \:?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כדאי לי לעשות החלקה יפנית? יש לי שיער מתולתל וארוך?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא יודעת מה לעשות?! קודם להוריד את הכלב שליי? או לאכול? (-: help me ♥?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חולצה צהובה כזאת עם לב של אמריקה בפנים אבל מאחורה כמעט הכל פתוח ורואים חצי מהגוזיה זה נורמלי ככה הולכים עם זה..??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עקצה אותי מדוזה וממש שורף לי.. יש דרך להרגיע את זה חוץ מאלוורה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "רק אני היחידה פה שמרזה תמיד בחופש הגדול בלי לשים לב ובלי לעשות כלום??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך הציור שציירתי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש מישחה נגד מדוזות? כדי להכנס לים והן לא יעקצו אותי?:|?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה משלמים למסע לפולין בכיתה י'א??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת 16. אם אני שוקלת 65 והגובה שלי הוא 1.54 כמה אני צריכה להוריד??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני היחיד שכבר אין לו מושג מי זאת אופיר ומי זאת רומיאל?!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שמעתי שיש שדה עם סוג מסויים של פרחים שאם נרדמים בו נכנסים לסוג של קומה או מתים... איזה פרח זה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו שמע על הגלולות האלו פמיניסק להגדלת חזה? מישהי השתמשה בזה ויכולה לדבר איתי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "... סתם שאלה, על תתנו לי חוות דעת זה בשביל אחשלי הקטן (הוא בן 10) מישהו יודע איך אפשר להשיג בגדי דוכס במוגובי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בחיים לא כאב לי השיניים או היה לי חור, אז אף פעם לא הייתי אצל רופא שיניים חוץ מפעם אחת שאמרו שאני לא צריכה גשר, כדי להתחיל ללכת?! בת 14 ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני נחשבת חנונית אם אני מחשבת את הגימטריה שלי ושל הילד שאני אוהבת ביחד? ואני בת 14...?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני קוראת בלב את התגובה הזאת: "אני נודר..." אז זה לא אומר שנדרתי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם פי הטבעת נפוח וזה כואב מה זה ומה עושים? תודה!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לקנות תוספת שיער קטנה שאני ישים בצד בשיער לא למעלה, כי אמא שלי לא מסכימה שאני יצבע את השיער, אז רציתי לשאול מאיפה אפשר לקנות תוספת שיער קטנה כזאת יחסית משיער אמיתי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כינוי לבלוג באנגלית, בלוג שמדבר על נוער D:?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יודע כמה מים יש באנשים? כאילו באחוזי -..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "טיפול בשריטה של חתול - החתול שלי שרט אותי מאוד באיזור הידיים. איך לטפל בשריטות במהירות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפשר שירים באנגלית עם המילה monster? תודה ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כשיש לו חברה אני רוצה אותו, כשאין לו חברה אני לא רוצה אותו למה זה ככה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי בחדר לפטופ אייפון וטלויזיה אבל הבעיה שהחדר ממש קטן וניכנס לשם הכול אבל נורא צפוף זה נורא??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש כזה דבר סבון פילינג לגוף? אם כן איזה חברות מוכרות אותו ואיפה אפשר לקנות את זה..??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני רוצה שמישהו יסלח לי, איך לעשות את זה ככה שהוא בטוח יסלח??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת 14, אני והוא כבר חצי שנה ביחד עוד שלושה שבועות.. מה אני יכולה להביא לו בתור מתנה? חוץ מברכה..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך להיראות בוגרת יותר? (19)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הכוונה 'האנגר'??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי שערות ברגליים ואני רוצה להוריד אותן. אני מתלבטת בין מכונה לבין שעווה. מה יותר כואב? אני יודעת ששניהם כואבים ואני מאוד רגישה לכאבים אבל מה עדיף? בת 14?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה קראו לחטיבת ביניים חטיבת ביניים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם שלחתי לחברה הודעה בפייס והיא לא מחוברת... איך למחוק אותה שכשהיא תתחבר היא לא תראה אותה? תודה לעונים...!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לעשות לאחותי מתיחה מצחיקה, מקורית ולא מסובכת יש לכם רעינות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "דרכים לנפח שפתיים הם קצת דקות ואני רוצה אותן יותר גדולות ורחבות. יש אופציה כזאת??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עד שהצלחתי לעלות את המשקל ל40 ירדתי ל37 אני רצינית שזה קשה, לא משנה כמה אוכל משמין אני טוחנת אין. גם אם אני אוכלת אפילו צלחת הבטן שלי כבר מתפוצצת ואני לא יכולה להכניס כלום, וההורים שלי לא מבינים אותי. מה לעשות? (בת 14)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפילו כשחם עכשיו בקיץ אני תמיד חייבת שהשמיכה תהיה עלי או לחבק. אותה היא נותת לי יותר ביטחון. וזה מוזר לא עברתי טראומה רק שאבא שלי היה מפחיד אותי עם זומבים כשהייתי קטנה למרות שלא האמנתי. לו אבל היו לי סיוטים איך אפשר להפסיק עם זה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי בעיה בקיק (אפליקציה keek) כשאני מקליטה שם סרטון אז הוידיאו מעוות ועקום וכשאני מדברת זה משמיעה צפצופים. יש לי גלאקסי מיני. מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי אייפוד טאץ יש לכם הצעות לאפליקציות? (לא חובה רק משחקים הכל!)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתמול נרדמתי ב4 ומשו בלילה וקמתי היום ב8 וחצי ואני ממש עייפה, אין לי חשק לעלות לישון ואני צריכה ליהיות היום ומחר עירנית ואני ממש עייפה מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני עושה דיאטה. מה אני יכולה לאכול בבוקר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני עוד מעט הולך לבריכה ואמא שלי אמרה שאני צריך לאכל לפני שאני הולך, ואני לא כזה רעב וגם אני יקח איתי אוכל. מה לעשות? לאכל או לא??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני יפה? וילדים שאומרים שזאת לא אני שילכו לעזזל?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למישהו יש סרט מרגש, מענין, מדהים כמו הטיטאניק- משהו בסגנון??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "החתול שלי 3: XD (יש לי גם כלב) הסוג שלה זה חתולה, אמריקנית?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בן אדם יכול להתנצר ואז להתאסלם ואז להתגייר ואז, להתנצר ואז, שוב פעם להתגייר ואז, שוב להתאסלם ואז, שוב להתגייר ואז, שוב פעם להתנצר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "glalxy S2 vs htc one x מה פאלפון יותר טוב??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "החולצות בטן הנופלות הזוהרות האלה של פוקס, אפשר להשיג ב-פוקס קידס??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני אוהבת בנים ותמיד אהבתי, אני בת 18, ואתמול סתם ראיתי תמונה של בחורה וסוג של התגריתי. זה אפשרי או שזה מחשבה שלי כי אני די מפחדת מקטעים כאלה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "טוב מחר יש לי יום הולדת 11 רציתי לעשות מונופול, הכנתי כמעט הכל את הלוח ונעלמו לי כל השחקנים והבתים והכרטיסים, אז למישהו יש משהו אחר לעשות מחר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תהיה עוד עונה של תשע הנשמות של קלואי קינג ומתי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "נראה לי שפעם אכלתי חזיר.. איזה ילדה הביאה לבית ספר חזיר אז אני אכלתי... ולא ידעתי שזה חזיר בכלל! מה לעשות?!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מחר הבגרות בפיזיקה ועדיין לא ישבתי ללמודג, אני נורא לחוץ!, האם כדאי לי להיכנס להתקלח כדי להתרענן? מה אתם מציעים.??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם כשנולדתי הייתי ממש בהירה ועכשיו אני נהייתי ממש חומה אבל זה לא נראה כמו שיזוף זה נראה כמו, צבע גוף חום כמו של תמנים, ואני רוצה לחזור לצבע המקורי שלי מה אני עושה? ואני לא תמנייה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "סבתא שלי עברה דירה מטבעון לרעננה. מה אפשר לתת לה לכבוד המעבר (משהו שאני אכין)??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני כמעט בת 14 והיום הבנתי שאני אוהבת את החיים שלי ושהם לא כאלה נוראיים כמו שחשבתי, ושיש אנשים במצב הרבה יותר גרוע, גם לכם זה קרה בשלב מסוים בחיים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בכיתה יב יש גם בגרויות? וכל השנים שיש את הבגרויות, אז אין כבר מבחנים רגילים רק מבחני בגרות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום לכולם, אני בת 16 אני חייבתת דחו. עזרה כל פעם שאני ניכנסת לפייס. נכון הדבר הזה של ההודעות הוא כותב לי שזה אינו זמין ואי אפשר לראות הודעות בבקשה זה ממש דחוף תודה לעונים.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "משהו יודע איפה אפשר לקנות תיקי בית ספר מגניבים? (עם גולגולות וזה.)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אפשר לעשות כדי להיות ממש לבנה? (אני לא אוהבת להיות שזופה.)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "נשרפתי מהמחליק.. מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה טוב להוריד שערות עם מכונת גילוח? השערות צומחות לאט יותר מאשר שעושים עם שעווה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עשיתי מבחן אייקיו ויצא לי ציון סופי 90, אני בת 15. זה טוב??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה סקפטית??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יכול להסביר לי את התמונה הזאת? אני לא מבינה מי זה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני עושה הליכות פעמיים בשבוע ובבית אני עושה כפיפות בטן ובספורט אני בסדר אפשר להגיד, אבל קשה לי מבחינת האוכל, איך אחרי שאני אוכלת ארוחת צהריים\ בוקר לא להיות רעבה אחרי כמה דקות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "קיבלתי שיעורים לחופש להמשיך את המשפט לסיפור, מישהו יכול לעזור לי בהתחלה. המשפט: יום אחד קמתי בבוקר, הלכתי לאמבטיה, הסתכלתי במראה וגיליתי שאני מישהו אחר! שיט הפכתי ל- תודה!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך למנוע גירוד ברגליים אחרי גילוח חוץ מקרם גוף??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי סימני מתיחה ברגליים איך אפשר להעלים אותם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לאחרונה התחלתי להתאמן. ומאז אני צריך לשרותים יותר פעמים. זה בגלל שהתחלתי להתאמן? או שזה סתם תודה לעונים?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה ההבדל בין מדובב למתרגם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "את מי אתם מעריצים? ( בבקשה לא למחוק אני צריכה לעשות סקר ללימודים מה מעריצים יותר, שחקנים או זמרים וזה.. )?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה עולה בדרך כלל מנוי למכון כושר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "די! נמאס לי! פשוט נשבר לי כבר עם הלחה הזאת! כמה זמן היא עוד יכולה להיות תקועה לי בגרון?! אנשים בבקשה! איך אני יכולה להוציא אותה לאחת ולתמיד?! איך? בבקשה תעזרו לי! כי זה כבר נמאסס!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 17 ורכבתי אתמול פעם ראשונה בחיים על אופנייםO= ליותר משעתיים בדרך עפר, עכשיו מתחיל לכאוב לי... זה אמור לעבור בקרוב??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם צמחוניים אוכלים דג??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "באלי להכין לעצמי ארוחת בוקר מה אתם ממליצים? לא אכפת לי משמין לא משמין... ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לעשות קעקוע של מפתח סול קטן על כף היד. מישהו יודע כמה בערך זה עולה? אני בת 15.. יש גיל מסוים שממנו מותר לעשות קעקוע? צריך אישור הורים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי שאלה אולי קצת מטומטמת אבל באמת יש בתי ספר על הסיפון כמו בזאק וקודי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש איזה מלכת יופי שנבחרה וכמה שנים אחרי זה היא חזרה בתשובה. משיהו אולי יודע איך קוראים לה? אני מכירה את הבת שלה ולא נעים לי לשאול איך קוראים לאמא שלה, והיא בטוח נבחרה. היום היא בסביבות ה30-40. תודה ענקית לעוזרים! ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתי ליקוי הירח מתחיל??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה זה 90 כפול 3??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "רבתי עם אמא שלי היום, ברמות של קללות וצעקות ממש. יש ילד אחד שהוא מהשכבה שלי וגר בניין לידי, והוא שומע הכל.. אמא שלי עשתה לי פאדיחות ובכוונה צעקה: "ש** ידע איזה משוגעת לומדת איתו בבית ספר" והוא שמע. אני מתביישת ללכת לבית ספר מהפאדיחות! מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לקנות מגפיים נמוכים או גבוהים אבל יפים וישש לי טעם בעייתי קצת.. איפה ניתן להשיג מגפיים לנוער בגיל 15??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זאת סתם שאלה: איך נחשבת בת יפה, אף קטן סוג שיער צבע עור, אשמח לפירוט.. תודה ענקיית לעונים: )?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מידת המותניים שלי 56-57 זה בסדר? אני צריכה להוריד עוד??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ממה יכולה להיגרם דלקת בנרתיק??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תגידו לי אם זה יפה, אני לובשת ליום הולדת של חברה בבית שלה: גרביונים שחורים, מכנסי ג'ינס קצרים בפנים חולצה כזו, ועם נעלי עקב זה יפה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "חברה שלי רוצה מחר לבוא אליי ואני לא רוצה. אני רוצה שבת שקטה כזאת עם מנוחה עם המשפחה. והיא ממש רוצה לבוא! ולא בא לילצאת מהבית או להיות עם חברות בכלל.. ואני מתביישת להגיד לה מה לעשות? בינתיים אמרתי לה טוב?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לפתוח קבוצה בפייסבוק של בנות, משחקים לבנות, ייעוץ לבנות, ועוד יש למישהו שם מתאים אבל בעברית??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה מוזר שאני מאוהבת במישהו בכיתה שלי אבל אני נולדתי בערך חצי שנה לפניו, וגם אני גבוהה ממנו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "הלב שלי נשבר.. אייך אני מתמודדת עם זה? או יוצאת מהדיכאון? \=?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה להתאבד. אני חותכת את עצמי (בלי דם, רק שריטות ביד), נושכת את עצמי, בוכה שעות כשלא רואים. כולם לא סובלים אותי. אני מרגישה שביטחון העצמי שלי נמוך ואני חננה מכוערת. איך לצאת מזה?!?!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שמעו, אני חושבת שאני שמנה כאילו אני באמת כזאת. אני מטר 52 ואני שוקלת 51 וזה פשוט מלא! אני רוצה לפחות לשקול 43 אני עושה ספורט, ואני עושה לפעמיים דיאטות אבל דיאטות זה לא ממש עוזר. אני רק רוצה להרזות ברגלים ובבטן, מה לעשות?: (?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש ילד בשיכבה שלי שאמרו לי שהוא אוהב אותי עוד מילפני הרבה זמן, הבעיה שלפני שבועיים בערך הודיעו לנו שגילו לו לוקמיה.. (סרטן הדם) והוא אמר לחבר שלו שהוא הידיד הכי טוב שלי שממש רע לו ושהוא מרגיש שאף אחד לא אוהב אותו, ולי בנתיים יש נקיפות מצפון איומות מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני עייפה ורוצה להשאר ערה עד מאוחר. יש לכם פתרונות מועילים חוץ מקפה, ושינה כמובן??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ממש חסרת ביטחון עצמי, וכמעט אין לי חברים. אבל מה שאני רוצה זה לא עצות, אלא המלצה לספר על ביטחון עצמי. כלומר, ספר שבו מסופר איך לצבור בטחון עצמי וכל זה..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "חיברתי תמונה שלי ושלו בייחד עיצבתי כזה.. אבל אנחנו לא חברים, רק אוהבים אחד את השני. כדאי לי לדעתכם להראות לו שעיצבתי? או שלא? תודה מראש!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "קיבלתי69 במתמטיקה-מבחן ויש לנו אפשרות לתקן את כל הטעויות ויוסיפו לי רק 5 נקודות.. זה שווה?.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך מטפלים ביובש על השפתיים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ההורים שלי כל הזמן רבים כמעט כל פעם. והפעם זה ממש רציני ונראלי שהם מתגרשים ואנלא יודעת עם מי ללכת. עם האמא או האבא??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, יש לי שאלה: מאיזה שילוב של אלו צבעים ייצא צבע ירוק? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני מאוד מעוניינת להתנדב בצער בעלי חיים או תנו לחיות לחיות או משהו... אבל אני לא יודעת איפה יש מקומות כאלה בהרצליה. מישהו יודע? אם אתם יודעים גם באיזה רחוב אשמח למידע תודה רבה לעונים, בת 12.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מחפשת כלב שארפיי סיני ( הכלב המקומט ) גור. באזור המרכז. תודה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה אפשרות יש ללכסן את העיניים (בלי איפור), ילדה אחת אמרה לי לשים דבק נייר (סלוטיפ), זה נכון או שיש דרך אחרת. תודה רבה לעונים: )?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, מי יודע מה המחיר של קונסולת wii או אתר עם מחיר (לא יד שניה)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למי שקרא את הסיפור יאנקו מן העיר התחתית יכול להגיד לי מה מייחד את שוקה מה מייחד את יאנקו ומה מייחד את המספר ומה משוטף לכולם? תודה מראש...?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בת 15. בחיים שלי לא עשיתי בדיקות דם או כל בדיקה אחרת שקשורה אם יש בעיה או אם חסר לי משהו בגוף... ביום ראשון אני הולכת להיבדק אצל רופא ולעבור כל מיני בדיקות מעבדה. מזה אומר ומה יעשו לי? (בכללי אני הולכת בגלל שיש לי כאבי ראש יותר מ 4 חודשים )?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מוס לשיער גלי- מתולתל, מנפח את השיעער או מוריד את הנפח??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך גורמים ללק להישאר יותר זמן על הציפורן.. ושלא יהיו כאלה " חורים " בלק.. תודה לעונים ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו מוכן להסביר לי איפה הבנים שנראים טוב, שלא חשים מעצמם וכנים? אני פשוט לא מבינה, אין בנים כאלה? לפחות אצלי אין בנים שנראים טוב ולא חשים מעצמם יותר מידי? אין לי איך למצוא אותם מחוץ לעיר כי אני בקושי יוצאת... איפה הם?14.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לחברה שלי יופי שמלא אוהבים בעיקר בנות ובנים בעיקר לא אוהבים, היא עכשיו חושבת שהיא יפה, כי כל הבנות אומרות לה. אז היא חושבת שגם הבנים אוהבים. ואמרו עליה אתמול שהיא מכוערת הרבה מהבנים אמרו והייתי רוצה שהיא תידע אבל פדיחות להגיד ישירות. מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תנו לי דוגמאות לארוחות שאני יכולה להכין עכשיו.. אני רעבה D:?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני עושה 'מדרגת ספורט' 100 פעם כל יום, זה שורף הרבה קלוריות? אני ירזה מהר? כמובן עם עוד ספורט ותזונה נכונה ובריאה.. ( תפריט מדיאטן )?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה שפתאום נהיה חבר בחיים שוכחים את החברים האחרים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני צריכה לכתוב סצנה דומה לסצנה שיש בסיפור אוליבר טוויסט, אבל עם שמות שונים. מישהו יכול להביא לי שמות שהיו נפוצים בתקופה ההיא? תודה!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "חבר של אחי נדלק עלי ובירר עלי השבוע. הוא גם ביקש את הפייס שלי ואמר שאני נראית טוב. אתמול אח שלי אמר שיש לו חברה כבר יומיים. להאמין לו? זה נשמע לי מוזר! אולי גם לאח שלי לא נעים שנהיה ביחד כי הם חברים מגיל אפס, יכול להיות? גיל 21 שנינו?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, עוד כ3 חודשים יש לי בת מצווה, ואני מתביישת לשיר משהו או לעשות איזה ריקוד. מה אני יכולה לעשות? אם אני אעשה דרשה יפה עם קצת קצב (לא בדיוק שיר)? אבל זה לא יפה בלי לרקוד.. הצעות? רעיונות? בבקשה. תודה מראש לכל העונים.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה יקרה לי אם אכלתי בטעות אקטיביה שהיא פג תוקף? (התוקף שלה היה עד02.11 ), אבל היא שכבה במקרר..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה הליום יכול לעשות לגוף? זה פוגע בו אם שואפים יותר מידי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש ילד שאני אוהבת.. והיום? עוד בערך שעה ורבע אני צריכה ללכת לעות לאחותו הקטנה בייביסיטר מה עלי לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יוצא לי הרבה שבשיחות עם אנשים אחרים אני מן 'קולטת' את, ההתנהגות שלהם, את דרך הדיבור (טון הדיבור והכל) ואני ממש כאילו מחקה אותם, הכוונה שזה מן יוצא לי ככה (וזה דיי מצחיק אותי), לעוד מישהו זה קורה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "חבר שלי קיבל תהודעה הזאת: גולש\ת יקר! נחסמת מלבצע פעולה זו עקב מעבר על כללי האתר. סיבת החסימה: אינך בשל בשלב הזה להיות חבר בסטיפס מה המשמעות של הסיבה? הוא לא יודע בכלל מה הוא עשה, וזאת חסימה לשבוע...?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה הדדי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 14 וההורים שלי מרשים לי לעשות עגיל באף, אבל אני מפחדת שמתי שימאס לי ממנו ואני, ארצה להוריד אותו אז ישאר לי חור באף.. אז עם מישהי/ו פה עשו עגיל באף אז בבקשה תגידו לי עם זה נסתם תודה D:?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 13 וממש בא לילעשות עגיל באף אבל ההורים שלי לא מרשים לי כמה שאני לא מבקשת וכל החברים שלי, מותר אז אני לא מבינה למה לי לא?! אפילו לדודה שלי שהיא בת 32 ולבת דודה שלי שהיא בת 14, רק לי הם לא מסכימים, מה אפשר לעשות כדי לשכנע אותם? להסכים לי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה עושה אלכוהול לחיטוי (90%) אם למרוח אותו על הפנים? זה מועיל במשהו? מייבש חצ'קונים? משהו בסגנון??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני וחברה שלי רוצות לדגמן בגדי ים לילדים אתם מכירים אולי, מי צריך דוגמנות בגדי ים? כי יש לי גוף יפה וגם לה יותר D, =?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה תסרוקות אפשר לעשות לשיער מתולתל? (לא מתולתל נפח אבל גם לא גלי כזה) (השיער, בערך עד סוף העורף)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עלות לק מרה - כמה בערך עולה לק מרה? מודה מראש.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי קלקול קיבה נוראי, לקחתי נורופון לא עוזר, שתיתי תה לא עוזר אני מלא פעמים מקיאה כל שנייה ואני כבר לא יודעת מה לעשות אני מרגישה ממש גרועע! /: תודה לעוזרים ושבוע טוב.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 13 ואני רוצה לצבוע את השיער, לא למשהו רציני יש לי שער חום ממש כהה, אני רוצה לצבוע אותו לחום דבש, כמעט ג'ינג'י וההורים לא מרשים כי הם אומרים שאני צעירה מידי, אבל כל החברות שלי צבעו שער וגם אני רוצה, איך אני משכנעת אותם שיתנו לי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לבנות- איזה צבע ג'ינס מתאים לג'קט ורוד בהיר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לכל מי שיש YES, פעם בערוץ 43 היה את ערוץ המשחקים. לאיזה ערוץ זה עבר? זה דחוף.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם יש סכנה בכך שאני מורידה איפור בעזרת מגבון לח, ולא בעזרת מסירי איפור רגילים הנמכרים בחנויות? האם זה יכול לפגוע בעור? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ניקול שרזינגר יהודיה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה מונע בחילות באוטובוס (ולא כדורים נגד בחילות)??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, ההורים שלי מקבלים בחודש 15,000 ש"ח בעבודות של שתיהם. אמרתי לאמא שלי אמא זה הרבה כסף. היא אמרה שזה ממש לא. למה זה ממש לא הרבה? תודה לעונים! המחירים עד כדי כך בשמיים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה אני יכולה לקנות גשר לגיטרה באזור ת"א? תודה למי שיענה ושבת שלום ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כל היום הזה אמא שלי לא היתייחסה אלי איך שהיא באה לא נתנה לי חיבור או נשיקה, עד עכשיו לא דיברה איתי ואיך שאבא שלי בא, אני אומרת לה משהו היא לא מתיחסת, בכלל היא אומרת לי לרוקן מדיח ורוקנתי והיא לא אמרה לי כלו -, אני עצבנית! עליה מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש למישהו דרך לרמוז למישהי בצאט שאני אוהב אותה אבל שהיא תבין...??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ילד אחד מהכיתה שלי שיש לו חברה כמובן!. התישב לידי בשיעור צמוד והתחיל ללטף אותי ולחבק. ואמרתי לו שלא נעים לי והוא לא הקשיב. ואמר לי תיזרמי בכיאילו רק הפעם אז הסכמתי. עוד ליד המורה ששאל האם זה בסדר לי אמרתי כן. ועכשו אני לא מרגישה בנוח מעט ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני משתתפת בתחרות בפייסבוק של בוק של הסטודיו סקיילן,, זה בכללי סטודיו אמין וטוב, אבל הוא כל הזמן אומר מחר התחרות נגמרת וכל זה.. זה כבר מתחיל להיות ממש מוגזם. אפשר לתבוע אותו על דבר כזה? כבר שלושה חודשים בערך אני משקיעה בזה את כל כולי ומחכה לתשובות.. ואין?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אפשר ללמוד פיתוח קול דרך האינטרנט??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי ידיד ממש טוב. אני אוהבת אותו והוא אוהב אותי. (זה הדדי), זו אהבה של ידידים ולא של חברים. יש לו בר מצווה עוד שבוע באולם מפואר. אני נורא לחוצה ולא יודעת מה ללבוש איך להתאפר איזה נעליים איזה תסרוקת... יש לכן עצות בשבילי? עם כן אז ממש תודה.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שאלה לבנות בלבד! אני בכתה ז' ועוד כמה חודשים יש לי יום הולדת והחזה שלי ממש קטן, אבל מאוד וזה ממש מציק לי שלשאר הבנות בשכבה שלי יש ולי אין, מסתקלים עלי ואני נראית "שטוחה", אני לא יודעת מה לעשות כדי שהחזה שלי יגדל פליז הצעות.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש אפשרות לנסוע במונית מאזור תל אביב לאזור חיפה? ואם כן, כמה בערך זה יכול לעלות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם מיסטר בין באמת מת??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, מישהו יודע איפה אני יכולה להשיג צבע ורוד לשיער??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש ילד שהתחלתי לחבב לא מזמן, ממש קצת, אמרתי לחברה שלי, והיא סיפרה לו, ואני אף פעם לא דיברתי איתו אפילו, והוא לא מכיר אותי (הוא בערך יודע שאני קיימת) מה לעשות עם זה? אני עכשיו דיי מתביישת בגלל שהוא יודע. תודה לעונים.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חבר שכל הזמן נצמד עלי ומנשק אותי אבל הוא נצמד יותר מידי וזה מוגזם.. מה אני יכולה לעשות אני מיתביישת להגיד לו... עזרה?! בת 15?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לפרטט עם בחור??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כוסית זה דבר טוב או רע? כי זה בא מהמילה כוס לא??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שאלה קצת מוזרה, אני אוהבת לרקוד מול המראה עם חזייה ותחתונים. האם אלוקים רואה את זה ב"עין לא יפה"??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני דיי מבין במחשבים ומבקשים מימני אנשים באינטרנט לפגוע לרע באחרים ביכולות שלי, ואני לא רוצה את זה ואני נמנע מזה למישהו יש דרך להיפטר מהבקשות שלהם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "למה כולם חושבים שאדל מתה? וזה נכון שמאיימים על סלינה גומז? בבקשה זה דחוו.!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "סרטים מפחידים ורומנטיים מומלצים - היי, יש לכם המלצות של סירטי אימה ממש מפחידים וסירטי קומדיה שווים? תודה.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ילד זה יושב מאחורי כול הזמן מסתכל אליי לא יודעת למה וגם זה שלפני והזה שלפני כול הזמן אוהב להציק לי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ביום שבת חוגגים לקרובה שלי יומולדת והיא תהיה בת 3 ויהיו שם ילדים גם בני 3-4. וביקשו ממני לעשות כמה משחקים להעסיק את הילדים לחצי שעה.. ואני לא יודעת איזה משחקים לעשות:| אתם יכולים לעזור ולהציע רעיונות?! תודה מראש!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מחר יש לי מבחן במדעים אני מפחדת להכשל, אני לוקחת רטלין וזה גם יעזור לי להתרכז, אבל עדיין, מה יעזור לי להתרכז ולא להלחץ??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כל הזמן ילדים רושמים כזה FUUUUUUU ואין לי מושג מזה אומר. אז מה זה אומר? תודה לעונים?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אל תגידו שאני מוזרה, אבל אני צריכה דרכים ממש טובות כדאי להיות הבת שהכי מחוברת לבנים בכיתה! אני רוצה להיות חברה טובה של כל בן בכיתה! אבל לעזעזל איך מתחברים לבנים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני מפחדת מאוד עכשיו! אני עם האחים הקטנים שלי ולפני חצי שעה בערך התקשרו עלינו הביתה אנשים סוטים והם אמרו דברים סוטים וקולות מגעילים. הם התקשרו בערך כל דקה, ניסיתי לעשות שיחה חוזרת אבל המס' שלהם היה חסוי. אני מפחדת שזה ימשיך גם אחר כך. מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם זה נורמלי ובסדר שלבת יהיו חצ'קונים במצח? לרוב יש??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "צריכה עזרה דחוף. שמעו יש לי בעיה רצינית כל הזמן שאני רואה זיתים בא לילהקיא זה דוחה אותי, אני לא יכולה להסביר אתזה זה פשוט מגעיל. אז הבעיה היא שאמא שלי אוהבת את זה והיא כל הזמן אוכלת וכמה שאני מבקשת ממנה זה לא עוזר, יש לכם עצות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם אני לא יפה ולא מכוערת, גוף יפה אם פנים חמודות זה מספיק לגברים? זה טוב??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לפעמים מתקלפות לי הציפורניים בידיים, זה נראה כאילו יש עוד שכבה דקיקה של ציפורן מעל הציפורן, ואפשר לקלף את זה. מישהי/ו מכיר/ה את התופעה ויכול לומר לי ממה זה נובע? תודה רבה.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מניעת גזים - דחוף. שאלה קצת מביכה, איך מונעים גזים? מצטערת עם הגעלתי או משהו כזה.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני רוצה ללכת לספרית שלי שתעשה לי תספורת חדשה לא הסתפרתי מאז הבת מצווה שעשו לי מדורג. אני רוצה משהו שאני יוכל ללכת בשיער פזור השיער שלי עבה ומרובה. אני רוצה תספורת שתתאים לי השיער שלי הוא מתולתל אבל לא תלתלים ממש אלא בקבוקים.. מה אפשר לעשות? עזרה בבקשה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "החברה הכי טובה שלי מבקשת ממני לפעמים להעתיק במבחנים. אני מרגישה עם זה לא נוח, ולא נעים לי לפגוע בה... מה לעשות? להמשיך לתת לה להעתיק? אני לא רוצה שהיא טטעון שרק בגללי היא קיבלה ציון נמוך או תנדנד... לרמוז לה בעדינות? איך??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, לכם אני לאיודעת איך להסביר את זה אבל תמיד כשאני, הולכת לישון ולפניי שאני נרדמת תמיד עולות לי, מחשבות רעות בדמיון שקשורות עלי או על המשפחה, שלי נגיד שמישהו בא ודוקר אותנו או יש מלחמה, וטיל פוגע בבית שלנו או שאנחנו מתים דברים כאלה. למה זה קורה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי עוד כמה זמן בדיקות דם.. בשביל דיאטה, אני עישנתי מזמן דיי.. והפסקתי עם זה ולא עישנתי הרבה וכל זה, וביום חמישי עישנתי נרגילה *פעם ראשונה בחיים, התנסות* אמרו לי שזה מתנקה מהדם אז תוך כמה זמן זה יתנקה? כי אם יגלו שאני עישנתי ירצחו אותי?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "צבעי שיער שונים במשפחה אחת - זה הגיוני שאבא שלי נולד עם שיער שחור אימא שלי נולדה עם שיער שחור ואני נולדתי עם שיער בלונדיני? עכשיו השתנה לי לשטני.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זיהוי סוג של עור הפנים - היי, איך אני יכולה לדעת עם עור הפנים שלי הוא שמן או יבש? תודה מראש.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 13 ואני חושבת שאני מרגישה דברים כלפי שני ילדים שניהם גדולים ממני בשנתיים, את אחד מהם אני מכירה אבל את השני לא כל כך. אני לא יודעת אם זה אפשרי להתאהב בשני ילדים.. וגם את אחד מהם אני לא כל כך מכירה אבל כל פעם שאני עוברת לידם יש לי פרפרים בבטן?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, יש לחברה שלי בת מצווה היום והייתה אפשרות להביא 50 ש"ח או לקנות מתנה, ואני קניתי לה ערכת טיפוח כזאת חמודה, ושמכה כרבולית נעימה רצח!, זה בסדר בשביל בתמצווה? ואני לא יודעת מה לכתוב לה בברכה, אפשר רעיונות? אבל שלא ייראה כאילו זה הועתק מהאינטרנט? תודה!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי חברה שכולם שונאים. כל החברות שלי והידידים אומרים לי להתרחק ממנה כי היא עושה לי רע. הם אומרים שהיא מקנאה בי ובמה שיש לי, ואני שמה לב לזה. היא תמיד אוהבת להוריד לי את הבטחון, אבל זה בגלל שיורדים עליה בהשוואה אליי. כייף לי להיות איתה ואני מבולבלת. מה עושים?15?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 16 וחצי ואף פעם לא התנשקתי. אני מפחדת שיגיע רגע האמת ואני לא אדע איך ומה עושים. האם כדאי לי לנסות במסיבות? כי זה מישהו שיעלם סביר להניח. מצד אחד אני רוצה להתנסות מצד שני אני רוצה שהפעם הראשונה תהיה מיוחדת?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בדצמבר יש לי אירוע חשוב ואני רוצה להרזות... הורדתי 2 קילו אבל יש לי עוד הרבה מישהו יכול לתת לי תחומים של ספורט שאפשר לעשות בחורף ובקיץ? לא חדר כושר תודה לעונים ♥?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אתם יכולים אולי לעזור לי אני צריכה לדעת שמות נוספים למקרא?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני מזיעה המון בכפות הידיים והרגלים.. יש אולי איזה טיפול לזה? חוץ מניתוחים?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי בעיה ענקית! השיער שלי מוושלם אני לא צוחקת! פשוט מושלם בבית לא משנה מה אני אעשה אבלגן אותו.. הוא ישאר מושלם אבל פתאום כשאני יוצאת הוא לא מסתדר מה אני עושה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 14 ולאחרונה אני מרגישה לחץ כזה על אוזן שמאל, הרגשת כבדות כזאת כאילו היא עומדת לנשור לי. (זה לא יקרה). אני כל הזמן לוחצת אותה לראש, מפחד כזה. יש לכם מושג מה זה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מישהו יכול לעזור לי בקשר לעניינים של בינו לבינה? סטיפס בבקשה אל תמחקו זה כל כך חשוב לי ואין לי מקום לכתוב את כל הסיפור...?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כל מי שחשבתי שהוא ידיד או חברה טובה שלי, התברר כצבוע, וכולם מקללים אותי בבית הספר, בגלל שאני שמנה, הם עושים תנועות, זה מעליב עד כדי כך שעוד קצת והייתי בוכה, מה לעשות? אני במצב רוח ירוד.. בת 13?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי ידיד טוב, אני חושבת שאני אוהבת אותו. המצב בינינו מוזר מאז שרקדנו במסיבה שהייתה לפני איזה שבוע, אני מסתכלת עליו הרבה ואז הוא מחייך אליי ולפעמים הוא שם סביבי יד. אתמול במסיבה הוא רקד עם מישהי אחרת והסתכל עלי, אני לא בטוחה שהוא הציע לה. מה אתם חושבים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "80 ש"ח לשיעור פרטי באנגלית זה מחיר סימלי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "דחוף. מישהו יודע מה קורה כשמערבבים אבקת סודה לשתייה וחומץ ביחד בכלי צר ואורך? תודה רבה לעונים?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "קוביות וגדילה - אני בן 12 ויש לי 6 קוביות בבטן בולטות מאוד, אבל חבר שלי אמר שבגיל צעיר זה לא טוב כי אתה תישאר נמוך, או שהקוביות יהיו עקומות, תודה מראש.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני רוצה להירשם לחוג התעמלות קרקע, זה עולה 150 ש"ח לחודש, כדאי לי ללכת? וגם בכללי זה כייף? תודה.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היוש.. יש לי בעיה.. יש לי תמונה ממש יפה שאני בבגד ים.. ואני אוהבת אותה... וזה לא שאני לא מרוצה מהגוף שלי... אני פשוט תוהה אם זה פרחי לשים את זה פרופיל??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "טילים על ראשון לציון - נפל פעם טיל בראשון, בת ים או חולון? אם כן, מתי? תודה לעונים.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי שיער גלי, אבל בגלל שיש לי שערות שקופצות זה לפעמים נראה מטולטל.. מה אני יכול לעשות בשביל שלא יקרה מצב כזה? ואני בחור, אז יש לי שיער קצר יחסית?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "נגיד ואני הולכת למועדון.. ועכשיו זה תקופה שקר במיוחד בלילות (ולי במיוחד) ואני רוצה ללבוש קצר אבל העניין שיהיה לי קר.. אבל אני חושבת שבמקום עצמו יהיה לי נעים/חם. מה כדאי לי ללבוש אז? מכנס ארוך/קצר? גופייה/חולצה ארוכה יותר? מלא תודה לעוזרים (:?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני צריכה עזרה.. יש כאלה שיגידו שזה בלתי אפשרי אבל זה כן, אפשר עצות או טיפים עזרה כאילו לאיך להוריד קילו ביום? תודה לעונים♥?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ביגוד מתאים לשל"ח - בעוד כמה ימים יש לי של"ח (מי שמכיר) לאזור ראש העין, נחל הירקון, משהו כזה, עם איזה בגדים או נעליים ללכת? הנסיעה ארוכה אז לקחת אוזניות? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "זה רק אני או שמר\גברת 0 שאלת 6-7 שאלות?! והוא משתנה כל דקה לשאלה אחרת? לענות לו? סטיפס מה דעתכם? בבקשה על תמחקו כי אין לי מושג מה קורה פה.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אתם אומרים על אם אני עושה חמש יחידות במתמטיקה, אנגלית, צרפתית, פסיכולוגיה, מדעי המחשב, וגרפיקה זה טוב??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי ילד מהכיתה שאני אוהבת אותו ואני לא מצליחה בכלל לדבר איתו, הוא מקובל ואני לא. מה אני צריכה לעשות? יש איזה שיטות מסוימות שאני צריכה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "בעיות עם בנים-היה ילד אחד שסתם צחק עלי בגלל שאני שמנה ואמר לי אני אוהב אותך וכל זה, ושאל אותי אם גם אני אותו ואמרתי לו לא ואז הוא התחיל לקלל אותי י'פרה וכ'ו. מאז קשה לי לסמוך על בנים, איך אפשר לחזור לסמוך עליהם? בת 13?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "החזה שלי יחסית ממש קטן ואני עוד מעט בת 17, ולאמא שלי יש יחסית גדולים ולכל הבנות בשכבה- שלי יש גדולים מה אני יכולה לעשות? לפעמין זה דיי מתסכל..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מאיזה גיל ניתן להיבחן בתיאוריה? ובאיזה גיל אפשר להתחיל ללמוד נהיגה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "חשוב מאד מה עושה גניקולוג בבדיקה הפיזית הראשונה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, לאחרונה הכרתי מישהו שנמשכתי אליו בטירוף, כאילו ממש חושבת עליו כל היום, הכי מאוהבת! אבל, כשאני חושבת עליו באמת, אני מבינה שלא טוב לי להיות איתו כי יש לו המון דברים שהם לא טובים. והאהבה גורמת לי להתעלם מהדברים האלה והם חשובים. מה אני אעשה?!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אוכל של טווסים - משהו יודע מה אוכל טווס ומה הוא אוהב?! תודה!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך אני יכולה להאריך את השער ואני יודעת שלגזור את השרוף, אבל בא ליממש שיגדל מהר?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש ילדה שאני חושב שרמזה לי שהיא אוהבת אותי, אבל ביררתי דרך ידידה טובה שלי ושלה, והיא אמרה שהיא לא אוהבת אף אחד. מה לעשות? בן 13?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי מחזק ציפורניים של קרליין ומחזק ציפורניים של תפוח ומשניהם יש לי חצי בקבוק אם אני יערבב בינהם, זה יהיה טוב??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה משחקים אפשר לשחק בשכונה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי,. לאמא שלי יש עוד מעט יום הולדת ואני לא יודעת מה לקנות לה -התקציב שלי 200 ש''ח. ובבקשה אל תגידו לי להכין לה כרטיס ברכה או איזה ציור (כי אני לא ילדה בגן.) אני רוצה מתנה מקורית ושימושית.. נגיד לא איזה כד לנוי או משהו (שימושי לא ממש חייב שיהיה מקורי)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אפליקציה שמשנה את צבע העיניים - איך קוראים לאפליקציה של שינוי צבע העיניים? תודה לעונים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ממש רוצה להיות מיוחדת ולא כמו כולם. אי רוצה לעשות דברים מיוחדים שאחרים לא עושים. להיראות בסגנון שלאחרים אין. יש לכם עצות איך לעשות את זה? איזה דברים מיוחדים יש? תודה לעונים!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "משקפי שמש בסגנון משקפי החננה - יש בעזריאלי משקפי שמש כמו משקפי חננה, רק שהם משקפי שמש? אם כן, איפה? תודה.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 14 ויש לי כינים זה מביך אותי מאוד ואני לא יודעת מה לעשותואם מישהו יגלה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי,. נחליאלי זה נקרא עוף קטן? ואתם יכולים לתת לי 4 דוגמאות לעופות גדולים וקטנים? תודה רבה.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, חברות שלי עוד מעט עושות בת מצווה. אין לי שמלות בארון ואני לא יודעת מה ללבוש, איך כדי לי להתאפר, ואיזו תסרוקת לעשות.. משהו יוכל לעזור לי? תודה ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "קראתי מידע וגיליתי שיש לי דלקת עפעפיים כי אותן התופעות קורות לי (כבר זמן רב הפרשות על הריסים, צמיחה הפוכה של הריסים, גירוד ועוד. לפני זה תמיד החמיאו לי על הריסים וחשבו שאני מדביקה, הן היו עבות וארוכות, ועכשיו הם נושרות. מה הרופא ייתן לי? הם יחזרו להיות כמו פעם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ילדה שאוהבת ללמוד ולדעת דברים חדשים. אתם מכירים אתרים לימודיים שאפשר להעביר בהם את הזמן ושיש בהם תרגילים בחשבון, במדעים, בעברית ובכל מיני מקצועות שלומדים בבית הספר? בת 10 וחצי ותודה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך לעשות ככה שהאיפור הכי פחות יהרוס את העור שלי? תודה רבה לעונים ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אמא שלי קנתה לי אוגר סיבירי, ועכשיו הוא פה לידי בקופסא הזאת שמביאים בחנות כשקונים.. הקופסה היא מקרטון ושמתי לב שהוא כירסם אותה כבר קצת בניסיון לצאת.. אין לי בינתיים כלוב בישבילו, אז איפה אני יכולה להחזיק אותו? (אני לא יכולה בקופסא כי היא כבר מכורסמת)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה ילד 'מקובל' היה מאוד מאוהב בי שנה שעברה, ניסה לדבר איתי, הסתכל עלי וזה היה שקוף שהוא אוהב אותי, השנה הוא כל הזמן שואל איך קוראים לי "את, מהשמך, זאת עם השחור" והוא נהיה מגעיל עלי. למה? כיתה ט.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "דעות על כלבי סמוייד - מה דעתכם על סוג הכלב סמוייד? כדאי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי סבוריאה בקרקפת. רופאי עור ותכשירים רבים לא הצליחו לעזור. יש תרופות סבתא? טיפים? וגם, שמעתי שעיסוי הקרקפת במלח לבישול ולבשר (הגדול) עוזר לעור הקרקפת. זה נכון? בת 14. בבקשה, עזרו לי ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני הולכת לטיול שנתי. אני ישנה במיטות קומתיים. הבנות הכי שמנות ישנות למעלה במיטת קומתיים. אני ישנה מתחת לילדה והיא מגעילה ואני מפחדת שהיא תיפול עלי. יש מיטת יחיד אחת ואני רוצה לישון שם איזה תירוץ להמציא שאני יישן שם כי כבר ילדה אמרה שהיא ישנה שם! אני גבוהה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם יתקשרו אליי מחו"ל לנייד שלי, מי שיתקשר ישלם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כל החברות שלי שכחו את היום הולדת שלי. הוא מחר ולא עושים לי כלום. ממש עצוב לי! לא עושים לי מסיבת הפתעה זה כבר בדוק! מה לעשות? איך לצאת מהבאסה? איך להפסיק לבכות? בבקשה תעזרו לי!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני חדשה השנה בבית הספר, והלוותי לחברה שיצאתי איתן כסף, ועברו שלושה ימים והן לא החזירו לי, והן גם לא מתייחסות אליי, אני מרגישה מנוצלת, איך לשאול אותן מה עם הכסף שלי בצורה נעימה, מדובר בסכום של 10 שקל הלוויתי לשתיהן 10 ש''ח?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני בת כמעט ארבע עשרה, מטר שישים בערך. אני דיי מפותחת, כל החברים שלי אומרים לי שיש לי חזה גדול ושאין לי מה לדאוג. אך עדייך אני בדילמה כי אני בין B לC אני לא חושבת שהחזה שלי מספיק גדול. יש משהו שאני יכולה לעשות (בשיטה טיבעית) שיכול לעזור לי? תודה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני בת 15 והוא בת 16... מחר אנחנו יוצאים (זה פגישה ראשונה שלנו) ואני קצת לחוצה.. יש לכם טיפים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "חשש מכתם על הגב - אני מפחדת. יש לי עיגול אדום על העור ראיתי באינטרנט וזה ניראה כמו מלנומה, וגם כתוב שזה מגרד ומגרד לי עוד לפני שקראתי (ככה שזה לא פסיכולוגי) ואני ממש מפחדת. מה לעשוות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תגידו, אם ילדה כל פעם שאני עובר ברחוב או במסיבות היא כזה אומרת לי שלום ומחייכת לי, ובבית ספר שאני מסתכל לכיוונה היא מחייכת ומסמיקה מסובבת את הראש זה אומר משהו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה צבע תחתון הכי יתאים לביקיני שחור (חוץ משחור)??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "נכון יש עגילים מזויפים לאף כאלה שנדבקים? אז רציתי לדעת עם יש כזה לגבה? כי נמאס לי מהקצה המתכת של העיפרון:P?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני עכשיו בכתה י"א וקשה עם הליומדים האלה כל יום עד 4, וזה להקשיב בשיעור לא שיש לי בעיות מיוחדות פשוט אין לי כח או סבלנות לזה, אין עם מי לדבר אני בא להורים שלי, הם מוסיפים כמה שאני חרא ולא לומד, וגם מורידים תביטחון מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, כולם (: בעזרת ה' אני עוד מעט עוברת דירה, ומתכננת לעשות בחדר פינת ישיבה. רעיונות לדברים מגניבים לפינת ישיבה, או בכלל דברים שישדרגו את החדר? ואיך נראה לכם השילוב של קיר אחד אדום, (הצבע הדומיננטי יותר) בשילוב של פריטים משלימים בלבן ושחור??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתכון לטאקו - אני ממש רוצה לאכול טאקו מישהו מכיר מתכון לטאקו? ולמה בקושי מוכרים טאקו בישראל ובארצות הברית זה המאכל השני הכי נימכר שיש??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, ליד הביניין שלי הייתה חתולה (בת חודשיים בערך) ואהבתי לשחק איתה ונתתי לה אוכל. לפני כמה ימים היא לא באה כשקראתי לה ולא מצאתי אותה. אני מתגעגעת אליה מאוד וחוששת שהיא לא תחזור... מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עוד מעט בת 14, אני יפה אם שפתיים עבות עיניים דבש ופנים עגולות בהירות רזה מאוד וגבוהה. עדיין לא היה לי חבר כל פעם שמתחילים איתי אני לא מתייחסת, אני לא יודעת למה כאילו אני לא מוכנה לזה זה נורמאלי,? גם כשמישהו מוצא חן בעיניי?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי המון המון שחורים (באמת שהרבה!) בגוף. מי יכול לטפל בכמות גדולה של שחורים בגוף (לא בפנים!)? קוסמטיקאית או רופא עור??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי תלתלים טבעיים אבל ממש יבשים, איך אני יכולה לעצב אותם יפה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני בת 16 ואני מעניין ילדה סגורה כזאת אני כול. הזמן בצד ומתביישת מה כדי לעשות מה אתם, ממליצים לי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, יש לי עכשיו תחושת מועקה. מה אני יכולה לעשות? זה לא פעם ראשונה שיש לי תחושת מועקה, ואני שונאת את זה וזה מפריע לי מאוד כי אני רואה חברים שלי שהם שמחים כל הזמן ומחייכים והם נהנים מהחיים ואני לא מצליחה ככה.. אני כאילו בסוג של החרכה להיות שמחה. מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, רציתי לדעת איזה אפטר שייב כדאי לשים אחרי גילוח אני מחפש משהו טוב יש המלצות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני יודעת שאי אפשר להקטין את האף בלי ניתוח, אבל אולי בכל זאת יש דרך להקטין אותו, טיפה אפילו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני כל הזמן מתעטשת מאז תחילת הקיץ, יוצא לי 6 אפצ'ים בדקה לפעמים אפילו. מה לעשות?!?!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "קניית חיקויי בשמים - איפה אפשר לקנות חיקויים של בושם??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, רציתי לדעת מאיזה גיל אפשר להירשם לבית הספר לכדורגל ועד איזה גיל זה נגמר. ו-איך אני מתקבל לליגה? אני מהיר ויש לי כושר טוב?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לכם אולי מסכה לפנים שיוריד פצעונים? תודה לעונים ושבת שלום ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש מצב שהתמונה הזאת של ריהאנה, ואם לא אז של מי היא? http://i49.tinypic.com/14oajdj.jpg?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה אתם אומרים על משקל 42 גובה 1.62 וגיל 13. תודה לעונים!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "הסרום לשיר צבוע של פנטן. קניתי אותו ורציתי לדעת איך משתמשים בו. כאילו צריך לשים אותו לשלוש דקות ואז לשטוף או לא? ורק למי שבאמת ניסתה! ואיך הוא??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני חייבת עכשיו לסוע וזה באוטובוס בדרך של הרבה סיבובים כאלו מלחיצים... ובלילה כל הזמן זה עוד יותר מלחיץ אותי שהנהגים לא יראו טוב את הדרך, שלא יתהפכו לתהום, שלא יסתנוורו... ואני חייבת לנסוע. איך אני יתגבר על הפחד? אני נורא רועדת.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, חברה אמרה לי שאם מורחים משחת שיניים בטעם מנטה (נניח אקוופרש) על חצ'קון אז תוך שעה הוא נעלם, האם זה נכון? ואם לא, אני יכולה בבקשה לקבל שיטות אחרות להעלים/להקטין חצ'קון כמה שיותר מהר? זה ממש דחוף, תודה רבה לעונים ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתכוני פנקייק - אפשר מתכון לפנקייק בבקשה? תודה רבה!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, כבר הרבה לילות אני מרגישה פחד, אני מתעוררת וממש מפחדת, אני לא יודעת אם אני חולמת על משהו מפחיד ( אני לא זוכרת ) אני פשוט מפחדת מאוד, אפילו שאני ישנה עם אמא, מה לעשות? בת 14.8?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "קניית מי פה - מאיפה אני יכולה לקנות מי פה "אוקסיפרש"? וכמה זה יעלה לי? תודה.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני וחברות שלי התחלנו לצאת עם ילדים חדשים, ואנחנו די חופרות להם כאילו כל יום שואלות מתי יוצאים כדי שלא נשאר בבית, לבד הם לא מציעים לנו. יש לנו עוד אנשים לצאת איתם אבל פחות כיף איתם.. איך נגרום לחברים שאנחנו אוהבות להזמין אותנו לצאת כל הזמן??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך להחליק את הפוני בלי שהוא ייראה קשה כזה ויעמוד כזה בקצה בולט איך אפשר לתת לפוני מראה טבעי עם המחליק? או משהו אחר?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי רווח בגשר בגלל שעקרו לי ארבעה שיניים (2 למטה) (2 למעלה) הרווח הגדול יותר נמצא למעלה והוא מפריע כי כשאני מחייכת רואים לי את הרווח.. יש דרך לזרז את התהליך? נגיד למעטה זה כמעט נסגר.. *עשיתי תגשר לפני כ-9 חודשים.*?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כמה זמן לוקח לשיער לגדול??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם יש דרך להאריך שיער??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לילד אחד יומולדת 18 ואני בת 16 וחצי. הכרנו ביומולדת של חברה. חח האמת שהוא דלוק עלי או שעדיין לא יודעת אני לא אבל. אבל אף פעם לא סיפרתי להורים שלי על שאני מדברת (בפייס מדי פעם מדברים) איתו ופתאום, אבוא להם אם אפשר ללכת ליומולדת של מישהו בן 18? מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ג'סטין ביבר וסלינה גומז עדיין חברים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מהי אהבה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא אוהב נשיקות צרפתיות. רק מזמוזים. זה בסדר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איך נותנים לשיער מראה של שיער רטוב? זאת אומרת מה שמים על השיער שהוא יראה רטוב? מה אתן ממליצות לי?! שיהיה משהו מזין לשיער! תודה לעונות?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם יש סיכונים בלעיסת מסטיק (ללא סוכר) כל יום, בין פעמיים לשלוש ביום,2 מסטיקים בכל פעם? שמעתי שמועות על פגיע במעים, יש לכך בסיס??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, לחברה שלי עושים מסיבת הפתעה, את המתנה אני מביאה יום אחרי ככה שיש זמן. למישהו יש רעיון למתנה לילדה בת 11??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אופניים לירידה במשקל - כשאני נוסעת באופניים, זה מוריד במשקל? מפתח את השרירים ברגל??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לפעמים אני רואה חלומות שמראים לי את מה שיקרה, או לפעמים באים לי לראש כול מיני קטעים שלאחר כמה ימים או זמן קצר הם קורים, או שאני רואה בדברים רגילים כדברים משונים או שיש בכול דבר מסר כול שהוא... מזה אומר עלי? אולי משהו לא בסדר איתי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "סרטי אימה בכפר סבא - היי, כולם.. אני הולכת ביום שישי לסרט בקניון ערים שבכפר סבא.. מישהו יודע אולי איזה סרטי אימה יש שם? תודה מראש לעונים?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "רציתי לדעת מה הבנים מחפשים בנו, הבנות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני ממש ממש רזה (זה גנטי) ואני מנסה כבר איזה 5 חודשים להשמין, והצלחתי רק 2 קילו! זה לא יפה להיות כ"כ רזה.. אם אני אשמין 4 קילו אני עדיין אהיה רזה אבל לא מידי! וזה לא יראה כאילו אני מישהי שלא אוכלת כלום.. ותאמינו לי שאני אוכלת הרבה.. (כיתה ח) מה אפשר לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "האם זה נכון ששמן זית מאריך את צמיחת השיער? רק מניסיון בבקשה?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה השיטה הכי טובה להסרת שיער?! D:?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "המלצות על קומדיה רומנטית - מישהו יכול להמליץ לי על קומדיות רומנטיות? משהו שמתאים לבני נוער.. סרט מצחיק ולא משעמם.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "טעמו של השום - האם לאכול שום טרי זה מגעיל? זה מר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עבודה מיותרת לבי"ס - לקראת החופש אמרו לנו לעשות עבודה בעמוד כלשהו, וזו הייתה עבודה ממש גדולה והשקעתי בה הרבה. יצאו לי 18 עמודים. אתמול המורה אמרה שצריך לעשות רק חלק קטן מהשאלות ואני השקעתי הרבה.. מה כדאי לי לעשות? לבקש ממנה בונוס או משהו? תודה D:?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "להיפטר משיהוקים - איך נפטרים משיהוקים? תודה.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אם שואלים אותי באתר אינטרנט כלשהו בן כמה אני, ואני לא רוצה לגלות, מה עלי לומר כדי שלא יחשדו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כל לילה אני חולם חלום שבסוף אני מת?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני נורא אוהבת לשחק כדורגל, להיותב חברת בנים והכל. אבל הבנות בכיתה לועגות לי וקוראות לי ''אבוגבר'' וזה לא נעים. מה לעשות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איפה אפשר למצוא חוטיני טובים וזולים למען השם? וברשתות לא חנות נידחת בודדת במקום שאף אחד לא מכיר. אה, והאם זה אובר זנותי לבת 14.5??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי שיער גלי קצר, הוא כל הזמן קופת לי למעלה והוא לא נוח לסירוק. מה אני יכולה לעשות כדי להסתרק או ביום יום שהוא יהיה נוח??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני לא הכי משתלבת עם הילדות בכיתה שלי, הן לא אוהבות את הדברים שאני אוהבת ולהפך.. מה לעשות כדי להתחבר אליהן ולגרום להן להבין שאני לא משעממת ומתבודדת??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לעיסת מסטיק ופנים רזות - זה נכון שמסטיק מרזה את הפנים??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בן 11 וכבר יש לי שערות ערבה ואני כבר מעונן זה בסדר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "עכשיו הסרתי שיערות רגליי במכשיר שעווה ויש לי שתי שאלת, שטפתי במים חמות את רגליי אבל הן עדיין דביקות, מה לעשות? ויש לי נקודות אדמות בשתי הרגלים (במקום השיערות) האם זה נורמלי??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "לאחרונה גיליתי שיש לי קול יפה אבל אני שרה יפה רק כשאני שרה חזק. אין לי איפה לשיר כאילו אני רוצה לשיר ובגלל שאני שרה חזק, אני לא רוצה שישמעו, איפה אפשר לשיר??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני רוצה לעשות גוונים בשיער (בלונדי) ולא מרשים לי, הייתם ממליצים אולי על גוון אחר פחות בולט? (שיער מתולתל.)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "אני בת 16. ובא לי להיות מהבנות האלה שתמיד יתחילו איתן מה לעשות? וגם אני מנסה להתיידד עם ילדים מהשכבה, אבל אני לא מצליחה כי כולם זה כבר חבורות ואם אני מנסה הם יבשים כאלה מה אני עושה? מתחילת שנה אני מנסה.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "סרטים למסיבת פיג'מות - היי, האם יש לכם הצעות לסרטים של מסיבת פיג'מות, ודברים שאפשר לעשות במסיבת פיג'מות? תודה.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "החברה הכי טובה שלי כל היום בדיכאון בגלל בנים. היא סיפרה לי את זה בתקווה שאני יעזור לה, ולא ממש הצלחתי מה אני אמורה להגיד לה? אני לא במצב יותר טוב ממנה.. (בת 15)?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "קוקי זה שם מתאים לכלבה חומה-שחורה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי עבודה באנגלית על שירים וכתוב לי שצריך לעשות instruction page, מישהו יודע מה הוא צריך לכלול? כאילו צריך להיות בו מקרא של העמודים או פסקה שאני כותבת על העבודה? או משהו אחר בכלל? תודה ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "הי, אני ילדה שאוהבת לקרוא ספרים, ולדבר עם ילדים ולייעץ להם, ולהיות נחמדה, ואני אוהבת את המשפחה שלי, ואני מרגישה קצת חנונית, לעומת זאת אני מתלבשת באופנה כפי שאני יכולה, ואביזרים וכ'ו, זה בסדר להיות כזאת? אני לא מוזרה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "נסה להסביר מדוע החומרים האורגניים מספקים לגוף אנרגיה? ( רמז: גלגולי אנרגיה) תודה רבה, זה דחוף.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "כאב ראש עם המשקפיים הראשונות - התחלתי עכשיו להרכיב משקפיים וזה עושה לי כאב ראש. האם זה חלק מההסתגלות??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני ועוד כמה ילדים מהשכבה שלי צריכים לארגן מסיבה (אנחנו יותר מ-300 ילדים) לשכבה (כיתה ח'), יש לנו טיול שנתי ושם תהיה המסיבה, למישהו יש רעיונות לפעילויות כי 101 נשיקות, נשיקה סטירה וכל אלה לא יעבדו עם 300 ילדים, בינתיים חשבנו רק על חיקויים של מורים.?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מתכון לעוגה פשוטה - אפשר מתכון לעוגה טעימה ולא מורכבת? תודה (=?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ברית המועצות זה רוסיה??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום, אני בת 17 וקצת ואני ממש צריכה עבודה, דחוף. רציתי לשאול לאיזה מקומות ניתן לפנות בגילי? איזה רעיונות לעבודה לנערות בגילי יש? תודה רבה..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה ""i won't let you go" הפירוש זה- "אני רגיל לתת לך ללכת" או "אני לא אתן לך ללכת"?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי שיער גלי. קניתי מחליק של בייביליס ואחרי שעה השיער נהיה שוב גלי, המחליק גרוע. המליצו לי לקנות מחליק של החברה Corioliss. האם המחליק הזה באמת טוב והשיער ישאר לי חלק לאורך זמן??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, אני בלונדינית ויש לי עיניים כחולות, אני רוצה להיות פאקצה סנובית כזאת, אבל לא מתנשאת..! איך מתלבשים? איך מתנהגים? וכאלה.. תודה ?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היי, יש לי עבודה לכישוריי חיים בנושא ''מה שרואים מכאן, לא רואים משם'' כלומר להראות הצגה, כמו הסיפור של סוזן בויל שהסתכלו רק עליה. ולא על מה שבתוכה. יש למישהו רעיון??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שלום לכולם, חודש הבא אני רוצה להפליג לסוף שבוע. אף פעם לא הפלגתי והייתי רוצה שתמליצו לי על חברות מוכרות עם מחירים משתלמים. האם יותר כדאי להפליג בתחילת שבוע או שזה לא משנה כל כך? לאן כדאי להפליג הפלגה של 2-3 לילות? תודה רבה מראש!?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "איזה בשמים בנים אוהבים ניגמר הבושם ואני צריכה ליקנות חדש מה אתם ממליצים בת 13..?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה עדיף לי להתאמץ כדי להשיג מישהו.. או להתפשר על מישהו שלא ממש בא לי אבל קל להשיג אותו??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "יש לי אייסיקיו, ודיברתי עם חברה שלי ולאחר כמה זמן זה לא נותן לכתוב בעיברית. ניסיתי כל שיטה אפשרית וזה לא נתן! הלכתי לפייסבוק וזה כן פעל.. איך אני יכולה לדבר בעיברית? ( נ. ב רק באותה שיחה זה לא עובד... )?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "שינוי של העדה - אם מישהו רוצה לשנות עדה הוא יכול??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "היום הייתי עצובה ובכיתי, הכלב שלי (בן חודשיים) ישר בא אליי והסתכל עלי ונשכב עלי.. זה נכון שכלבים יכולים להרגיש כשמישהו שהם אוהבים עצוב??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "מה זה: "אירוני"??"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "ילד אחד מהכיתה שלי מאוהב במורה שלי... הוא רק בן 16 והיא בת 30 בהפסקה ראיתי אותם מתחבקים.. והיא נתנה לו נשיקה ואני ממש מבואסת כי אני אוהבת.. את הילד מה לעשות?"
פרח ניתן לGhostSEVEN על ידי 0, על תשובה לשאלה "תה טיבטי של הדיאטה, איפה אפשר לקנות??"